ایزوگام پشم و شیشه

ایزوگام پشم و شیشه ایران نه تنها با کیفیت عالی تولید می شود بلکه خدمات پس از فروش و گارانتی ایزوگام همراه با بیمه نامه تحویل می شود. همواره این مسئله را باید مد نظر داشت که تشخیص عالی بودن کیفیت ساخت انواع ایزوگام همچون ایزوگام پشم و شیشه ایران کار آسانی نبوده و تنها با مهارت و دانش تخصصی در زمینه تولید ایزوگام می توانند با بررسی مشخصات ظاهری و کیفی عالی بودن کیفیت ساخت و طراحی ایزوگام را تایید نمایند و حتی بسیاری از افرادی نیز که در حوزه ی تولید ایزوگام تخصص و مهارت کافی دارند نیز ترجیح می دهند از ایزوگام مورد نظر نمونه برداری کرده و با استفاده از روش های مختلف عالی بودن کیفیت ایزوگام را مشخص نمایند.

ایزوگام پشم شیشه ایران با کیفیت عالی

در مورد پشم شیشه و انواع آن میتوان چنین گفت که ماده‌ای مرکب از الیاف بسیار نازک شیشه است که مهمترین کاربرد آن استفاده به عنوان عایق است و ایزوگام پشم شیشه از شناخته شده ترین انواع ایزوگام موجود در بازار کشور است. یکی از مهمترین مواد اولیه در تولید ایزوگام پشم شیشه ماده ای به نام پشم‌ شیشه است که علت نامگذاری محصول هم همین بوده است. ایزوگام پشم شیشه عایق صوتی مناسب برای ساختمان ها در برابر آلودگی صوتی و یک عایق مناسب در برابر سرما و گرما است و موجب کنترل انرژی و جلوگیری از اتلاف آن در ساختمانها می شود.
پشم شیشه که از نظر ظاهری شبیه الیاف شیشه انعطاف پذیر است، درواقع نوعی پشم معدنی است که شیشه ماده ی اولیه در تولید آن محسوب می شود. این محصول بعد از ذوب شیشه و تبدیل آن به الیاف کوچک تولید می شود و سپس، الیاف تولید شده را به پانل یا رول تبدیل می کنند و برای مصارف مختلف به بازار عرضه می کنند.
یکی از مواردی که هنگام تولید ایزوگام پشم شیشه اهمیت زیادی دارد استفاده از مواد پلی استر مرغوب و قیر خالص پالایشگاهی می باشد، که باعث افزایش کیفیت و استحکام آن می شود. در صورتی که این محصول بر روی سطوحی که زیرسازی مناسبی دارند به صورت اصولی اجرا شود، سازه های مختلف را برای مدت زمان طولانی در برابر نفوذ رطوبت محافظت خواهد کرد.
از ویژگی های منحصر به فرد ایزوگام پشم شیشه طول عمر بالای آن است که نسبت به عایق های دیگر دارای این امتیاز ویژه است. به دلیل این ویژگی منحصر بفرد، تولید کنندگان ایزوگام پشم شیشه ای این نوع ایزوگام را با بیمه نامه معتبر و گواهی های استاندارد تضمین کیفیت ارائه می کنند.
 اگر می خواهید کیفیت بسیار زیاد این نوع ایزوگام را در عمل مشاهده کنید، در مکان های بسیار مرطوب از آن استفاده کنید تا از کارکرد و مقاومت این نوع ایزوگام شگفت زده شوید. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این عایق رطوبتی با کیفیت، دوام و طول عمر بالای آن می باشد. پشم شیشه با توجه به ساختار الیافی و فیبری که دارد موجب حبس شدن هوا درون آن و ایجاد خاصیت ارتجاعی می شود.

خرید مستقیم بر اساس کاربرد عایق پشم شیشه

استفاده از پشم شیشه درعایق کاری ساختمانها از مزیت بسیار بالایی برخوردار است، از ایزوگام های پشم شیشه می توان در محل های مختلف استفاده کرد. این نوع ایزوگام در عایق کاری رطوبتی کاربرد بسیاری دارد و مهمترین کاربرد را برای عایق کاری حرارتی دارد. بنابراین، مقاومت بالایی در برابر سرما و گرما و تغییرات دمائی از خود نشان میدهند و اگر در محل خاصی که مد نظر است استفاده شوند، آن محل را تا مدت زمان زیادی از نفوذ گرما و سرما محافظت می کند.
استفاده از پشم شیشه به ویژه در ساختمان سازی و عایقکاری مناطق مختلف آن به صورت گسترده ای در حال انجام است و علاوه بر آن می تواند برای عایق کاری لوله های تاسیسات و دستگاه های تولید کننده حرارت مانند چیلر ها و هواسازها استفاده شود. یکی از نکات بسیار مهم در تولید این نوع ایزوگام این است که هر چقدر از مواد اولیه با کیفیت تری در تولید آنها استفاده شود به همان میزان کیفیت و کارایی بالاتری خواهند داشت و می توان به صورت گسترده تری از آنها استفاده کرد.
عرضه مستقیم ایزوگام پشم شیشه به روش های توزیع و فروش مستقیم از کارخانه و غیر مستقیم توسط نمایندگیهای فروش ایزوگام در بازار انجام می شود و می توان به راحتی آنها را در انواع و ابعاد مختلف و با قیمت مناسب خریداری و یا سفارش تولید داد. عرضه مستقیم ایزوگام پشم شیشه در ایران موجب شده که قیمت ایزوگام ارائه شده مناسب تر باشد و مشتریان از خرید آن رضایت بالایی داشته باشند و خریداران عمده و تجار فعال در زمینه صادرات، آن را به صورت گسترده به کشورهای دیگر صادر کنند.
لازم به ذکر است که عرضه مستقیم این نوع ایزوگام توسط افراد و دفاتر خاصی که شرکت های تولید کننده انتخاب می کنند انجام می شود و در قیمت گذاری آنها تابعیت از دفتر فروش اصلی شرط تعیین نمایندگی خواهد بود. دفتر اصلی شرکت هیرمان با فروش انواع ایزوگام پشم شیشه در کشور میتواند تامین آنرا برای پروژه های بزرگ و در سطح ملی بعهده بگیرد و با عقد قرار داد رسمی تضمین تامین را به هر میزان به مدیران ارشد پروژه بدهد.

قیمت ایزوگام پشم شیشه با هزینه نصب و بدون آن

به طور کلی، وضعیت بازار و رقابت شدیدی که در بین کارخانه های تولید ایزوگام پشم شیشه وجود دارد، بر قیمت این نوع ایزوگام مؤثر است، ولی بیشترین تأثیر در قیمت ایزوگام پشم شیشه به استفاده از نوع قیر در تولید مربوط می شود. موارد دیگری نیز در تعیین قیمت نهایی ایزوگام پشم شیشه تأثیر دارند که می توان به جنس لایه تیشو، لایه پلی استر، نوع روکش و اشاره کرد.
قیمت ایزوگام پشم شیشه بر اساس قیر مصرفی و نوع ایزوگام تولید شده از نظر لایه و روکش تعیین می شود. درواقع، تغییر قیمت این نوع ایزوگام به قیمت قیر خالص پالایشگاهی وابسته است و همین عامل بیشترین تأثیر را در افزایش یا کاهش قیمت ایزوگام پشم شیشه دارد. معمولاً خصوصیات و ویژگیهای فنی و شیمیائی این نوع ایزوگام ها بر روی برچسب هایی که بر روی رول های ایزوگام چسبانده می شود درج میگردد، بنابراین، داشتن اطلاعات تخصصی در خصوص قیر پلیمری و یا استفاده از قیر دمیده در تولید آن میبایست به صورت دقیق بررسی شود، زیرا این عامل تاثیر زیادی در تعیین قیمت و کیفیت ایزوگام دارد.
یکی از مهم ترین و حساس ترین موارد در خصوص ایزوگام پشم شیشه، چگونگی نصب آن در محل مورد نظر است. بنابراین لازم است افراد متخصص و باتجربه نصب آن را انجام دهند و آن را به خوبی در محل مورد نظر و با شرایط استاندارد نصب کنند. باید دقت شود که این نوع ایزوگام طوری نصب شود که دوام و طول عمر بالایی داشته باشد و از این نظر بستر سازی و بررسی آن قبل از نصب اهمیت ویژه ای دارد. قیمت نصب ایزوگام پشم شیشه نیز بر اساس کیفیت ایزوگام و مساحت مورد نیاز تعیین می شود.

ایزوگام پشم و شیشه

ایزوگام پشم و شیشه باکیفیت

منظور از ایزوگام پشم و شیشه باکیفیت عالی این است که این محصول در برابر رطوبت و حرارت های مشخص و تعریف شده و به عبارتی شرایط جوی مختلف بسیار مقاوم و دوام بالایی نیز داشته باشد. برند های بسیار زیادی در زمینه تولید ایزوگام پشم و شیشه فعالیت می کنند زیرا میزان تقاضا برای این ایزوگام در بازار های خارجی و داخلی بسیار بالا می باشد. تولید ایزوگام پشم و شیشه ایران با رعایت تمام اصول استاندارد و بهترین مواد اولیه مانند پلی استر مرغوب و قیر خالص پالایشگاهی دلیلی بر کیفیت و استحکام ایزوگام است. ایزوگام باکیفیت و درجه یک در هنگام فروش هم خریداران بسیار دارد و شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران همواره بر رضایت مشتری توجه ویژه دارد.

ایزوگام پشم و شیشه ایران

یکی از مرغوب ترین و باکیفیت ترین انواع ایزوگام پشم و شیشه تولید شده در کشور، ایزوگام ارزان ایران می باشد که کیفیت فوق العاده و عالی این محصول باعث شده تا شرکت های خارجی توجه ویژه ای به آن داشته باشند و به همین دلیل نیز میزان صادرات آن به کشور های خارجی روز به روز در حال افزایش می باشد. برای خرید و یا استعلام قیمت ایزوگام ایران پیشنهاد می شود با کارشناسان فروش سایت ارتباط برقرار نمایید.