شرکت تولیدی ایزوگام

شرکت تولیدی ایزوگام دلیجان برای تولید محصولات مرغوب نیاز به کادر مجرب و دستگاه های پیشرفته و انواع مواد اولیه درجه یک دارد که خوشبختانه کارخانه از همه این مزایا برخوردار است.

اکثر شرکت های بازرگانی که در زمینه ی صادرات ایزوگام فعالیت می کنند به عوامل و مشخصه های کیفی شرکت تولیدی ایزوگام بسیار اهمیت می دهند و ترجیح می دهند با کارخانه هایی همکاری داشته باشند علاوه بر داشتن نشان استاندارد ایران، دارای نشان استاندارد اروپا نیز باشند زیرا با استفاده از این موارد بسیار راحت تر می توانند اعتماد و نظر مشتریان خارجی را برای خرید عمده ایزوگام جلب نمایند و به همین دلیل نیز امروزه بسیاری از کارخانه و شرکت های تولید کننده ایزوگام دلیجان در حال تلاش برای دریافت نشان استاندارد سازمان های استاندارد اروپایی نیز می باشند.

شرکت تولید کننده ایزوگام مرغوب دلیجان

قیر ماده اولیه و اصلی در تولید ایزوگام، یک ماده پالایشگاهی و از نفت خام و در کوره های تقطیر بدست می آید، قیر پلیمری دارای مشخصات شیمیائی و فیزیکی خاص خود است که با توجه به چسبنده بودن بسیار بالا و رنگ سیاه می تواند به راحتی در برابر گرما و حرارت از خود واکنش نشان داده و به سمت روان شدن و از دست دادن خاصیت مقاومت سوق پیدا کند. همانطور که میدانید رنگ سیاه تمامی نور را به خود جذب میکند و از نظر فیزیکی با این خصوصیت میتواند زودتر هم گرم شود.
به همین دلیل و بخاطر وجود همین خصوصیت، برای نگهداری از رول های ایزوگام باید به این نکته دقت کافی نمود و از قرار دادن آنها در معرض تابش نور و نگهداری در محل های گرم خود داری نمود. بنا ر این رول های ایزوگام نباید بصورت افقی و خوابیده نگهداری شود، زیرا خواباندن رول ها در انبار، هم فضای بیشتری را اشغال می کند و هم خطراتی را در پی دارد، برای این منظور رول های ایزوگام را بصورت عمودی و ایستاده و در کنار هم نگهداری می کنند.
این روش نگهداری می تواند دلیل قابل توجه دیگری هم داشته باشد. با توجه به اینکه روی رول های ایزوگام برچسب مخصوص زده می شود که حاوی اطلاعات بسیار مهم در مورد ایزوگام و کارخانه تولید کننده می باشد برای خوانا بودن و در معرض دید قرار داشتن این اطلاعات، رول های ایزوگام را بصورت ایستاده و عمود و در کنار هم نگهداری می نمایند.
نکته مهم دیگری که باید به آن دقت و توجه داشت این است که رول های ایزوگام را نباید روی هم و در چند طبقه در انبار نگهداری نمود. دیده شده است که برخی از فروشندگان رول های ایزوگام را بصورت عمودی و با قرار دادن صفحه های چوبی روی هم انبار می کنند که این ترتیب نگهداری به رول های پائین تر بخاط تحمل وزن زیاد آسیب وارد می کند و آنها را تحت فشار و خم شدگی قرار می دهند.
ممکن است در کوتاه مدت این روش در ظاهر آسیبی به رول های پائین تر وارد نکند اما در زمان طولانی قطعاً این اتفاق خواهد افتاد و ایزوگام از حالت استاندارد خود خارج خواهد شد.

مواد اولیه ایزوگام برای صادرات و فرصت طلائی

کثرت مواد اولیه خدادادی و موجود در کشور ما که دارای معادن غنی و منابع زیر زمینی و رو زمینی منحصر به فردی هستیم می تواند جزو معدود کشورهائی باشیم که امکان تولید انواع محصولات برای صادرات را فراهم مینماید. در چند سال اخیر و با تغییر رویکرد سیاست کلی بخاطر شرایط تحمیلی، در این زمینه حرکتهای بسیار با ارزشی صورت گرفته است و تولید کنندگان توانسته اند با صادرات انواع ایزوگام به کشورهای درخواست کننده گامی بسیار مثبت در جهت تامین ارز و سر پا نگهداشتن صنعت عایق رطوبتی بردارند.
صنعت تولید عایق های رطوبتی یا همان ایزوگام که در تولید خود از قیر و مواد پلی استر  بهره می برد با تولید انبوه و بازاریابی درخور توجه توانسته به عنوان یکی از زیر شاخه های مهم صادرات  در جمع بهترینها برای نمونه قرار گیرد. در گذشته های نه چندان دور که کشور مارا با فرش و خشکبار می شناختند، امروزه با وجود منابع نفت و استفاده از محصولات آن در تولید عایقهای رطوبتی و قیمت مناسب آن در بازار های جهانی در رتبه های برتر جهان قرار داریم و می توانیم با نوآوری در تولید ایزوگام و با تمرکز روی کیفیت بعلاوه همسان سازی استانداردهای داخلی با استانداردهای بین المللی، این محصول را به نام خود در جهان ثبت کنیم.
ورود و ساخت دستگاه های بسیار مجهز و تمام اتوماتیک در کارخانه های تولید ایزوگام، وجود برندهای تولید داخل و وارداتی در کارخانه توان تولیدات با ضریب کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار پائین را برای ما فراهم کرده است. مواد اولیه تولید ایزوگام که تماما در کشور تولید می شود، هم از کیفیت قابل ملاحظه برخوردار است و هم از نظر میزان تولید قابل اعتنا می باشد.
پالایشگاه های تولید قیر بسیار با کیفیت و فعال در کشور داریم که در دنیا شناخته شده هستند و کیفیت قیر آنها مورد تائید سازمانهای مرتبط جهان میباشد و هم کارخانجات تولید لایه های پلی استر، الیاف تیشو، فیلم پلی اتیلن و ورق های آلومینیوم یا فویل برای مصرف در ایزوگام را در اختیار داریم.
بنا بر این، وجود مواد اولیه به میزان بسیار زیاد می تواند ما را از واردات آنها بی نیاز کند و فرصت طلائی تولیدات ایزوگام در کارخانجات را بصورت اختصاصی در اختیار ما قرار داده است.

خط تولید ایزوگام دلیجان، تجهیزات و ماشین آلات

سعی شده تا بیشتر دستگاه هائی که برای خط تولید ایزوگام استفاده می شود با پیچ و مهره به هم متصل شوند تا هم کار تعمیرات به سرعت صورت گیرد و هم در زمان جابجائی بتوان یک بخش را بطور کامل از خط تولید جدا کرد تا از توان تولید حداکثر بهره برده شود و خللی در تولید ایجاد نگردد. تجهیزات مورد نیاز برای خط تولید ایزوگام را می توان بصورت زیر خلاصه و تشریح کرد:
میکسر: مخلوط کردن قیر پالایشگاهی و یا قیر دمیده با پودر تالک که برای تغییر در سختی و اصلاح قیر بکار برده می شود توسط میکسز صورت میگیرد. ایجاد لایه یکدست از جهت ترکیبات شیمیائی و روان ساختن آن به منظور ارسال به سینی قیر از کارکردهای مهم این دستگاه است.
پمپ آب: وقتی قیر با لایه های دیگر تیشو و پلی استر خارج شد و در واقع ایزوگام تولید گردید دارای حرارت بسیار بالاست که میبایست جهت برش دادنو رول کردن توسط آب خنک شود. به این ترتیب ایزوگام تولید شده باید حرارت خود را از دست بدهد و قابل رول نمودن باشد به همین منظور تانک و پمپ آب از ملزومات اصلی فرایند خنک کننده محسوب می شوند.
دستگاه رولینگ: تجهیزات رول کردن ایزوگام است که با برش دادن نوار ایزوگام در قطعات ۱۰ متری آنرا برای بسته بندی آماده مینماید که در این مرحله فیلم ایزوگام که حاوی اطلاعات و نام کارخانه روی آن ثبت شده است به لایه اضافه میشود و برای بسته بندی در ادامه همین خط تولید استفاده می شود. تجهیزات رولینگ در انتهای خط تولید قرار دارند و به همراه دستگاه بسته بندی به اتفاق مجموعه ای را شکل می دهند که مرحله پایانی تولید محسوب می شود.
تجهیزات بسیار دیگری در این تولید دخالت ارند. از قبیل بویلر روغن، نوار نقاله، پمپ قیر کش و تعدادی پمپ و الکترو موتور که تجهیزات جانبی ولی لازم برای خط تولید است و مجموعه آنها در تولید یک ایزوگام با کیفیت دخالت دارند. قابل ذکر اینکه ابعاد و اندازه های خط تولید معمولی دارای عرض حدود ۱٫۶۰ و ارتفاع ۵ متر و طول حدود ۲۲ متر را دارا میباشد.

شرکت تولیدی ایزوگام و مشخصات آن

تولید کنندگان ایزوگام مرغوب در شهر دلیجان و شرکت تولیدی ایزوگام به دلیل وجود رقبای بسیار زیادی که در بازار های خارجی و داخلی دارند و همچنین مسائل مربوط به برند سازی معمولا در تولید ایزوگام مرغوب و استاندارد توجه ویژه ای کرده و با استفاده از متخصصان داخلی خود به موارد کیفی بسیار دقت می می کنند. مشخصات ایزوگام درجه یک و مرغوب دلیجان که با قیر استاندارد پلیمری تولید شده است از طریق شرکت تولیدی ایزوگام  برای هر خریداری بارز و قابل توجه است.

شرکت تولیدی ایزوگام

شرکت تولیدی ایزوگام دلیجان

یکی از دلایلی که باعث شده امروزه اکثر کارخانه ها و شرکت تولیدی ایزوگام در شهر دلیجان اقدام به تولید محصولات مرغوب و استاندارد نمایند که حتی شرکت های خارجی نیز محصولات آن ها را از نظر کیفیت تایید نمایند، رقابت بسیار شدیدی که میان آن ها در بازار های داخلی و خارجی وجود دارد و به همین دلیل نیز هر کدام از طریق راه های مختلف در حال بهبود سطح کیفی محصولات خود و همچنین افزایش سطح خدمات خود می باشند. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در زمینه ی خرید و فروش ایزوگام مرغوب دلیجان توصیه می شود با مدیران فروش آنلاین شرکت تولیدی ایزوگام و  سایت ارتباط برقرار کرد.