فروش ایزوگام BOF

فروش ایزوگام BOF صادراتی درجه یک دلیجان به صورت عمده و جزئی در کشور انجام می گردد و این ایزوگام به عنوان یکی از بهترین عایق رطوبتی برای بام ساختمان ها است.

همانند مدل های دیگر ایزوگام این محصول نیز دارای یک سری مشخصات فنی خاصی می باشد که تنها برای این ایزوگام تعریف شده و تاجران و خریداران عمده باید به طور دقیق از مشخصات ظاهری و کیفی این محصول مطلع باشند. در این مطلب قصد داریم به صورت مختصر اطلاعاتی در رابطه با این ایزوگام صادراتی دلیجان ارائه کنیم و فروش ایزوگام BOF راهکاری جدید برای تامین ایزوگام مورد نیاز شماست.

فروش ایزوگام BOF

مشخصات فنی ایزوگام BOF صادراتی

معمولا فروش ایزوگام BoF صادراتی دلیجان دارای ضخامت ۳٫۸ میلی متر و وزن ۴۲ کیلوگرم می باشد. اکثر شرکت های تولیدی از فویل آلومینیومی به عنوان روکش در تولید این ایزوگام استفاده می کنند. یکی از مهم ترین مشخصه هایی که برای تاجران و خریداران عمده ایزوگام در هنگام فروش ایزوگام BOF اهیمت ویژه ای دارد، نوع قیر بکار رفته در تولید ایزوگام می باشد که معمولا نوع قیر بکار رفته در ایزوگام BOF قیر اکسیده و قیر ۶۰/۷۰ پلیمری می باشد.

[toggle title=”نکته مهم!” state=”open”]ایزوگام BOF با آخرین استانداردهای روز تولید می شود و کیفیت آن تضمین شده است.[/toggle]

فروش ایزوگام BOF

فروش ایزوگام BOF

اطلاعاتی که در رابطه با ایزوگام BOF ارائه شد به عنوان اطلاعات مهم و ضروری برای تاجران و فروشندگان ایزوگام شناخته می شود و به همین دلیل نیز تاجران و فعالان صنعت ایزوگام همواره باید تمامی اطلاعات تخصصی مربوط به این ایزوگام و مدل های دیگر ایزوگام را در اختیار داشته باشند و همیشه از آن ها برای ارائه مشاوره به مصرف کنندگان و یا در هنگام خرید از کارخانه ایزوگام دلیجان استفاده می کنند.
برای به دست آوردن اطلاعات فروش ایزوگام BOF صادراتی دلیجان با کارشناسان تولید شرکت ما در ارتباط باشید.

فروش ایزوگام BOF

نحوه تولید ایزوگام

در اینجا می توانید نحوه تولید ایزوگام را مشاهده نمایید:

 

 

بسته به نوع محصول (تک لایه یا دو لایه) تیشو و پلی استر وارد تشتک قیر می‌گردند سپس با مواد پرایمری یا قیر دمیده آغشته می‌گردد، همچنین ضخامت لایه توسط مجرای خروجی تعبیه شده در بالای تشتک قیر تنظیم می گردد، سپس ورق آلومینیم به لایه آغشته به مواد، چسبیده و وارد حوض آب می‌گردد، لایه پس از طی حوض آب و عبور از بین غلطک ها سرد می گردد در مرحله بعد پلاستیک پشت لایه به آن اضافه می‌گردد و لایه ایزوگام وارد آسانسور ذخیره سازی می گردد آسانسور باعث ذخیره سازی موقت لایه ایزوگام در دستگاه و جلوگیری از توقف تولید می شود همچنین فن‌های خشک کننده، عملیات خشک کردن ایزوگام را انجام می دهند، در پایان ایزوگام وارد رول کن می‌گردد و به طول ۱۰ متر حول میله‌ای مخروطی شکل، رول می گردد بعد از رول شدن، لایه بریده و توسط پرتاپ کننده به بیرون پرتاپ می‌گردد.

فروش ایزوگام BOF دلیجان راهکاری است که بتوانید با قیمت ارزان تر و مناسب تر همان ایوزگام مورد دلخواه خود را خریداری نمایید و ما آماده همکاری برای فروش ایزوگام BOF با تمام ضمانت نامه های معتبر خواهیم بود.