ایزوگام صادراتی استاندارد

ایزوگام صادراتی استاندارد از بهترین قیر پالایشگاهی تولید می شود و به کشورهای عراق، بحرین، تاجیکستان، ارمنستان و ترکیه و روسیه با بسته بندی درجه یک کارخانه دلیجان ارسال و به موقع تحویل می شود. ایزوگام صادراتی استاندارد به تمام کشورهای همسایه و اروپایی قابلیت صادرات را دارد و ایزوگام درجه یک دلیجان در بهترین کارخانه و با مواد اولیه بسیار مرغوب تولید می شود.

تولید ایزوگام صادراتی استاندارد

ایزوگام استاندارد دارای مشخصات خاص است و باید که حتما با قیر پلیمری بسیار خوب و درجه یک تولید شده باشد و تمام مواردی که در تولید مراعات می شود می تواند کیفیت و در نتیجه فروش ایزوگام را بیشتر کند.  ایزوگام درجه یک را می توانید از طریق سایت های بسیار معروف و از نمایندگی ها تهیه نمایید.
ایزوگام درجه یک و استاندارد دلیجان دارای مشخصات و کیفیت شناخته شده است و برای این که محصولات کارخانجات دلیجان برای صادرات آماده سازی شوند به میزان قابل توجهی در تولید آن ها بررسی های لازم صورت می گیرد.
ایزوگام صادراتی استاندارد دارای مشخصات زیر است:

 1. استحکام و دوام ایزوگام صادراتی تایید شده است.
 2. گواهینامه های رسمی برای ایزوگام صادراتی دلیجان اخذ می شود.
 3. ایزوگام استاندارد از بهترین قیر و مواد اولیه تولید می شود.
 4. در حین تولید کارشناسان و متخصصین آزمایشگاه؛ کیفیت محصولات را بررسی و تایید می کنند.
 5. مقاومت کشش و انعطاف پذیری ایزوگام صادراتی استاندارد بالاست.
 6. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام استاندارد است.
 7. بسته بندی با استفاده از آخرین روش های روز صورت می گیرد.
 8. ایزوگام دلیجان استاندارد از طریق راه های آبی و مرزی ارسال می شود.
 9. ایزوگام صادراتی با پلمپ گمرکی ترانزیت می شود.
 10. ضمانت نامه و بیمه نامه و مجوزهای صادراتی را دارا می باشد.

[toggle title=”” state=”open”]شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان؛ بهترین و باکیفیت ترین محصولات را برای صادرات و برای بازارهای داخلی با رعایت استانداردهای ملی و بین المللی تولید و با خدمات پس از فروش، روانه بازار می کند.[/toggle]

ایزوگام استاندارد چیست؟

در بازار خرید و فروش انواع ایزوگام دلیجان، شما می توانید تعداد بی شماری از انواع عایق های رطوبتی را بیابید که با برندهای بسیار متنوع و با قیمت ها و کیفیت های بسیار تولید و توزیع شده اند.
کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید محصولات متنوع و استاندارد توانسته است با دقت و بررسی در کیفیت انواع مواد اولیه؛ از بهترین آن ها در تولید ایزوگام مرغوب استفاده نماید.
ایزوگام صادراتی استاندارد دلیجان باید مطابق با استانداردهای اعلام شده از طرف اداره استاندارد و منطبق با ضوابط تولید و استاندارد در کشورهای خارجی تولید شده باشد. به برخی از ویژگی های ایزوگام استاندارد اشاره می کنیم:

 1. ایزوگام دلیجان استاندارد با قیر پلیمری درجه یک تولید می شود.
 2. ایزوگام باکیفیت دارای دوام و استحکام بالایی است.
 3. قدرت انعطاف پذیری ایزوگام استاندارد بسیار بالاست.
 4. برای تولید ایزوگام صادراتی؛ استانداردهای روز جهانی اخذ می شود.
 5. چسبندگی و کیفیت مواد اولیه ایزوگام استاندارد چند برابر است.
 6. عایق های رطوبتی استاندارد حتما” بیمه نامه و ضمانت نامه معتبر دارند.
 7. ارزش صادراتی ایزوگام استاندارد آن را برای صادرات به هر کشوری مناسب می کند.

[toggle title=”” state=”open”]ایزوگام صادراتی استاندارد از قیر پالایشگاهی که در بازار بورس عرضه می شود تولید شده و برای هر منطقه آب و هوایی؛ تولید ایزوگام مطابق با همان منطقه خواهد بود. کلیه مشخصات ایزوگام بر روی لیبل و برچسب ایزوگام قید می شود.[/toggle]

ایزوگام صادراتی استاندارد

استانداردهای ایزوگام

ایزوگام صادراتی برای مناطق خاصی که ثبت سفارش شده است تولید می شود و به صورت استاندارد و با رعایت تمام اصول، این نوع ایزوگام به صورت تک لایه و یا دو لایه تولید می شود که هر یک برای منظور خاصی مصرف می شود و گروه های بسیار آموزش دیده و مجرب در نصب و اجرای ایزوگام به محل اعزام می شوند.
ایزوگام های دلیجان بر اساس استانداردهایی که طبق ضوابط اعلام می شود تولید و روانه بازار می شود. استاندارد ایزوگام بر اساس نوع قیر و لایه های تشکیل دهنده و همچنین نوع روکش طبقه بندی می شود. در بازار دو نوع قیر موجود است که عبارتند از:

 • قیر پلیمری
 • قیر دمیده

ورق انعطاف پذیر قیری سطوح بر اساس نوع قیر به دو دسته اصلی :

 • ایزوگام نوع C
 • ایزوگام نوع H تقسیم می شود.
 • ایزوگام پلیمری BPP ( ایزوگام نوع A) که از قیر درجه یک پالایشگاهی تولید می شود.
 • ایزوگام دمیده BOF که از قیر دمیده یا مازوت تولید می شود.

تفاوت هایی بین ایزوگام های پلیمری و ایزوگام دمیده وجود دارد که موجب می شود ایزوگام پلیمری؛ در بیشتر پروژه های عمرانی و تاسیساتی و ساختمان سازی مورد استفاده قرار بگیرد. این تفاوت ها عبارتند از:

 • ایزوگام استاندارد پلیمری ماندگاری بالایی پس از نصب دارد.
 • انعطاف پذیری ایزوگام پلیمری در سرما و گرما بسیار بالاست.
 • در تولید ایزوگام صادراتی استاندارد پلیمری از قیر ۶۰/۷۰ استفاده می شود.
 • عایق های رطوبتی که مطابق استانداردهای ملی هستند در گروه عایق نوع A دسته بندی می شوند.
 • ایزوگام های استاندارد چسبندگی بالا دارند.
 • ایزوگام استاندارد پلیمری بوی نامطبوعی ندارد.
 • ایزوگام استاندارد دمیده به نسبت ایزوگام پلیمری عمر کمتری دارد و قیمت پایین تری هم دارد.
 • ایزوگام پلیمری استاندارد هم عمر بیشتری دارد و کیفیت بالاتر.

[toggle title=”” state=”open”]ایزوگام استاندارد بر طبق ثبت سفارش تولید می شود و بر اساس نوع مصرف به صورت دو لایه و یا تک لایه تولید می شود. ایزوگام های استاندارد دلیجان دارای بیمه نامه و ضمانت نامه هستند و به صورت اینترنتی ثبت سفارش شده و توزیع می شوند.[/toggle]

خرید ایزوگام صادراتی استاندارد

ایزوگام استاندارد روکش دار و یا بدون روکش برای هر منطقه و مکانی که مصرف داشته باشد تولید می شود و در حین تولید به نوع منطقه و یا گرمسیر بودن و سردسیر بودن شهر و یا کشور مورد نظر، مورد توجه است.
ایزوگام درجه یک دلیجان با پیشرفته ترین تجهیزات و با خط تولید مجرب تولید می شود و از طریق سایت هیرمان دلیجان و یا تماس تلفنی با کارشناسان ما می تواند اطلاعات بسیار خوبی برای قیمت ها و معرفی نوع ایزوگام و میزان کیفیت هر یک را در اختیار شما بگذارد.
خرید ایزوگام صادراتی استاندارد به صورت های مختلف صورت می گیرد و در این سال های اخیر به صورت ثبت سفارش اینترنتی به بهترین شکل در کمترین زمان ممکن این کار قابل انجام است.

 • ثبت سفارش خرید ایزوگام از طریق کانال تلگرام
 • ثبت سفارش خرید ایزوگام از طریق پیج اینستاگرام
 • ثبت سفارش خرید ایزوگام از وب سایت رسمی شرکت هیرمان
 • خرید ایزوگام از دفتر مرکزی هیرمان دلیجان در تهران

[toggle title=”” state=”open”]در تهران و کرج خدمات فروش ایزوگام با نصب ایزوگام استاندارد انجام می شود و باید بدانید که خرید و نصب ایزوگام باید با دقت و وسواس انتخاب و انجام شود و این امر توسط کارشناسان مجرب به خوبی می تواند استقامت و استحکام ساختمان شما را دو برابر کند.[/toggle]

ایزوگام استاندارد مرغوب

ایزوگام شرق دلیجان صادراتی

چنانچه به انواع عایق های رطوبتی و لیست آن ها که در وب سایت و یااز طریق دفاتر فروش ایزوگام مشاهده می کنید به خوبی می توانید دریابید که ایزوگام درجه یک شرق دلیجان برای توزیع در داخل و یا به صورت ایزوگام صادراتی استاندارد تولید و بسته بندی و ترانزیت می شود.
شرکت تولیدی ایزوگام دلیجان شرق محصولات خود را به روز بارگیری و بر اساس هزینه های تمام شده و با توجه به نوسان ارز قیمت گذاری کرده و اعلام آمادگی برای تولید ایزوگام صادراتی در طول سال ادامه دارد.
مشخصات و ویژگی های ایزوگام شرق دلیجان عبارتند از:

 1. ایزوگام صادراتی استاندارد با قیر پلیمری تولید می شود.
 2. ایزوگام درجه یک دلیجان استانداردهای بین المللی دارد.
 3. ایزوگام شرق صادراتی دارای گواهینامه های رسمی است.
 4. مواد اولیه در تولید ایزوگام دلیجان شرق نقش مهمی دارند.
 5. ایزوگام استاندارد توسط کارشناسان و متخصین مورد بازرسی و تایید کیفیت قرار می گیرد.
 6. بسته بندی و بارگیری رول های ایزوگام با آخرین روش های روز انجام می شود.
 7. ایزوگام صادراتی استانداردپلمپ گمرکی دارد.
 8. ایزوگام از طریق بازارچه های مرزی و یا راه های آبی به کشور مقصد می رسد.
 9. ایزوگام های شرق دلیجان هم ضمانت نامه دارند و هم بیمه نامه و مجوزهای صادراتی.

[toggle title=”” state=”open”]ایزوگام های شرق دلیجان و ایزوگام بردین دلیجان با داشتن کیفیت درجه یک و مشخصاتی که در بالا ذکر شد برای صادرات به کشورهای همسایه و صادرات به اروپا مناسب هستند و مسقتیم از درب کارخانه بارگیری می شوند.[/toggle]

صادرات ایزوگام به کشورهای همسایه

صادرات کالاها و محصولات یکی از مهمترین و شاخص ترین همکاری های بین کشورها محسوب می شود چرا که این مبادلات می تواند تاثیر مهمی در روند رشد و تاثیر در اشتغال و درآمدزایی ایجاد کند.
صادرات ایزوگام هم یکی از همین صنایع است که شرکت های تولید کننده برتر ایزوگام به آن توجه و دقت بسیاری دارند. ایزوگام به کشورهای دیگر صادر شده و فناوری آن و تولیدات متنوعی که دارد توانسته است توجه بسیاری از کشورها را به خود جلب کند.
ایزوگام صادراتی استاندارد به کشورهای مختلف همسایه ارسال شده است و بسیاری از کشورهای اروپایی، افریقایی و خاورمیانه هم در لیست کارخانجات دلیجان قرار دارد.

 1. عراق
 2. ترکیه
 3. روسیه
 4. بحرین
 5. کویت
 6. قطر
 7. امارات
 8. ارمنستان
 9. تاجیکستان
 10. ترکمنستان
 11. افغانستان
 12. پاکستان و کشورهای دیگری مانند بحرین؛ یمن؛ تانزانیا؛ ونزوئلا؛ سنگاپور؛ برونئی و کشورهای دیگر از ایزوگام صادراتی استاندارد رضایت کامل داشته اند.

[toggle title=”” state=”open”]در طی روند تولید و بسته بندی و بارگیری انواع عایق های رطوبتی، شرکت هیرمان دلیجان به خوبی کار خود را به صورت تیمی و در اسرع وقت انجام داده و کلیه محصولات متنوع در کارخانه هیرمان دلیجان با پلمپ گمرکی صادر می شوند. محل تحویل محصول با توافق طرفین صورت می گیرد.[/toggle]

ایزوگام شرق صادراتی

مراحل صادرات ایزوگام چگونه است؟

برای این که اطلاعات کامل برای مراحل تولید و بسته بندی و بارگیری انواع ایزوگام درجه یک دلیجان به دست بیاورید می توانید از اطلاعاتی که در وب سایت درج می شود و یا از طریق کارشناسان کلیه سوالات و ابهامات موجود را مرتفع نمایید.
ایزوگام درجه یک دلیجان برای این که برای صادرات به کشورهای دیگر آماده سازی شود نیاز است که مراحل مختلفی را پشت سر بگذارد از جمله این مراحل عبارتند از :

 1. ایزوگام صادراتی استاندارد دلیجان حتما” باید بر طبق اصول استاندارد و به صورت خاص تولید و بسته بندی و حمل شود.
 2. ایزوگام صادراتی بر طبق ثبت سفارش تولید می شود.
 3. ضخامت و وزن رول های ایزوگام به صورت دقیق اندازه گیری می شود.
 4. بهترین و مرغوب ترین انواع مواد اولیه در تولید ایزوگام صادراتی به کار گرفته می شود.
 5. بسته بندی شیرینگ و وکیوم زیر نظر کارشناسان صورت می گیرد.
 6. برای صادرات ایزوگام از کانتینرهای مخصوص استفاده می شود.
 7. گواهینامه ها و مدارک مورد نیار برای تولید ایزوگام صادراتی استاندارد الزامی است.
 8. برای صادرات ایزوگام دلیجان از مرزها و بازارچه های مرزی مناسب استفاده می شود.

[toggle title=”” state=”open”]کلیه مراحل تولید و آماده سازی انواع عایق های رطوبتی درجه یک را می توانید از طریق کارشناسان ما در سایت هیرمان دلیجان پیگیری کرده و قبل از ثبت سفارش از مشاوره کارشناسی بهره مند شوید.[/toggle]

انواع ایزوگام صادراتی

شرکت تولید کننده ایزوگام برتر دلیجان

شرکت هیرمان دلیجان برای بررسی های همه جانبه و تولید ایزوگام صادراتی درجه یک و استاندارد از کلیه توان تیم تولید و کارشناسان خود و همچنین استفاده از فناوری و تجهیزات پیشرفته استفاده کامل را می کند.
کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین شرکت های تولید کننده ایزوگام است که در سال های احیر توانسته است حجم زیادی از صادرات ایزوگام به کشورهای متطقه ای را تامین کند.
ایزوگام صادراتی استاندارد دلیجان دارای کیفیت پلیمری است و در انواع مختلفی از جمله:

 1. ایزوگام شرق مشکین دلیجان – فویل دار
 2. ایزوگام شرق مشکین دلیجان – ساده و دو رو نایلکس
 3. ایزوگام بان گستر دلیجان – فویل دار
 4. ایزوگام بان گستر دلیجان – ساده و دو رو نایلکس
 5. ایزوگام بان گستر دلیجان –طرح دار
 6. ایزوگام بردین دلیجان – فویل دار
 7. ایزوگام بردین دلیجان – ساده و دو رو نایلکس
 8. ایزوگام بردین دلیجان – طرح دار
 9. ایزوگام شرق مشکین دلیجان – طرح دار
 10. ایزوگام تک لایه پلی استر دوخته – فویل دار تولیدمی شود.

تولید ایزوگام صادراتی دلیجان که بر طبق ثبت سفارش های رسیده به دقت بررسی شده اند هماهنگ می شود و ایزوگام های درجه یک صادراتی بر اساس نوع مصرف و محل نصب و حتی آب و هوای منطقه ای تولید می شود.
[toggle title=”” state=”open”]شرکت تولید کننده ایزوگام هیرمان دلیجان دارای کلیه گواهینامه ها و استانداردهای روز جهانی است و به این ترتیب به میزان قابل توجهی در ایجاد بازار رقابتی و فرآیند تکمیل تولید و صادرات ایزوگام موثر بوده است. برای دریافت اطلاعات تکمیلی به وب سایت هیرمان و راه های ارتباطی اینترنتی مراجعه نمایید.[/toggle]