ایزوگام پشم شیشه آبیسا را از کجا خریداری کنم؟ آیا می دانید که خرید ایزوگام به صورت عمده هم ارزان تر است و هم از کیفیت ایزوگامی که به صورت مستقیم از کارخانه بارگیری می شود مطمئن خواهید بود؟
تولید ایزوگام پشم شیشه آبیسا مدتی است که شروع شده است و عایقهای رطوبتی در کارخانه ایزوگام همیشه با گارانتی و ضمانت نامه و بیمه نامه بوده است و مقصود تولید کننده همواره بر جلب رضایت مشتری خود چه به صورت عمده و یا مصرف کننده جزئی تاکید داشته است.

ایزوگام پشم شیشه آبیسا

محصولات عایق که از وجود ماده اولیه بنام پشم شیشه در تولید بهره میبرند از ویژگیهای بارزی مانند مقاومت کششی بالا، مقاومت خمش و تا شدگی در حد بسیار بالا و وجود انعطاف در این تولیدات است. ایزوگام پشم شیشه ای نسل جدیدی از انواع ایزوگام است که در مدت کوتاه حضور خود در بازار های داخلی، جایگاه در خور توجهی را نصیب خود کرده است.
استفاده از مواد اولیه با کیفیت و همراه شدن آنها با قیر پلیمری در چرخه تولید میتواند این ایزوگام را در ردیف بهترینها قرار دهد. خاصیت قیر پلیمری خالص و پالایشگاهی با هم افزائی میان آن و پشم شیشه در سینی قیر لایه ای را بوجود می آورد که نفوذ رطوبت در آن امکانپذیر نبوده و انعطاف بسیاری را داشته باشد.
ایزوگام آبیسا در تولید خود که در کارخانه دلیجان و به همین نان تولید میشود برای استفاده در مناطق سردسیر و همچنین مناطقی از کشور که دارای رطوبت بسیار بالا هستند مناسب بوده و توصیه میشود در استفاده از این نوع ایزوگام صرفه جوئی نکنید. ایزوگام آبیستا از بدو شروع بکار استفاده از بهترین مواد اولیه را در خط مشی خود قرار داده و کیفیت محصولات خود را با ضمانت نامه معتبر کارخانه و بیمه نامه از مراجع قابل اعتنای کشور در اختیار خریدار قرار میدهد.
عمر طولانی محصولات، انعطاف پذیری قابل ملاحظه و مقاومت در برابر کشش از ویژگی های منحصر بفرد ایزوگام آبیستا میباشد. برای اینکه پی به مقاومت این نوع ایزوگام و منحصرا ایزوگام پشم شیشه ای آبیستا ببرید پیشنهاد میشود از اماکنی که در آن از این نوع استفاده شده است بازدید و از مصرف کننده مشخصات آنرا جویا شوید. فهرست این مصرف کنندگان در اختیار دفتر فروش است و میتوانید با مراجعه به آن از این فهرست نمونه ای را داشته باشید.
انتخاب نوع ایزوگام و سازگار با منطقه مصرف، ضخامت و نوع مواد اولیه در آن میتواند تاثیر قابل توجهی روی کیفیت کارکرد داشته باشد، بنا بر این قبل از نصب ایزوگام، انتخاب آنرا با مشاوران مجموعه انجام دهید و با نظرات کارشناسی آنها به امر خرید با اطمینان بپردازید.

شرایط بستر قبل از نصب چگونه باید باشد؟

بسیاری از مصرف کنندگان از وجود شرایط مناسب برای نصب ایزوگام مطلع هستند و میدانند که بستر نصب ایزوگام در کارکرد و عمر مفید آن چقدر مهم و دارای اهمیت است. با توجه به قیمت بالای این محصولات و هزینه نصب بالا، هر گونه تخریب میتواند بسیار گزاف و سنگین باشد. حتی در برخی موارد تخریب و دوباره کاری را در پی خواهد داشت.
برای مناطقی که عایقکاری به چشم دیده میشود، مانند پشت بام و کف کانالها میتوان از وجود آسیب با خبر شد و طی بازدید های دوره ای مراقبت لازم را برای نگهداری از آنها بعمل آـورد، اما برای مکانهائی که دیده نمیشوند و در زیر سنگ و سرامیک پنهان شده اند این آسیبها موجب تخریب زیر سازی و سازه های دیگر خواهند شد. بنا بر این نصب باید به دقت و توسط افراد حرفه ای انجام شود تا این گونه موارد اجازه خودنمائی نداشته باشند.
برای دوستان مصرف کننده که نیاز به اطلات بیشتر برای این مورد دارند باید اطلاع رسانی مناسب انجام شود و یا از طریق کارشناسان و متخصصین به این امور واقف شوند. بستر را باید قبل از نصب هر گونه ایزوگام مورد بازدید و ارزیابی قرار داد و اطمینان لازم را آماده بودن آن بدست آورد. به این معنی که ممکن است بستر نصب از نظر ظاهری آماده باشد ولی از جهن فنی و تخصصی که از چشم افراد حرفه ای پنهان نیست آمادگی لازم را نداشته باشد.
مهمترین نکته در مورد نصب ایزوگام سطح صاف و یکنواخت است. چه در پشت بام و چه در مکانهای دیگر. فرقی نمیکند کدام مکان برای نصب ایزوگام و عایق نیاز دارد، تنها یکدست بودن اهمیت ویژه ای دارد. نکته بعدی عدم وجود رطوبت در محل است که کیفیت چسبندگی ایزوگام را به حداقل میرساند و این حداقل بودن اصلاً تناسبی با کارکرد ایزوگام ندارد.
در مورد شرایط جوی و زمان نصب نمیتوان زیاد بحث کرد و ارائه راهکار داد به این دلیل که همه میدانند این شرایط از نظر ایمنی دارای اهمیت ویژه است و هیچکس نمیخواهد این شرایط سخت و دشوار را تجربه کند.

پشم شیشه چیست و کارکرد آن چگونه است

از نظر فیزیکی میتوان پشم شیشه را اینگونه پنداشت که الیافی از شیشه است که با خواص و ویژگی های خود میتواند در برابر نفوذ رطوبت و حرارت مقاومت بالائی از خود نشان دهد. پشم شیشه را در کانالهای کولر و موتورخانه ها بیاد داریم. آنها را برای جلوگیری از نفوذ حرارت که در واقع جلوگیری از اتلاف انرژی بود مورد استفاده قرار میدادند. البته هنوز پشم شیشه با این طریق نمونه کارکرد خود را دارد و از ارزش های آن کاسته نشده است، اما استفاده از آن در عایقهای رطوبتی بسیار جالب و ابتکاری بود که بدست محققین و مهندسین صنعت عایقکاری تولید و به بازار عرضه گردید.
لایه آلومینیوم موجود در پشم شیشه از پراکنده شدن الیاف شیشه و جلوگیری از نفوذ به بدن کاربرد دارد و در ایزوگام برای جلوگیری از تابش نور مستقیم خورشید به ایزوگام در مناطق روباز استفاده میشود. ایزوگام پشم شیشه را میتوان در انواع طرح دار تولید نمود و لایه بیرونی آنرا برای استفاده در نما و یا سقف سوله ها آماده استفاده نمود.
تولیدات سفارشی با ضخامتهای متنوع و کمتر از حد هم میتواند انجام شود ولی تحت نظر واحد کنترل فنی و بصورت کاملا سفارشی. این نوع ایزوگامها را که برای استفاده در مکانهای خاص تولید میکنند علاوه بر ضخامت کمتر روی مقاومت بیشتر و مواد اولیه بسیار با کیفیت توجه نشان میدهند تا کمی ضخامت کیفیت آنها را مخدوش ننماید.
برای دریافت اطلاعات و فهرست ویژگی ها و کارکرد های این نوع ایزوگام و اطلاع از وجود نمایندگی های فروش در سرتا سر ایران به سایت ایزوگام هیرمان مراجعه نمائید و از دریافت آنها بصورت رایگان استفاده نمائید. انواع آموزشها و معرفی افراد حرفه ای در نصب نیز در این سایت به چشم میخورد که میتواند شما را برای انتخای ایزوگام بهتر و نصاب برتر راهنمائی نماید.

ایزوگام پشم شیشه آبیسا

ویژگی های ایزوگام پشم شیشه آبیسا

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید بدانیم که مشخصات ایزوگام کدام است و چرا ایزوگام پشم شیشه آبیسا در ردیف بهترین نوع ایزوگام قرار گرفته است. کیفیت عایق رطوبتی به قیر مصرفی دارد. قیر پلیمری نسبت به قیر دمیده درجه نفوذ بالاتری دارد و در برابر سرما و گرما از خود مقاومت بیشتری نشان می دهد. ایزوگام پشم و شیشه در خط تولید خود افراد مجرب و همچنین ماشین آلات بسیار پیشرفته ای را به کارگرفته است. ایزوگام پشم شیشه ایران برندی است که در میان شرکت ها و بازرگانی های مختلف بسیار شناخته شده است.ایزوگام پشم شیشه روز به روز بر کیفیت خود افزوده است و همچنین نصب ایزوگام پشم شیشه آبیسا بسیار ساده تر است و وزن کمتری دارد و نیاز به برف روبی هم ندارد.

ایزوگام پشم شیشه

برای خرید ایزوگام می توان به چندین روش اقدام کرد که بهتر است با توجه به محل زندگی و همچنین متراژ مورد نیاز، نمایندگی های فعال ایزوگام در شهر و یا استان خود را شناسایی کنید و اقدام به خرید ایزوگام نمایید. در ضمن ایزوگام پشم شیشه ایران و ایزوگام پشم شیشه آبیسا و یا دیگر انواع عایق های رطوبتی مستقیم از درب کارخانه بارگیری و ارسال می شود که موجب می گردد ایزوگام سفارشی شما با قیمت بسیار ارزان ارسال شوند. قیمت فروش ایزوگام برای خریدار مهم است و در تصمیم گیری مصرف تاثیرگذار خواهد بود. قیمت ایزوگام پشم شیشه آبیسا با توجه به اجرت نصب ایزوگام و یا بدون اجرت نصب محاسبه می شود و می توانید اقدامات لازم و اطلاعات بیشتر را از طریق سامانه و همکاران ما دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.