خانه / ایزوگام دلیجان / ایزوگام صادراتی دلیجان با بهترین کیفیت قیر

ایزوگام صادراتی دلیجان با بهترین کیفیت قیر

ایزوگام صادراتی دلیجان که با قیر پلیمری درجه یک و با بهترین مواد اولیه تولید شده است با قیمت ارزان وبا کیفیت استاندارد پلیمری BPP به فروش می رسد.

همان طور که قبلا اشاره شده است ایزوگام صادراتی دلیجان تابع تمام استانداردهای روز جهانی است و با رعایت این استانداردها و گواهینامه های بین المللی تولید می شود و کشورهایی مانند عراق و افغانستان و ترکیه و روسیه و حتی کشورهایی مانند استرالیا هم از تولیدات عایق های رطوبتی در شرکت و کارخانه ایزوگام دلیجان استقبال کرده اند.

کیفیت ایزوگام صادراتی دلیجان

ایزوگام دلیجان به دلیل داشتن معیار ها و مشخصه های لازم قابلیت صادرات به بازار های خارجی را دارد و به همین دلیل نیز ایزوگام صادراتی دلیجان در بازار های خارجی از شهرت خوبی برخوردار بوده و باعث شده تا روز به روز تاجران بسیار زیادی از کشور های خارجی برای خرید ایزوگام صادراتی دلیجان با شرکت های داخلی قرارداد های بلند مدت و کوتاه مدت امضا کنند. عوامل و دلایل بسیار زیادی در افزایش صادرات ایزوگام دلیجان تاثیر گذار بوده که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد.

تیشو، قیر پالایشگاهی، پلی استر، وزن و ضخامت استاندارد از مشخصه های بهترین ایزوگام فویل دار صادراتی است و نحوه فروش آن و همچنین بسته بندی و بارگیری چنین ایزوگامی به نحو احسن انجام می شود.

قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان

در تولید ایزوگام صادراتی دلیجان شرکت های تولیدی سعی می کنند از قیر پلیمری با بهترین کیفیت و مرغوبیت استفاده کنند زیرا شرکت های بسیار کمی توانایی تولید ایزوگام با بهترین کیفیت قیر پلیمری را دارند و فرآیند تولید آن به دستگاه های تولیدی ویژه و متخصصان باتجربه ای نیاز دارد و کارخانه ها و شرکت های تولیدی متعددی در دلیجان با استفاده از دستگاه های دقیق و پیشرفته و متخصصان ماهر در حال تولید و عرضه ایزوگام صادراتی  می باشند.

اگر چه قیمت ایزوگام پلیمری فویل دار صادراتی گران تر است اما می دانید که کیفیت و خدمات فروش ایزوگام دلیجان و ماندگاری و مقاومت آن بسیار بالاست.

تولید انواع ایزوگام در دلیجان

در ایران کارخانه های زیادی مشغول به تولید ایزوگام هستند. زیرا این محصول از نظر مواد اولیه به راحتی قابل تامین بوده و شرکت هایی که آن را تولید می کنند مرغوبترین ها را تهیه و مورد استفاده قرار می دهند.

از مهمترین موضوعاتی که در راستای تولید انواع ایزوگام مطرح بوده و دسترسی آن در بازار ایران فراهم بوده، قیر است. این ماده شیمیایی که از نفت خام در پالایشگاه ها تولید می شود، با درجات کیفیت متفاوت ارائه می شود.

در زمینه تولید ایزوگام درجه یک شرکت ها سعی در تهیه بهترین نوع آن داشته و برای این منظور بهترین ها را از تولید کننده های بزرگ خریداری خواهند کرد. این مسئله می تواند تاثیر زیادی در کیفیت مطلوب ایزوگام داشته و مسلما فعالیت آینده شرکت به انتخاب بهترین قیر بستگی دارد.

شرکت های تولید کننده ایزوگام دلیجان از مهمترین عرضه کننده هایی بوده که امروزه توانسته اند تولیدات استاندارد را راهی بازار نموده و مشتریان خود را آن طور که باید و شاید تامین می کنند. این کارخانه ها توانایی خود را در راستای تولید انواع ایزوگام افزایش داده و محصولی خوب را راهی بازار کرده اند.

تاثیر بهترین قیر در تولید ایزوگام

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، قیر مهمترین ماده تشکیل دهنده ایزوگام است. از این رو انتخاب باکیفیت ترین و بهترین نوع آن اهمیت زیادی داشته و تولیدی ها فاکتورهای کیفیت را در خرید آن بررسی خواهند کرد.

امروزه قیر ۶۰/۷۰ به عنوان بهترین نوع برای تولید ایزوگام شناخته شده و همواره در پایشگاه به این عددها دقت زیادی می شود. این قیر می تواند کیفیت مطلوبی به ایزوگام داشته و دوام آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

در حال حاضر که بسیاری از تولیدی های ایزوگام دلیجان نوع پلیمری را در برنامه کاری خود قرار داده، از قیر درجه یک ۶۰/۷۰ بهره می گیرند. این موضوع به فروش آنها کمک زیادی نموده و توانسته اند تولیداتی درجه یک تر را ارائه دهند.

از مهمترین شاخصه های ایزوگام که بستگی به قیر آن داشته عبارتند از:

 • میزان انعطاف
 • بوی آن در هنگام نصب
 • ترک خوردن
 • مقاومت در برابر سرما و گرما
 • دوام
 • میزان نفوذ پذیری رطوبت

در نتیجه همه تولیدی های ایزوگام موظف به تهیه قیر استاندارد و مرغوب بوده تا محصولی بادوام و خوب را به دست مشتریان خود در شهرهای مختلف رسانند.

بهترین وزن و ضخامت ایزوگام استاندارد

وزن و ضخامت ایزوگام از موضوعاتی ست که می تواند تعیین کننده کیفیت نهایی محصول باشد. به همین دلیل در تولیدی ها به این دو فاکتور دقت زیادی شده تا ایزوگام استاندارد تولید شود.

ضخامت ایزوگام بستگی به موارد زیر دارد:

 • کیفیت تیشو
 • پلی استر
 • فویل های آلومینیومی
 • قیر

به این ترتیب تولیدی ها در تهیه این موارد دقت داشته و ضخامت محصول خود را به درستی مد نظر قرار می دهند. از نظر استاندارد ضخامت ایزوگام نباید کمتر از ۴ میلیمتر باشد. چرا که میزان مقاومت و ماندگاری کم شده و مسلما در بازه زمانی کوتاه فرسوده خواهد شد.

وزن نیز شاخصه های مهمی بوده و حد استاندارد هر رول ایزوگام بین ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم مشخص شده است. به طوری که بسیاری از خریداران از خرید ایزوگام کمتر ۴۰ کیلوگرم حزر کرده و احتمال پایین بودن کیفیت را خواهند داد. لذا تولیدی ها تلاش خود را برای حفظ وزن ایزوگام با بهره گیری از مواد اولیه استاندارد دارند.

ایزوگام صادراتی دلیجان با پلمپ گمرکی

تولید ایزوگام نیازمند رعایت اصول و قوانینی بوده که می تواند میزان فروش و تقاضا را تحت تاثیر قرار دهد. این موضوع مهم سبب شده در ایران کارخانه های تولید کننده روش های تخصصی و استاندارد را مورد توجه قرار داده و براساس آنها فروش محصولات خود را دنبال کنند.

مسلما ایزوگامی که برای فروش داخلی و صادرات در نظر گرفته می شود، متفاوت است. به همین دلیل باید شاخصه های مختلف را مورد بررسی قرار داده و براساس آن فروش را دنبال نمود.

تولید ایزوگام صادراتی با هدف فروش در بازار دیگر کشورها نظر بسیاری از کارخانه های دلیجان را به خود جلب کرده است. به این ترتیب از شرایط خوب بهره گرفته و همواره تولیدات مطلوب و استاندارد را بنا به تقاضای دیگر کشورها راهی بازار نموده اند. این نوع ایزوگام وقتی به خریداران خارجی ارائه می شود، راحت تر انتخاب شده و با هزینه مشخص خریداری خواهند شد.

شرکت هیرمان با عرضه ایزوگام صادراتی در بازار دیگر کشورها توانسته برند خود را به عنوان یکی از بهترین ها ارائه دهد. این مجموعه ایزوگام دلیجان را با پلمپ گمرکی به دیگر کشورها عرضه داشته و به نیاز مشتریان خود بیشترین توجه را دارد.

قیمت روز ایزوگام صادراتی

یکی از موضوعات مهم در عرضه ایزوگام صادراتی به خریداران خارجی، اعلام قیمت است. مقایسه قیمت ایزوگام در بازار جهانی با محصول دیگر کشورها مهم بوده و رفرنس های مختلف در آن مورد بررسی قرار می گیرد.

از شاخصه هایی خریداران ایزوگام صادراتی به آن اهمیت داده و قیمت را با آن می سنجند عبارتند از:

 • مرغوبیت و کیفیت
 • وزن و ضخامت
 • فن آوری تولید ایزوگام
 • برند تولید کننده
 • داشتن مجوزها و استانداردهای لازم
 • روش تحویل بار

شرکت های ایرانی به منظور فروش انواع ایزوگام سعی خود را در اعلام قیمت به صورت دلار و یورو داشته و این مسئله می تواند سبب همکاری بهتر آنها با مشتریان خارجی شود. چرا که خریداران رفتارهای مختلفی داشته و سعی در تهیه ایزوگام با نرخ های مشخص و واقعه ای دارند.

در نتیجه رعایت اصول و استانداردهایی که در افزایش میزان صادرات ایزوگام مهم بوده، به شرکت های ایرانی این اجازه را می دهد تا تولیدات خود را بدون محدودیت در بازارهای مختلف جهانی ارائه داده و سفارشات مختلف را آن طور که باید تامین کنند.

شرکت صادر کننده ایزوگام ایرانی

پیشرفت صنعت کشور در زمینه تولید انواع ایزوگام شرایطی را فراهم کرده که در حال حاضر می توان تولیدات زیادی را به بازارهای جهانی ارائه داد. چرا که در بسیاری از کشورها تقاضا برای خرید ایزوگام وجود داشته و فرصتی خوب برای عرضه انواع محصول فراهم شده است.

صادر کننده های ایزوگام ایرانی نیز با در نظر گرفتن میزان تقاضا و نوع محصول عملکرد خوبی در تامین نیاز مشتریان خارجی دارند. این عرضه کننده ها با در نظر گرفتن نیاز بازارهای جهانی اقدام نموده و همواره محصولی را ارائه می دهند که مطلوب نظر خریداران باشند.

در حال حاضر می توان شاهد راه یافتن ایزوگام ایرانی به بازار کشورهای اروپایی بود. این موضوع نشان دهنده موفقیت تولید کننده های داخلی بوده و توانسته اند از بازارهای زیادی بیشترین استفاده را بردند.

از مهمترین کشورهای اروپایی که صادر کننده های ایزوگام ایرانی در آنها فعالیت داشته می توان موارد زیر را نام برد:

 • ترکیه
 • روسیه
 • اسپانیا
 • نروژ
 • آلمان

در این بازارها می توان رقابتی شدید میان صادر کننده های ایزوگام از دیگر کشورها بود. به همین دلیل ایرانی ها تلاش خود را بکار گرفته تا محصولاتشان در نظر خریداران به خوبی مطرح شده و راحت تر آنها را به فروش رسانند.

ایزوگام صادراتی دلیجان

مرکز صادرات ایزوگام دلیجان هیرمان

برندهای مختلف ایزوگام دلیجان با ارائه تولیدات خود در بازار جهانی عملکرد بهتری داشته و توانایی خود را برای تامین مشتریان خود افزایش داده اند. به این ترتیب همکاری خوبی را فراهم کرده تا متقاضیان بیشتری از کشورهای مختلف با آنها ارتباط گرفته و سفارشات خود را مطرح کنند.

شرکت هیرمان که از تولیدی های مطرح ایزوگام دلیجان بوده، در چند سال اخیر تمرکز ویژه ای بر بازارهای خارجی داشته و محصولاتی را ارائه داده که انتخاب آنها در مقایسه دیگر برندها توجیه پذیر تر است. در حال حاضر می توان شاهد عرضه ایزوگام هیرمان به بازارهای مختلف بود که همواره نیاز ضروری به ایزوگام داشته و همواره سعی در خرید بهترین ها دارند.

اما اینکه هیرمان در صادرات ایزوگام موفق بوده، به رعایت اصول و نحوه صادرات نیز بستگی دارد. از این رو رعایت اصول زیر را می توان از سوی این تولید کننده ایزوگام دلیجان شاهد بود:

 • داشتن نشان استاندارد ملی ایران
 • سلامت کامل تمامی رول ها
 • تناسب ایزوگام با اقلیم کشور مقصد
 • مشخص بودن مشخصات ایزوگام بر روی لیبل
 • داشتن وزن و ضخامت استاندارد
 • داشتن پلپ گمرکی

این موضوعات به شرکت هیرمان کمک زیادی کرده  تا جایی که توانسته با کشورهای زیاد وارد معاملات بزرگ شود.

خرید عمده ایزوگام درجه یک

در ایران خرید عمده ایزوگام می تواند برای برخی از شرکت ها به صرفه بوده و محصولی درجه یک تر را تهیه کنند. این تولیدات که با بهره گیری از دانش روز تولید شده و در اختیار مصرف کننده ها قرار می گیرند، همواره از نظر درجه کیفیت و مرغوبیت مورد بررسی خواهند بود.

ایزوگام درجه یک می تواند هم مقاومت بالا در برابر عوامل مختلف داشته و هم به دلیل ثبات بیشتر طول عمر انها بیشتر خواهد بود. لذا تولید کننده هایی که در زمینه تولید و عرضه انواع ایزوگام فعالیت دارند، محصولاتی استاندارد را با بالاترین کیفیت ارائه می دهند.

برای خرید عمده ایزوگام می توان با توزیع کننده های بزرگ ایزوگام در شهر دلیجان ارتباط گرفت. این شرکت ها سالهای زیادی در راستای تولید و عرضه انواع ایزوگام فعالیت داشته و توانایی ارائه تولیدات خوب و درجه یک را دارند.

برخی از تولید کننده های معتبر ایزوگام دلیحان عبارتند از:

 • مشکین شرق برتر
 • ایزوگام شرق دلیجان
 • بردین دلیجان
 • شرکت ایزوگام هیرمان

مسلما ارتباط گرفتن با چنین مجموعه هایی می تواند بسیاری از مسائل و مشکلات را از میان برداشته و انتخاب بهتری برای برای خریداران عمده فراهم خواهند کرد.

فروش اینترنتی ایزوگام مشکین شرق برتر

یافتن مراکز تخصصی که انواع ایزوگام مرغوب را با بالاترین کیفیت ارائه می دهند، از مهمترین موضوعاتی ست که خریداران به آن توجه ویژه دارند. به همین دلیل محصول شرکتهای مختلف را به خوبی بررسی نموده و با در نظر گرفتن مزیت های موجود در تولیدات، بهترین نوع آنها را تهیه خواهند کرد.

شرکت ایزوگام مشکیق شرق برتر یکی از تولیدی هایی ست که در طول دوره فعالیت خود همواره رو به پیشرفت بوده و در حال حاضر مدل های متنوع ایزوگام را با بالاترین کیفیت راهی بازار می کند. این تولیدی هم در انتخاب مواد اولیه توجه ویژه ای داشته و هم روش طول خود را منطبق بر روشهای روز دنیا بروز رسانی کرده است.

این موضوعات سبب شده در حال حاضر بتوان مدل های متنوع و زیبایی از انواع ایزوگام را به شرکت مشکین شرق سفارش داده و متقاضیان عمده راحت تر نیاز خود را مورد توجه قرار دهند.

دسترسی به نمایندگی های رسمی ایزوگام شرق دلیجان در حال حاضر در شهرهای مختلف ایران فراهم شده و خریداران عمده می توانند این محصولات را با کیفیت عالی و قیمت مناسب سفارش دهند.

نمایندگی رسمی ایزوگام بردین

همانطور که در بالا اشاره شد، ایزوگام بردین یکی دیگر از برندهای مطرح دلیجان است. این مجموعه نیز تولیدات درجه یک و باکیفیت را مطابق با نوع کاربرد تولید نموده و توانسته بهترین ها را به بازارهای داخلی و خارجی ارائه دهد.

با توجه به اینکه برند ایزوگام بردین مطابق با نیاز مصرف کننده ها، تولیدات زیادی را راهی بازار می کند، مسلما انتخاب بهتری فراهم شده و افراد مختلف از آنها کمک می گیرند. در این میان دسترسی خوبی برای خریداران ایزوگام در مناطق گرمسیری و سردسیری ایجاد شده تا محصول مد نظر خود را با توجه به شرایط اقلیمی تهیه کنند.

شرکت بردین هدف خود را فروش تولیداتی قرار داده که کاملا استاندارد بوده و بتوان از مزیت های مطلوب آنها در شرایط مختلف بیشترین استفاده را برد. این مجموعه با فروش عمده ایزوگام در سراسر کشور نیاز داخلی را به خوبی تامین کرده و سفارشات زیادی را نیز راهی بازار می کند.

طبیعتا خرید عمده ایزوگام به مجموعه های تخصصی و معتبر مانند بردین اهمیت زیادی داشته و همواره قدرت انتخاب خریداران در این مراکز بیشتر خواهد بود. لذا در سالهای اخیر این مسئله بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
جهت خرید اين محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125462203
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
تماس با هیرمان

همچنین ببینید

قیمت ایزوگام صادراتی

قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان باکیفیت

قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان با بهترین کیفیت اعلام می شود و استاندارد پلیمری عایق های …

error: محتوا محافظت شده است
کلیک کنید">تماس واتس اپ