ایزوگام های درجه یک

ایزوگام های درجه یک دلیجان در کارخانجاتی بسیار مجهز و با پیشرفت تکنولوژی های برتر تولید می شوند و قیمت ها و تنوع کیفیت فراوان دارند. ایزوگام های درجه یک باید دارای چه مشخصاتی باشند؟ همان طور که می دانید ایزوگام های درجه یک، کیفیت مواد اولیه بسیار بالایی دارند و همچنین بر اساس استانداردهای ملی تولید و بسته بندی می شوند. بهترین ایزوگام های درجه یک در کارخانه ایزوگام دلیجان تولید می شود و این به معنی این است که قیر پلیمری و فویل آلومینیومی و همچنین پلی استر و تیشوی به کار رفته در انواع عایق های رطوبتی تولید شده در شرکت ایزوگام دلیجان بسیار باکیفیت بوده و منجر به تولید ایزوگام های درجه یک می شود.

ایزوگام های درجه یک دلیجان

انواع ایزوگام در کارخانجات تولیدی دلیجان تولید میشود. تولید کنندگان ایزوگام در دلیجان با استفاده از قیرهای دمیده و پلیمری و لایه های منسوجات پلی استر و فیلم و فویل تمام نیاز کشور به این عایقها را تحت پوشش دارند و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نبوده اند.
استفاده از مواد اولیه درجه یک و با استاندارد تائید شده سازمان متولی استاندارد، نتایج قابل توجه آزمایشات و تست های انجام گرفته روی ایزوگام ها توانسته تولیدات این کارخانجات را در صدر لیست بهترینها قرار دهد. انواع ایزوگام برای استفاده در مکانهای خاص نظیر لوله های با قطر داخلی بالا و مورد استفاده در مناطق بسیار مرطوب و در زیر خاک از آن جمله است.
ایزوگام که با مواد موجود در خود برای عایقکاری مورد استفاده قرار میگیرد، برای پایه های پل درون آب که از آلاینده های مخرب و موثر در تخریب این پایه ها است، توانسته عمر مفید آنها را تا چند ده سال تضمین نماید.
ایزوگام در این مناطق علاوه بر استفاده برای عایقکاری منازل، در پروژه های صنعتی نیز راه پیدا کرده و میتواند نقش بسیار موثری در جلوگیری از تخریب سازه های این پروژه داشته باشد. بطور خاص برای استفاده در حوضچه های صنعتی که آکنده از مواد خورنده و شیمیائی هستند، تولیدات ایزوگام برای استفاده در این مکانها با فرمولاسون خاص نیز قابل استفاده است.
همچنین در صنایع نفت و گاز و در کارخانجات عظیم پتروشیمی و در کانالهای تاسیساتی زیر زمینی آنها، ایزوگام نقش فعالی داشته و از نفوذ رطوبت و مواد آلوده به این کنالها جلوگیری مینماید. برای دانستن و کسب اطلاعات در زمینه استفاده از انواع ایزوگام برای پروژه های صنعتی باید با کارخانه تولید ایزوگام هیرمان در دلیجان و یا دفتر فروش اصلی این تولید کننده در تهران در تماس باشید و لیست آنها را دریافت نمائید.
تولید انواع ایزوگام در ضخامت و لایه های متنوع، انواع ایزوگام سنگریزه ای، ایزوگام اسپان باند و آلاستومری، انواع پرایمرها و ایزوگام طرح دار در این کارخانه تولید میشود که برای هر کدام نمونه و مشخصات خاص و سازگار با منطقه شما وجود دارد.

راهکار مبارزه با برف و باران، استفاده از ایزوگام است

تا کنون هیچ عایقی در ساختمان به اندازه ایزوگام مورد استقبال قرار نگرفته است. انواع ایزوگام و در لایه های مختلف برای استفاده در ساختمان تولید میشود و استفاده از آن بیشترین تعداد را دارد. ایزوگام که کیفیت آن بستگی مستقیم به کیفیت مواد اولیه در آن دارد توانسته در این میان از جایگاه بسیار خوبی برخوردار باشد و در عایقکاری مناطق مختلف ساختمان حرف اول را بزند.
علاوه بر پشت بام، روف گاردن بسیاری از ساختمانهای لوکس استفاده از ایزوگام های خاص را مورد توجه قرار داده اند و انواع ضد ریشه و سنگریزه ای را در اولویت استفاده قرار داده اند. ایزوگام ضد ریشه نوعی ایزوگام است که با استفاده از مواد خاص و قیر پلیمری خالص در جهت ضد نفوذ کردن آن بهره گرفته شده است.
در روف گاردن ها و برای غیر قابل نفوذ کردن ریشه های گیاهان و جلوگیری از رطوبت دائم در این مناطق و سرایت به سقف، ایزوگام ضد ریشه را به همراه پلیمر قیری استفاده میکنند و سپس روی آن خاک مورد نیاز برای کاشت درختچه را تامین و استفاده میکنند.
ایزوگام سنگریزه ای هم نوعی دیگر از تولیدات عایقها است که برای بخشیدن ظاهری یکدست و متفاوت به پشت بام و مناطق در معرض دید از آن استفاده میشود. ایزوگام سنگریزه ای را میتوان در رنگها و ضخامتهای مختلف و برای مقاصد خاص تولید کرد که طراحان فضای سبز به این نکته کاملا اشراف دارند.
از ویژگیهای این نوع ایزوگام میتوان به تنوع رنگ و یکپارچگی در نصب اشاره کرد که پس از استفاده لایه ای یکدست و بدون درز را تحویل خواهید گرفت.
لیست انواع ایزوگام و فهرست آنها در دفتر فروش اصلی ایزوگام هیرمان موجود است که به راحتی میتوانید در اختیار بگیرید. انواع توئلیدات ایزوگام بصورت سفارشی و با تغییر در لایعه ها نیز امکان تولید دارد که هماهنگی آن را باید با شرکت هیرمان و در محل دفتر مرکزی به توافق برسید.

چرا رطوبت به ایزوگام نفوذ نمیکند

مکان هائی در ساختمان وجود دارند که به سبب ماهیت خود استفاده از آّب در آنها بسیار بیشتر از جاهای دیگر است. نمونه آن کف سرویس های بهداشتی است که در این مکان با توجه به تردد بسیار زیاد روزانه ساکنین و شستشوی بی وقفه، رطوبت بسیار بیشتر از جاهای دیگر است. با توجه به اینکه کف و دیوارها از سرامیک پوشانده می شود، ولی وجود نم همیشگی در این مکان می تواند ساکنین طبقات پائین تر را دچار دردسر نماید. دلیل این موضوع نفوذ رطوبت از لابه لای درزهای سرامیک و از نقطه ای است که درز آن باز شده است.
اما با وجود لایه های بتون و ملات زیر سرامیک، همچنین با داشتن ضخامت حدود ۳۰ سانتیمتری برای این لایه ها، چرا این رطوبت می تواند به این سادگی نفوذ کند و آسیب رسان باشد؟ دلیل این امر این است که این لایه ها جذب کننده آب هستند و می توانند کمترین رطوبت را به خود جذب نمایند و در نهایت با ازدیاد رطوبت در یک نقطه آنرا به نقاط دیگر هدایت نمایند که در نتیجه رطوبت جذب شده با سرایت به نقاط دیگر آسیب جدی خود را وارد می نماید.
برای جلوگیری از این اتفاق همیشه راهکار عایق بندی و استفاده از ایزوگام توصیه شده است. با استفاده از ایزوگام در این مکان ها می توان از خاصیت ضد رطوبت آن استفاده نمود و از این مشکل به سادگی رهائی یافت. اما نکته مهم در این است که همین عایق رطوبت را از خود عبور نمی دهد و ماهیت مواد اولیه تشکیل دهنده ایزوگام این را اثبات می نماید.
سازندگان محترمی که در این حوزه فعالیت دارند باید به این نکته توجه داشته باشند که ایزوگام و یا هر نوع عایقی را که در این مکان ها مورد استفاده قرار می دهند عایق کاری را باید تا بالای محل نصب شیر تنظیم آب سرد و گرم ادامه دهند و تنها به کف اکتفا  نکنند. این صرفه جوئی با وجود اثر بسیار کم مالی می تواند در آینده معضل بسیار بزرگی به نام ترمیم و یا کنده کاری را در پی داشته باشد.

قیمت ایزوگام های درجه یک

بر اساس تنوع تولید ایزوگام استاندارد می توان گفت که قیمت عایق های رطوبتی هم متنوع است و به همین منظور به صورت اینترنتی و آنلاین می توانیم قیمت های مربوط به اناع ایزوگام را به اطلاع شما برسانیم و شما می توانید به صورت مستقیم و بی واسطه از کارخانه ایزوگام دلیجان ثبت سفارش کنید.

قیمت ایزوگام تک لایه ارزان تر و ایزوگام ساده برای مصارف متعددی مورد نیاز است. طبیعی است که با نوسان قیمت مواد اولیه، قیمت ایزوگام هم تغییراتی دارد.

ایزوگام های درجه یک

فروش ایزوگام های درجه یک

ایزوگام های درجه یک به صورت ایزوگام روکش دار و بدون روکش تولید می شود و در نتیجه برای فروش ایزوگام این امر مهم است که بدانیم در چه مکانی و باچه متراژی و در چه آب و هوایی نیاز به نصب ایزوگام دارید و بعد اقدام به ثبت سفارش می شود و فروش ایزوگام با بارگیری مستقیم از کارخانه انجام می شود. عایق های رطوبتی در حال حاضر برای عایق کاری هر ساختمان و یا برای پروژه های مسکونی و یا تجاری نیاز است و برای خرید انواع ایزوگام های درجه یک می توانیم با ضمانتنامه های لازم در خدمت شما باشیم.