ایزوگام سخت پوشان

ایزوگام سخت پوشان در تولید انواع عایق های رطوبتی فعالیت چشمگیری دارد و ایزوگام با روکش آلومینیوم و بدون روکش و با روکش سنگریزه از عمده تولیدات این کارخانه و توزیع و پخش در مناطق مختلف است. نمایندگی های فعال و فروش مستقیم از کارخانه با تحویل ضمانت نامه همراه است.

برای تولید ایزوگام سخت پوشان فن آوری و همچنین خط تولید باتجربه و کارآزموده توانسته است بهترین نتیجه را بدهد.

 

تولید ایزوگام بر اساس روکش

تولید عایق های رطوبتی در کارخانه ایزوگام سخت پوشان به چندین صورت انجام می شود و برای کاربردهای فراوانی می توان آن ها را خریداری کرد. از جمله ایزوگام روکش دار دولایه که برای پشت بام و مکان هایی از ساختمان که میزان نم و رطوبت در آن ها زیادتر است استفاده می شود.

ایزوگام روکش دار تک لایه که سبک تر و با ضخامت کمتر تولید می شود دارای توانایی نصب و اجراء در پی و فونداسیون و سرویس های بهداشتی است. نوعی دیگر از انواع ایزوگام سخت پوشان، ایزوگام سنگریزه ای است که سطح ایزوگام نه با فویل بلکه با سنگریزه هایی که جلوه های بصری زیبایی دارند پوشانده می شود و برای معابر بسیار مورد استفاده است.

 

ایزوگام سخت پوشان

 

مراحل تولید ایزوگام سخت پوشان

باید گفت که تولید ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل شده هم تقسیم بندی می شود. مانند ایزوگام دولایه که باتیشو و پلی استر و همچنین قیر پالایشگاهی بسیار خوب تولید می شود ودر بسته بندی و رول های ۱۰ متری و با ضخامت ۴ میلیمتر تولید می شود.
نوعی دیگر از ایزوگام سخت پوشان شامل پلی استر دوخته است که البته سبک تر و نازک تر از ایزوگام دولایه است.

 

ایزوگام سخت پوشان

قیمت و کیفیت ایزوگام درجه یک

می توان گفت که تولید ایزوگام سخت پوشان درجه یک ارتباط مستقیم با م.واد اولیه آن دارد. وقتی ایزوگامی با مواد اولیه ای همچون قیر پالایشگاهی درجه یک و با کشش عالی تولید می شود، طبیعی است که قیمت بالاتری دارد.

ایزوگام سخت پوشان درجه یک به جهت این که از نمایندگی های معتبر و یا با فروش مستقیم از کارخانه ایزوگام به فروش می رسد قمت مناسب تری هم دارد. ایزوگام ارزان بایستی هم استاندارد باشد و هم مقاومت و استحکام بالا داشته باشد. قیمت گذاری ایزوگام بر اساس نوع عایق رطوبتی و با توجه به متراژ مورد نیاز تعیین می شود و البته ایزوگام سخت پوشان به صورت مستقیم و بی واسطه از کارخانه به دست شما می رسد.

منبع: https://izogamco.com

[button color=”green” size=”medium” link=”https://hirmaanco.com/” icon=”” target=”true”]شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان[/button]

error: محتوا محافظت شده است