ایزوگام صادراتی هیرمان با کیفیت تمام پلیمری تلفیقی است از تجربه و تعهد خط تولید کارخانه ایزوگام که از بهترین ماشین آلات و تجهیزات برخوردار است. بعضی از شرکت های تولیدی که مدعی تولید ایزوگام با کیفیت تمام پلیمری هستند، بر این ادعای خود متعهد نبوده و محصولاتی با کیفیت کمتر و به صورت ترکیبی را تولید و روانه بازار می نمایند.

ایزوگام صادراتی هیرمان تمام پلیمری

پلیمرها با توجه به موارد مصرف و انتظاری که در تولیدات از آنها میرود انواع مختلفی دارند و به همین جهت برای استفاده در صنایع مختلف نیز بکار گرفه می شوند. آنچه که پلیمرها را دارای ارزش کرده است خواص شیمیائی و عملکرد این مواد در تولیدات مختلف و قابل استفاده در صنایع مختلف است.
تولید ایزوگام با استفاده از مواد اولیه پلیمری  میتوانند کارکرد و دوام ایزوگام را بهبود بخشیده و مقاومت آنها را در برابر شرایط مختلف جوی افزایش دهند. همچنین با استفاده از پلیمر میشود ایزوگام را برای تنشهای کششی و در جائیکه نیاز به افزایش مقاومت به دلیل شرایط نامساعد جوی حاکم است، بهره لازم را برد. برای این منظور و تولید عایق رطوبتی از همین خاصیت استفاده و ایزوگام را با استفاده از پلیمر و در ترکیب با قیر پالایشگاهی تولید میکنند تا بتوانند مقاومت آنها را افزایش داده و در ادامه طول عمر آنها را به حداکثر برسانند.
واردات انواع پلیمرها از کشورهای دارای تکنولوژی به روز، و تولید انواع عایقهای رطوبتی با استفاده ازاین مواد میتواند به شاخصی برای افزایش کیفیت محصولات داخلی منجر شود. ایزوگام دولایه را میتوان به عنوان یکی از عایقهائی که بیشترین کاربرد را در ساختمان، تونل، سقف سوله ها، دیوارهای پارکینگ، پشت بام  ساختمانهای مسکونی، اداری و تجاری و بسیاری از نقاط دیگر دارد مطرح کرد.
ایزوگام دولایه با وزن ۴۰ کیلوگرم و ضخامت حداقل ۴ میلیمتر را میتوان با انواع قیرها که پایه اصلی تولید عایق هستند تولید نمود. ایزوگام با قیر پالایشگاهی، ایزوگام با قیر دمیده و ایزوگام با پلیمر وارداتی را میتوانید در بازار بیابید و مشخصات آنها را از فروشنده درخواست نمائید.
اما ایزوگام دولایه با قیر پلیمری را شاید بتوان در رتبه اول جای داد و به این دلیل که خاصیت و ویژگی های برجسته یک ایزوگام کامل را دارد برای تولید انواع صادراتی مناسب و نمیتوان از آن ایرادی را در رابطه با کیفیت و کارگرد گرفت. مقاومت، تاب آوری، انواع تولیدات، ساده و طرح دار، قیمت مناسب و دوام بسیار بالا از ویژگی های ایزوگام دولایه پلیمری است که در کارخانه هیرمان تولید میگردد.

بهترین سایت اینترنتی خرید ایزوگام

با پیشرفت تکنولوژی در زمینه اینترنت و فراهم شدن مقدمات استفاده از آن در کشور و علیرغم فاصله بسیار زیاد با کشورهای منطقه  در سرعت استفاده، بستر اینترنت، فاصله و محدودیت زمان از بین برداشته و خریداران می توانند هر زمان و در هر مکان به انواع اطلاعات و آموزش ها دسترسی داشته باشند و کالاهای مورد نیاز خود را در کمترین زمان انتخاب و خریداری نمایند.
کارخانجات تولیدی ایروگام هم توانسته اند از بستر اینترنت به خوبی استفاده نمایند و با طراحی و بارگذاری در شبکه جهانی برای خود معیاری در جهت معرفی و فروش تولیدات و انجام خدمات، تعریف و برای مشتریان خود ارزش آفرین باشند.
صرفه اقتصادی و خرید بدون محدودیت از مزایای استفاده از سایت فروش تولیدات هیرمان است و تنها تمرکز و دقت کافی در انتخاب محصول می بایست صورت گیرد که مشاوریندر این زمینه میتوانند شما را بخوبی راهنمائی کنند.
بهترین سایت فروش و آموزش در باره ایزوگام و انواع آن، سایت ایزوگام هیرمان است که با ورود به آن می توانید از کلیه مزایای آن استفاده و در صورت خرید انواع ایزوگام، بصورت کاملا قانونی و مطمئن خرید خود را انجام دهید.
مزایای استفاده از فروشکاه های آنلاین بر کسی پوشیده نیست و تنها حذف واسطه ها از چرخه خرید تنها مزیت این سایت ها نیست. داشتن یکدستگاه تلفن هوشمند، کمی آشنائی با یافتن محصولات مورد نظر، به آنها دسترسی حواهید داشت و مقایسه و جمع آوری اطلاعات از محصول نیز میسر میباشد.
در تولید ایزوگام از انواع قیر و درجه روانی و نفوذ پذیری استاندارد استفاده می شود. دلیل آنهم مناطق مختلف با شرایط جوی متفاوت می باشد که استفاده از ایزوگام را بصورت کاملا فنی و شرایط تولید آنرا کاملاً تخصصی شده نموده است.
برای استفاده از ایزوگام در تناسب با محل مصرف می بایست با نصاب و یا مشاور این امر ارتیاط داشته و از راهنمائی و تجربه و تخصص آنها استفاده لازم را برد.
تولید ایزوگام با قیر پلیمری بدلیل خلوص قیر و مقاومت آن در برابر تنش های جوی و حرارتی می تواند در کلیه نقاط کشور صورت گیرد. کیفیت بالا و مقاومت حداکثری در مقابل نفوذ رطوبت، و توان مقابله با سرما و گرما، ایزوگام پلیمری را در سازه های مختلف الزامی و استفاده از آن را در رتبه اول از نظر مقدار مصرف قرار داده است. تست های بسیاری روی ایزوگام پلیمری صادراتی صورت میگیرد تا بازرگانان گرامی با خیال آسوده خرید و صادر نمایند.

افتخار ایرانی، تولید ایرانی، تکنولوژی ایرانی

کلیه مواد اولیه در تولید ایزوگام داخل کشور وجود دارد و از این بابت باید به خود ببالیم که تولید کننده ایرانی در جهان افتخار آرینی میکند و عایقی را به جهان عرضهمیکند که تماما ایرانی و با دستگاه های تولید داخل و تکنولوژی بومی تهیه میگردد. استفاده از قیر پلیمری، مواد اولیه پلی استر و تیشوکهدر کارخانجات تمام ایرانی مواد اولیه پتروشیمی را به این لایه ها تبدیل میکنند، پودر تالک و فیلم، همچنین استفاده از فویل آلومینیومی برای روکش ایزوگام، همه و همه در داخل تولید میشود و افتخار آن نصیب تولید کننده داخلی است.
در صنعت ساختمان سازی با وجودیکه در برخی سازه ها از مصالح بسیار گرانقیمت و وارداتی از کشورهای دیگر مانند ایتالیا و آلمان صورت میگیرد، اما در عایقکاری نقاط مختلف تنها عایق ایرانی است که قابل رقابت با تولیدات جهان و اروپاست که از این منظر نمونه و سرآمد هستیم.
قیمت ایزوگام با توجه به قیمت مواد اولیه همگام با دیگر محصولات داخلی افزایش قیمت دارد و هزینه های گمرکی و مالیات به آنها تعلق نمیگیرد، ضمن اینکه قیر مصرفی در تولیدات از بهترین کارخانه های داخل مانند اصفهان و تهران که رتبه های برتر جهانی را دارا هستند استفاده میشود.
شرکت و کارخانه تولید ایزوگام هیرمان در استفادهاز مواد اولیه داخلی با کیفیت اصرار دارد و از این نظر توانسته محصولات بینظیری را از لحاظ کیفیتبه بازار معرفی و صادرات آنها را هم به کشورهای مختلف داشته باشد.

مشخصات ایزوگام پلیمری صادراتی

کارخانه ایزوگام ما مفتخر است که در زمینه ی تولید و صادرات ایزوگام باکیفیت تمام پلیمری با برند تجاری هیرمان توانسته توجه و نظر بسیاری از کارشناسان و متخصصین حوزه ی ایزوگام را جلب کرده و در تمامی آزمایشات لازم نیز به عنوان یک محصول استاندارد و باکیفیت تمام پلیمری شناخته شده است.

ایزوگام صادراتی هیرمان

کارخانه ایزوگام صادراتی هیرمان

بعضی از کارخانه های تولید کننده ایزوگام در حال تولید ایزوگام به صورت ترکیبی با استفاده از قیر خالص و قبر دمیده می باشند و این محصول را تحت عنوان ایزوگام با کیفیت تمام پلیمری روانه بازار می کنند و بسیاری از مشتریان و تاجران تازه وارد در صنعت ایزوگام نیز قدرت تشخص و شناسایی این محصولات را نداشته و با قیمت ایزوگام با کیفیت تمام پلیمری اقدام به خرید آن می کنند. در کارخانه ایزوگام هیرمان بهترین و مرغوب ترین انواع مواد اولیه به همراه قیر پالایشگاهی تمام پلیمری در تولید انواع ایزوگام صادراتی هیرمان درجه یک به کار گرفته می شود.

ایزوگام صادراتی هیرمان

ایزوگام صادراتی هیرمان پلیمری

کارخانه ی تولیدی ما با طراحی و عرضه ایزوگام صادراتی هیرمان با کیفیت تمام پلیمری اقدام به ارائه ضمانتنامه معتبر به مشتریان نموده تا اعتماد آن ها را جذب کرده و امکان تست و آزمایش ایزوگام تمام پلیمری را نیز به مشتریان داده تا مشتریان با خیال راحت اقدام به خرید این محصول نمایند. برای اطلاع از شرایط خرید و فروش ایزوگام صادراتی هیرمان با کیفیت تمام پلیمری با مسئولان فروش ما در ارتباط باشید.