ایزوگام رنگی

ایزوگام رنگی چیست؟ ایزوگام رنگی نوعی از ایزوگام فویل دار روکش دار است که در طرح های چمنی، سرامیک، سنگ و چوب و در رنگهای متنوع برای پوشش تولید می شود و دارای قیمت و استحکام مناسب است.

کارخانه ایزوگام دلیجان تنوع تولیدات و انواع محصولاتی با همان کاربرد عایق های رطویتی را دارد که نتیجه آن تولید ایزوگام رنگی است.
ایزوگام دو لایه فویل دار به صورتهای مختلف ساخته می شود که نه تنها دارای قیر درجه یک است بلکه با استفاده از تکنولوژی جدید امکان یافته ایم که بهترین ایزوگام طرح دار را در خط تولید کارخانه ایزوگام به صورت کاملا استاندارد تولید کنیم.

ایزوگام رنگی چیست؟

با پیشرفت علم و ورود تکنولوژی به کارخانه های تولیدی به همراه، استفاده از خلاقیت و ابتکار در یافتن مصالح و مواد اولیه ارزان تر و مناسب تر برای بخشیدن زیبائی به فضای پشت بام و استفاده بهینه از آن حضور ایزوگام مطرح شد.
تولید انواع ایزوگام رنگی با نقش و نگارهای متنوع و رنگا رنگ، مهمان جدید خانه ها و پشت بام ها شد. ایجاد فضایی مناسب و برگرفته از طبیعت برای دورهمی با تعدادی تخت و گلدان تبدبل شد به محل تجمع خانواده و مهمانان در یک عصر دلپذیر.
آسفالت در برابر گرما و سرما مقاومت چندانی ندارد. قیر موجود در آسفالت با حرارت بالا روان می شود و اصطلاحاً قیر زده و در زمستان و سرما منقبض می شود و ترک می خورد. با توجه به اینکه اسفالت از مواد اولیه ریز دانه و تا حدودی درشت دانه به همراه قیر و در درجه حرارت های بالا تبدیل به آسفالت می شود با هم هماهنگ نبوده و هر کدام ساز خود را می زنند.
آسفالت ساخته شده توسط دست از کیفیت مطلوب برخوردار نبوده و کوبیدگی آن هم با استفاده از غلطک های کششی و با وزن کم نمی تواند این اطمینان را بدهد که عایق کاری به نحو احسن انجام شده است.
تولید ایزوگام با وزن سبک تر و ضخامت کمتر، بعلاوه مواد اولیه با کیفیت و همچنین ماندگاری و طول عمر بالاتر نسبت به بقیه روش های عایق کاری توانست از محبوبیت و جایگاه ارزنده ای برخوردار شود و به سرعت مورد توجه انبوه سازان و مهندسین ساختمان و طراحان قرار گیرد. ویژگی هایی نظیر قابلیت نصب آسان، ترمیم و تعویض ساده و سرعت در نصب و تحویل نیز از عواملی بود که ایزوگام را نسبت به انواع دیگر متمایز نمود.
امروزه با تنوع در تولید ایزوگام و تولید انواع ایزوگام های رنگی، طراحی و استفاده گسترده ای برای آن بوجود آمده که به واسطه مواد اولیه در دسترس و ترکیبات بسیار باکیفیت به صورت انبوه تولید می شوند و یکپارچگی در نقش و طرح را بصورت ذاتی در خود دارد.

ویژگی های ایزوگام رنگی برای مصرف در مکانهای قابل رویت

پایه اصلی تولید ایزوگام در شرکت هیرمان بر مبنای استفاده از قیر خالص پالایشگاهی یا قیر پلیمری است، که همزمان با الیاف پلی استر و تیشو با هم وارد سینی قیر می شوند. همسانی و هماهنگی میان این مواد تشکیل لایه ای را می دهند که هم مقاومت بسیار بالائی در برابر حرارت از خود نشان می دهند و هم اینکه با نفوذ ناپذیری بالا از توان مقاومت و پایداری قابل قبولی از خود نشان می دهند.
ایزوگام در هر مکانی که نیاز به عایق داشته باشد می تواند به کار گرفته شود. از پشت بام گرفته تا کف استخرها و از روی فونداسیون تا کرسی چینی و نمای ساختمانها قابل استفاده است. علاوه اینکه اکنون با تغییر در خط تولید از نظر شکل ظاهری و استفاده از مواد اولیه سنگریزه ای از آنها هم بعنوان نما قابل استفاده است.
انواع ایزوگام با طرح ها و اشکال متنوع و گوناگون در بازار و مطابق با سلیقه هر کسی موجود است که قابلیت تولید سفارشی هم برای آن وجود دارد.
طرح های ایزوگام شرکت هیرمان از زیبائی و تنوع رنگ بسیار ویژه برخوردار است که تماماً مورد تائید مراجع و محافل ذیربط قرار گرفته است. برای توضیحات بیشتر و کسب اطلاعات جامع از تولیدات و انواع آن می توانید به سایت ایزوگام هیرمان مراجعه نمائید و یا در تماس با کارشناسان از راهنمائی و مشاوره رایگان برخوردار باشید.
اطمینان و امنیت با محصولات هیرمان شعار همیشگی این شرکت می باشد. توصیه و پیشنهاد همیشگی ما به خریداران ایزوگام این است که قبل از اقدام به نصب ایزوگام از وضع جوی و پیش بینی کارشناسان هواشناسی مطلع شوید و بهترین زمان ممکن را برای این منظور در نظر داشته باشید.
با استفاده از انواع تولیدات ایزوگام رنگی شرکت هیرمان، علاوه بر زیبائی و سازگاری طرح ها با طبیعت، کیفیت را نیز با خود همراه میبرید و تا سالها این اعتماد و اطمینان برای شما وجود خواهد داشت.

نصب ایزوگام روی موزائیک، آسفالت و ترمیم لایه قبلی

نصاب ایزوگام پس از حضور در محل اجرای ایزوگام ممکن است با پشت بام مفروش با موزائیک روبرو شود. در این مرحله کار ساده تر است و با کمی تغییرات می توان نصب ایزوگام را انجام داد. در صورتی که سطح مورد نظر نیاز به تعویض و یا ترمیم داشته باشد باید قبل از نصب ایزوگام این کار را انجام داد تا پس از نصب با مشکل مواجه نباشد. قابل ذکر اینکه با توجه به وزن ایزوگام و اضافه شدن این وزن به وزن موزائیک باید محل از نظر تحمل بار اضافی به ستون ها و دیوارها کار کارشناسی صورت گیرد تا از ایمنی آن اطمینان حاصل شود.
در غیر اینصورت باید موزائیک ها برداشته شود، سطح پشت بام با لایه ای از بتن سبک و ضخامت کم پوشیده شود و سپس اجرای ایزوگام انجام شود.
کارشناس نصب ایزوگام ممکن است با حضور در محل با پشت بام آسفالت شده قدیمی مواجه شود. میدانیم که آسفالت بخاطر داشتن قیر و استفاده از مواد ریز دانه مانند شن عایق بسیار خوبی برای این منظور بوده است و تا وقتی که پای ایزوگام به پشت بام ها باز نشده بود بعنوان بهترین عایق برای ایزولاسیون و جلوگیری از نفوذ رطوبت به سقف و داخل بنا استفاده می شد.
در زمان اجرای ایزوگام روی آسفالت همان بحث افزایش بار روی پشت بار مطرح است، اضافه اینکه قبل از اجرای ایزوگام حتما باید سطح مورد نظر و شیب بندی آن مورد توجه قرار گیرد و در صورت نیاز ترکهای موجود با پرایمر قیری ترمیم و پوشیده شوند و سپس اقدام به نصب ایزوگام شود.
مورد بعدی که ممکن است در زمان نصب لایه ایزوگام با آن مواجه شد، وجود لایه قبلی ایزوگام روی پشت بام است که به مرور زمان کیفیت خود را از دست داده و اکنون وقت تعویض آن است. در این صورت می توان روی ایزوگام موجود کار نصب را انجام داد ولی نکته ای که باید در نظر داشت این است که اگر لایه ایزوگام قبلی فویل دار بوده حتما باید لایه ایزوگام قبلی برداشته و یا بوسیله حرارت مستقیم شعله پاک شود تا به لایه قیری ایزوگام رسید و در ادامه می توان از ایزوگام نو و جدید کار نصب را ادامه داد.

ایزوگام رنگی

قیمت ایزوگام رنگی

ایزوگام رنگی را می توان نسبت به دیگر انواع ایزوگام گران تر دانست. اما آن چه که مهم است میزان مقاومت و کارایی این نوع عایق رطوبتی است که چند برابر ایزوگام معمولی با فویل آلومینیومی است. ایزوگام طرحدار با استفاده از تکنولوژی برتر تولید می شود و الزام است که تمام استانداردهای لازم در هنگام تولید ایزوگام رعایت شود. امکان دارد که ایزوگام برای افراد معمولی به صورت کالایی نه چندان پراهمیت شناخته شود اما همان طور که می دانید ایزوگام اصل استاندارد برای مقاومت و استحکام ساختمان بسیار مهم است.
تولید ایزوگام در شرکت ایزوگام دلیجان با رعایت اصول استانداردهای محیط زیستی و همچنین با فروش بدون واسطه و مستقیم انجام می شود.

خرید ایزوگام رنگی

سفارش خرید ایزوگام از کارخانه امری مهم است و ایجاد امکان برای خرید مستقیم را فراهم آورده ایم تا بتوانید بهترین و مرغوبترین انواع ایزوگام را به صورت سفارشی دریافت کنید. ایزوگام رنگی طرح دار در اختیار پروژه های مختلف قرار می گیرد و با قیمت مناسب به صورت عمده به فروش می رسد. ایزوگام رنگی هم زیبایی کافی را دارد و هم مقاومت بالای آن متمایز است. اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق سایت به صورت رایگان دریافت نمایید.