صادرات ایزوگام به عراق

صادرات ایزوگام به عراق با بهترین قیمت و کیفیت عایق رطوبتی تولید شده دریچه ای است برای معرفی تولیدات و محصولات کارخانجات ایزوگام ایران که طبق استانداردهای بین المللی تولید می شوند.
بغداد، نجف، کربلا، موصل، سامرا، اربیل، سلیمانیه، کرکوک، و شهرهای دیگر در کردستان عراق و همچنین در مناطقی که ساخت و ساز در ان ها صورت می گیرد مقصد انواع ایزوگام صادراتی ایران است.

صادرات ایزوگام به عراق و ویژگی های آن

محصولات صادراتی و به صورت اخص، ایزوگام صادراتی کارخانجات ایزوگام دلیجان ایران دارای خصوصیات و ویژگی های خاص برای صادرات به کشورهای همسایه هستند.
آب و هوای منطقه ای و همچنین میزان مسافت و شرایط اقتصادی و انجام عملیت عمرانی و ساختمانی در این کشورها و البته بیشتر در کشور عراق سبب شده است که بازار خرید و فروش ایزوگام و صادرات ایزوگام دلیجان به این کشور مورد استقبال قرار بگیرد.
کشور عراق آب و هوایی گرم دارد و از آن جایی که ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیر در ایران تولید می شود و کارخانه ایزوگام دلیجان با برترین برندهای موجود مانند شرق دلیجان توانسته است ایزوگام مناطق گرمسیری را تولید و برای صادرات آماده نماید.

صادرات ایزوگام به عراق

صادرات ایزوگام از طریق بازارچه های مرزی

 • بازارچه مرزی قصرشیرین

به جهت نزدیکی به شهرهای :

 1. موصل
 2. سلیمانیه
 3. کرکوک
 4. خانقین محل مناسبی برای ارسال محصولات و ایزوگام بارگیری شده است و صادرات ایزوگام به عراق است.
 • بازارچه مرزی پرویزخان

راه مواصلاتی است که از طریق تردد کانتینرها و ماشین های حمل بار می توان با اخذ گواهینامه های گمرکی در آن تردد داشت صادرات ایزوگام به عراق

انواع ایزوگام صادراتی به عراق

نمونه های تولید شده ایزوگام در کارخانه ایزوگام دلیجان فراوان و گسترده است و ایزوگام پلیمری مرغوب که برای شرایط آب و هوایی کشور عراق و شهرهای مختلف آن مناسب است تولید می شود برای صادرات به عراق در نظر گرفته می شود.

 

در تمام تولیداتی که برای صادرات ایزوگام به عراق در کارخانه ایزوگام تولید می شود رعایت چندین اصل مورد توجه است که عبارتند از:

 • مصرف قیر صد در صد پالایشگاهی که از طریق بورس و با مجوز خریداری می شود.
 • بکارگیری تیشو و پلی استر بسیار مستحکم و دارای تراکم بالا
 • استفاده از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات و تیم تولید بسیار مجرب
 • استفاده از استاندارد های روز دنیا برای تولید ایزوگام مخصوص صادرات به عراق

صادرات ایزوگام به عراق

فروش ایزوگام صادراتی

تولید ایزوگام مرغوب صادراتی دارای مراحل خاص است که مورد توجه تولید کننده و شرکت تولید ایزوگام است.
صادرات ایزوگام به عراق سبب شده است که بازرگانان و شرکت های تجاری بسیاری در این زمبنه فعالیت کنند که با توجه به توانایی و قدرت خرید خود اقدام به ثبت سفارش ایزوگام برای صادرات به عراق می کنند.

قیمت ایزوگام درجه یک صادراتی

در مرزهای بین دو کشور ایران و عراق کلیه مراحل گمرکی زیر نظر کارشناس است و مرزها و بازارچه های مرزی با توجه به این که صادرات ایزوگام به کدام یک از شهرهای عراق صورت می گیرد انتخاب می شود.

[toggle title=”نکته مهم!” state=”open”]بازارچه های مرزی ایران و عراق در انتشار و گسترش و رونق صادرات محصولاتی مانند انواع ایزوگام ایرانی بسیار موثر هستند.[/toggle]

بازارچه های شمال غرب ایران

 1.  پرویزخان
 2. تمرچین
 3. شوشمی

و…. برای ترخیص و انجام امور تشریفات گمرکی و همکاری با کلیه تولید کننده و صادرکننده ها آماده هستند و ایزوگام صادراتی پلمپ شده در این مرزها برای ورود به کشور عراق آماده می شود و صادرات ایزوگام به عراق با روندی رو به رشد ادامه می یابد.