ویژگی ایزوگام خوب

ویژگی ایزوگام خوب دلیجان چیست؟ هر ایزوگام خوب و باکیفیت دارای ویژگی ها و مزایای مشخصی بوده که تمامی آن ها باعث می شود تا بگوییم ایزوگام از طول عمر بالایی برخوردار است یا خیر. ویژگی ایروگام خوب از نظر تولید کننده و مصرف کننده باید مطابق با استاندارد باشد. در شهر دلیجان کارخانه هایی وجود دارند که در زمینه ی تولید ایزوگام در درجه های کیفی مختلف فعالیت می کنند و به عبارتی علاوه بر تولید ایزوگام درجه یک اقدام به تولید ایزوگام درجه دو و درجه سه براساس سفارش مشتریان و متقاضیان می نمایند که این امر البته نیاز به بررسی کارشناس هم دارد.

ویژگی ایزوگام خوب دلیجان چیست؟

انواع ایزوگام در کارخانجات دلیجان تولید میشوند. همه آنها خوب هستند و دارای ویژگی های بسیاری هستند که هر کدام را از دیگری منفک میکند. حسن وجود کارخانجات در قطب های صنعتی اطراف دلیجان در این است که بازار های هدف از هم در این کارخانجات از هم جدا میشود و در جذب آنها میان تولید کنندگان رقابت بوجود می آید. به اینترتیب تنها عاملی که باعث برتری خواهد بود کیفیت در تولید و یا استفادهاز مواد اولیه با کیفیت در تولیدات است.
میتوان این نکته را به گونه دیگری هم بررسی کرد. تولید کنندگان در دلیجان با رقابت بر سر تولید محصول با کیفیت ولی با قیمت ارزانتر با هم در کشمکش هستند. انواع ایزوگام که برای استفادهدر مناطق با کاربری های مختلف تولید میشود بخاطر داشتن ویژگی های بسیار از تولیدات در مناطق دیگر پیشی گرفته و به عنوان بهترین ایزوگام شناخته شده اند.
انواع تک لایه با فویل و بدون فویل که محل مصرف آنها دامنه گسترده ای را دارد در این کارخانجات به میزان قابل توجهی تولید میگردد. نمونه های صادراتی این نوع محصول را میتوان در بیشتر کارخانجات یافت و بصورت خرید و یا ثبت سفارش کرد.
انواع دولایه با استاندارد روز ایران در مدلهای فویل دار و طرح دار نیز تولید میشود که برای مصرف در فضاهای روزاز و پشت بام بسیار کارآمد و سودمند است. این نوع ایزوگام که بیشترین خریدار دارد، بیشترین نوآوری و ابتکار را نیز به خود دیده است. بطوریکه استفاده از انواع پلیمرها، لایه ها، پلاستیکها و مواد اصلاح کننده برای افزایش مقاومت و کارکرد را به خود دیده است.
ایزوگام سه لایه نسل جدیدی نیست، اما به وضوح استقبال از آنها گسترش یافته و با کیفیت بالای خود و موارد استفاده خاص در میان انواع ایزوگام خریداران خاص خود را یافته است.
انواع صادراتی عایق های رطوبتی نیز در دلیجان تولید میشود که در اروپا و در کشورهای منطقه مورد استفاده قرار میگیرند. با انطباق استاندارد اروپا و تولیدات دلیجان، این نوع ایزوگام توانسته اند در میان رقبای خارجی، از نظر قیمت و مواد اولیه با کیفیت نسبت به آنها بازار هدف خود را شناسائی کند.

روشهای ساده برای تشخیص ایزوگام بدون کیفیت

تنها روش قطعی و قابل اعتماد برای تشخیص ایزوگام با کیفیت استفاده از آزمایشگاه مجهز و کارشناس آن خواهد بود، اما با روشهای ساده و بدون تجهیزات هم میتوان تا حدودی به نتایج مشابه دست یافت. قطعیت و نتایج این آزمایشات را نمیتوان درصد بندی کرد ولی با استفاده از آن میتوان تشخیص داد که آیا کیفیت مناسب را دارد یا خیر.
یکی از این روشها تا کردن بخشی از ایزوگام رول شده است. با تا کردن گوشه ایزوگام و برگرداندن به حالت اول، در صورت مشاهده ترک و یا شکستگی محل تا شده میتوان به این نتیجه رسید که ایزوگام مورد نظر از مواد قیری بی کیفیت و لایه های فاقد کیفیت مناسب استفاده کرده است.
این نوع ایزوگام در صورت خرید و نصب، مهمان چند ماه بیشتر نیست و نمیتواند در برابر تنشهای حرارتی مقاومت کششی لازم را از خود نشان دهد و بزودی ترکهای عمیق برداشته و شکسته میشوند.
آزمایش دیگر این است که ایزوگام را در یک محل به طرف بکشید و حالت پاره کردن را به آن بدهید. با این کار لایه های استفاده شده پلی استر و تیشو را مورد کشش قرار میدهید تا کیفیت و میزان تحمل آنها را بیازمائید. اگر ایزوگام کیفیت لازم را داشته باشد هرگز تغییر حالت نخواهد داد و اثری از پارگی در آن مشاهده نخواهید کرد.
برای اینکه بتوانید تشخیص دهید آیا قیر استفاده شده در ایزوگام کیفیت لازم را دارد و یا از مواد غیر استفاده کرده است، باید آنرا ببوئید. در صورت وجود گازوئیل و یا مازوت در آن، بوی آنها را استشمام خواهید کرد.
نکته بسیار مهم در خرید ایزوگام با کیفیت، خرید از تولید کننده ای است که سالها در این صنعت فعالیت داشته و از نظر تخصص و دانش در رده بالا قرار داشته باشد. اطمینان به تولید کننده و مشاوره او میتواند شما را از نگرانی خارج کند و برای انتخاب بهترین و مناسبترین ایزوگام شما را یاری دهد. کلیه کارخانجات موجود در دلیجان که به تولید ایزوگام میپردازند از کیفیت بالا در محصولات برخوردارند و کیفیت در آنها قابل تغییر نیست.

قیمت ایزوگام خوب دلیجان در مقایسه با کیفیت

قیمت محصولات صنعتی را نمیتوان بصورت ثابت اعلام و ارائه نمود. هر کدام از این تولیدات را باید با کیفیت مواد بکار رفتهدر آنها و مقدار و حجم آنها مورد ارزیابی قرار داد. بیشتر محصولات ایزوگام که از قیر پلیمری در تولید آنها استفاده میشود قیمت ثابت ندارند و با توجه به قیمت آنها در بازار بورس افزایش یا کاهش خواهد داشت.
مواد اولیه موجود در ایزوگام نیز تابع شرایط بازار هستند و نظر به اینکه از مواد نفتی مشتق شده اند، قیمت آنها نیز به همین صورت خواهد بود. بنا بر این نمیتوان بطور ثابت و عمومی برای آنها قیمت واحد در نظر گرفت. ارائه قیمت ایزوگام مدتهاست که بطور روزانه و یا هفتگی دچار تغییر شده و در نتیجه اعلام آن از جانب تلید کننده نیز با استعلام از صنایع مادر مانند پالایشگاه ها و دریافت قیمت قیر محاسبه و اعلام میشود.
برای اینکه بتوان به قیمت انواع ایزوگام دلیجان در زمان مقتضی دسترسی داشته باشید باید با دفتر فروش کارخانه هیرمان  متصل شوید تا تغییرات قیمت بصورت اختصاصی برای شما ارسال شود.
با وجود افزایش قیمت مواد اولیه باید بیش از پیش به کیفیت و اصل بودن ایزوگام توجه نشان دهید و اگر قصد خرید اینترنتی را دارید باید مستقیما با تولید کننده در ارتباط باشید تا کیفیت لازم در ایزوگام را تضمین نمایند. در حال حاضر خرید از واسطه ها افزایش قیمت را بدنبال دارد و تضمین کیفیت هم ندارند.
خرید از کارخانه تولید کننده ایزوگام دلیجان و فروشگاه آنلاین محصولات آن تنها گزینه پیش روی شماست که کیفیت را تضمین و قیمت را بر اساس کیفیت به شما ارائه خواهد داد. انواع ایزوگام در لایه ها و ضخامتهای متنوع در اختیار شماست تا از آنها بهترین استفاده را بنمائید. اطمینان در تولید اعتماد در کیفیت امنیت در قیمت، با محصولات هیرمان.

ویژگی ایزوگام خوب

خصوصیات ایزوگام خوب

در اینجا قصد داریم شما را با ویژگی ایزوگام خوب دلیجان آشنا نماییم تا یک دید کلی در رابطه با این محصول به دست آورید. ایزوگام استاندارد در کارخانه ایزوگام دلیجان هم به صورت روکش دارد تولید می شود و هم به صورت ایزوگام طرح دار رنگی که تنوع رنگ و طرح های آن بسیار زیاد است و ویژگی ایزوگام خود در میزان مقاومت و استحکام آن است که به قیر مصرفی در ایزوگام مزتبط است.

ویژگی ایزوگام خوب

ویژگی ایزوگام خوب دلیجان

ویژگی ایزوگام خوب این است که  علاوه بر نشان استاندارد ملی ایران دارای نشان استاندارد CE اروپا نیز باشد و همچنین از فویل آلومینیومی تهیه شده باشد و در تولید این محصول بهترین جنس تیشو و مواد پلی استری بکار رفته باشد.

انواع ایزوگام دلیجان

همانطور که گفته شد ایزوگام خوب دلیجان دارای ویژگی های بسیار خوبی بوده و تمامی مشخصه های کیفی مهم در تولید آن تعریف شده و تمامی این ویژگی ها و معیار ها با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بهترین مواد اولیه از جمله قیر پلیمری مرغوب در تولید این محصول مورد نظر کارخانه ها قرار دارد. برای جلوگیری از وارد آمدن خسارت باید حتما علم تشخیص این نوع ایزوگام را داشته باشیم و بدانیم که ویژگی ایزوگام خوب کدام است؟

ویژگی ایزوگام خوب

تمامی ویژگی ها و معیار های کیفی مربوط به ایزوگام دلیجان را می توانید از مشاوران و کارشناسان شرکت ما جویا شده و اطلاعات جامعی در رابطه با این مسائل به دست آورید و برای دانستن ویژگی ایزوگام خوب نیاز است که از کارشناسان راهنمایی بخواهید.