عایق رطوبتی ساختمان هر چقدر که باکیفیت تر و به صورت درجه یک و مرغوب تولید شده باشد می تواند دوام بیشتری داشته و برای سال ها بدون نیاز به تعمیر کار می کند. شناخت و تشخیص یک عایق رطوبتی درجه یک و مرغوب و عایق رطوبتی ساختمان شاید کار ساده و آسانی برای هر شخص و یا فرد عادی نباشد زیرا هر فردی در جامعه اطلاعات و دانش تخصصی در زمینه ی انواع عایق رطوبتی، ویژگی ها و مزایای آن ها فرآیند تولید و… آن ها نداشته باشد و حتی از عوامل تاثیر گذار در افزایش یا کاهش انواع عایق رطوبتی آگاه نباشند.

عایق رطوبتی ساختمان درجه یک مرغوب

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با تولید بیش از ۵ نوع ایزوگام مختلف و در خط تولید منحصر بفرد خود از کمترین میزان انحراف از کیفیت برخوردار است واین مهم در فروش بهترین ایزوگام دلیجان تولیدات این شرکت به نقاط مختلف ایران با شرایط جوی متفاوت نمود دارد.
ایزوگام های تولیدی این کارخانه با نام های صادراتی بردین، حلزون ، طوفان شرق و سوپر صادراتی هیرمان در انواع ساده و فویل دار، تک لایه و دولایه، سه لایه و تولید ایزوگام پودری که نسل جدیدی از ایزوگام می باشد رتبه اول کیفیت را به خود اختصاص داده است.
شرکت تولیدی هیرمان همچنین با استفاده از انواع مواد اولیه با کیفیت در محصولات خود، در داخل کشور با اقبال مواجه شده است. به اینصورت که در اقصی نقاط ایران و با هر شرایط آب و هوائی از تولیدات این شرکت استفاده می نمایند و ابراز رضایت کامل خود را نیز با ارسال ایمیل و یا تلفنی اعلام نموده اند.
ایزوگام سه لایه تولیدی این شرکت که برای استفاده در مناطق با دمای بسیار پائین تولید می شود در استانهای شمال غربی و در جنوب در استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان کار برد و محبوبیت بسیار دارد. در این استان ها با وجود شرایط و آب و هوای خاص، این نوع ایزوگام که از مقاومت کششی و نفوذ ناپذیری بالا برخوردار است توانسته بهترین باشد.
ایزوگام پودری نوع دیگری از تولیدات این شرکت است که با کاستن لایه فویل از ایزوگام و افزودن پودر مخصوص بجای آن می تواند مورد دیگری برای اشاره باشد. این نوع ایزوگام با قیمت مناسب و دوام مثال زدنی از آندسته عایق هائی بشمار می رود که برای استفاده عموم طراحی و تولید میگردد و تفاوتی بین اقشار مختلف از لحاظ مادی قائل نمیکند.
کارخانه تولید ایزوگام هیرمان با بهره گیری از آخرین تکنولوژی ساخت و تولید ایزوگام برای این منظور، تولید ایزوگام صادراتی و سوپر صادراتی در منطقه صنعتی دلیجان می تواند نمونه بسیار مطلوبی برای خط تولید اتوماتیک ایزوگام صادراتی باشد.

فروش ایزوگام طرح دار برای استخر

با نوآوری و تغییرات در لایه بیرونی ایزوگام و به دلیل نیاز مصرف گنندگان برای بخشیدن ظاهری متفاوت و زیباتر به عایق نصب شده در اماکن مورد نیاز، ایزوگام ساده را تبدیل به نوع طرح دار کرده است. ایزوگام های طرح دار به همین ترتیب توانسته جایگاه و محبوبیت  قابل توجه در میان مشتریان، معماران و طراحان نمای سازه های کلاسیک و مدرن برای خود کسب نماید.در برخی از نقاطی که قرار است ایزوگام شود شرایط خاصی وجود دارد، این شرایط در استخر ها خود را کاملا نمایان میکنند.
با توجه به اینکه ایزوگام در بدنه و کف استخر بطور مداوم و مستمر در معرض آب و املاح موجود در آن قرار دارد، بنابراین نیاز است که ایزوگام با  کیفیت بسیار بالا به همراه زیبائی و تنوع در طرح مورد استفاده قرار گیرد. انواع طرح ها و کیفیت بسیار بالا برای این منظور در نمایندگی اصلی شرکت ایزوگام هیرمان فراهم شده تا خریداران محترم بتوانند به راحتی و به سادگی انتخاب طرح و رنگ خود را برای نصب در دسترس داشته باشند.
دقت در نصب و کیفیت مورد تائید برای این منظور را فقط از شرکت ایزوگام هیرمان انتظار داشته باشید. شرکت ایزوگام هیرمان با در اختیار داشتن طیف وسیعی از رنگها و طرح های ایزوگام با کیفیت بالا، شما را در انتخاب این نوع ایزوگام یاری می نماید و برای ترکیب ایزوگام با فضای اطراف، طرح بسیار ویژه ای دارد.
شرکت تولیدی عایق های رطوبتی هیرمان با تولید انبوه ایزوگام های صادراتی و سوپر صادراتی خود توانسته در میان کشور های اروپائی با استاندارد قابل ملاحظه و سختگیرانه خود نیز جایگاهی ارزشمند برای کالای ایران بدست بیاورد.
این شرکت همچنین با بهره گیری از دانش و تجهیزات استاندارد و ماشین آلات به روز شده به همراه به کارگیری نیروی انسانی دلسوز و کار آزموده توان تولید مصنوعات عایقی سفارش و برای استفاده در مناطق گرمسیر، سردسیر و دریائی هم را دارد. شرکت ایزوگام هیرمان با تولید ایزوگام های خاص و سفارشی توان این را دارد که در پروژه های بزرگ و نیاز به تکنولوژی و دانش بالا مشارکت نماید.

فروش انواع ایزوگام دلیجان پلیمری صادراتی

در تولید ایزوگام بطور عام از انواع قیر استفاده می شود. دلیل آنهم مناطق مختلف با شرایط جوی متفاوت می باشد که استفاده از ایزوگام را بصورت کاملاً فنی و تخصصی شده در آورده است. برای استفاده از ایزوگام متناسب با محل مصرف می بایست با نصاب و یا مشاور این امر ارتیاط داشته و از راهنمائی و تجربه و تخصص آنها استفاده لازم را برد.
تولید ایزوگام با قیر پلیمری بدلیل خلوص قیر و مقاومت آن در برابر تنش های جوی و حرارتی می تواند در کلیه نقاط صورت گیرد. کیفیت بالا و مقاومت حداکثری در مقابل نفوذ رطوبت، توان مقابله با سرما و گرما، ایزوگام پلیمری را در سازه های مختلف الزامی و استفاده از آن را در رتبه اول قرار داده است. آزمایشات و تست های بسیاری روی ایزوگام پلیمری صورت میگیرد تا مصرف کنندگان با خیال آسوده خرید و از آن استفاده نمایند.
کشورهای قرار گرفته در شمال جغرافیایی زمین با توجه به دمای بالای روزانه از مصرف کنندگان عمده ایزوگام با قیر پلیمری هستند. همچنین برای استفاده در مناطقی از زمین که دارای بارندگی های روزانه بسیار هستند نیز می توانند از این نوع ایزوگام استفاده نمایند.
انواع ایزوگام موجود در کارخانه هیرمان که جزو بهترین هاست با مشخصات زیر سنجیده می شوند:

بهترین ها همیشه به محصولات خود اعتماد دارند و پس از فروش پشتیبانی از آن را نیز به عهده می گیرند و مسئولیت همه چیز را می پذیرند.
بهترین ها همیشه محصول خود را با دادن ضمانت نامه کتبی و بیه نامه عمر محصول تکمیل می نمایند و به خریدار این اعتماد را مستقیماً انتقال می دهند.
بهترین ها همیشه تولیدات خود را با مشاوره دادن و خوشروئی و کمال ادب و احترام به خریدار منتقل می نمایند و قبل از اینکه فروشنده محصولات باشند مشاوره خوبی هستند.
بهترین ها همیشه تولیدات خود را بر اساس استاندارد قابل قبول از جانب سازمان های ذیربط تولید می نمایند و برای دریافت سود بیشتر از کیفیت تولیدات خود نمی کاهند.
بهترین ها همیشه پس از فروش محصولات تولید شده در اسرع وقت آن را بدست خریدار می رسانند و نیاز مشتری را در زمان حال درک نموده اند.
در جمع تمام تولید کنندگان ایزوگام در منطقه دلیجان تولید کننده های بسیاری وجود دارند اما بهترین آن ها را می توان بر اساس شاخص های ذکر شده انتخاب نمود و به راحتی به آن اعتماد داشت.

عایق رطوبتی ساختمان

تمامی این موارد گفته شده کافی می باشد تا یک فرد عادی فریب افراد سودجو و کلاه بردار را خورده و بدترین انتخاب ها را در خرید عایق رطوبتی ساختمان داشته و هزینه های بسیار زیادی را نیز برای این کار پرداخت نمایند.

عایق رطوبتی ساختمان

قیمت عایق رطوبتی ساختمان

در این مطلب قصد داریم تا اطلاعاتی تخصصی و مهم در هنگام انتخاب و خرید ایزوگام ارائه کرده تا در زمان های مهم و یا خرید بتوان بهترین تصمیمات را برای خرید عایق رطوبتی ساختمان گرفت. همواره نمایندگی های مجاز ایزوگام و یا مشاوران فروش شرکت های تولیدی در زمینه ی خرید و شناخت ایزوگام اطلاعات بسیار تخصصی در زمینه ی جنس تیشو و انواع لایه ایزوگام، جنس روکش عایق رطوبتی و مشخصات ظاهری آن ها و… را ارائه نمایند.
قیمت عایق رطوبتی ساختمان تا اندازه زیادی نشان دهنده کیفیت و دوام آن است و ایزوگام درجه یک با قیمت منصفانه و طبق نوع ایزوگام و میزان نوسان قیمت در مواد اولیه تعیین می شود.

عایق رطوبتی ساختمان

نصب عایق رطوبتی ساختمان

با توجه مطالبی که گفته شد هر ایزوگام باید دارای مشخصات کیفی و ظاهری بسته به سطح کیفی و نوع آن بوده تا مشتری با توجه به این اطلاعات و براساس نیاز خود تصمیم گیری نماید. انواع عایق رطوبتی تولید شده توسط برند های مختلف که نشان استاندارد بر روی آن ها درج شده است، دارای یک سری مسخصات فنی و کیفی خاصی بوده که توسط سازمان ملی استاندارد ایران تعریف شده و باید بر روی محصول پیاده سازی شده باشند. برای به دست آوردن اطلاعات فنی بیشتر در زمینه ی انواع عایق رطوبتی ساختمان پیش بینی می شود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.