ایزوگام شرق برتر دلیجان

ایزوگام شرق برتر دلیجان چه ویژگی هایی دارد؟ در تولید عایق های رطوبتی میزان کیفیت مواد اولیه و همچنین نوع ایزوگام در تعیین قیمت نهایی موثر هستند. ایزوگام شرق برتر دلیجان از نمونه های جدید و بادوام نسل جدید عایق های رطوبتی است که در کارخانه ایزوگام دلیجان تولید شده است. مزایای تولید عایق های رطوبتی به شیوه های جدید و با استفاده از فن آوری های روز، سبب شده است که آمادگی تولید و صادرات انواع ایزوگام درجه یک به کشورهای همجوار و یا حتی کشورهای اروپایی روز به روز افزایش یابد.

ایزوگام شرق برتر دلیجان

شهرستان دلیجان و قطب های صنعتی اطراف آن تولید کننده انواع ایزوگام در لایه ها و ضخامت های متنوع هستند. این تولید کنندگان با استفاده از قیر پلیمری که از پالایشگاه های اصفهان و تهران دریافت میکنند تولیدات خود را با ترکیب لایه های و مواد اولیه دیگر ایزوگامی را روانه بازار میکنند که در کشور شناخته شده و از آنها به نیکی یاد میشود. ایزوگام شرق دلیجان که توسط سازندگان و انبوه سازان مورد استقبال بینظیری قرار گرفته است نمونه ای از این تولیدات است که در صنعت ساختمان و عایقکاری آن مورد استفاده قرار میگیرد.
وجود نام دلیجان در برند تولید شده ایزوگام اعتبار و ارزش خاصی به تولیدات میدهد که نشان از اعتماد عمومی به این تولیدات دارد. تولید کنندگان مطرح در قطب صنعتی دلیجان توانسته اند با ترکیب مواد اولیه با کیفیت مانند تیشو و پلی استر و با استفاده از تجهیرات و ماشین آلات به روز ایزوگام شرق را تولید و آنرا در رتبه برتر کشوری جای دهند.
تولید کنندگان بسیاری در این شهر به تولید ایزوگام مشغول هستند اما کارخانه ایزوگام هیرمان در این مسیر توانسته انواع جوایز و تقدیرنامه های متنوع  را از دوایر دولتی و خصوصی دریافت نماید. رتبه برتر در تولید ایزوگام با کیفیت، رتبه نخست در تولید ایزوگام صادراتی، لوح تقدیر بواسطه نوآوری در تولید ایزوگام های سفارشی برای مصارف صنعتی و کشاورزی نمونه هائی از آنهاست.
تولید انواع ایزوگام به نام برند شرق در لایه های متنوع و ضخامت های مختلف برای مصرف در صنایع، تولید انواع ایزوگام با لایه فویل ساده و طرح دار برای استفاده در پشت بام و نما، ایزوگام صادراتی بردین برای صادرات به کشورهای همسایه و خاورمیانه و تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان برای صادرات به اتحادیه اروپا از نمونه های تولید شده در این کارخانه است.
قیر پلیمری داخلی برای تولید انواع ایزوگام استفاده میشود و قیر پلیمری وارداتی نیز برای تولید محصولات سفارشی استفاده میشود و از این نظر تغییری در کیفیت تولیدات ملاحظه نخواهد شد. استاندارد ملی ایران بهترین قیر را که با شرایط منطقه و کشور ما سازگار باشد نمونه پلیمری را اعلام و تائید کرده است.

نحوه خرید از هیرمان و انتخاب محصولات

برای دیدن محصولات تولید شده در کارخانه هیرمان، انتخاب آنها و نمونه مورد نظر، اطلاع از مشخصات فنی و شیمیائی و نتایج آزمایشات و تستهای صورت گرفته روی آنها باید با دفتر فروش هماهنگ کنید تا راهنمائی لازم در این زمینه بدون انحراف و شفافیت کامل صورت گیرد. در زمینه خرید میتوانید از مشاوره مسئولین فروش استفاده کنید تا سرمایه خرید شما برای خرید کالای مورد نیاز حفظ و بهترین نمونه و سازگار با منطقه شما در اختیار قرار گیرد.
بهترین تولیدات هیرمان اگر در منطقه سازگار نباشد نمیتواند کارکرد خود را داشته باشد و بزودی آسیب خواهد دید. برای جلوگیری از این موضوع باید ایزوگامی را انتخاب نمائید که با شرایط رطوبت، دمای هوا در طول سال و تغییرات آن، وجود و یا عدم وجود طوفان های فصلی و آلاینده های پدید آمده در فصول سال و مضر برای سلامتی انسان و ایزوگام را به اطلاع کارشناس فروش برسانید.
راهنمائی های ارائه شده از طرف این افراد میتواند شما را در انتهاب بهترین نوع ایزوگام هدایت نماید و از طرق مختلف قابل دسترسی خواهد بود. خرید بصورت حضوری و بازدید از تولیدات و نمونه های آن میتواند در دفتر فروش اصلی و نمایندگی ها صورت گیرد. خرید غیر حضوری و استفاده از اینترنت و فروشگاه آنلاین برای عزیزانی مناسب است که در فواصل دور هستند و انتخاب ایزوگام هیرمان را برای مصرف به نتیجه رسانده اند.
تماس با کارخانه هیرمان نیز گزینه مناسبی است که میتوانید از این طریق هم خرید را انجام دهید. ایزوگام صادراتی هیرمان، انواع ایزوگام در ضخامتهای کمتر و تا حد ۲ میلیمتر هم از تولیداتی است که تحت عنوان تولید سفارشی و برای مناطق خاص تولید میشود که اطلاعات و نحوه سفارش آنها به وضوح شرح داده شده است.

معرفی محصولات هیرمان برای اطلاع

تولیدات ایزوگام هیرمان را میتوان در دسته بندی های جداگانه قرار داد و به شرح آنها پرداخت. این تولیدات را میتوان از نظر ضخامت در یک دسته بندی مورد توجه و مقایسه قرار داد و یا آنها را از نظر مقاومت و کارکرد در محل نصب به انواع مختلف تقسیم نمود. آنچه در این مورد میتوان به آن اشاره کرد این است که برای محصولات هیرمان تفاوتی دردسته بندی وجود ندارد و تنها استفاده از مواد اولیه و نیاز مصرف کنندگان در اقصی نقاط کشور ملاک تولید قرار خواهد گرفت.
ایزوگام تولید شده برای مصرف در استان سیستان و بلوچستان با محصول تولید شده برای مصرف در استان خوزستان و یا استان های سردسیر ملاک تولید قرار میگیرد. زیرا در این استانها تفاوتهای اقلیمی و شرایط آب و هوائی بسیار با هم اختلاف دارند و نمیتوان به صرف تشابه مختصر همه را برای یک مجموعه در نظر گرفت.
انواع ایزوگام با ضخامت کمتر را میتوان در پروژه های عمرانی و برای زیر سازی مورد استفاده قرار داد و ایزوگام با ضخامت بالاتر را برای پشت بام و مناطق روباز در نظر گرفت. انواع طرح دار ایزوگام هیرمان را میتوان برای نما و پشت بام و ایجاد فضای طبیعی و منطبق با طبیعت استفاده کرد، ضمن اینکه از انواع طرح دار برای کف استخر، کانالهای آب، استخرها و در مجموعه ای از مکانها که وجود آب میتواند خسارت زیادی به سازه های مجاور وارد نماید قابل استفاده است.
ایزوگام های صادراتی و سوپر صادراتی را برای صادرات و با قیمت های مناسب میتوانید بصورت عمده خریداری کنید و از این لحاظ اطمینان کافی داشته باشید که این محصولات میتواند نیاز مصرف کنندگان در بیرون از مرزهای کشور را با استاندارد اروپا برآورده نماید.
ما به خریداران پیشنهاد میدهیم از محصولات نولید شده در کارخانه هیرمان بازدید کرده و با انجام مشاوره های تخصصی بهترین انتخاب را برای خرید داشته باشند. تیمهای نصب معرفی شده توسط کارشناسان هیرمان میتواند شما را به سمت اطمینان و آرامش هدایت نماید و با استفاده از تولیدات هیرمان بطور همزمان شرایط رسیدن به آسایش را برای خود و خانواده فراهم نمائید.

ایزوگام شرق برتر

قیمت ایزوگام شرق برتر

در خرید ایزوگام با توجه به این که میزان ماندگاری و سازگاری عایق رطوبتی با محیط شرط بسیار مهمی است و عاملی است که میزان قدرت و دوام ایزوگام در برابر نم و رطوبت افزایش پیدا کند، کیفیت و برند ایزوگام اهمیت بسزایی پیدا می کند.
در کارخانه ایزوگام شرق برتر دلیجان بهترین مواد اولیه اعم از قیر پلیمری، تیشو و پلی استر برای تولید ایزوگام دولایه، و حتی پلی استر دوخته برای تولید عایق رطوبتی تک لایه مصرف می شود. ایزوگام شرق همواره در صنعت ایزوگام پیشرو بوده است و بهترین امکانات و تجهیزات را در خط تولید به کار گرفته است تا ایزوگام تولید شده از استانداردهای لازم برای مصرف در هر نوع آب و هوا و هر سازه ای امکان پذیر گردد.

ایزوگام شرق یرتر

فروش ایزوگام شرق از درب کارخانه

شرایط خرید ایزوگام و پیش فروش ایزوگام و یا حتی تولید انواع ایزوگام سفارشی از طریق کارشناسان به خوبی توضیح داده می شود. در شرکت ایزوگام شرق برتر تنوع تولیدات بسیار زیاد است و تولید انواع ایزوگام سفارشی برای پروژه های مختلف هم کار را برای خریدار ساده تر کرده است. ایزوگام مورد نیاز خود را می توانید به صورت سفارش اینترنتی و غیر حضوری هم خریداری کنید و تهیه و تامین به صورت مستقیم و از درب کارخانه با قیمت ارزان تر و با اطمینان کامل از کیفیت ایزوگام انجام می شود. کارخانه ایزوگام شرق برتر می تواند پاسخگوی نیاز پروژه های مختلف باشد.