ایزوگام دلیجان صادراتی

ایزوگام دلیجان صادرات با بالاترین کیفیت و تهیه شده از قیر پالایشگاهی آغاز شده است و برای تمام کشورهایی که نیاز به این تولیدات دارند امکان ارسال فراهم است.
ایزوگام صادراتی دلیجان با کیفیت و به صورت استاندارد ملی و جهانی تولید شده است و به همین جهت کشورهای همسایه و یا کشورهایی که خود این فن آوری را ندارند مصرف کننده عمده انواع ایزوگام ایران هستند.
در تولید ایزوگام دلیجان صادرات به چندین مورد توجه بسیار می شود که یکی از مهمترین آن ها قیر پالایشگاهی درجه یک است چرا که میزان مقاومت و کیفیت و استاندارد ایزوگام منوط به مصرف قیر درجه یک است.

ایزوگام دلیجان صادراتی با بالاترین کیفیت

دو عامل در صادرات یک محصول صنعتی میتواند مهم باشد و جذابیت آنها را در نزد خریداران افزایش دهد. یکی عامل کیفیت و دیگری نوآوری در تولید آن است. کشور ما با در اختیار داشتن منابع بسیار نفت توانسته با ایجاد و راه اندازی کارخانجات تولید مواداولیه در جهان نمونه باشد. هزینه تولیدات این مواد بخاطر دستمزدهای پائین، قابل رقابت با دیگر مناطق جهان است و از این بابت نیز توان ارائه محصولات به کشورهای خواهان را دارد.
مطالعات صورت گرفته در سال های اخیر، سازمان های مرتبط را به این نتیجه رسانیده که برای توسعه صادرات و ارز آوری برای کشور نیاز به تدوین و نگارش قوانین جدید و همسان سازی آن با دیگر کشور ها می باشد. کشور هائی که در حال حاضر با ایران روابط تجاری دارند از نقطه نظر قوانین کیفیت و واردات در متون خود سعی در هماهنگی با دیگر کشور ها را دارند و بخصوص با یکپارچه شدن اتحادیه اروپا و پیوستن بسیاری از کشورها به این اتحادیه بنظر می رسد تولید و صادره کننده ایرانی نیاز به حمایت قانونی و استاندارد جدیدی دارد تا بتواند در بستر آن تولیدات خود را به دیگر کشورها صادر نماید.
اگر توجه و تمرکز خود را از روی بنگاه های اقتصادی و تولید کننده برداریم و در سطح کلان متمرکز باشیم باید تغییراتی در نظام استاندارد سازی کشور اعمال کنیم. به نظر می رسد تفاوت کشور های توسعه یافته با کشور های در حال توسعه و جهان سوم می تواند در این نظام استاندارد باشد. به گونه ای که همه بتوانند در هر سطحی از کالاهای با کیفیت استفاده کنند. همچنین تولید کنندگان با آسودگی و روانی خاص در قوانین کار تولید را برای صادرات محصولات خود توسعه دهند.
شرکت های تولید ایزوگام در زمینه تولید محصولات با کیفیت و استفاده در داخل به حق سنگ تمام گذاشته اند و این موضوع در سال های اخیر بسیار پررنگ شده و به چشم می آید.
یکی از این تولید کنندگان که کیفیت تولیدات آن در بازار عایق های رطوبتی و حرارتی سیر صعودی را طی میکند، شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان نام دارد که می توانید به کیفیت تولیدی این شرکت ۱۰۰ در صد اطمینان داشته باشید و محصولات آن را در ساختمان و در مکان های مورد نیاز به راحتی استفاده و از مزایای یک کالای با کیفیت ایرانی بهره مند باشید.

انواع ایزوگام هیرمان دلیجان برای عایقکاری

هر عایقی با هر مشخصاتی نمی تواند در هر ناحیه ای مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان نمونه ایزوگام های فویل دار را نمی توان در کف و دیوار سرویس های بهداشتی استفاده نمود، به این دلیل که ایزوگام فویل دار در تولید خود از لایه آلومینیومی در نما بهره می برد که چسبندگی آن را با لایه های بعدی که ملات و سرامیک و یا جنس دیگری است به حداقل می رساند و یا اصلا چسبندگی نخواهد داشت. در صورت استفاده از این نوع ایزوگام منتظر لق شدن سرامیک به دلیل نشست کلی کف و اجبار به تخریب و دوباره کاری آن باشید.
ایزوگام ها از نظر مواد تشکیل دهنده آنها به چند دسته تقسیم می شوند و هر کدام مناسب برای استفاده برای مورد خاصی هستند. ایزوگام تک لایه نوع اول آن می تواند باشد که با حذف یکی از لایه ها در زمان تولید و بدون از دست دادن کیفیت لازم و استاندارد مورد قبول تولید و برای استفاده آماده شود.
ایزوگام دولایه نوع دیگری است که در تولید خود بصورت کامل از لایه های مورد نیاز بهره می برد. این نوع از ایزوگام بدلیل وجود لایه های پلی استر و تیشو مقاومت بسیار خوبی در برابر رطوبت و حرارت دارند و از اقبال و محبوبیت بسیاری در بین خریداران و استفاده کنندگان برخوردار هستند.
ایزوگام سه لایه از انواع دیگر عایق های رطوبتی است که بصورت سفارشی و برای مناطق خاص مورد استفاده قرار می گیرد. تولید این نوع از ایزوگام می تواند بر اساس نیاز و یا سفارش خریدار و استفاده کننده تولید و تحویل شود. ایزوگام سه لایه با ضخامت و وزن بالاتر خود نسبت به بقیه ایزوگام ها از قیمت بالاتری هم برخوردار است. این محصول برای مناطق با در جه حرارت و دمای پائین مناسب است و از مقاومت کششی و خمشی قابل ملاحظه هم برخوردار است.
ایزوگام فویل دار نوع دیگری از محصولات است که با استفاده از لایه آلومینیومی در نمای خود با ضخامت بسیار کم مانع نفوذ حرارت بواسطه تابش نور خورشید طی روز به لایه های ایزوگام شده و در واقع با منعکس نمودن نور از حرارت جلوگیری می نماید و عمر مفید ایزوگام را نیز افزایش می دهد.

عایقهای رطوبتی، مواد اولیه داخلی و دامنه کاربرد آنها

عایق رطوبتی که برای جلوگیری از نفوذ رطوبت از آن استفاده می کنیم در طرح ها و لایه های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. در تولید این عایق ها از مواد اولیه ای استفاده می شود که تماماً در داخل کشور تولید و بدست می آید. مجموع مواد اولیه ای که برای تولید یک رول عایق رطوبتی استفاده می شود با تجمیع کلیه هزینه های تولید و اضافه کردن سود مناسب برای تولید کننده بدست مشتری و یا مصرف کننده می رسد.
در صورتی که تولید کننده قیمت بالائی را برای محصول خود پیشنهاد دهد و در بازار رقابت قرار گیرد امکان فروش آن بسیار پائین می آید و یا حتی به فروش نمی رسد. بنا براین یازار می تواند عامل تعیین کننده برای بقای یک تولید کننده محسوب شود.
با ارائه و تولید محصولات عایق کاربردی و افزودن به مقاومت و توان مقابله تولید با شرایط مختلف جوی و افزایش دامنه کاربرد محصول به امتیازاتی دست پیدا می کنند که از دیگر تولید کننده ها متمایز و قابل ملاحظه می نماید.کاربرد عایق های رطوبتی همانطور که از نام آن بر می آید برای جداسازی فضای بیرون از محل مورد استفاده و در نهایت ایجاد سطحی است که با مقاومت خود در برابرهجوم رطوبت و آب می تواند نقش خود را به خوبی ایفا می نمایند.
با افزودن دامنه کاربرد عایق می توانند آنرا برای مصارف دیگر هم استفاده نمود. به عنوان نمونه می توانیم ازعایق رطوبتی بعنوان عایق حرارتی هم استفاده نمائیم. بسته به محل مورد استفاده می تواند ابعاد، ضخامت، نوع و مشخصات فنی عایق هم تغییر پیدا کند. برای این منظور کارشناسان و محققین در صدد یافتن راهی و یا موادی هستند که بتوانند با کم نمودن ضخامت و یا استفاده از مواد اولیه ارزانتر و در مقابل با افزایش مقاومت و فرمولاسیون جدید این  ابعاد و دامنه کاربرد را بیشتر کرده و در هزینه ها هم صرفه جوئی قابل ملاحظه ای را رقم بزنند.

ایزوگام دلیجان صادرات

انواع ایزوگام بر پایه قیرمصرفی

تولید ایزوگام بر پایه قیر است و قیر پلیمری و مازوت در تولید عایق های رطوبتی نقش اساسی دارند چرا که:

 • ایزوگام BPP
 • ایزوگام BOF

دو نوع از مهمترین و پرمصرف ترین انواع ایزوگام دلیجان صادرات هستند که برای پروژه های ساختمانی و مسکونی و حتی برای پروژه های عمرانی بیشترین مصرف را دارند.

ایزوگام دلیجان صادرات

ویژگی های ایزوگام درجه یک صادراتی

برای تولید ایزوگام دلیجان صادرات مولفه های زیادی در نظر گرفته می شود از جمله:

 1. برآورد نیاز دیگر کشورها برای مصرف ایزوگام است که توسط تیم های فروش به خوبی صورت می گیرد
 2. میزان سنجی و نیاز انواع ایزوگام
 3. کیفیت تولیدات که در مقدار و قیمت فروش ایزوگام دلیجان صادراتی تاثیر مستقیم دارد.
ایزوگام دلیجان صادرات

ایزوگام دلیجان صادرات به کجا صادر می شود؟

ایزوگام دلیجان صادرات برای تمام کشورهایی که اعلام نیاز به عایق های رطوبتی داشته باشند صادر خواهد شد و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
ایزوگام دلیجان صادرات پس از تولید در کارخانه ایزوگام دلیجان به کشورهایی مانند:

 • ترکیه
 • سوریه
 • بحرین
 • قطر
 • ارمنستان
 • ترکمنستان
 • تاجیکستان
 • اربیل کردستان صادر می شود.
ایزوگام دلیجان صادرات

قیمت ایزوگام صادراتی با کیفیت بالا

در تولید ایزوگام درجه یک صادراتی در کارخانه ایزوگام دلیجان به موارد زیر توجه می شود:

 1. استفاده از فویل درجه یک که بتواند در برابر حرارت، یباد و باران و عوامل محیطی از خود مقاومت نشان بدند.
 2. در نظر گرفتن آب و هوای کشور مصرف کننده ایزوگام
 3. تولید ایزوگام سه لایه برای کشورهایی که بسیار سرد هستند
 4. مصرف قیر خالص پالایشگاهی
 5. در نظر گرفتن استانداردهای جهانی و ملی برای تولید ایزوگام دلیجان صادرات

تولید ایزوگام به عوامل متعددی بستگی دارد که پروسه تولید ایزوگام دلیجان صادرات در بالا شرح داده شد و به این ترتیب می توانید اطمینان داشته باشید که ایزوگام صادراتی تمام استانداردهای لازم در تولید رعایت می شود.

ایزوگام دلیجان صادرات

کارخانه ایزوگام دلیجان آمادگی همکاری با شرکت های بزرگ صادرات را برای تولید و ارسال انواع ایزوگام دلیجان صادرات دارد و به بهترین نحو ممکن این همکاریها صورت می گیرد.