صادرات ایزوگام شرق

صادرات ایزوگام شرق صادراتی اصل برای تمام کشورهای همسایه به صورت پلمپ گمرکی و با مجوز صادرات انجام می شود و در هنگام ثبت سفارش همه توافقات مانند میزان ایزوگام سفارشی و یا مقصد و محل تحویل مورد بررسی قرار می گیرد.

ایزوگام صادراتی دارای مشخصاتی است که همان طور که می دانید یکی از آن ها اصل بودن و نشان استاندارد ایزوگام و نوع برند ایزوگام مورد درخواست است که باید حقیقی باشد و مورد تایید قرار گرفته باشد.

صادرات ایزوگام شرق با پلمپ

ایزوگام صادراتی برای کشورهای همسایه و اروپا مورد نیاز است و کشورهایی مانند ترکیه و ارمنستان و عراق عمده عایق های رطوبتی مورد نیاز خود را با توجه به شرایط آب و هوایی از ایران تهیه می کنند.

مجوز صادرات ایزوگام و پلمپ گمرکی از جمله نیازهایی است که بایستی به همراه بار ارسال شود و در محل تحویل بار و گذر از مرز این مدارک و گواهینامه ها و استانداردها باید تکمیل و اصل باشد.

صادرات ایزوگام شرق و کلیه عایق های رطوبتی و سفارشی بر اساس نوع آب و هوای منطقه مورد نظر تولید می شود و این امر اهمیت ویژه ای دارد چرا که میزان مقاومت و کیفیت ایزوگام بسیار مورد اهمیت است.

قیمت انواع ایزوگام صادراتی با توجه به متراژ و میزان نیاز و نوع ایزوگام مورد بررسی قرار می گیرد و تمام موارد لازم مد نظر گرفته می شود.

 

صادرات ایزوگام شرق

صادرات ایزوگام شرق به عراق

شهرهایی مانند اربیل و سلیمانیه و شهرهای دیگر عراق عمده نیاز خود به عایق های رطوبتی را طریق شرکت های تولید ایزوگام در ایران و بخصوص از کارخانه ایزوگام شرق تامین می کنند و این خوشنامی و ایجاد اطمینان در خریدار سبب شده است که بسیاری از بازرگانان اقدام به خرید و فروش عمده انواع ایزوگام اصل صادراتی شرق نموده و این امر به همکاری نزدیک بین بازرگانان و شرکت های تولید ایزوگام منجر شده است.

[button color=”blue” size=”medium” link=”https://hirmaanco.com/” icon=”” target=”true”]شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان[/button]