ایزوگام های صادراتی

ایزوگام های صادراتی دلیجان را مستقیم با کیفیتی استاندارد و بدون صدمه به رول ها و با پلمپ گمرکی به کشورهایی مانند عراق، کردستان عراق، گرجستان و ارمنستان و ترکیه و دیگر کشورهای اروپایی ارسال می کنیم. ایزوگام باید خصوصیات و شرایط لازم برای ارسال به کشورهای دیگر را داشته باشند. این ویژگی ها شامل وزن و ضخامت است که طبق سفارش خریدار و با رعایت استانداردهای جهانی در هنگام تولید ایزوگام های صادراتی رعایت می شود.
دیگر این که ایزوگام دلیجان با توجه به این که در کدام شرایط آب و هوایی مصرف و نصب می شود، تهیه و تولید می شود. مطلب دیگر این که نوع ایزوگام های صادراتی مانند ایزوگام تک لایه و یا ایزوگام دولایه، طرح دار و رنگی و همچنین ایزوگام ماسه ای و شنی هر یک قیمت های مختلف دارند و با کیفیت پلیمری تولید می شوند.

ایزوگام های صادراتی

ایزوگام های صادراتی دلیجان

مهمترین بخش برای صادرات ایزوگام همخوانی و یکپارچگی محصول با استاندارد کشور مقصد است. برای هر کشور استاندارد خاصی  و مطابق با نیازها و شرایط آن کشور استاندارد تعریف میشود و کالاها و مصنوعات را با انطباق با آنها اجازه ورود و استفاده داده میشود، در غیر اینصورت نام دیگری روی این کالاها گذاشته میشود.
تولیدات صنعتی همیشه با این چالش روبروست و صادرات مسائل و مشکلات خود را دارد مگر اینکه تجربه به کمک آمده باشد و راه را هموار کرده باشد. در تولیدات ایزوگام که با استفاده از قیر و ممواد دیگر تشکیل شده است، ریزه کاری هائی غیر از یافتن خریدار و استاندارد وجود دارد که میتوان در باره آن بسیار گفت و شنید.
انواع ایزوگام صادراتی دلیجان که در کارخانجات این منطقه تولید میشوند، تعداد اندکی از آنها دارای شرایط صادرات هستند، نه به این خاطر که استاندارد آنها منطبق نیست بلکه به این دلیل که بازاریابی و بازار سازی برای آن کمتر انجام شده و تولیدات آنها شناخته شده نیست. برای این منظور تلاشی مضاعف و هزینه های قابل توجه وجود دارد که باید به آنها پرداخته شود.
برخی تولید کنندگان که شمار آنها به تعداد انگشتان یکدست میرسد با استفاده از توان و دانش فنی، استفاده از استاندارد در مواد اولیه منطبق با اروپا، بکار گیری توان بازاریابی و شناخت نیاز بازار هدف توانسته اند به این مهم دست پیدا کنند و الگوئی برای دیگران باشند.
ایزوگام های صادراتی دلیجان با مارک هیرمان که در کارخانه دلیجان هیرمان تولید میشود، برای صادرات محصولات خود استاندارد اروپا را مد نظر قرار داده و با تولید انواع عایقهای رطوبتی برای مناطق مختلف اروپا صادرات محصولات خود را انجام میدهد. بیشترین خریداران محصولات ایزوگام هیرمان در کشورهای سردسیر شمال اروپا و با شرایط جوی خاص است.
این کشورها با شناخت و تائید تولیدات هیرمان و شناخت توان و مقاومت انواع صادراتی این کارخانه از طریق آزمایشات گوناگون اقدام به خرید نموده اند. از نمونه های این تولیدات ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین است که با مشخصات فنی و فیزیکی قابل توجه توانسته به عنوان پرچمدار این تولیدات به منطقه اروپا و اتحادیه کشورهای آن با سربلندی نام ایران را بر زبان جاری نماید.

انواع ایزوگام صادراتی هیرمان، تک لایه و دولایه

تنوع تولید ایزوگام باعث بوجود آمدن دسته ها و طبقه بندی آنها به انواع گوناگون شده است. یکی از این دسته بندی ها که بیشتر مورد توجه قرار گرفته و تولیدات بر اساس آنها طبقه بندی میشوند تعداد لایه های آن است.از این جهت تولیدات ایزوگام در کارخانجات دلیجان با این طبقه بندی به انواع تک لایه، دولایه، سه لایه تقسیم بندی میشوند.
استفاده از هر کدام از این نمونه ها برای مناطق خاص طراحی و تولید شده است و نمیتوان به صرف تشابه یک منطقه با دیگری، ایزوگام را نیز هماهنگ و منطبق دانست. بسیاری از تخریبها و دوباره کاریها بر این اساس و عدم شناخت کافی از نوع انتخابی  و عدم تناسب با منطقه و محل مصرف است. به این ترتیب کار تولید و نصب ایزوگام با توجه به این موارد تبدیل به یک کار تخصصی شده است که داشتن اطلاعات کم نمیتواند تضمینی برای دوام و کارکرد ایزوگام باشد.
تعداد کم لایه ها و یا اختلاف در نام آنها نمیتواند تضمینی برای کیفیت آنها قلمداد شود و تنها با ارائه ضمانت نامه معتبر کارخانه که مسئولیت کیفیت در تولید را بعهده دارد مورد پذیرش خواهد بود. همیشه این توصیه و پیشنهاد اکید را به خریداران داریم که باید قبل از خرید، با کارشناس مجموعه هیرمان تماس بگیرید و از مشاوره آنها در انتخاب و خرید استفاده نمائید.
بطور عام استفاده از ایزوگام دولایه با لایه فویل موجود در آن را باید در مناطقی استفاده کرد که ادامه عملیات اجرائی دیگر انجام نمیشود و نصب ایزوگام پایان کار میباشد. بعنوان نمونه میتوانیم به پشت بام، نما، کف کانالهای انتقال آب، سقف سوله ها را اشاره کنیم. انواع ایزوگام دولایه را هم میتوانید با تماس با دفتر فروش مرکزی هیرمان بصورت فایل دریافت نمائید و از تنوع آنها مطلع شوید.
راههای بسیار ساده ای برای برقراری ارتباط با شرکت هیرمان وجود دارد که تماس مستقیم یکی از ساده ترین آنهاست. به این ترتیب میتوانید از مشاوره و قیمتها بصورت اختصاصی مطلع و به توافق برسید.

اینترنت و فروشگاه آنلاین ایزوگام دلیجان

استفاده از ساز و کار فروش اینترنتی انواع محصولات امری اجتناب ناپذیر در زمان حال است. با استفاده از اینترنت و تاسیس فروشگاه های اینترنتی دنیای تجارت و کسب و کار وارد مرحله جدیدی شد. به این ترتیب که تغییری بزرگ در نحوه خرید و مصرف بوجود آورده است. خریداران میتوانند در این فضا به جستجو بپردازند و با مقایسه انواع تولیدات از برندهای دیگر به تصمیم نهائی برای خرید با اطمینان بیشتر دست پیدا کنند.
انواع محصولات و تولیدات در این فضا عرضه میشود و مستقیم با تولید کننده میتوانید در ارتباط باشید. در بازار ایزوگام دلیجان، تولیدات بسیاری از  کارخانجات با کیفیت و درجه بندی های متغیر و قیمت های مناسب، بدون واسطه عرضه و به فروش میرسد. استفاده از این ابزار برای خرید در سرتاسر دنیا رواج پیدا کرده و انواع محصولات را میتوان به سادگی و با صرف وقت کم پیدا کرد.
طی سالهای گذشته تعداد بسیار زیادی از فروشگاه های آنلاین بخاطر شرایط جدید و راهکارهای متنوع پا به عرصه وجود گذاشتند و در فضای اینترنت جا خوش کردند.
تولید کننده های ایزوگام دلیجان نیز از این فرصت استفاده کرده و با طراحی و بارگذاری سایت ها و فروشگاه های آنلاین فروش، اقدام به معرفی تولیدات و محصولات خود نموده اند. در این میان شرکت ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام صادراتی و برای مصرف داخل نیز اقدامات لازم را در جهت تاسیس بزرگترین فروشگاه آنلاین انجام و آنرا برای استفاده عموم همطنان عزیز در اینترنت قرار داده است.
با مراجعه به سایت و فروشگاه آنلاین ایزوگام هیرمان، حذف واسطه های فروش و امکان مقایسه و ثبت سفارش قبل از پرداخت را خواهید داشت. همچنین مشاوره های لازم و ضروری را نیز بدون محدودیت زمان و بصورت رایگان میگیرید و انتخاب بهترین تولیدات را با کیفیت بالا و با اطمینان انجام خواهید داد.

قیمت ایزوگام های صادراتی

همیشه ایزوگام های صادراتی باید با قیمت مناسب تولید و به فروش برسند تا برای خریدار و مصرف کننده مقرون به صرفه باشند. این کار باعث شده است که بهترین ایزوگام دلیجان به صورت صادراتی از درب کارخانه و بدون واسطه به فروش برسد و ما این کار را از درب کارخانه تولید ایزوگام دلیجان با قیمت مناسب انجام می دهیم. کارخانه ایزوگام دلیجان با تولید انواع عایق های رطوبتی صادراتی می تواند گزینه مناسب و دلخواه شما باشد.

ایزوگام های صادراتی مرغوب

برای صادرات ایزوگام نیاز است که کلیه تولیدات با استانداردها و شرایط آب و هوایی کشور مقصد هماهنگ باشد. ایزوگام های صادراتی با قیر بسیار عالی پالایشگاهی تولید می شوند و برای گرفتن استانداردها و گواهینامه های لازم، کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد. ایزوگام های صادراتی مرغوب و درجه یک همان طور که می دانید هم مستحکم است و هم دارای ضمانت و بیمه نامه معتبر است و کلیه مدارک لازم و پلمپ های گمرکی در هنگام تولید و بارگیری رعایت می شود.