قیمت های ایزوگام

قیمت های ایزوگام دلیجان بر اساس نوع ایزوگام و میزان کیفیت آن محاسبه می شود و نوسان قیمت عایق رطوبتی با توجه به نوسانات بازار مواد اولیه تغییر می کند. ایزوگام دلیجان از آن جایی که دارای برند و مارک های متنوع است، طبیعتا ” قیمت هر یک از انواع ایزوگام هم تفاوت هایی دارد. ایزوگام دلیجان استاندارد است و قیر مصرف شده در کارخانه ایزوگام به صورت پلیمری و پالایشگاهی است و همین امر موجب می شود که کیفیت و قدرت چسبندگی ایزوگام تولید شده بسیار بالاست.

قیمت های ایزوگام

قیمت های ایزوگام دلیجان

مبحث قیمت همیشه برای خریداران جذاب بوده و به دنبال پائینترین آنها هستند و برای دست یافتن به این رقم بدنبال روش هائی هستند که برای آنها مفید باشد. شاید یکی از این روشها گرفتن قیمت تولیدات از کارخانه های مختلف باشد و در انتها انتخاب پائئین ترین آنها. اما این روش بسیار وقت گیر است، ضمن اینکه از کیفیت محصولی که پائئین ترین قیمت را دادرد اطمینان نداریم و مواد اولیه آنرا هم نمیدانیم.
روش دیگر برای رسیدن به قیمت های پائئین، استفاده از هنر چانه زنی است. بسیاری از خریداران از این هنر برخوردار هستند ولی استفاده از این هنر و رسیدن به قیمت توافقی حدودی دارد که فروشنده نمیتواند از آن عدول کند. به این ترتیب معایب این روش بیشتر از فایده آن است و برندهای معتبر از این روش در فروش استقبال نمیکنند.
نکته بعدی که بسیار باید به آن توجه کرد این است که تناسب نمونه انتخاب شده برای عایقکاری با محل مورد نظر باید در نظر گرفته شود. زیرا عدم رعایت این تناسب میتواند هزینه سنگینی را در کوتاه مدت به شما تحمیل کند. بنا بر این نیاز به مشاوره قبل از خرید آیتم دیگری است که ناخودآگاه وارد خرید خواهد شد.
به این ترتیب برای خرید عایق ایزوگام باید محلی را انتخاب کرد که بتواند، پائین ترین قیمت، بیشترین اطمینان به کیفیت و مشاوره در حد بالا را برای ما داشته باشد و در اختیار خریدار قرار دهد، ضمن اینکه خدمات بازدید از محل و نصب را نیز با قیمت مناسب در اختیار قرار دهد.
کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان این خصوصیات و ویژگی ها را یکجا در اختیار دارد و میتوانید برای خرید انواع ایزوگام به آن اعتماد کنید. در کارخانه هیرمان دلیجان قبل از فروش، مشاوره در انتخاب را در اولویت کار خود دارد و بهترین انتخاب را در اختیار شما که متناسب با محل عایقکاری باشد به شما معرفی مینماید. قیمت انواع تولیدات با توجه به کیفیت در نظر گرفته میشود و از این بابت نگرانی نباید داشته باشید.

استاندارد تولیدات سفارشی ایزوگام دلیجان

در بسیاری از پروژه های عمرانی، طراح با توجه به مطالعات صورت گرفته برای احداث در منطقه به این نتیجه رسیده است که وجود برخی اقلام برای پروژه می بایست از استاندارد ویژه ای تبعیت کند و نیاز به استفاده از متریالی است که باید بصورت سغارشی و منحصرا برای این پروژه خاص تولید و بکار گرفته شود.
برای اجرای یک پروژه صنعتی و یا مسکونی از مواد و مصالح ساختمانی استفاده می شود که تجمع آنها در یک جا، وزن بسیار زیادی را در یک نقطه متمرکز می کند. سنگ از محلی دیگر می آید، بتن از جائی دیگر، میلگرد و سرامیک از نقطه ای دیگر به محل پروژه منتقل میشود و همه این مصالح در نهایت و در تجمع با هم، وزن بسیار زیادی را خواهند اشت که در یک سطح کوچک انباشته می گردد.
به این ترتیب وزن یکی آز آیتمهائی است که در استاندارد باید بطور جدی به آن پرداخته شود، آیتم استاندارد دیگر وجود قیر در تولیدات است که بیشترین بار مقاومت و نفوذ ناپذیر بودن ایزوگام روی دوش این ماده اولیه طبیعی است. تولید کنندگان با بکار گیری قیر، اطمینان و اعتماد بالا را از دوام و طول عمر را برای تولیدات خود در نظر میگیرند.
تعداد لایه ها و کیفیت مواد تشکیل دهنده ایزوگام نیز در استاندارد رعایت میشود که برخی تولید کنندگان با تولید محصولی خاص توجه مصرف کنندگان را با داشتن کالائی فراتر از استاندارد جلب میکنند.
ایزوگام سه لایه که از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه تولید می شود با مقاومت خود در برابر تمام شرایط آب و هوائی، مناطق و نواحی اسیدی، غرق در آب و رطوبت، در مجاورت خاک و آلودگی های آن می تواند بدون ذره ای عقب نشینی در مقابل هجوم انواع آسیب ها و خوردگی ها مقاومت بسیار زیادی از خود نشان دهد و همچنان به کار خود ادامه دهد.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید ایزوگام های رنگی و طرح دار، سنگریزه ای و با قیر خالص پلیمری توان این را دارد که در پروژه های بزرگ و نیاز به دانش بالا مشارکت نماید.

دورنمای آینده ایزوگام دلیجان هیرمان

مواد اولیه و عایقهای جدیدی در راهند که هم مقاومت بسیار بالاتری خواهند داشت و هم در برابر تغییرات آب و هوائی و آلودگی از نفوذ ناپذیری بالائی هم برخوردار هستند. ضمن اینکه در تولید آنها از موادی استفاده خواهد شد که وزن بسیار کمتری نسبت به نسل قدیمی خود خواهند داشت. با آزمایشات و نوآوریهای اعمال شده در تولید انواع عایقها، نمونه های آنرا کم و بیش در تولیدات برخی کارخانه ها مشاهده میکنیم.
با تغییر در کیفیت و مواد اولیه بکار رفته در تولیدات ایزو.گام، محصولات جدیدی وارد بازار میشوند که از درجه اطمینان بالاتری نسبت به بقیه برخوردار هستند و برای استفاده در مکانهای بسیاری با تغییرات مداوم آب و هوائی توان سازگاری دارند. از آن جمله تولیدات که نهایت سازگاری با محیط را از خود نشان داده به ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان اشاره میکنیم که با وزن ۵۰ کیلوگرم و ضخامت ۵ میلیمتر می تواند در تغییرات مقاومت و در کلیه مناطق ایران مورد استفاده قرار گیرد.
در مناطقی که سطح آب های زیر زمینی بالاست و امکان نفوذ آب و رطوبت در آنها بالاست، محیطهای بسیار گرم و در معرض طوفان های شن و آلاینده ها، ساختمانها و مجتمعهای بزرگ تجاری که نیاز به گود برداری عمیق برای احداث پارکینگ است، موضوع عایق بندی بسیار با اهمیت است. به این دلیل که در این مناطق هم باید جلوی نفوذ آب به مناطقی از ساختمان که در ارتفاع پائین تر از سطح قرار دارد گرفته شود و هم برای جلوگیری از خوردگی بواسطه مجاورت در آب های املاح دار و سولفاته قرار دارند مقاومت داشته باشند و در پشت بام نیز باید تا سالها به خدمت خود ادامه دهد.
قبل از خرید ایزوگام و نصب آن با مشاورین هیرمان و یا کارخانه دلیجان تماس بگیرید و از راهنمائی های آنها در انتخاب عایق مناسب و با کیفیت دلیجان استفاده کنید.

قیمت های ایزوگام برتر دلیجان

از آن جایی که ایزوگام دلیجان با بهترین مواد اولیه تولید می شود و از نظر کارایی دارای نمونه های فراوانی است داشتن قیمت های ایزوگام نقش مهمی را ایفاء می کند. ایزوگام تولید شده در کارخانه دلیجان استاندارد و دارای قیمت های متنوع است. برای سفارش خرید انواع عایق های رطوبتی تولید شده در این شرکت می توانید به صورت اینترنتی و آنلاین اقدام کنید و ایحاد ارتباط و فروش ایزوگام از کارخانه به صورت مسنقیم صورت میگیرد که می تواند در قیمت های ایزوگام تاثیرگذار باشد.
تولید و مصرف هرگونه ایزوگام برای ساختمان و یا هر سازه و پروژه ای اهمیت خاص خود را دارد. برای تهیه و تامین هر نوع از تولیدات کارخانه ایزوگام دلیجان می توانید مستقیما از طریق واحد فروش و ثبت سفارش اقدام نمایید.

بهترین قیمت های ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان و انتخاب بهترین های آن به صورت مستقیم و با بسته بندی و بارگیری در سریع ترین زمان ممکن پروسه ای کوتاه مدت خواهد بود که در وقت و هزینه های شما صرفه جویی کرده و میزان رضایت مصرف کننده در این زمینه بسیار مهم است. بهترین ایزوگام موجود در بازار را از طریق سامانه و بدون این که وقت خود را تلف کنید در زمان و از کارخانه ایزوگام به درستی و با قیمت ارزان خریداری کنید.