بهترین عایق رطوبتی

بهترین عایق رطوبتی با چه مواد اولیه ای تولید می شود و آیا ایزوگام دلیجان درجه یک و مرغوب است؟ از کجا بفهمیم عایق رطوبتی پلیمری است؟ اکثر کارفرمایان و مهندسان بزرگترین پروژه های ساختمانی به خرید بهترین عایق رطوبتی در هنگام خرید و عقد قرارداد با شرکت های پخش و یا حتی تولید کنندگان توجه ویژه ای دارند زیرا آن ها قصد خرید این محصول در حجم بالا برای یک پروژه ساختمانی عظیم را داشته و به همین دلیل نیز در جست وجو و خرید بهترین نوع ایزوگام دقت بالایی دارند.

بهترین عایق رطوبتی دلیجان درجه یک

چرا باید فکر کنیم ارزانترین قیمت ایزوگام باید دارای کیفیت پائین تر باشد؟ شرکت ایزوگام هیرمان با ارائه ارزانترین قیمت ایزوگام در بازار، این اطمینان را به خریداران خود می دهد که کیفیت مناسب را در قالب قیمت پائین به مشتریان خود تحویل میدهد.
متاسفانه در بازار عایق های رطوبتی و حرارتی برخی افراد با فروش محصولات بی کیفیت و فاقد استاندارد لازم خسارات بسیار زیادی از جهت هزینه دوباره کاری به خریداران تحمیل کرده اند. با توجه به گرانی مواد اولیه و افزایش قیمت ایزوگام، این افراد برای دست یافتن به سودهای غیر منطقی نسبت به افزودن مواد جایگزین در خط تولید اقدام نموده و در نهایت ایزوگام غیر استاندارد را با قیمت پائین تر به فروش میرسانند.
برای اجتناب از این موضوع و جلوگیری از دوباره کاری های هزینه بر توصیه میگردد از نمایندگی های معتبر و شرکت های صاحب نام در بازار خرید نمائید. ما بسیار نگرانیم که خریداران ایزوگام به اندازه هزینه ای که می کنند از کیفیت لازم بهره نبرند.
بطور کلی سودجوئی و طمع عامل اصلی در عرضه ارزان ایزوگام و هر کالائی بوده است. به این ترتیب که کیفیت ایزوگام تولید شده را تا حد امکان پائین آورده و در مقابل با قیمت های وسوسه کننده در بازار اقدام به فروش می شود.
کاملاً بدیهی و واضح است که مصرف کننده و خریدار می بایست تاوان این اقدام را بدهند. اگر و تنها اگر قبل از اقدام به خرید با نمایندگی معتبر و یا فروشنده صاحب نام مشورت شود نه تنها خسارتی تحمیل نخواهد شد بلکه کلیه خدمات؛ از انتخاب تا نصب را هم میتوان به این مراکز واگذار کرد.
شرکت ایزوگام هرمان به منظور جلوگیری از خسارات وارده به خریداران ایزوگام تقاضا دارد قبل از هر تصمیمی با مشاورین و کارشناسان این شرکت تماس گرفته و از راهنمائی های افراد با تجربه در این زمینه بهره مند شوید و بهترین عایق رطوبتی دلیجان و درجه یک را خریداری نمائید.

بهترین ایزوگام سنگریزه ای دلیجان و کاربردهای آن

احتمالاً این سوال نیز برای شما بوجود آمده است که ایزوگام سنگریزه ای چیست و تفاوت آن با ایزوگام های دیگر کدام است؟ همانطور که میدانید ایزوگام هایی که در پشت بام استفاده می شوند برای اینکه در برابر نور مستقیم خورشید مقاومت بالاتری داشته باشند در تولید آنها از یک لایه فویل آلومینیومی استفاده می شود. وجود این لایه آلومینیومی که بسیار نازک هم است ایزوگام را در برابر تابش نور مستقیم خورشید محافظت نموده و در واقع نور خورشید را که موجب بالا رفتن درجه حرارت ایزوگام می شود منعکس می کند. به این ترتیب ایزوگام از طول عمر بالاتر و دوام بیشتر برخوردار خواهد بود.
در تولید ایزوگام سنگریزه ای بجای استفاده از لایه آلومینیومی، از سنگریزه و شن های با ضخامت بسیار کم استفاده می شود. به همین ترتیب می توان در تولید آن از تنوع رنگ و ضخامت بیشتر بهره برد. ایزوگام سنگریزه ای وزن بیشتری دارد و در مقابل، در برابر نور خورشید می تواند عملکرد بهتری داشته باشد. تنوع رنگ سنگریزه و شن های بکار رفته در لایه بیرونی؛ مقاومت بسیار بالا در برابر تابش نور و شستشو، استفاده از مواد دوستدار محیط زیست ( سنگریزه در برابر آلومینیوم ) از مشخصات اصلی و قابل توجه این نوع ایزوگام محسوب می شود.
ایزوگام سنگریزه ای بخاطر وجود سنگریزه های بسیار ریز در لایه بیرونی آن و تنوع بسیار زیاد در انتخاب رنگ آن می تواند برای زیبا سازی پشت بام ها مورد توجه قرار بگیرد. یکپارچگی ظاهری پس از نصب ایزوگام سنگریزه ای و دارا بودن جلوه بصری می تواند برای محیط ها و اماکنی مانند روف گاردن نیز مورد استفاده قرار گیرد.
اکثر کارخانجات تولیدی بزرگ از شیروانی فلزی برای مسقف کردن سوله های بخش تولید استفاده می کنند که در واقع با این کار زمینه انتقال حرارت روزانه را به داخل فراهم می نمایند؛ در حالیکه می توانند از ایزوگام سنگریزه ای برای جلوگیری از فرایند انتقال دما به داخل محیط کارخانه استفاده نمایند.
کف و دیواره استخرها، بشرط رعایت تمام الزامات نصب، یکی دیگر از محل های استفاده ایزوگام سنگریزه ای است. تیم های مجرب و آموزش دیده در زمینه نصب ایزوگام از ابتدا تا انتهای کار و ارائه تضمین کتبی به شما میتواتند حصول اطمینان را در استفاده از بهترین ایزوگام سنگریزه ای دلیجان یاری نماید. در حقیقت ایزوگام سنگریزه ای برای کلیه مکانهائی که روباز می باشد و در برابر تابش مستقیم خورشید و تغییرات دما بخاطر شرایط متغیر جوی نیاز به مقاومت باشد کاربرد دارد و قیمت آنها در مقابل کیفیت و راندمان کاری بسیار ناچیز است.

خرید ایزوگام پلیمری و راه های پیش رو

خریداران گرامی، انبوه سازان و سازندگان به راحتی می توانند اقدام لازم را در جهت کسب اطلاعات قیمت، نحوه خرید و تحویل ایزوگام مورد نظر خود را انجام دهند. شرکت ایزوگام هیرمان به همین منظور و در جهت آسودگی مشتریان عزیز راه ها و روش هائی را برای سهولت در امر ثبت سفارش و خرید در نظر گرفته است.
حضور در دفتر فروش و خرید حضوری یکی از این راه هاست. از مزایای این روش می توان به بازدید از محصول مورد نظر و اطلاع از کیفیت محصول مورد نظر بعلاوه  تولیدات دیگر برندها برشمرد. همچنین ملاقات و دریافت مشاوره رایگان از مزایای دیگر این روش می باشد.
ارتبط تلفنی با دفتر فروش و اتصال به مشاورین فنی واحد تولید و فروش از مزایای این روش است. علیرغم وجود فاصله بین خریدار و فروشنده مطمئنا شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان تغییری در نحوه پاسخگوئی و اطلاع رسانی بین روش حضوری و غیر حضوری نمی بیند و در ارائه مشاوره فنی از هیچ کوششی دریغ نخواهد نمود.
پیشنهاد سوم و روش دیگر استفاده از فضای اینترنت و فروشگاه آنلاین هیرمان می باشد. خریداران گرامی میتوانید با مراجعه به سایت هیرمان، ثبت سفارش خود را انجام دهند و منتظر تماس کارشناسان فروش در اولین و سریعترین زمان ممکن باشند. برای رسیدن به نقطه آرامش و امنیت با دفتر فروش اصلی هیرمان و یا نمایندگیهای ما در مراکز استانها  تماس بگیرید و تجربه پاسخگوئی و مشاوره را در حد اعلا و به روز داشته باشید.

بهترین عایق رطوبتی

در اکثر مواقع نیز سعی می کنند با کارشناسان و تاجران باتجربه در این زمینه مشورت نمایند. در ادامه مطالبی را در رابطه با اجرای ایزوگام بی کیفیت و نامرغوب برای پروژه های عظیم را برای شما ارائه می نماییم.

بهترین عایق رطوبتی

قیمت بهترین عایق رطوبتی

زمانی که ایزوگام بی کیفیت و نامرغوب در متراژ بسیار بالا برای یک پروژه ی ساختمانی اجرا گردد، پس از یک الی دو سال می توان براساس تغییرات ظاهری و از بین رفتن لایه های ایزوگام به این موضوع پی می بریم که ایزوگام مورد نظر از کیفیت خوبی برخوردار نبوده و در این مواقع کارفرمایان باید مسئولیت پرداخت خسارت و شکایات مالکان آن ساختمان را برعهده بگیرند. قیمت ایزوگام اگر ارزان و بدون کیفیت باشد می تواند خسارات جبران ناپذیری وارد کند و قیمت بهترین عایق رطوبتی باکیفیت به دلیل فروش آن بدون واسطه و مستقیم از درب کارخانه است.

بهترین عایق رطوبتی

بهترین عایق رطوبتی پلیمری

با توجه به مطالبی که گفته شد می توان نتیجه گرفت که استفاده از عایق رطوبتی نامطمئن و درجه دو یا سه برای پروژه های ساختمانی عظیم دارای ریسک بسیار بالایی برای کارفرمایان می باشد و به همین دلیل نیز شاید اکثر آن ها چنین ریسکی را نکرده و همواره بهترین نوع عایق رطوبتی دلیجان را برای چنین پروژه هایی تهیه نمایند. خرید ایزوگام تولید شده با فناوری جدید و به صورت ایزوگام پلیمری گرچه گران تر ر اما می تواند در دراز مدت سرمایه شما به حساب آید. اگر در خرید و انتخاب بهترین عایق رطوبتی درجه یک دلیجان تردید دارید توصیه می شود با کارشناسان شرکت ما مشورت نمایید.