برترین مارک ایزوگام دلیجان کدام است؟

برترین مارک ایزوگام در ایران کدام است و راه های شناخت بهترین ایزوگام در ایران کدام است؟ این یکی از مهم ترین سوالات خریداران جزئی و عمده ایزوگام به شمار می آید. در سال های اخیر تعداد شرکت ها و کارخانه های تولید کننده ایزوگام در کشور رشد داشته و امروزه شاهد آن هستید که در بازار محصولاتی از برند های مختلف وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارد. حالا ما در هیرمان بهترین برند دلیجان را با بهترین قیمت ایزوگام تولید و ویژگی های آن را برای شما تشریح می کنیم.

برترین مارک ایزوگام در ایران

امروزه تمام برند های تولید کننده ایزوگام برای جذب مشتریان بیشتر و همچنین بیشتر شناخته شدن در بازار سعی می کنند تبلیغات بسیار زیادی را از طریق منابع و روش های مختلف انجام دهند. به این ترتیب چگونه می توان برترین مارک ایزوگام را شناخت؟
۱٫ بررسی کیفیت و مرغوبیت محصول تولید شده با مناسب ترین قیمت رول ایزوگام
۲٫ راهنمایی و مشاوره کارشناسان زبده
شناخت ایزوگام مرغوب و ایزوگام با کیفیت مناسب کاری است که نیاز به تخصص دارد. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان تولید کننده بهترین نوع ایزوگام در ایران است.

در حال حاضر برترین مارک ایزوگام در ایران، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است که در بازارهای داخلی و صادراتی کاربرد وسیعی دارد.

بهترین نوع ایزوگام در بازار کدام است؟

مشخصاتی که هر رول ایزوگام با کیفیت باشد داشته باشد تا به عنوان بهترین نوع بازار شناسایی شود عبارتند از:

  1. دارای حداقل وزن استاندارد باشد. (وزن استاندارد بین ۳۷ تا ۴۲ کیلوگرم است.)
  2. دارای حداقل ضخامت استاندارد باشد. (حداقل ضخامت استاندارد ۳٫۵ میلی متر است)
  3. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.
  4. نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول درج شده باشد.
  5. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل باشد.
  6. بهترین برند ایزوگام باید از بهترین مواد اولیه تولید شده باشد.
  7. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید ۶۰/۷۰ استفاده شده باشد.
  8. الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو ۶۶ نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل ۱۲۰ گرم استفاده شده باشد.

شرکت تولیدی هیرمان دلیجان محصولات خود را همزمان با قیمت مناسب نسبت به کیفیت در بازار عرضه می کند.

تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت بی نظیر

بهترین جنس ایزوگام چیست؟

عایق های رطوبتی و حرارتی که بیشتر آنها از قیر استفاده میشود و با افزودن مواد دیگری آنها را به یک لایه بسیار مقاوم و انعطاف پذیر تبدیل میگردد با نام های مختلفی در بازار وجود دارند. ژئوتکستایل، ژئوممبران، پلی اتیلن ها، فیلمهای با ضخامت بالا و انواع پلاستیک ها را می توانیم نام ببریم. حالا این سوال مطرح است که برترین مارک ایزوگام کدام است و بهترین برند ایزوگام چیست؟ هر چقدر که کیفیت مواد اولیه در هنگام تولید بیشتر باشد قطعاً محصول نهایی یعنی ایزوگام کیفیت بالاتری دارد. برندهای معروف ایزوگام به خوبی در هنگام نصب و پس از آن کیفیت ایزوگام استاندارد خود را نشان می دهند.

ما در هیرمان به شما کمک می کنیم که بهترین و مرغوب ترین برند ایزوگام را مطابق با سلیقه خود و نوع پروژه و منطقه آب و هوایی خریداری کنید.

برترین مارک ایزوگام دلیجان

شهر دلیجان و شهرک های صنعتی آن در استان مرکزی از شناخته شده ترین قطب های تولید انواع عایق های رطوبتی است. کارخانجات تولید ایزوگام در این شهر فعالیت گسترده ای دارند. شرکت ایزوگام هیرمان یکی از تولید کننده های بزرگ در این شهر شناخته می شود. ما همواره با استفاده از تکنولوژی های روز و استفاده از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه در تولید برترین مارک ایزوگام قدم های رو به جلو برداشته ایم. برندهایی که به ما اعتماد کرده اند نشانه تولید بهترین نمونه های ایزوگام برای مصارف داخلی و صادرات ایزوگام است.

مقایسه انواع ایزوگام از جهت کیفیت و قیمت می تواند راهگشای شما در خرید بهترین مارک ایزوگام دلیجان باشد. سلامتی و آرامش شما در پناه ایزوگام هیرمان محفوظ می ماند.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با پلمپ گمرکی برای سهولت در صادرات و ضمانت نامه کتبی ۲۰۰ ماهه.


بهترین برند ایزوگام برای پشت بام

برای تولید ایزوگام با مشخصات و بر اساس استاندارد اعلام شده از سوی سازمان ملی استاندارد مراحل انجام آزمایشات می تواند به چند روش و در چند مرحله صورت گیرد. یکی از مهمترین آنها انجام آزمایش روی اصلی ترین ماده اولیه ایزوگام یعنی قیر است. بطوریکه قیر موجود را از چند جهت مورد تست قرار می دهند تا از کیفیت آن اطمینان حاصل نمایند. مصارف متعدد ایزوگام برای پشت بام، سقف، استخرها و دیوارها و قرار گرفتن این قسمت ها در معرض باد و باران سبب می شود که در هنگام خرید بهترین و مرغوب ترین ایزوگام را انتخاب کنید.

در حال حاضر برترین مارک ایزوگام برای بام، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است که با ضخامت ۵ میلیمتر و وزن هر رول ۵۰ کیلوگرم تولید می شود.

کدام مارک ایزوگام بهتر است؟

در میان تمام عایق ها که هر کدام برای منظوری و برای استفاده در مکان خاصی تولید شده اند ایزوگام نقش اساسی را دارد. ایزوگام ها ( عایق های رطوبتی) که امروزه کاربرد آنها به داخل منازل و تونل ها، راه ها، پل ها، استخر ها و بسیاری دیگر از مکان ها کشیده شده است بسیار مناسب و دارای عمر مفید طولانی می باشند. سوال مشتریان ما در مورد این که کدام مارک ایزوگام بهتر است وابسته به این است که در کدام شهر زندگی می کنید؟ نوع پروژه و نوع آب و هوا در انتخاب و معرفی انواع ایزوگام هیرمان دلیجان توسط کارشناسان ما تاثیر مستقیم دارد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام بردین دلیجان دو نمونه از برترین برند ایزوگام در بازار هستند که می توانید مشخصات آن ها را از طریق واحد فروش هیرمان دریافت کنید.

برترین مارک ایزوگام برای پشت بام
ایزوگام بردین دلیجان آماده بارگیری از کارخانه


خرید بهترین برند ایزوگام از کارخانه

روش های خرید ایزوگام امروزه متعدد بوده و شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان هم در راستای مشتری مداری و کمک به مشتریان خود در سراسر ایران بستری فراهم نموده است که کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید ایزوگام از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران انجام دهند. نمایندگی فروش ایزوگام هیرمان دلیجان در شهرهای مختلف ایران مانند تبریز، مشهد، اصفهان، تهران، کرج، شیراز، ارومیه و بسیاری دیگر امکان تهیه و خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه برایشان فراهم است.

برترین مارک ایزوگام دلیجان کیفیت و قیمت مناسب دارد. در بخش آموزش هیرمان به رایگان اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار داده ایم.

لیست قیمت بهترین ایزوگام

کیفیت فوق العاده عایق رطوبتی ارتباط مستقیم به کیفیت قیر و مواد اولیه مصرفی مانند الیاف تیشو، پلی استر، پلیمرهای بهبود دهنده کیفیت قیر دارد.
قیمت هر رول ایزوگام با در نظر گرفتن قیمت مواد اولیه تعیین و نهایی می شود.
۱٫ نوع قیر
۲٫ کیفیت تیشو و تراکم بالای پلی استر
۳٫ نوع ایزوگام (تک لایه، دولایه، سه لایه)
۴٫ وزن و ضخامت هر رول ایزوگام
۵٫ کیفیت پلیمرهای بهبود دهنده و البته متراژ و هزینه های جانی در هنگام تولید را می توان از عوامل اصلی قیمت انواع ایزوگام دانست.
قیمت ایزوگام برای مصرف کننده اهمیت خاص داشته و در هنگام خرید برترین مارک ایزوگام تناسب قیمت و کیفیت کاملاً مشهود است. در ادامه به مشخصات ایزوگام خوب پرداخته ایم.

اگر دوست دارید که بیشتر درباره ایزوگام هیرمان دلیجان و انواع محصولات آن بدانید، از طریق ارتباط با ما اقدام کنید.

ایزوگام خوب چه مارکی است؟

تابحال فکر کرده اید که در میان این همه تولیدات و مارک ها و برندهای مختلف در بازار کدام ایزوگام خوب است؟ ایزوگام خوب چه مارکی است؟ زیباترین بسته بندی و برترین مارک ایزوگام متعلق به کدام شرکت است؟ بی شک بهتر است بدانید که کارخانه ایزوگام هیرمان ،لوکس ترین برند ایزوگام دلیجان و خوبترین مارک های عایق رطوبتی را که به تایید کارشناسان رسیده است تولید کرده و البته بهترین مارک ایزوگام به اذعان خریداران را تولید می کند. ما افتخار همکاری با شرکت های خارجی را داشته و سهم عظیمی از صادرات را به عهده داریم.

ایزوگام خوب دارای ابعاد و متراژ و ضخامت استاندارد در هر متر مربع است. کیفیت و ماندگاری و استقامت بالایی دارد. پس از نصب چنین ایزوگامی تا سال ها آسوده خاطر هستید. هر رول ایزوگام ۱۰ متر طول و ۱ متر عرض دارد.

برندهای معروف ایزوگام تولید شده هیرمان

در مورد برترین مارک ایزوگام و مشخصات آن اطلاعاتی را در اختیار شما گذاشتیم و به معرفی محصولات شرکت هیرمان پرداختیم. این محصولات عبارتند از:
۱٫ ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت ۵ میلیمتر و ورن هر رول ۵۰ کیلوگرم
۲٫ ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت ۴ میلیمتر و وزن ۴۲ کیلوگرم
۳٫ ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت ۳٫۵ میلیمتر و وزن هر رول ۴۱ کیلوگرم
۴٫ ایزوگام های طرح دار با ضخامت ۳ تا ۵ میلیمتر و وزن هر رول متغیر بین ۴۰ تا ۵۰ کیلوگرم

برندهای برتر ایزوگام هیرمان دلیجان با کیفیت فوق العادع و کم نظیر در دسترس تمام دفاتر فروش بوده و ما آماده همکاری با پروژه های ساختمانی و عمرانی هستیم.

ایزوگام طرح آجری با کیفیت فوق العاده
ایزوگام طرح دار آجری محصول درجه یک هیرمان

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

خرید ایزوگام با قیمت مناسب و اطمینان از کیفیت محصول دغدغه همگان است. برای خرید بهترین مارک ایزوگام راه های پیشنهادی ما به شما این چنین است:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

ما با اقتدار و همت تیم تخصصی خود، به بهبود محصولات و نوآوری در تولید انواع ایزوگام و روش های نوین عایق بندی پرداخته ایم.

در پایان این مطلب به یکی از سوالات پر تکرار شما مشتریان عزیز پاسخ میدهیم.

چسبندگی محصولات هیرمان در چه سطحی است؟

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان با کیفیت عالی و چسبندگی فوق العاده تولید و عرضه شده و تضمین کیفیت می شوند.