صادرات ایزوگام

صادرات ایزوگام با رعایت تمام استانداردهای روز جهانی از کارخانه ایزوگام دلیجان به تمام کشورهای منطقه هماهنگ و در سریع ترین زمان صورت میگیرد.

کارخانه ایزوگام دلیجان یکی از بزرگترین و مهمترین شرکت های تولید انواع ایزوگام است که توانسته است تولیدات خود در زمینه عایق های رطوبتی را به کشورهای منطقه صادر کند.

ایزوگام صادراتی دلیجان مرغوب و باکیفیت است و تمام استانداردهای مورد نظر را دارد و با تمهیداتی مانند پلمپ گمرکی و با کانتینرهای مناسب حمل و نقل می شود و کمترین آسیبی به رول ایزوگام در هنگام بارگیری وارد نخواهد شد.

صادرات ایزوگام به عراق

با توجه به ساخت و ساز و انجام پروژه های مختلف در کشور عراق امکان صادرات ایزوگام به این کشور بیشتر فراهم است و کلیه شهرهای این کشور را کارخانه ایزوگام دلیجان به خوبی پوشش می دهد.

ثبت سفارشات مستقیم به کارخانه فرستاده می شود و کلیه کارشناسان ما که در شرکت مستقر هستند آن ها را مورد بررسی قرار می دهند و بهترین همکاری با خریدار و سفارش دهنده را خواهند داشت.

کشورهای منطقه به خوبی می توانند انواع ایزوگام تولید شده در کارخانه ایزوگام دلیجان را برای پروژه های خود خریداری و مصرف نمایند.

صادرات ایزوگام

ویژگی های صادرات ایزوگام

منابع مختلفی برای ایجاد درآمدزایی در کشور موجود است که یکی از آن ها تولید انواع ایزوگام صادراتی است که هم بسیار باکیفیت هستند و هم مقاومت و استحکام را برای شما به ارمغان می آورند.

خرید ایزوگام بدون واسطه و مستقیم از کارخانه ایزوگام به سادگی صورت می گیرد و نیاز شما به گواهینامه ها هم از طریق همکاری کارشناسان ما پاسخ داده می شود.

ایزوگام درجه یک به صورت سفارشی تولید می شود و با قیمت ارزان و مقرون به صرفه به دست مصرف کننده می رسد. فروش ایزوگام به صورت عمده و ثبت سفارش از کارخانه است. سایت به صورت آنلاین اطلاعات را به شما میدهد.

منبع: https://izogamco.com

[button color=”green” size=”medium” link=”https://hirmaanco.com/” icon=”” target=”true”]شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان[/button]

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی شرکت هیرمان که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: محتوا محافظت شده است