شرکت تولید کننده ایزوگام

شرکت تولید کننده ایزوگام مرغوب دلیجان در تلاش است که بهترین انواع عایق رطوبتی پلیمری استاندارد ارزان را برای صادرات آماده و با پلمپ گمرکی ارسال نماید. در سال های اخیر تعداد واحد های تولیدی در حوزه ی صنعت ایزوگام و شرکت تولید کننده ایزوگام از رشد بسیار خوبی برخوردار بوده و کارشناسان صنعت و معدن با تحقیقات و بررسی های خود این نکته را بیان نموده اند که بیش از ۶۰ درصد از کارخانه ها و مراکز تولیدی ایزوگام در شهر دلیجان مشغول به فعالیت بوده که هر کدام از این تولید کنندگان با بهره گیری و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و نیرو های انسانی متخصص و ایرانی در حال تولید ایزوگام استاندارد و درجه یک می باشند.

شرکت تولیدی ایزوگام دلیجان

توصیه اکید ما به شما در هنگام خرید محصولات شرکت هیرمان دریافت ضمانت نامه کتبی و بیمه نامه شرکت از فروشنده می باشد زیرا عمر مفید برخی محصولات شرکت هیرمان تا ۲۵ سال ارتقا یافته و در صورت مراقبت و نصب استاندارد توسط نصابان حرفه ای همین مجموعه میتواند تا مدتها پس از انقضای تاریخ ضمانت نامه همچنان دوام و کیفیت خود را حفظ نماید و به کارکرد خود ادامه دهد.
شرکت تولیدی هیرمان توانسته با ارائه بهترین کیفیت در تولیدات خود از همگانی کردن بیمه نامه های مکتوب برای کلیه محصولات تولیدی گام ارزشمندی را در این راستا بردارد. کیفیت بالاتر نشان از طولانی تر بودن عمر مفید تولیدات شرکت هیرمان دارد و ارائه بیمه نامه های مکتوب به خریداران اطمینان از محصولات تولیدی می باشد که توانسته در این جهت موفق عمل نماید و در رتبه بالاتری از سایر تولید کنندگان عایق های رطوبتی در منطقه قرار گیرد.
ایزوگام درجه یک تولید کارخانه هیرمان با توجه به مواد تشکیل دهنده آن از قیر گرفته تا لایه آلومینیوم برای محافظت از تشعشع خورشید توانسته خود را در بین مصالح ساختمانی جا بیندازد و گزینه بسیار مناسبی برای ایجاد آرامش، آسایش و امنیت باشد.
ایزوگام  که با ترکیب مواد مختلف میتواند در برابر نفوذ آب مقاومت کند، با دارا بودن لایه آلومینیومی از آسیب و مضرات گرما و فرسایش در پشت بامها، تا مدتهای زیاد و سالیان طولانی محافظت و مراقبت نماید.
همچنین با دارا بودن مواد پلاستیکی و وزن بسیار مناسب از ایجاد بار مرده در محاسبات سازه های بلند جلوگیری نموده و وزن کلی ساختمان را نسبت به مصالح دیگر مانند سنگ و موزائیک که دارای وزن بسیار میباشند تعدیل و کاهش دهد. به همین روال ایزوگام درجه یک میتواند در مناطق مختلف جوی دوام مناسب داشته باشد و حتی میتواند از اتلاف انرژی در ساختمانها جلوگیری نماید.
فونداسیون، دیوارهای زیر زمین برای آببندی، کف آشپزخانه، دیوارهای سرویس بهداشتی و حمام، پشت بام و حتی داکتهای تاسیسات و به جرات میتوان گفت برای پوشش لوله های سرد و گرم و فاضلاب خروجی از ساختمان نیز قابل استفاده می باشد.

چسبندگی، عامل موثردر انتخاب ایزوگام

ایزوگام نه تنها بعنوان یک لایه یا عایق غیر قابل نفوذ در برابر رطوبت شناخته شده است، کارکرد دیگری هم برای آن متصور شده اند. از جمله عایق حرارتی یا عایق ایزولاسیون و یا حتی لایه چسبنده بین سطوح برای مصارف و کارکردهای متفاوت.
با استفاده از ایزوگام بعنوان یک عایق رطوبتی تا حدودی آشنا هستیم، بعنوان مثال همه میدانیم که از ایزوگام جهت محافظت بنا و یا سازه در برابر نفوذ آب و یا رطوبت از بیرون ساختمان به داخل مورد استفاده بسیار دارد. حتی به جرات میتوان گفت که تنها موردی که برای کاربرد ایزوگام متصور میشود همین مورد استفاده برای جلوگیری از آب باران به داخل و تنها در طبقات آخر یک بنا و یا پشت بام نزد عموم جامعه میباشد. دلیل چسبندگی ایزوگام به سطح، وجود قیر پلیمری است که در ساخت و تولید ایزوگام بکار برده میشود. اما دلیل مهمترغیر قابل نفوذ بودن لایه ایزوگام  برای رطوبت و آبهای سطحی، ابتدا وجود فویل میباشد که بعنوان رویه و یا نمای ظاهری ایزوگام به نظر میرسد و سپس مشخصات شیمیائی قیر موجود در ایزوگام است.
علاوه بر اینکه برای این لایه کارکرد نفوذ ناپذیری ایزوگام مطرح است، برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به لایه قیری و یا پلیمر میباشد. در برخی از مکانهای نصب که ترکهای طولی و عرضی به وفور مشاهده میشوند، پرایمرها میتوانند نقش تعیین کننده ای داشته باشند و در جهت افزایش میزان چسبندگی وارد عمل شوند.
پرایمرها در دو نوع و یا مشخصات شیمیائی تولید میشوند که یکی از آنها بر پایه آب و دیگری بر پایه بنزین می باشد. با توجه به خطراتی که در پرایمرهای بنزینی وجود دارد، استقبال از نوع آبی آن شدت گرفته است و از آن بیشتر استفاده میکنند. وظیفه پرایمرها کاملاً مشخص است و آز آنها برای افزایش چسبندگی و نفوذ در درون ترکها استفاده میشود تا به این ترتیب نواقص محل را بتوانند رفع نمایند.
شرکت ایزوگام هیرمان بزرگترین نمایندگی محصولات ایزوگام و پرایمر است که با عرضه انواع ایزوگام و پرایمر به همراه مشاوره و خدمات نصب در خدمت مشتریان گرامی است. از انواع ایزوگام های موجود در این شرکت وجود تنوع  بسار زیاد ایزوگام های طرح دار است که با طرح ها و رنگ های متنوع، برای هر سلیقه و برای هر مکانی یک انتخاب در دسترس دارد. همچنین یادآوری میگردد در این نمایندگی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که در کیفیت و استاندارد حرف اول را در میان تولید کنندگان میزند نیز به فروش می رسد.

بهترین کارخانه تولید ایزوگام دلیجان

یکی از این تولید کنندگان که در حال حاضر به یکی از شناخته شده ترین برندها در میان تولید کنندگان عایق های رطوبتی تبدیل شده است و بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام را در کشور تولید می کند، کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان است. کارخانه ایزوگام هیرمان که بصورت تخصصی در صنعت تولید عایق های رطوبتی فعالیت میکند، توانسته با اتکا بر توان مدیریتی و تخصصی خود صادرات محصولات خود را به بیش از ۲۰ کشور اروپائی و آسیائی تحقق بخشد.
شرکت تولیدی هیرمان وایزوگام هیرمان در حال حاضر با تولیدات انبوه و استفاده از بروزترین تجهیزات و ماشین آلات و با استفاده از نیروهای انسانی متخصص در زمینه تولید، تعمیرات و نگهداری، فروش، بازاریابی و نصب؛ صادرات و غیره توانسته جایگاهی برای خود بدست بیاورد که دست یافتن به آن برای کسانی که میخواهند در این زمینه فعالیت نمایند بعنوان الگوی بسیار معتبری قرار گیرد. با ورود به این کارخانه تولیدی و نگاه به اطراف کاملاً متوجه وجه تمایز این کارخانه با دیگران خواهید شد. انضباط و حکومت دیسیپلین کاری و رجحان کیفیت تولیدات بر قیمت از شاخصهای متمایز هیرمان است.
بنظر می رسد که مسئولین و متولیان، همچنین نیروی کار در این شرکت به این درک رسیده اند که بقای در بازر در گرو کیفیت و تعهد است و نظم و انظباط در تولید و استفاده از استانداردهای ایزو در مدیریت میتواند به بدست آوردن جایگاه شایسته کمک شایانی نماید.

شرکت تولید کننده ایزوگام

شرکت تولید کننده ایزوگام و صادرات

حتی برخی این کارخانه ها و مراکز تولیدی فعال در این شهر قابلیت صادرات ایزوگام به کشور های خارجی را نیز حتی داشته و با همکاری شرکت های بازرگانی می توانند این امکان را محقق سازند. البته در سال های اخیر برخی از افراد سودجو و کلاه بردار از نام شهر دلیجان سوء استفاده کرده و اقدام به فروش ایزوگام بی کیفیت و غیر استاندارد به مشتریان و متقاضیان کرده اند و به همین دلیل بسیاری از کارشناسان صنعت و معدن و شرکت تولید کننده ایزوگام به متقاضیان و تاجران تازه وارد صنعت ایزوگام توصیه می کنند در خرید ایزوگام استاندارد دقت کرده و تمامی مشخصات ایزوگام را مورد بررسی قرار داد.

شرکت تولید کننده ایزوگام ارزان

همواره باید شرکت های بازرگانی و تاجرانی که قصد خرید ایزوگام ارزان مرغوب دلیجان را دارند باید این نکته را در نظر بگیرند که برای خرید این محصول در حجم های تناژ و بسیار بالا به صورت مستقیم و حضوری با مدیران ارشد شرکت تولید کننده ایزوگام دلیجان مذاکره کنند.

برای خرید عمده ایزوگام مرغوب دلیجان پیشنهاد می شود با کارشناسان سایت ما و شرکت تولید کننده ایزوگام نیز ارتباط برقرار کرد.