ایزوگام شرق اصلی چه خصوصیات و چه کیفیتی دارد؟ آیا خرید ایزوگام با بهترین قیمت میسر است و امکان دارد؟ چگونه کیفیت و مرغوبیت ایزوگام را متوجه بشوم؟ برای این که میزان کیفیت ایزوگام مشخص شود باید از مشاوره تخصصی کارشناسان کمک گرفت. چگونه می توان ایزوگام شرق اصلی را از نمونه های تقلبی و نامرغوب موجود در بازار شناسایی کرد؟ آیا تمامی مراکز و فروشگاه های ایزوگام در کشور معتبر بوده و با اطمینان کامل می توان از طریق آن ها اقدام به خرید ایزوگام اصلی شرق با بهترین قیمت کرد؟ امروز شرکت ایزوگام شرق علاوه بر ایران در کشور های خارجی نیز شناخته شده می باشد و محصولات این شرکت از نظر کیفیت و دوام قابل مقایسه با محصولات بسیاری از برند های داخلی و خارجی نیز می باشد.

ایزوگام شرق اصلی با بهترین کیفیت

برای داشتن ایزوگام با کیفیت باید به مواداولیه آن و قیر موجود در آن توجه ویژه کرد. بسیاری از تولیدات ایزوگام از قیر پلیمری در تولید بهره میبرند و یا از قیر دمیده برای آن استفاده میکنند. اینکه قیر پلیمری بهتر است یا قیر دمیده باید به گفته های متخصصین و کارشناسان این صنعت رجوع کنیم. نظرات مختلفی در این باره گفته میشود و هر کسی بسته به دیدگاه خود از آن دفتع میکند، اما آنچه مسلم مینماید این است که استفاده از قیر در تولید ایزوگام حتمی است و تولیداتی که از قیر پالایشگاهی و بدون افزودن مواد غیر مرتبط در جهت کاهش قیمت تمام شده استفاده میکنند در درجه بالاتری از کیفیت قرار میگیرند.
ایزوگام های تولید شده در کارخانجات دلیجان برای مناطق مختلف کشور که از آب و هوای کاملاً متفاوت و در زمانهائی کاملا متضاد دارند استفاده میشود که کار تخصصی و کنترل کیفیت روی آن با حساسیت ویژه اعمال میشود. ایزوگام طوفان شرق از تولیدات کارخانه هیرمان است که با ضخامت استاندارد و استفاده از قیر پالایشگاهی در تولید آن، کیفیت بالای آنرا تضمین و در صورت نیاز بیمه نامه هم در زمان خرید تسلیم میگردد.
انواع تولیدات طوفان شرق با در نظر داشتن منطقه مورد استفاده و با تحلیل کارشناسی از اقلیم منطقه تولید میگردد و برای این منظور اطلاعات کافی، از نظر نتایج آزمایشات و استاندارد های اعمال شده روی تولیدات در سایت هیرمان موجود است. ایزوگام هیرمان دلیجان با نام طوفان شرق مدتهاست که برای استفاده در ساختمانهای مسکونی، تجاری و اداری تولید میشود و از نظر کیفیت در رتبه بالائی در جدول بهترینها قرار گرفته است.
برای خرید این نوع ایزوگام کافیست منطقه زندگی، محل نصب ایزوگام، متراژ مورد نیاز و نوع آنرا از نظر طرح دار بودن و یا ساده بودن اعلام نمائید تا بقیه کارها بصورت اتوماتیک و با مشاوره تخصصی در مورد آن صورت گیرد. استفاه از اینترنت و بستر آن میتواند گزینه مناسبی برای این منظور تلقی شود.

تاثیر اینترنت روی قیمت ایزوگام

ایزوگام شرق اصل که در کارخانه هیرمان دلیجان در حال تولید است از طریق اینترنت و فروشگاه آنلاین هیرمان نیز به فروش میرسد. برای اطلاع از قیمت و انواع ایزوگام های تولید این کارخانه میتوانید از طریق اینترنت وارد سایت شده و یا با ورود به فروشگاه آنلاین کلیه آنها را ببینید. استفاده از اینترنت و خرید های اینترنتی اینروزها بسیار گسترده شده است و مصرف کنندگان بسیاری از اقصی نقاط کشور از این طریق با کارخانه و دفتر فروش در ارتباط هستند.
یکی از اولین تاثیرات خرید اینترنتی خرید در پائین ترین قیمت است که با حذف واسطه ها از معاملات میسر میشود. ارقام بیار بالائی از این طریق حذف و بعنوان سود خریدار در جیب ایشان باقی میماند. خرید های صادراتی و عمده نیز از این طریق میسر میگردد و تنها بحث توافق بر سر قیمت مطرح است که با حضور در دفتر و عقد قرارداد رسمی پایان میپذیرد.
امروزه با ورود تجهیزات و بستر مناسب برای استفاده از اینترنت در خرید های مختلف، هزینه های دولت نیز کاهش یافته و از این جهت هم میتواند کمک کننده باشد، ضمن اینکه افراد بسیاری کهدر مناطق دور دست نسبت به محل کارخانه و تولید کننده قرار دارند نیز میتوانند از قیمت پائین و کیفیت بالا برخوردار باشند. به این ترتیب قیمتها در کل کشور یکسان بوده اما هزینه حمل تا محل پروژه تغییراتی دارد که اجتناب ناپذیر بوده ولی با این وجود خرید مستقیم از تولید کننده با صرفه تر است.
تاثیرات مثبت خرید اینترنتی روی قیمت را نمیتوان نادیده گرفت که خوشبختانه خریداران به این درک رسیده اندکه ارتباط با تولید کننده بصورت مستقیم و بدون واسطه که زمینه آنرا اینترنت فراهم کرده است میتواند به نفع هر دو طرف باشد. با این وجود هنوز بررسی این موضوع جای بحث و کارناسی دارد اما قطعا به این سمت گرایش خواهیم داشت و نیاز جامعه صنعت ساختمان به استفاده از اینترنت برای خرید عایق و مصالح دیگر الزامی مینماید.

تاثیر عملکرد نصاب در کیفیت ایزوگام

بسیاری از نصابان ایزوگام که بصورت حرفه ای کار نصب را انجام میدهند، می بایست در خصوص فرایند نصب ایزوگام در اقصی نقاط کشور را بازنگری نمایند و دانش و تجربه خود را به روز کرده تا شاهد انجام کار حرفه ای و جلوگیری از دوباره کاری و تقلیل سرمایه گذاری خریداران و مصرف کنندگان ایزوگام باشیم.
صرف نظر از خود ایزوگام که از مواد اولیه درجه یک و در کارخانه های مجهز به تکنولوژی  روز، تولید و عرضه میگردند، فرایند نصب دارای ریزه کاری ها و شرایط محیطی خاص می باشد که رعایت آنها میتواند کیفیت کارکرد ایزوگام را افزایش دهد. همپوشانی طولی و عرضی در زمان نصب ایزوگام یکی از عواملی است که با عدم رعایت آن قطعا دو باره کاری و ترمیم ایزوگام را بزودی به چشم خواهیم دید.
همپوشانی به این معناست که بخشی از دو رول ایزوگام در زمان نصب می بایست روی هم قرار داده شود. معمولاً توصیه می گردد این همپوشانی حداقل ۱۰ سانتیمتر باشد اما در صورت توافق مصرف کننده تا ۱۵ سانتیمتر قابل افزایش می باشد. دلیل افزایش مقدار همپوشانی این است که با افزایش مقدار تعداد رول خریداری شده افزایش می یابد و هزینه بیشتر را برای مصرف کننده در پی خواهد داشت. به این ترتیب قبل از محاسبه مقدار مورد نیاز برای عیقکاری، این مقدار را باید در محاسبات لحاظ نمود.
ممکن است نیاز به توضیح نداشته باشد ولی نحوه اجرا و نصب ایزوگام در پشت بام حتماً می بایست از پایین ترین نقطه شیب بندی شروع و در نهایت به بالاترین نقطه شیب، که در کنار جانپناهها است، کار نصب را به اتمام رساند. برای این منظور می بایست نقطه خروج آب های سطحی را در نظر گرفت و اولین رول را در آن نقطه با رعایت ریزه کاری های نصب در اطراف کف شور آغاز نمود. با همپوشانی مناسب جریان عبور آب های بارندگی و یا شستشو بدون برخورد با لبه های ایزوگام به سهولت به مسیر خود تا رسیدن به دریچه خروجی ادامه خواهد داد و نفوذ به لایه های زیر ایزوگام غیر ممکن خواهد بود.

ایزوگام شرق اصلی

خرید ایزوگام شرق اصلی

در بعضی از موارد مشاهده شده که برخی از شرکت های بازرگانی و فعالان حوزه ی صنعت ایزوگام اقدام به فروش ایزوگام نامرغوب و بی کیفیت و با قیمت بسیار ارزان با نام برند ایزوگام شرق نموده اند، در صورتی که این محصولات توسط شرکت ایزوگام شرق تولید نشده و از نظر کیفیت نیز استاندارد نبوده و طول عمر بسیار کمی دارند. در خرید ایزوگام شرق اصلی توصیه می شود از نمایندگی های مجاز این شرکت تولیدی یا به صورت مستقیم از کارخانه و با ضمانتنامه ی اصلی و معتبر و بیمه نامه خریداری کرد. صنعت ایزوگام وابستگی به میزان رضایت مشتری و فروش ایزوگام خوب و درجه یک دارد و باید در این زمینه تلاش بیشتری برای تولید باکیفیت و فروش و صادرات به کشورهای دیگر انجام گیرد.

ایزوگام شرق اصلی

قیمت ایزوگام شرق اصلی

شاید بسیاری از مشتریان عمده و یا فعالان حوزه ی ایزوگام به نمایندگی های مجاز شرکت ایزوگام شرق و یا کارخانه تولیدی دسترسی نداشته باشند و به همین خاطر نیز در هنگام خرید ایزوگام شرق اصلی باید اطلاعات و دانش کافی برای اطمینان از اصلی بودن این محصول در اختیار داشته تا بتوان اصلی یا تقلبی بودن این محصول را تشخیص داد. خرید ایزوگام مرغوب با آگاهی امکان پذیر است. جهت خرید ایزوگام شرق اصلی با بهترین قیمت پیشنهاد می شود با کارشناسان سایت نیز ارتباط برقرار کرد.