کارخانجات ایزوگام دلیجان

کارخانجات ایزوگام دلیجان سعی می کنند در سایت های خود لیست محصولات خود را به همراه تصاویر و مشخصات فنی آن ها ارائه نمایند و اطلاعات کامل و شرایط فروش را قید کنند.

امروزه اکثر کارخانجات ایزوگام دلیجان که تجربه ی زیادی در این زمینه دارند برای مشتریان و تاجران و شرکت های پخشی که با آن ها همکاری بلند مدت دارند اقدام به طراحی و ارائه ی لیست محصولات با اطلاعات کامل محصولات و مشخصات فنی و درجه ی کیفی آن ها می کنند.

کارخانجات ایزوگام دلیجان و لیست محصولات

محصولات ایزوگام در کارخانه های تولیدی دلیجان شامل انواع عایق برای مناطق مختلف کشور میباشد. با در نظر گرفتن این موضوع که هر منطقه ای شرایط خاص و ویژه دارد و نیاز به تولید ایزوگام مختص همان منطقه است میتوان حدس زد که چه تعداد ایزوگام در این کارخانجات در حال تولید است.
ایزوگامی که برای استفاده در کرسی چینی و سرویسهای بهداشتی مورد نیاز است با توجه به مشترکات محل و مواد مورد نیاز تولید، تا حدودی با هم شبیه هستند، اما برای دیگر مناطق نیاز به تحقیق و بررسی دارد که نمیتوان به صرف اینکه تشابهی در مکان وجود دارد از یک نوع عایق برای همه آنها استفاده کرد.
تعداد بسیار زیادی کارخانه در شهرستان دلیجان وجود دارد که در مراکز و قطب های صنعتی مشغول به تولید هستند. اکثر این کارخانجات مواد مورد نیاز خود را از پالایشگاه های اصفهان و تهران تامین میکنند و لایه های دیگر را از منابع نزدیک و با هزینه کمتر به کارخانه بارگیری و حمل میکنند.
این ویژگی موجب آن شده است که ایزوگام های تولید شده در این شهر با قیمت ارزانتر و کیفیت بالاتر نسبت به دیگر مناطق جذابیت خاص داشته باشد. ایزوگام تک لایه در انواع ساده و فویل دار، ایزوگام دو لایه در انواع ساده، فویل دار، طرح دار، انواع ایزوگام سه لایه مخصوص استفاده در مناطق سردسیر و یا بسیار گرم و رطوبت بالا، انواع عایق های صادراتی برای کشورهای اروپائی و شمال کشور، همچنین کشورهای شرق و حوزه خلیج فارس در این کارخانجات تولید و عرضه میگردد.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان را که در منطقه صنعتی دلیجان قرار دارد را می توانید با مراجعه به سایت این شرکت در گوگل یافته و برای دیدار از فضای سایت که به منظور آسودگی و اطمینان در خرید طراحی شده است، از نمونه های تولیدی شرکت و لیستی از قیمت ها و انواع تولیدات دیگر کارخانه ها آشنا شوید و با هم مقایسه نمائید.

نمایندگی تولیدات دلیجان و لزوم توجه به آنها

تولید کننده های سراسر جهان، کارخانه و خط تولید خود را در یک منطقه بنا می کنند، ولی با گسترش تولید و بازاریابی در مناطق دیگر نیاز به محلی برای عرضه تولیدات و توسعه کارخانه خود دارند، برای همین منظور ممکن است اقدام به جذب نمایندگی فروش نمایند.
نمایندگی های فروش با توجه به هزینه ها و مخارج متعلقه از جهت مالیات و هزینه های دفتری، قیمت های تولید را بر اساس قوانین خود بررسی و اقدام به فروش می نمایند. شاید این مطلب یکی از عمده ترین مشکلاتی باشد که در این خصوص رخ می دهد. به این معنی که شما قیمت محصول را درب کارخانه یک رقم می گیرید ولی در نمایندگی فروش عددی بالاتر به شما اعلام میگردد. تفاوت ارقام ناشی از هزینه هایی است که نمایندگی ها برای خود دارند.
به همین منظور برخی تولید کننده ها ترجیح می دهند که نمایندگی فروش نداشته باشند و خریدار را ترغیب به خرید مستقیم از کارخانه می نمایند. اما در این ارتباط هم معضل دیگری نمایان می شود و آن اطمینان و اعتبار تحویل محصول خریداری شده می باشد و اینکه هزینه حمل و زمان طولانی تری را برای دریافت سفارش خود باید متحمل گردند.
با فراگیری اینترنت در همه نقاط کشور و استفاده تولید کنندگان از سایت های مورد نیاز و تبلیغات گسترده در بخش رسانه های صوتی و تصویری به راحتی با مراجعه به سایت یکی از این تولید کنندگان و دریافت اطلاعات لازم و کافی از میزان تولید، نحوه ارسال، قیمت های محصولات و اطلاعات مورد نیاز خود را قبل از خرید بدست آورده و با دیگر محصولات از تولید کنندگان برندهای دیگر مقایسه و اقدام نمائید.
با استفاده از این روش و خرید مستقیم از کارخانه می توانید از تخفیفات و همچنین قیمت مناسب تری برخوردار شوید، فقط ذکر این نکته لازم است که عموم تولید کنندگان که خود راساً برای حمل بار با دفاتر باربری هماهنگ می نمایند این اطمینان را به شما می دهند که خرید شما قطعا تحویل خواهد شد. خرید اینترنتی در کارخانجات دلیجان سالهاست وجود دارد و این تولیدکنندگان با توجه به شرایط جدید مشتریان خود را راضی نگهداشته اند.

تولیدات ایزوگام هیرمان و نمایندگی ایزوگام هیرمان

یکی از این تولید کنندگانی که در چند سال اخیر سرمایه گذاری قابل ملاحظه ای روی مشتری مداری از طریق ارائه تولیدات با کیفیت و متفاوت بسیار موفق عمل نموده است، شرکت تولید کننده ایزوگام هیرمان است. شرکت ایزوگام هیمان واقع در شهرستان دلیجان در استان مرکزی و قطب تولید ایزوگام است که کلیه خریداران و مصرف کنندگان به این موضوع اذعان دارند و بدنبال یافتن تولید کننده ای با این مشخصات هستند.
این شرکت با افزایش کیفیت در محصولات و از طریق تنوع بخشی به تولیدات خود، همچنین متناسب سازی تولیدات با بودجه خریدار سهم بزرگی از بازار ایزوگام در کشور را به خود اختصاص داده است بطوریکه در سراسر کشور برندی شناخته شده و قابل اطمینان محسوب میشود.
وجود نمایندگی های فروش معتبر در اغلب استانها و شهرهای بزرگ، تولید انواع ایزوگام با نام های آشنا از قبیل صادراتی بردین، طوفان شرق، حلزون و سوپر صادراتی هیرمان که در انواع ساده و طرح دار، تک لایه و دو لایه، با ضخامت های متفاوت، اما با کیفیت قابل قبول و استانداردهای ایزو و معتبر از داخل و خارج کشور شما را در این امر یاری می کند.
در برخورد اولیه با دفاتر فروش و نمایندگی های این شرکت می توانید تفاوت را در اولین قدم حس نمائید و نحوه پاسخگوئی و ارائه خدمات غیر حضوری این شرکت از مشخصه های بارز و ویژه آن می باشد.
ایزوگام های صادراتی که در دو نمونه تولید میشوند و با نامهای صادراتی بردین و سوپر صادراتی هیرمان در بازار عرضه شده اند، مشخصات و استاندارد اروپا را پاس کرده اند و بصورت انبوه و عمده با قیمت های مورد توافق قابل عرضه به تجار و بازرگانان فعال در این زمینه است. مشخصات و لیست موارد مورد نیاز برای تعیین و تطبیق با استاندارد کشورهای مورد نظر شما را میتوانید بصورت آنلاین و یا حضوری از دفتر فروش اصلی هیرمان دریافت نمائید.

عکس کارخانه ایزوگام دلیجان

کارخانجات ایزوگام دلیجان

لیست محصولات کارخانجات ایزوگام دلیجان

مشتریان و تاجران براساس لیست محصولات کارخانجات ایزوگام دلیجان و نیاز خود اقدام به ثبت سفارش نمایند و یا در صورت عدم داشتن اطلاعات کافی در رابطه با انواع ایزوگام اقدام به مطالعه ی مشخصات فنی موجود در لیست محصولات کرده تا ویژگی ها و مشخصات ظاهری هر یک از انواع ایزوگام دلیجان را به دست آورند.
لیست محصولات کارخانجات ایزوگام دلیجان عبارتند از:

 • ایزوگام پلیمری تک لایه
 • ایزوگام پلیمری دولایه
 • ایزوگام بودری درجه یک
 • ایزوگام ماسه ای
 • ایزوگام دولایه طرحدار
 • ایزوگام سرد یا ایزوگام خودچسب
 • ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیر
 • ایزوگام مخصوص مناطق سردسیر
 • نمونه هایی از انواع عایق های نانو برای موارد خاص

هر یک از انواع ایزوگام که در لیست کارخانجات ایزوگام دلیجان قرار می گیرد از طریق درب کارخانه و یا نمایندگی های فروش ایزوگام مهیا می شود.

کارخانجات ایزوگام دلیجان

نمایندگی های فروش ایزوگام دلیجان

کارخانجات ایزوگام دلیجان برای مشتریان جدید خود در شهر های مختلف می توانند با ارسال لیست محصولات خود و اطلاعات فروش آن ها اقدام به راهنمایی آن ها در زمینه ی خرید ایزوگام دلیجان کنند و نمایندگی های فروش ایزوگام در این زمینه فعال هستند.

کارخانجات ایزوگام دلیجان

نصب ایزوگام دلیجان

اکثر کارخانجات ایزوگام دلیجان به دلیل رقابت بسیار شدیدی که با شرکت های تولیدی دیگر دارند سعی می کنند خدمات فروش بسیار خوبی را به مشتریان ارائه کرده تا توجه فعالان را به خود جذب کنند.
مسئولان فروش شرکت ایزوگام دلیجان ما هر روزه آماده ی ارائه لیست محصولات تولیدی به همراه شرایط فروش و تخفیفات فروش عمده این محصولات می باشند و همچنین مشاوره ها و راهنمایی های لازم برای خرید این محصول را نیز به آن ها ارائه می کنند.
نصب ایزوگام از طریق کارخانجات ایزوگام دلیجان از طریق کارشناسان در این فصول و با حفظ شرایط زیر توصیه می شود:

 • بهتر است ایزوگام در پایان فصل تابستان و قبل از شروع سرما و بعد از پایان گرما انجام شود.
 • هر یک از انواع ایزوگام بهتر است توسط گروه های بسیار ماهر اجرایی شود.
 • در هنگام عملیات نصب ایزوگام؛ کارشناس مربوطه حصضور داشته باشد.
 • در پایان عملیات اجرایی ایزوگام، کلیه ضمانت نامه ها و بیمه نامه های کارخانه و نصب دریافت شود.

نصب ایزوگام دلیجان بسیار مهم و تاثیر گذار است چرا که می تواند در مقاومت و استحکام ساختمان تاثیرگذار باشد و این امر بهتر است توسط گروه های اموزش دیده انجام شود. ایزوگام طرحدار و یا ایزوگام سرد که از جدیدترین انواع ایزوگام کارخانجات ایزوگام دلیجان است با نصب ماهرانه، بسیار زیبا و بادوام و شیک خواهد بود.
لیست محصولات کارخانجات ایزوگام دلیجان را می توانید از طریق سایت به روز شده و با تغییرات احتمالی به سادگی دریافت نمایید.