ایزوگام بردین صادراتی با کیفیت عالی تولید می شود و خط تولید و ماشین آلات پیشرفته به همراه بهترین مواد اولیه منجر به تولید عایق رطوبتی درجه یک خواهد شد. اگر در بازار مشاهده کرده باشیم برند های مختلفی ادعا می کنند که توانایی تولید ایزوگام صادراتی را دارند، در صورتی که اینگونه نبوده و حتی بسیاری از مشتریان خارجی برند آن ها را نمی شناسند زیرا محصول آن ها استاندارد های لازم برای عرضه در بازار های خارجی را ندارند و کارشناسان صنعت ایزوگام نیز محصولات آن ها را برای صادرات پیشنهاد نمی کنند.

ایزوگام بردین صادراتی با کیفیت عالی

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان از ابتدای شروع تولید ایزوگام که در وزن ها و ضخامت های مختلف، مطابق با استاندارد های ابلاغی و تائید سازمان ملی استاندارد ایران انجام گرفته است، همواره سعی داشته تا با استفاده از مواد اولیه درجه یک و خریداری این مواد از کارخانه های معتبر و تولید کننده های مطرح در کشور؛ تولیدات ایزوگام خود را با بهترین مواد و به روز ترین تجهیزات تولید و در اختیار مصرف کنندگان هموطن قرار دهد.
شرکت هیرمان در شهرستان دلیجان و در ادامه رسالت تولیدات خود، با عقد قرارداد با باربری های مورد اطمینان در منطقه، نسبت به ارسال و تحویل خرید ها در سریعترین زمان ممکن اقدام نموده و در جهت جلب رضایت خریدار و مصرف کننده از هیچ تلاشی کوتاهی ننموده است. همین روحیه و شاخصه های ارزشمند در منشور اخلاقی این شرکت به چشم می آید و آنرا در رتبه بسیار بالای تولید کننده نمونه قرار داده است.
خریداران عمده برای صادرات و مصرف کنندگان داخلی محصولات ایزوگام هیرمان می توانند با مراجعه به درگاه های ارتباطی این شرکت از لیست و تنوع محصولات تولیدی مطلع شوند. مشاوره های انجام گرفته در دفتر فروش هیرمان تنها به قیمت و محصولات منحصر نمی باشد و سوالات شما میتواند کاملا جنبه فنی و تخصصی نیز داشته باشد، به این ترتیب برقراری ارتباط با مجموعه هیرمان  شما را در امر خرید با بالاترین درجه اطمینان راهنمایی می نمایند.
همچنین با سفارشی سازی محصولات مورد نیاز برای صادرات و مشخصات فنی  مورد نظر خودتان میتوانید قبل از هر اقدامی اقدام به ثبت سفارش نمائید. با مراجعه به سایت ایزوگام هیرمان و استفاده از مشاوره کارشناسان این شرکت قبل از هر گونه اقدامی از سفارشی سازی عایق مورد نظر خود اطمینان حاصل کرده و سپس اقدامات لازم را انجام دهید.
صادرات ایزوگام بردین با مشخصات مندرج روی لیبل های آن بدون اشکال صورت میگیرد و استاندارد اروپا و کیفیت مواد اولیه در آن بیانگر تولید محصول بر اساس اصل اعتماد و اطمینان بنا شده است.

قیر و موارد مصرف آن در پروژه های عمرانی

قیر در کشور ما از اهمیت بالایی برخوردار است و علاوه بر استفاده در عایق رطوبتی، قیر و گونی، انواع ایزوگام، مصارف دیگری همچون ساخت رویه آسفالتی در راه سازی نیز دارد. در جاده سازی با پخش قیر به سطح خاک، آنرا در برابر نفوذ آب و یخ زدن و در نهایت تخریب جاده جلوگیری می کنند و در ضمن موجب چسبندگی آسفالت را نیز فراهم میکنند.
قیر یک فرآورده طبیعی است که به حالت محلول در نفت خام موجود است، دارای رنگ مشکی براق است و عمده ترین ویژگی آن، غیر قابل نفوذ بودن در برابر آب و خاصیت چسبندگی آن است. قابلیت چسبندگی قیر به تنهائی موجب شده تا بیشتر در راه سازی مورد استفاده قرار گیرد به طوری که اطراف دانه های سنگی با ضخامت های متفاوت را فرا گرفته، آن ها را به یکدیگر می چسباند و تشکیل آسفالت را می دهد. بررسی مشکلات انواع عایق های فعلی لوله های انتقال مواد نفتی مانند گاز در مناطق آغشته به مواد نفتی و انتخاب پوشش مناسب موضوعی است که امروزه مورد توجه بسیاری از تولید کنندگان و مصرف کنندگان قرار دارد. انواع لوله های فولادی مورد تائید و استاندارد جهت انتقال مواد نفتی و گاز طبیعی به صورت زیر زمینی استفاده می شوند که تمام لوله های مدفون در دل خاک از بیرون خورده می شود و بیشترین خوردگی در بیرون لوله ها اتفاق می افتد.
جهان توسعه یافته امروز برای انتقال نفت، گاز و مواد پتروشیمی، توسعه و توزیع منابع آبی، دفع پساب های صنعتی و فاضلاب، انتقال انرژی برق از طریق کابل و به طور کلی جهت امکان پذیر شدن بسیاری از فرآیندهای صنعتی به خطوط لوله وابسته است.
روش های رایج سنتی برای تعمیر و بازسازی خطوط لوله نیازمند صرف هزینه‌ بسیار و زمان زیاد و لزوم قطع جریان عبوری از درون لوله‌ها ‌است. به همین منظور استفاده از عایق مناسب و انتخاب آن یکی از عوامل بسیار مهم در چرخه عمر این لوله هاست. اغلب عایق ها درجاتی از نفوذ پذیری را در ماهیت خود دارند و استفاده از اطلاعات آماری و مشاهدات میدانی میتواند کمک بسیاری به انتخاب پوشش و عایق بنماید.

صرفه جوئی در مصرف انرژی با عایق مناسب

صرفه جویی در مصرف انرژی مبحث جدیدی در سطح جهانی نیست. اما در ایران به خصوص در بخش ساختمان اهمیت موضوع به تازگی با استفاده از عایقهای حرارتی و رطوبتی روشن شده و اقداماتی اولیه در این راستا آغاز شده است.
میانگین مصرف انرژی در ساختمان های ایران ۵/۲ برابر مصرف کشورهای اروپایی در شرایط مشابه است و از آن جا که اغلب  ساختمانها ئی که اتلاف انرژی در آنها موج میزند کاربری شان مسکونی است، بهینه سازی مصرف انرژی با استفاده از عایق مناسب در این بخش به ویژه در مرحله اجرا ضروری است.
کاهش مصرف انرژی با جانمایی عایق ایزوگام در پشت بام، تراس و بالکن در نقشه های اجرائی و بر اساس تطبیق الگوی چرخه انرژی خورشیدی، انتخاب ایزوگام مناسب با اقلیم و در نهایت استفاده از شیوه های مناسب نصب عایق برای بهینه کردن مصرف انرژی های تجدید پذیر به جای انرژی های تجدید ناپذیر حاصل میشود.
می‌گویند حادثه خبر نمی‌کند، اما بنظر میرسد می‌توان قبل از وقوع حادثه تجزیه و تحلیل‌ هایی داشت تا با اندک‌ هزینه‌ای جلو خسارات هنگفت و گاه جبران‌ ناپذیر گرفته شود. با توجه به کوهستانی بودن جغرافیای استانها و عوامل یخبندان و بادهای سوزناک در طول زمستان،  تخریب ایزوگام پشت بام را چند برابر افزایش می‌دهد. با توجه به این شرایط، ساخت‌ و ‌ساز استاندارد مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری از لحاظ عایقکاری در شهرهای مختلف باید مورد توجه قرار گیرد.
بررسی های انجام شده نشان‌ دهنده مخاطره ‌آمیز بودن ساختمانها در مقابل بارندگی شدید و طوفانهای شن در برخی استانهاست که اغلب مردم از این نکته غفلت کرده‌اند یا تا پیش از این توجه بارزی به مناسب‌ سازی‌ و متناسب سازی عایقها نشده است. وقت پرسیدن این سوال مهم است که کدام ایزوگام برای کشور دارای ارجحیت است که بتوان به آن اعتماد کامل داشت؟

ایزوگام بردین صادراتی

ایزوگام بردین صادراتی با مجوز

شرکت های بازرگانی که قصد فعالیت در زمینه ی تجارت خارجی ایزوگام را دارند برای ابتدا سعی می کنند محصولات تولیدی برند های معتبر و معروف در کشور را از نظر کیفیت و مشخصات ظاهری با استاندارد های جهانی تعریف مطابقت داده و شرکتی که تمامی استاندارد های لازم در زمینه ی صادرات ایزوگام را برای محصولات خود فراهم کرده را شناسایی کرده و با آن ها قرارداد همکاری امضا می نمایند. ایزوگام بردین صادراتی در تولید ایزوگام درجه یک استاندارد با نام تجاری بردین سعی می کند تمامی استاندارد ها و معیار های لازم را در محصول نهایی فراهم کرده تا در بازار های جهانی این محصول به عنوان بهترین محصولات از نظر کیفیت مورد توجه قرار گیرد.
فروش ایزوگام از طریق سایت های معتبر صورت می گیرد و آن چه که برای عملیات تولید و بسته بندی و صادرات ایزوگام لازم است در کارخانه ایزوگام بردین به طور کامل مورد توجه است.

ایزوگام بردین صادراتی

ایزوگام بردین صادراتی باکیفیت

شرکت های بازرگانی مختلف برای خرید ایزوگام صادراتی محصولات تولیدی شرکت ما را نیز بررسی کرده و از کیفیت و استاندارد های تعریف شده بر روی محصولات ما رضایت کامل را نیز دارند. متخصصان داخلی شرکت ما در بعضی از موارد برای پیاده سازی استاندارد های لازم در محصولات سعی می کنند از دانش و کمک متخصصان خارجی نیز در این زمینه استفاده نمایند. توصیه می کنیم برای به دست آوردن اطلاعات تخصصی در رابطه با ایزوگام بردین صادراتی با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.