ایزوگام نوع BPP

ایزوگام نوع BPP یکی از انواع مختلف ایزوگام است که از بهترین مواد اولیه و قیر پالایشگاهی تولید شده است و این نوع ایزوگام در رده بهترین ایزوگام قرار دارد.

خرید ایزوگام ارزان با چسبندگی فوق العاده

اینطور بنظر میرسد وفور خدادادی مواد اولیه تشکیل دهنده ایزوگام در کشور، تولید انبوه ساختمان و پروژه های عمرانی در مناطق مختلف کشور و استفاده فراگیر از ایزوگام ، ما را بر آن داشته تا به موضوع عایق و بخصوص ایزوگام و چسبندگی آن بیشتر اهمیت داده و لزوم استفاده از آن بطور چشمگیری افزایش یابد. قیمت ایزوگام را متناسب با کیفیت آن تعیین کنیم و روز بروز بر ارتقا کیفی آن بیافزاییم.
ایزوگام بواسطه مواد نفتی و پلاستیکی موجود در آن و دارا بودن ویژگی چسبندگی فوق العاده در آن، توانسته جایگاه خوبی در میان مدیران پروژه و انبوه سازان بدست آورد. بدین منظور تمام انبوه سازان و سازندگان در پاره ای از مراحل ساخت از این محصول بی نظیر برای عایقکاری استفاده مینمایند.
مکان هائی در ساختمان از قبیل فونداسیون، دیوارهای زیر زمین و پارکینگ، برای آببندی ستون ها و فونداسیون، کف آشپزخانه، دیوارهای سرویس بهداشتی و حمام، پشت بام و حتی تراس و روف گاردن می تواند از ایزوگام برای عایق کاری بهره ببرد.
ایزوگام در موارد خاص تر، برای استفاده در داکتهای تاسیسات،عایق کاری محل عبور لوله های سرد و گرم و فاضلاب خروجی از ساختمان نیز امکان استفاده دارد.
با تغییرات اندک در بکارگیری مواد تشکیل دهنده ایزوگام میتوان دامنه کاربرد و میزان چسبندگی این محصول را افزایش داد. مثلاً با تغییر در قیر مصرفی و ضخامت، امکان افزایش چشمگیر چسبندگی در ایزوگام را می توان افزایش داد و آنرا برای لایه زیرین آسفالت روی پلها قابل استفاده نمود. حتی ممکن است به لایه پوششی برای لوله های زیر سطح آب، مثلاً  لوله های زیر سطح دریا و یا موارد دیگر تبدیل گردد.
کاملا مشخص است که کیفیت مواد اولیه و هزینه ی تولید، بر قیمت رول ایزوگام تاثیر میگذارد و به همین دلیل شاهد افزایش یا کاهش آن هستیم.

ایزوگام نوع BPP

ایزوگام دولایه، ایزوگام تک لایه، مکان مصرف

یکی از موارد انتخاب ایزوگام برای مصرف، لایه های بکار رفته در آن است و تفاوتی که این نمونه ها در تولید و استفاده از مواد اولیه با هم دارند تفاوت در مکان و محل استفاده را بین انواع ایزوگام تک لایه و دو لایه را بوجود آورده است.
ایزوگام تک لایه و دولایه از نظر مشخصات فیزیکی تفاوت هایی با هم دارند و همچنین از نقطه نظر موارد کار برد نیز میتواند مورد تحلیل و کارشناسی قبل از خرید و استفاده قرار گیرد.
ایزوگام تولید شده با نام دولایه تنها از دولایه تشکیل نشده است، بلکه تعداد لایه های مصرفی در آن که وارد حوضچه قیر می شوند، دولایه اصلی یعنی پلی استر و تیشو را شامل می شود که اصطلاحا به آن دولایه گفته می شود. ایزوگام دولایه کاربرد فراگیرتری نسبت به توع تک لایه آن دارد و دارای وزن بیشتری هم هست. همچنین از نظر هزینه تولید و قیمت فروش هم افزایش داشته و با قیمت بالاتری در بازار به فروش می رسد.
ایزوگام تک لایه در زمان ورود به سینی یا حوضچه قیر تنها دارای تیشو بوده و فرآوری و تولید آن کمی متفاوت می باشد اما با ضخامت کمتر و در نهایت می تواند از قیمت پائین تری هم برخوردار باشد. موارد استفاده ایزوگام تک لایه بخاطر انعطاف پذیری بیشتر در نقاطی که دارای گوشه های تیز و یا نود درجه می باشند توان و قدرت انعطاف بیشتری دارد و به سادگی شکسته نمی شود.
از ایزوگام تک لایه می توان برای ایجاد لایه قیری بین دو سطح نا همگون هم استفاده نمود، یکی از این کار برد ها در پل سازی می باشد. بطوریکه پس از اتمام عرشه پل که تماماً از جنس بتن می باشد، قبل از اجرای لایه آسفالت روی پل برای ایجاد یک لایه نفوذ ناپذیر و ایجاد پیوستگی بین آسفالت و بتن از ایزوگام تک لایه بدون فویل استفاده می شود.
دامنه کاربرد ایزوگام از منازل و ساختمان ها به کارهای بزرگ عمرانی رسیده که می تواند نمونه خوبی برای انتخاب انواع ایزوگام برای مصرف تلقی گردد به گونه ای که خریدار را مجاب و ملزم به دریافت مشاوره از متخصصین و تولید کنندگان نماید تا بهترین گزینه و نمونه با رعایت تمام استاندارد ها در اختیار ایشان قرار گیرد.

ایزوگام رنگی و ایزوگام طرح دار چیست؟

به حق رنگها در زندگی بشر لحظه ها و خاطرات را زیبا و به آن معنا می بخشد. رنگ ها و استفاده آن در شئونات زندگی، از رنگ لباس و پوشش گرفته تا انتخاب رنگ برای دیوار و دکوراسیون توانسته معنای مضاعف داده و حضور رنگ را نیز در زندگی امری بدیهی نماید. یکی از اقدامات و ابتکارات که به حق توانسته پیشرفت قابل ملاحظه و غیر قابل انکاری را در زمینه تولید عایقهای رطوبتی داشته باشد، استفاده از رنگ و طرح در صنایع تولیدی ایزوگام دیده می شود.
ایزوگام ها بسته به محلی که برای نصب انتخاب می شوند می تواند دارای نمای ساده و یا طرح دار باشند. تولید ایزوگام طرح دار و رنگی می تواند دارای ریسک بالای ماندگاری در انبار را داشته باشد. به همین علت تولید کننده با دریافت سفارش نسبت به تولید آن اقدام می نمایند. لایه ای در ایزوگام که بعنوان نمای آن در نظر گرفته می شود از جنس آلومینیوم می باشد، بنا بر این طرح دار کردن آن میتواند در عمر رنگ و طرح آن تاثیر قابل ملاحظه داشته باشد. ذکر این نکته لازم می نماید که طرح ها در نمای ایزوگام با چند روش تولید و تثبیت می شود. ممکن است طرح بصورت لایه ای جداگانه و از جنس پلاستیک باشد که در مناطق با گرما و رطوبت زیاد از کیفیت آن کاسته و در نهایت تغییر فرم ظاهری بدهند و یا اینکه از جنس آلومینیوم و در ضخامت بسیار نازک باشد که دوام و مقاومت بیشتری در برابر شرایط جوی و تاثیرات آن روی ایزوگام برخوردار باشد.
به هر جهت انتخاب هر روش برای تولید ایزوگام طرح دار می تواند با افزایش قیمت مواجه شود که این افزایش قیمت نتیجه استفاده از انواع مواد اولیه و با کیفیت می تواند در قیمت نهائی تولید موثر باشد. ایزوگام ساده تنها از یک لایه آلومینیومی با ضخامت استاندارد بهره می برد ولی نوع طرح دار آن، چه از لایه اضافی استفاده شود و چه از مواد اولیه طرح دار استفاده گردد افزایش قیمت خواهد داشت.
در ایزوگام رنگی بجای استفاده ار لایه آلومینیوم در نما، از یک لایه بسیار نازک شن و یا سنگریزه استفاده می شود. وجود این لایه می تواند به وزن ایزوگام اضافه نماید اما وجود همین لایه سنگریزه، ایزوگام را به زیباترین و یکپارچه ترین ظاهر پس از نصب تبدیل نموده است. لایه سنگریزه در ایزوگام را میتوان با انواع رنگها و ضخامت تولید و روانه بازار کرد. لایه سنگریزه در ایزوگام همچنین می تواند از گرم شدن بیش از حد عایق بخوبی محافظت کند. ایزوگام سنگریزه ای انتخاب بسیار خوبی برای کف گلخانه ها و روف گاردن در ساختمان های بلند مرتبه است.
شرکت ایزوگام هیرمان با در اختیار داشتن طیف وسیعی از رنگها، شما را در انتخاب این نوع ایزوگام یاری می نماید و برای ترکیب ایزوگام با فضای اطراف، طرح های بسیار زیبا و ویژه ای دارد. قیمت ایزوگام طرح دار مانند هر نوع دیگر بستگی به کیفیت مورد نظر خریدار دارد. از آنجائیکه طرح ها دارای شناسه رنگ مخصوص و ترکیبات متفاوت است، قیمت هم می تواند تغییراتی داشته باشد. اما اطمینان از کیفیت ایزوگام طرح دار و نصب آنرا توسط تیم های این مجموعه تضمین میکنیم و آمادگی برای پاسخگوئی درهر لحظه را داریم. 

ایزوگام نوع BPP چیست ؟

این نوع ایزوگام از قیر پلیمری پالایشگاهی و با الیاف تیشو و پلی استر و بهترین مواد افزودنی پلیمری تولید شده است، این ایزوگام از لحاظ رده بندی درجه بالاتری نسبت به ایزوگام BOF دارد.
ایزوگام نوع BPP برای کلیه مناطق آب و هوایی در ایران مناسب است و در مکان های مختلف از جمله پشت بام، سرویس بهداشتی، سوله ها، سقف مرغداری ها، عایق کاری لوله ها و کلیه مکان هایی که نیاز به ایزوگام دارد قابل استفاده است.

ایزوگام نوع BOF چیست ؟

ایزوگام BOF به ایزوگامی گفته می‌شود که نسبت به ایزوگام BPP در رده پایین‌تری قرار دارد اما از لحاظ استاندارد بیشتر برای مناطق معتدل و گرمسیری در نظر گرفته شده است.
این ایزوگام از لحاظ مواد اولیه و الیاف ها با ایزوگام نوع BPP فرق چندانی ندارد و تفاوت عمده آنها این است که در ایزوگام BPP از مواد پلیمری بیشتر و مواد اولیه مرغوب تری استفاده شده است. البته ایزوگام نوع BPP برای مناطق معتدل، گرمسیر و سردسیر قابل استفاده است اما ایزوگام نوع BOF بهتر است که فقط برای مناطق معتدل و گرمسیری استفاده شود.

قیمت ایزوگام نوع BPP

ایزوگام نوع BPP به لحاظ مواد اولیه مرغوب تر و کیفیت بالاتر نسبت به بقیه ایزوگام ها طبیعتاً دارای قیمت بیشتری نسبت به ایزوگام نوع BOF است اما این اختلاف قیمت در قبال کیفیت بالای آن زیاد مهم نیست.

ایزوگام نوع BPP

صادرات ایزوگام نوع BPP

ایزوگام نوع BPP یکی از ایزوگام هایی است که معمولا کشورهای خارجی به دنبال خرید آن هستند و ما این نوع ایزوگام را طبق سفارش مشتریان برای کشور های مختلف در ابعاد و وزن های مختلف تولید و همراه با تمام خدمات گمرکی و صادراتی برای آنها ارسال می کنیم.

ایزوگام نوع BPP

نحوه خرید ایزوگام نوع BPP

برای خرید ایزوگام نوع BPP در سراسر ایران و صادرات به کشورهای مختلف می ‌توانید با کارشناسان شرکت هیرمان تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید و همچنین استعلام قیمت به روز را در خصوص انواع ایزوگام تولیدی ما داشته باشید و سپس محصول خود را در هر کجای ایران که هستید تحویل بگیرید.

انواع ایزوگام چیست ؟

انواع ایزوگام از جنبه های گوناگون به چند دسته تقسیم می شوند:

  • از لحاظ روکش به نوع فویل دار، ساده یا پودری، طرح دار و سنگریزه ای دسته بندی می شود.
  • از لحاظ تعداد لایه به سه دسته تک لایه، دو لایه و سه لایه تقسیم می‌شود.
  • از لحاظ نوع ایزوگام به دو دسته ایزوگام نوع BPP و BOF دسته بندی می شود.
  • از لحاظ شرایط آب و هوایی به سه دسته مناطق سردسیری، گرمسیری و معتدل دسته‌بندی می‌شود.

همانطور که ملاحظه نمودید انواع مختلف ایزوگام در دسته بندی های مختلف وجود دارد و این دسته بندی ها باعث تغییر قیمت ایزوگام می شود، یعنی ایزوگام ها از نظر قیمتی با یکدیگر متفاوتند.
پس برای انتخاب دقیق ایزوگام نوع BPP یا BOF یا دیگر دسته بندی های ایزوگام می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان بهترین محصول را متناسب با شرایط خودتان انتخاب و خرید نمایید.