ایزوگام های استاندارد

ایزوگام های استاندارد که اکثریت در کارخانه دلیجان با برندهای مختلف تولید می شود هم مقاومت بالاتری دارد و هم چسبندگی و کشش بیشتری در مقابل عوامل طبیعی دارند. ایزوگام های استاندارد دلیجان شناخته شده هستند و با پیشرفته ترین و مدرن ترین تجهیزات و تحت نظارت خط تولید و آزمایشگاه های بسیار مجهز تولید می شوند و به صورت عمده به فروش می رسند. ایزوگام دلیجان تنوع بسیاری دارد و از نظر روکش و نوع لایه ها مختلف است و برای هر کاری می توانید از ایزوگام استاندارد مورد نیاز خود اطلاعات جامعی را از طریق خود کارخانه ایزوگام های استاندارد و کارشناسان فروش آن دریافت نمایید.

ایزوگام های استاندارد دلیجان

قطعاً می توانیم بگوئیم که کیفیت و استاندارد هر کشوری با دیگران متفاوت است و محصولات مورد استفاده در آنها باید با استاندارد همان کشور همخوانی و سازگار باشد. نمی توانیم ایزوگام مورد استفاده در کشورهای گرمسیر را به آنها صادر نمائیم و یا بالعکس. برای صادر نمودن کالا باید از مسائل و قوانین بسیاری مطلع بود. در نگاه اول شاید ساده بنظر بیاید ولی دانستن قوانین هر کشور می تواند بسیار زمان بر و پیچیده باشد.
برای درک این قوانین باید زبان همان کشور را بخوبی بدانیم و برای درک نیاز آن کشور باید تخقیقات گسترده و بسیاری را هم داشته باشیم. بازاریابی و بازار سازی و پیدا کردن خریدار هم از آن کارهای بسیار سخت و طاقت فرساست. برای راحتی و عبور از این شرایط سخت هستند سازمان ها و شرکت هائی که این کارها را انجام میدهند و در قبال ارائه خدمات درصدی را مطالبه می نمایند.
تولید کنندگانی می توانند به صادرات فکر کنند که هم کیفیت محصولات آنها زبانزد است و هم توان تولید انبوه محصولات را بر اساس استاندارد کشورها داشته باشند. صرف نظر از تمام این شرایط حمایت سازمان ها و ارگان های دولتی هم از این مقوله بسیار آیتم مهمی است و سیاست هم درجه بالائی در این امر دارد.
در گذشته های نه چندان دور ایران را با فرش و خشکبار می شناختند و امروزه با وجود منابع نفت و گاز در رتبه های برتر جهان قرار داریم که می توانیم با تولید ایزوگام با کیفیت و منطبق با استاندارد های بین المللی این محصول را صادر و در جهان شناخته شویم. مواد اولیه تولید ایزوگام که تماما در کشور تولید می شود هم از کیفیت قابل ملاحظه برخوردار است و هم از نظرمیزان تولید قابل بحث می باشد.
پالایشگاه تولید قیر بسیار با کیفیت و هم کارخانجات تولید لایه های پلی استر و الیاف تیشو را در کشور داریم. ضمناینکه تولید کننده فیلم پلی اتیلن و کارخانه تولید ورق های آلومینیوم یا فویل برای مصرف در ایزوگام را نیز در کنار آنها در اختیار داریم.

حمل و نقل، شاهرگ ادامه حیات صنعت ایزوگام

تجارت در هر شکل و اندازه نیاز به حمل و نقل دارد و استفاده از روش های سودمند و مطمئن از الزامات این صنعت است. اساسا حمل و نقل با توجه به اینکه در تجارت یک کالا و ارسال آن به کشور های دور دست لازم است تا از یک و یا چند کشور و از مرزهای آنها عبور نماید دارای قوانینی است که دانستن آنها برای یک تاجر و یا کسی که در این امر وارد می شود امری ضروری است. بنا براین می توان اینگونه تصور نود که حمل و نقل بین المللی مجموعه قوانینی است که یک کالا باید برای رسیدن به مقصد از مبدا به کار ببندد و رعایت نماید.
بخشی از این قوانین و رعایت آن مربوط به کشور مقصد است و بخشی دیگر را تاجر و صادر کننده باید با آنها آشنا باشد و به آن آگاهی داشته باشد. حتی نحوه بسته بندی کالا و شیوه اظهار کالا و قوانین و قواعد مربوط به کالای خاص هم می تواند در این مورد دارای اهمیت ویژه باشد.
یکی از گزینه های بسیار ساده و ارزان برای صادرات را می توان به راه دریائی و ارسال توسط کشتی نام برد. استفاده از خدمات دریائی و کشتیرانی که توان حمل کالاهای تجاری را در حجمهای بسیار بالا و وزنهای بالا را دارند، می تواند هزینه حمل را بسیار کاهش داده و در نهایت قیمت کالای تولید شده را قابل رقابت نماید.
بیشترین میزان حمل و نقل و بالاترین سهم در میان انواع روش های آن به دریا و از طریق دریا تعلق دارد. با توجه به قرار گیری ایران در مهمترین آبراه دریائی جهان یعنی خلیج فارس حجم بسیار بالائی از کالا و خدمات دریایئ از این روش منتقل می شود. برخلاف دیگر روشها تمام کالا ها و تولیدات را می توان از این طریق به تمام جهان ارسال نمود و ابعاد و مقیاس بار در این زمینه اصلاً اهمیت ندارد.
شرکت ایزوگام هیرمان برند معتبر و استاندارد، شما را دعوت به بازدید از محل دفتر فروش خود واقع در تهران می نماید. برای دریافت آدرس و ساعت های حضور کارشناسان در محل دفتر می توانید با مراجعه به سایت شرکت؛ شبکه های اجتماعی شرکت و یا تماس با تلفن هائی که به همین منظور درج شده است اقدام لازم را انجام دهید.

استاندارد ایزو گام دلیجان و سازمان ملی استاندارد

سازمان ملی استاندارد ایران یکی از بخش های مهم دولتی محسوب می شود که وظایف بسیاری را بر عهده دارد. از مهمترین این وظایف می توان به تدوین قوانین در مورد تولید و عرضه کالا های خاص برای استفاده و یا ورود به کشور می باشد. شاید به جرات بتوان به این نکته اشاره کرد که قوانین مدون در سازمان ملی استاندارد می تواند راهگشا و اطمینان بخش در جهت صادرات و واردات محصولاتی باشد که این سازمان آنرا تایید و قوانین مربوط به آنرا ابلاغ می نماید.
در مورد کالاهای تولید شده داخلی هم با دریافت مجوز و اختصاص کد استاندارد به کالا می توان آنرا با اطمینان خریداری و مصرف نمود. در این میان استاندارد ها و کد های اختصاص یافته به هر محصولی را می توان رد یابی و از این سازمان اطلاعات مربوط به محصول را دریافت نمود.
به این ترتیب می توان گفت استاندارد یک کالای خاص مانند ایزوگام می تواند مجموعه ای از مشخصات فیزیکی و شیمیائی را شامل باشد که در جهت بهبود فرایند تولید کالا جهت استفاده در داخل و صادرات مورد وثوق تمام تولید کنندگان قرار دارد. استاندارد یک کالا تنها به مشخصات ظاهری نظارت نمیکند و بیشتر بحث کیفیت و استفاده از مواد اولیه را نیز شامل می شود.
شما می توانید در زمینه انتخاب و اطلاعات جزئی و کلی در این باره با مشاورین و کارشناسان این شرکت در ساعات اداری تماس گرفته و از راهنمائی های ایشان بصورت رایگان استفاده نمائید. تجهیزات به روز در کنار مواد اولیه با کیفیت و نیروی انسانی با تجربه در هیرمان میتواند این اطمینان را به شما بدهد که محصول خریداری شده در میان دیگر تولیدات از درجه کیفیت بالاتری برخوردار است و این از نکاتی است که بسیاری از خریداران به آن اذعان دارند.

صادرات ایزوگام های استاندارد

صادرات ایزوگام یکی از کارهایی است که می تواند تولید و درآمدزایی را هر چه بیشتر رونق بدهد و کارخانه ایزوگام دلیجان با تولید انواع ایزوگام های استاندارد صادراتی می تواند به بازار تولید و فروش انواع عایق های رطوبتی کمک نماید. ایزوگام های استاندارد علاوه بر این که ضخامت ۴ میلیمتر دارد و وزن هر رول آن کمتر از ۴۰ کیلوگرم نیست و کاملاً با استانداردهای روز جهانی و ملی تولید می شود و با بهترین قیر پلیمری و پلیمرهای مختلف به صورت بهترین ایزوگام تولید می شود و برای هر نوع آب و هوایی ایزوگام های ارزان مناسب هستند و مستقیم از کارخانه بارگیری می شوند.

ایزوگام های استاندارد

ویژگی ایزوگام استاندارد

مهمترین ویژ گی ایزوگام های استاندارد، ارزان بودن آن ها است و همین امر هم موجب می شود که در کشورهای مختلف و شهرهای کشور ایران مصرف می شود و ایزوگام دلیجان توانسته است بهترین ایزوگام درجه یک برای نصب باشد و هر ساختمانی را بیمه می کند. ضمانت نامه و بیمه نامه به همراه محصول ارسال می شود. ایزوگام های استاندارد قیر پلیمری و بهترین پلی استر با تراکم بالا را دارد و ما توضیحات فنی را در سایت و به صورت آنلاین هم ارائه می کنیم.