بهترین ایزوگام شرق

بهترین ایزوگام شرق با بهترین کیفیت و قیمت مناسب با جدیدترین فن آوری های مجهزتر و پیشرفته تر تولید و عرضه می شود و کارایی و مقاومت چنین ایزوگامی کاملا مورد تایید است. قیمت ایزوگام شرق با فروش مستقیم از درب کارخانه و بدون واسطه بسیار فوق العاده و استثنایی خواهد بود. شرکت هیرمان دلیجان پیشنهادات ویژه خود را در سال ۹۸ اعلام کرده است.

بهترین ایزوگام شرق

مزایای بهترین ایزوگام شرق کدام است؟

بهترین ایزوگام شرق به واسطه مواد اولیه و کیفیت قیر پالایشگاهی به کار رفته در آن در بین اقشارمختلف شناخته شده است و برای پروژه های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد.
ایزوگام شرق از آن جایی که در کارخانه ای بسیار مجهز و با پیشرفته ترین تجهیزات تولید می شود و همزمان کیفیت خط تولید و دیگر مواد اولیه مانند تیشو و پلی استر در تولید عایق رطوبتی نقش موثر و سازنده ای دارند در ردیف بهترین انواع ایزوگام بوده و مصرف آن در داخل و خارج کشور با استقبال بالایی برخوردار بوده است.
کیفیت و مزایای ایزوگام شرق را می توان به صورت خلاصه این گونه بیان نمود:

 1. تشکیل شده از بهترین مواد و متریال
 2. بهره گیری از فناوری های بسیار مدرن در خط تولید
 3. بسته بندی و کنترل کیفیت توسط آزمایشگاه مجهز
 4. فروش مستقیم و بدون واسطه
 5. صادرات به کشورهای مختلف
 6. برخورداری از لیبل و برچسب اصل استاندارد
 7. ضمانت کتبی و بیمه نامه معتبر

[toggle title=”خط تولید ایزوگام هیرمان” state=”open”]در شرکت هیرمان دلیجان و در خط تولید ایزوگام شرق دلیجان بهترین گزینه های موجود برای بهبود کیفیت همواره در نظر گرفته شده و تولید استاندارد هر نوع ایزوگام مورد نظر تیم تولید است.[/toggle]

 

 

ایزوگام شرق صادراتی

تولید عایق رطوبتی در کارخانه ایزوگام شرق روند خاص داشته و بسیار با دقت توسط کارشناسان مورد مورد بررسی و تایید قرار می گیرد. تولید ایزوگام شرق؛ با کیفیت قیر پلیمری صد در صد تضمین شده است و ایزوگام تولید شده به صورت تک لایه و یا ایزوگام دولایه امکان شما را برای مصرف عایق رطوبتی در پروژه های مختلف بیشتر می کند.
بهترین ایزوگام شرق برای صادرات به صورت ایزوگام BPP تولید می شود و توانایی این عایق رطوبتی در ماندگاری و استحکام ساختمان اهمیت ویژه ای دارد. ایزوگام درجه یک تولید شده در کارخانه ایزوگام شرق به قیمت و کیفیت مناسب صادر می شود
کشورهای مختلفی در پروژه های خود از بهترین ایزوگام شرق در عایق بندی سازه ها استفاده می کنند و امکان صادرات ایزوگام درجه یک شرق دلیجان به کشورهای:

 • ترکیه
 • عراق
 • اربیل
 • سوریه
 • ترکمنستان
 • آذربایجان
 • قرقیزستان
 • گرجستان
 • تاجیکستان
 • کویت؛ فراهم است و ایجاد امکانات و بررسی صادرات ایزوگام  دلیجان شرق به کشورهای خاورمیانه و اروپایی و افریقایی با موفقیت به پایان رسیده است.

[toggle title=”صادرات ایزوگام شرق” state=”open”]برای صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف ما در شرکت هیرمان دلیجان توانسته ایم بهترین انواع ایزوگام تولید شده را در اختیار بازرگانان قرار داده و این امر با رعایت تمام استانداردهای روز جهانی و همچنین با پلمپ گمرکی بارگیری خواهد شد.[/toggle]

بهترین ایزوگام شرق

شرکت ایزوگام شرق دلیجان

این سوال برای همه مهم است و تمام مصرف کننده ها می خواهند که خرید ایزوگام به صورت استاندارد و با قیمت مناسب صورت بگیرد و البته همان طور که می دانید داشتن بهترین کیفیت همراه با قیمت بسیار مناسب برای همگان اهمیت ویژه و فوق العاده ای دارد.
شرکت ایزوگام شرق دلیجان به جهت سابقه طولانی مدت و کارکرد بسیار عالی و درخشان در پروژه های مختلف؛ آمادگی کامل دارد که با شرکت و پیمانکاران با عقد قراردادهای رسمی همکاری های مستمر داشته باشد.
مصارف متعدد ایزوگام شرق سبب می شود که بتوانید در زمان و مکان مناسب از این عایق رطوبتی استفاده نمایید.

 • ایزوگام دولایه با روکش آلومینیومی ( که هم برای صادرات و هم برای مصارف داخلی بسیار مناسب است)
 • ایزوگام تگ لایه با روکش آلومینیومی ( با یک لایه پلی استر و پوشش آلومینیومی تولید می شود و کاربرد فراوان دارد )

کاربردهای متنوعی که از تولید بهترین ایزوگام شرق حاصل شده است عبارتند از:

 • عایق کاری کلیه سطوح ساختمانی مانند:  سقف های مسطح و شیب دار
 • دیوار
 • سرویس های بهداشتی
 • آشپزخانه ها
 • پی ساختمان
 • استخر
 • آب نما
 • سازه های بتنی و سدها
 • معابر عمومی

[toggle title=”ایزوگام اصل شرق” state=”open”]نمایندگی های ایزوگام شرق و تهیه و سفارش بدون واسطه و مستقیم از کارخانه ایزوگام می تواند در کاهش قیمت ها تاثیر گذار باشد و اگر چه قیمت ها در هنگام خرید از نمایندگی ایزوگام کمی بالاتر است اما به هر حال از استاندارد و کیفیت و اصل بودن ایزوگام اطلاع و اطمینان کافی خواهید داشت.[/toggle]

 

 

عوامل تاثیرگذار در خرید ایزوگام شرق

تولید ایزوگام دلیجان درجه یک در کارخانه شرق که توسط آزمایشگاه های بسیار مجهز کنترل می شود و تاریخ تولید و انقضاء و وزن ایزوگام تولید شده طبق استاندارد ملی ایران است را می توان مجموعه ای از مزایای کارخانه ایزوگام شرق دانست.
و قیمت عایق رطوبتی تولید شده با توجه به قیمت قیر پالایشگاهی و نوع تیشو و پلی استر مصرفی است و این امر موجب می شود خرید ایزوگام به بهترین شکل ممکن انجام صورت گیرد.

 1. کیفیت مواد اولیه مصرفی و رعایت کلیه استانداردها در هنگام تولید.
 2. پس از سالها قابلیت و کاربرد و اطمینان به تولیدات کارخانه ایزوگام شرق دلیجان اثبات شده است.
 3. در تولید بهترین ایزوگام شرق؛ قیرهای نفتی و پلیمرهای پلاستیکی و سایر افزودنی ها که خاص شرکت ایزوگام شرق است استفاده می شود.
 4. این محصول ضمانت اصل کارخانه را دارد و برای ۷ تا ۱۰ سال تضمین می شود.

[toggle title=”فروش آنلاین ایزوگام” state=”open”]ایزوگام پلیمری شرق بهترین ایزوگام تولید شده است و به صورت آنلاین و با مشاوره کارشناسان فروش شرکت هیرمان دلیجان به مصرف کننده معرفی خواهد شد [/toggle]

بهترین ایزوگام شرق

نگهداری رول های ایزوگام دلیجان شرق

توصیه هایی که برای نگهداری هر رول ایزوگام به مصرف کننده می شود می تواند در دوام و پایداری بهترین ایزوگام شرق بسیار موثر باشد.

 1. رول های ایروگام بهتر است به صورت ایستاده و در سطحی صاف و هموار نگهداری شود.
 2. در مقابل نور مستقیم آفتاب نگهداری نشود.
 3. ایزوگام شرق را بر روی سطوح سنگ و آجر و سطوح بتنی می توانید نصب نمایید.
 4. بهتر است برای نصب ایزوگام شرق دلیجان از گروه های نصاب ماهر استفاده نمایید.

اطلاعاتی که برای خرید ایزوگام شرق دلیجان نیاز دارید را می توانید به صورت رایگان از سایت شرکت هیرمان دلیجان دریافت نمایید.
[toggle title=”راهنمای خرید ایزوگام” state=”open”]فصل مناسب و زمان مناسب خرید ایزوگام دلیجان و پیشنهادات ویژه فروش عمده ایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق در سایت درج می شود.[/toggle]