ایزوگام های شرق

ایزوگام های شرق انواع مختلف داشته و در ضخامت ۴ میلیمتر و وزن ۴۰ کیلوگرم تولید و بسته بندی می شود. انواع ایزوگام شرق دارای استاندارد ملی است. تولید انواع عایق رطوبتی در کارخانه ایزوگام شرق از سال ها قبل معمول بوده است و بسیاری از شرکت ها در توانایی و تجهیزات پیشرفته ای که در این کارخانه کاربرد دارد شکی ندارند. شرکت ایزوگام شرق به تولید انواع عایق های رطوبتی درجه یک و استاندارد مشهور است و بسیاری از پروژه ها و ساختمان ها توسط این عایق ها ایزولاسیون شده اند.
ایزوگام های شرق دارای خصوصیات منحصر به فردی هستند که در نتیجه تلاش و کوشش بی وقفه پرسنل و کادر فنی این کارخانه به دست آمده است و دستگاه ها و خط تولید این کارخانه هم بسیار پیشرفته است.

ایزوگام های شرق

ایزوگام های شرق دلیجان

افزودن و یا کاستن از مواد اولیه تولید ایزوگام وعایق های رطوبتی، موجب تولید نسل جدیدی از انواع آنها در بازار شده است. تولیداتی که با طرح و رنگ های بسیار متنوع اکنون در اختیار مصرف کنندگان است و با کیفیت های بسیار قابل توجه از نظر کارکرد، تولید و روانه بازار مصرف در داخل و یا برای صادرات به کشورهای منطقه می شود.
در تولید ایزوگام دلیجان همیشه سعی بر آن است که بهترین مواد اولیه و بالاترین کیفیت بکار گرفته شود و ایزوگام با بهترین و مناسبترین قیمت ارائه شود.خیلی طبیعی است که تولید کنندگان بدنبال جذب مشتری و خریدار بیشتری هستند، همچنین سعی دارند با برجسته کردن نام تجاری خود از سهم بیشتری در بازار برخوردار باشند.
تولید کنندگان جدیدی پا به عرصه می گذارند و در میان بزرگان و قدیمی های تولید ایزوگام قرار میگیرند. دلیل آن هم تولیدات جدید و با رنگ و کیفیت جدید و نام جدید به همراه نوآوری و استفاده از دانش فنی روز و همگام با تغییرات است.
صرف نظر از نام و رنگ محصولات کیفیت بالا و ارائه تضامین معتبر هنگام خرید یکی از اصول فروش است که امروزه در میان فروشندگان ایزوگام باب شده است و این بدان معنی است که تولید ایزوگام بر اساس استاندارد و با کیفیت قابل قبول انجام شده است.
بسیاری از کارخانجات در دلیجان و در راس آنها ایزوگام هیرمان، با تولید محصول با کیفیت و اعتماد به خط تولید و نیروی انسانی توان پذیرش مسئولیت سنگین ضمانت کالا را به عهده می گیرند.
شرکت تولیدی هیرمان با تولید انواع ایزوگام در لایه ها و طرح های متنوع، استفاده از قیر خالص پالایشگاهی و تولید ایزوگام سوپر صادراتی و صادراتی بردین را در میان تولید کنندگان دیگر ایزوگام دلیجان می توانید، بدون آشنائی قبلی به آن اعتماد نمائید و ایزوگام تولید شده را بر اساس استاندارد تولید سازمان ملی استاندارد خرید نمائید.
کارخانه ایزوگام هیرمان واقع در قطب صنعتی دلیجان دارای شاخص ها و ویژگی هایی می باشد که با دریافت لوح تقدیر بهترین کیفیت طی سالیان گذشته سر آمد تولید کنندگان لقب گرفته است.

موارد استفاده از ایزوگام دلیجان در ساختمان

امروزه با ورود تکنولوژی های مختلف و اختصاصی بودن تولید انرژی گرمائی و سرمایش در ساختمان ها، کار عایق کاری هم به تبعیت از آنها از لحاظ تکنیکی و فنی بسیار پیشرفته و گسترده شده است. گسترش این فرایند و استفاده از انواع سیستمهای تولید انرژی در ساختمان مانند پکیج و هواسازها به اقصی نقاط کشور نشان از محبوبیت و به صرفه بودن عایق های ایزوگام دارد.
همانطور که می دانید در زمان حال استفاده از پکیج در ساختمان بسیار متداول شده است و تولید آب گرم از انحصار موتور خانه خارج شده است. برج ها هم دیگر از مور خانه استفاده نمی کنند و بیشتر روی به استفاده از انواع دیگر دستگاه ها نظیر چیلر و هواساز و برای سیستم های تولید آب گرم نیز ترجیحا از همان پکیج استفاده می نمایند. اما هنوز نیاز به استفاده از عایق ایزوگام در ساختمان احساس و استفاده آن به هر شکل، لازم و ضروری می نماید.
با وجود اینکه تنها طبقه آخر ساختمان برای پوشش پشت بام از عایق ایزوگام استفاده می نماید هنوز جایگزین مناسبی برای آن یافت نشده است و با استفاده از انواع پرایمرها در تکمیل عایقکاری بهره میبرند. امروزه و با طراحی های نوین و استفاده از تمام مساحت زمین برای ساخت، برخی فضاها برای موارد استفاده جدید برنامه ریزی می شود. از جمله تجمع ساکنین برای برگزاری مراسم کوچک و یا جلسه های خانوادگی و مدیریتی برای امور مربوط به ساختمان حتی فضایی برای ایجاد محیط طبیعی به عنوان آلاچیق و یا روف گاردن هم جدیداً جزو الزامات و ضوابط ساخت و ساز مطرح شده است.
فونداسیون، دیوارهای پارکینگهای زیر زمین، ستونها تا ارتفاع مشخص، سرویسهای بهداشتی، کف آشپزخانه و تراس، بالکن ها و پشت بام از مکانهائی هستند که برای عایق کردن آنها باید توجه و دقت کافی به خرج داد زیرا تعمیر و ترمیم آنها بسیار مشکل و پر هزینه است.

بهترین و با صرفه ترین عایق رطوبتی

با برسی های صورت گرفته برای انتخاب بهترین و با صرفه ترین عایق رطوبتی تا کنون فقط استفاده از ایزوگام بهترین گزینه و با صرفه ترین بوده است. ضمن اینکه نصب آن با سرعت انجام میگیرد و از نظر پاکی و سازگاری با محیط زیست مناسب و با نهایت تمیزی و بدون ریخت و پاش صورت می گیرد. همچنین در صورت مشاهده پارگی و یا ترک به سادگی میتوان آن قسمت را تعویض و یا ترمیم نمود.
اطراف لوله های هوا و داکت های تاسیسات که در پشت بام قرار دارند از نقاط بسیار حساس برای نفوذ رطوبت می باشند که با صرف دقت و چسباندن اصولی و استاندارد می توان این نقاط را هم عایق نمود بطوری که هیچ راه نفوذی برای رطوبت باقی نماند.
دیوارهای جان پناه را نیز تا لبه های آن ایزوگام می نمایند تا این نواحی بر اثر بارندگی و یا آب شدن برف در مناطق سردسیر محل نفوذ رطوبت نباشد. در هر صورت برای جلوگیری از آسیب همیشه راههای گوناگونی پیشنهاد می شود. اما آن چه که دارای اهمیت است این که برای عایق کاری پشت بام تا امروز جایگزینی برای ایزوگام یافت نشده است، تا هم کیفیت ایزوگام را داشته باشد وهم اینکه برای نصب به سرعت قابل اجرا باشد و در مرحله آخر از نظر هزینه هم به ارزانی و خوش قیمتی ایزوگام باشد.
انواع ایزوگام های رنگی و سنگریزه ای که برای استفاده در پشت بام از آنها استفاده میشود در کارخانه ایزوگام هیرمان تولید میشود و ضخامت های آنها را با توجه به محل مورد کار تعیین و تولید میکنند. استفاده از ایزوگام ضد ریشه که منحصراً برای کار در روف گاردن ها تولید میشود با مواد غیر فابل نفوذ خود مقاومت بینظیری در برابر نفوذ ریشه گیاهان و رطوبت مداوم و مهمیشگی این مناطق دارد و تا سالها میتواند به همان صورت اولیه ایفای نقش کند.
با رعایت میزان همپوشانی در طول و عرض نصب ایزوگام، استفاده از نوع مناسب برای محل از نظر تعداد لایه ها، بستر سازی مناسب و رفع آسیبهای موجود و احتمالی، میتوانید اطمینان داشته باشید که ایزوگامهای شرق هیرمان تا ۲۰سال و تا اتمام دوره تضمین همراه شما باشد.

قیمت ایزوگام های شرق

کارخانه ایزوگام های شرق دارای برندها و مارک های متفاوتی است که هر یک با توجه به این که در کدام استان واقع شده اند توانسته اند بهترین خدمات را به خریدار ارائه کنند. فروش بی واسطه و خرید ایزوگام شرق از درب کارخانه صد در صد در هزینه های مصرف کننده صرفه جویی کرده و البته قدرت خرید برای انتخاب ایزوگام برتر را هم بیشتر می کند.

نمایندگی ایزوگام های شرق

در سراسر ایران و در تهران و شهرهای اطراف نمایندگی های ایزوگام شرق موجود و فعال است و ارسال انواع ایزوگام های شرق به کلیه این نمایندگی ها سبب شده است که اطمینان خاطر هر خریداری جلب شود. اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه تولید و توزیع از کارخانه ایزوگام های شرق و ارتباط با کارشناسان ما در سایت درج شده است و می توانید از انواع ایزوگام تولید شده درکارخانه ایزوگام شرق آگاهی کامل به دست آورید. نمونه دیگری از پیشرفت فناوری در تولید عایق های رطوبتی شرق، صادرات ایزوگام شرق به کشورهای همسایه و کشورهای اروپایی است که طبق ضوابط گمرک و با اخذ مجوزها صورت می گیرد.