ایزوگام صادراتی سه لایه

ایزوگام صادراتی سه لایه جدیدترین نوع عایق رطوبتی که در کارخانه دلیجان با کیفیت فوق العاده بالا تولید می شود و به صورت سفارشی به کشورهای دیگر صادر می شود. ایزوگام صادراتی سه لایه نوع جدیدی از عایق های رطوبتی است که هم کیفیت بالاتری دارد و هم فوق العاده مستحکم است و میزان استقامت در این نوع ایزوگام چندین برابر است. ایزوگام صادراتی سه لایه برای این که به کشورهای دیگر معرفی شود از طریق سایت و کارشناسان به کلیه فروشندگان و پیمانکاران معرفی می شود و با کیفیت فوق العاده این عایق رطوبتی همگان می توانند آشنا شوند.
ضمانت نامه ها و بیمه نامه های ایزوگام سه لایه اصل و معتبر است و می توانید کارهای گمرکی را به همکاران مجرب ما بسپارید.

ایزوگام صادراتی سه لایه با کیفیتی فوق العاده

تعداد لایه های تشکیل دهنده ایزوگام میتواند در کارکرد آن نقش قابل توجهی داشته باشد. لایه های بیشتر نشان از استفاده از مواد اولیه بیشتر و تحقیقات دقیق تر برای یافتن بهترین عایق مورد نیاز در شرایط جوی آزار دهنده و رطوبت بالا باشد.
استفاده از ایزوگام سه لایه در مکانهائی که نیاز به مقاومت بالا تر از حد استاندارد و تنش های آبی و رطوبتی بالاست کاربرد دارد. این نوع ایزوگام را با افزودن یک لایه به آن، مقاومت آنرا افزایش میدهند و در ارتباط با قیر مورد استفاده لایه ای سخت تر و مقاومتر از عایق معمولی در برابر عوامل مخرب و زیانبار برای ساختمان و مکانهای مورد نیاز بکار میگیرند.
نتیجه آزمایشات و تست های صورت گرفته روی این نوع نشان از برتری مقاومتی، کششی و صلاحیت لازم در برابر تنشهای مستمر و روزانه را از خود نشان داده است.
با توجه به افزودن یک لایه به ایزوگام نوع معمولی، وزن این محصول افزایش یافته و در نتیجه قیر پلیمری در آن نیز به مقدار قابل توجهی اضافه شده است. به این ترتیب میتوان حدس زد که قیمت این نوع از ایزوگام با در نظر داشتن همه جوانب و قیمت مواد اولید کمی گرانتر از بقیه تولیدات است، اما در دراز مدت و با استفاده از آن در عایقکاری میتوان نتیجه صرفه جوئی در هزینه را در آن مشاهده کرد.
استاندارد ایزوگام سه لایه به گونه ای در نظر گرفته شده است که میتواند پاسخگوی تمام نیازهای ساختمان، تونل، نمای جانبی ساختمانها، سقف سوله ها و بسیاری مناطق دیگر که در شرایط جوی سخت قرار دارند باشد.
مشخصات فنی و شیمیائی این نوع ایزوگام ممکن است برای عده ای هنوز ناشناخته باشد و نیاز به دریافت اطلاعات در این زمینه داشته باشند. برای رفع این سولات و در جهت شفاف سازی و ارائه اطلاعات به روز میتوانید با دفتر فروش کارخانه ایزوگام هیرمان در تماس باشید و از نیازهای خود در زمینه عایق و عایقکاری مشاورین ما را مطلع سازید و از دریافت اطلاعات به روز و قیمت انواع محصولات در جریان قرار بگیرید.

ویژگی های ایزوگام سه لایه برای استفاده در عایقکاری

برای دانستن ویژگی ها و امتیازات ایزوگام سه لایه باید بیشتر به کارکرد آن توجه کرد. انواع ایزوگام در کارخانجات تولیدی بنا به کارکرد و شرایط محل مورد استفاده تولید و در بازار عرضه میگردد. استفاده از ایزوگام تک لایه مناسب برخی محل ها و ایزوگام با لایه های بیشتر و ضخامت بالاتر برای مکانهای دیگر قابل استفاده است.
برای تولید ایزوگام، بطور معمول تحقیقاتی صورت میگیرد تا بتواند با شرایط منطقه مورد استفاده سازگار باشد و تا سالها این سازگاری را با مقاومت و کارکرد به اثبات برساند. در این تحقیقات و آزمایشات که منجر به تولید نمونه اولیه خواهد بود، اقلیم، شرایط و میزان بارندگی، رطوبت و تغییرات آن در طی سال، تغییرات دما از گرمترین تا سردترین، مکان مورد استفاده و مواد اولیه ای که بتواند با این تغییرات سازگاری داشته باشد مورد توجه قرار میگیرد.
با صرف زمان و هزینه در واحد مرتبط، این محصولات برای تائید به اداره استاندارد ارسال و دریافت مجوز تولیدات با بیشترین انطباق با نمونه ارائه شده صادر میشود.
مجموع تمام این مراحل را میتوانیم به نوعی ویژگی ایزوگام بدانیم که آنرا به تولید ایزوگام سه لایه بسط و تطابق این ویژگی ها را با آن مد نظر داشته باشیم. تولید ایزوگام سه لایه در کارخانه هیرمان با دقت مورد بررسی و کیفیت آن تحت آزمایشات سختگیرانه ای انجام میگیرد تا این اطمیان ابتدا در کارخانه و در خط تولید از ایزوگام و تولید آن حاصل شود و سپس در بازار برای فروش عرضه گردد. به همین دلیل ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر برای این تولیدات به خریداران عرضه میشود.
استفاده از ایزوگام سه لایه با تمام ویژگی های منحصر بفرد آن به تمامی دست اندرکاران ساخت و ساز و پروژه های عمرانی توصیه میشود تا از امتیازات داشتن یک عایق همه کاره بهره مند شوند.

صرفه جوئی در انرژی با استفاده از ایزوگام سه لایه

تولید انرژی همیشه در کشور با هزینه و صرف زمان بسیار طولانی انجام می شود. تصور کنید پالایشگاه گاز برای اینکه بتواند در مدار تولید و استحصال گاز از دل زمین قرار گیرد به چقدر زمان برای راه اندازی نیاز دارد و چقدر هزینه برای آماده سازی آن لازم است.
همچنین یافتن منطقه ای که این منبع در آن وجود داشته باشد خود بحث دیگری است. مسئله کشف و استخراج به وجود دانش و تکنولوژی بالا و تجربه بسیار زیاد در این امر دارد. توان اقتصادی و سرمایه گذاری نیز از مقوله هائی است که کشورها ممکن است به تنهایی از عهده این مهم برنیایند. قبول کنید تولید انرژی بسیار گران و زمان بر است پس نمی بایست به سادگی آنرا هدر داد و جلوی اتلاف را به هر طریق ممکن باید گرفت.
یکی از راه های جلوگیری از این اتلاف بی رویه استفاده از عایق هاست. عایق ها در ذات خود برای جلوگیری از نفوذ شرایط بیرونی به داخل مورد استفاده قرار می گیرند و در واقع لایه ای حائل میان شرایط بیرونی و آسیب رسان برای محافظت و ایجاد امنیت استفاده می شود.
ایزوگام ها نقش دیگری هم دارند و آن اینکه همانطور که از نفوذ حرارت بیرون به داخل جلوگیری می نمایند برعکس آن هم امکان پذیر است. به این معنی که انرژی تولید شده در داخل را برای مدتها نگهداری می نماید و از اتلاف آن ممانعت می نماید.
درست است که با ایزوگام نمودن پشت بام از نفوذ باران و رطوبت به داخل جلوگیری می شود و یا اینکه از تابش نور مستقیم خورشید به سقف جلوگیری می کنیم اما در واقع لایه ای به سقف و مجموعه آن اضافه کرده ایم تا از اتلاف انرژی تولید شده در داخل هم به سمت بیرون جلوگیری نمائیم.
به این ترتیب در فصول سرد و با گرم کردن فضای داخل طبیعی است که هوای گرم تولید شده بطرف بالا حرکت کند و این گرما از طریق گرم شدن متریال کار شده در سقف مانند گچ و آجر به بیرون منتقل شود و در حقیقت تبادل حرارتی صورت می گیرد.
با اضافه نمودن عایق به پشت بام می توانیم تا حدود بسیار زیادی از این اتلاف انرژی جلو گیری نمائیم و همانطور که لایه عایق حائل بین پشت بام و درون بنا است میتواند حائل بین اتلاف انرژی درون و بیرن هم باشد. ضمن اینکه لایه فویل موجود در ایزوگام نور مستقیم را منعکس می کند که این خود بسیار ارزشمند و گرانبهاست. به این دلیل که از گرم شدن لایه قیر موجود در ایزوگام جلوگیری و از روان شدن و شل شدن این لایه جلوگیری می کند.

قیمت ایزوگام صادراتی سه لایه

قیمت ایزوگام به چند عامل متفاوت بستگی دارد و از همه مهم تر مواد اولیه تشکیل دهنده ایزوگام است و میزان نوسان قیمت ها در این میان نقش مهمی را بازی می کنند. ایزوگام بسته به این که از چند لایه تشکیل شده است هم دارای قیمت های مختلف است و ایزوگام دو لایه و سه لایه از تک لایه گران تر است. ایزوگام صادراتی سه لایه به جهت این که در پروژه های خاص مورد مصرف است به صورت سفارشی تولید می شود و می توانید از گارانتی و ضمانت نامه های آن اطمینان کافی داشته باشید.ایزوگام درجه یک دلیجان همیشه خاصیت های درجه یک خود را حفظ می کند و از جمله چسبندگی و مقاومت بالای آن همواره مورد تایید و تاکید بوده است.

ایزوگام صادراتی سه لایه
ایزوگام صادراتی سه لایه

نصب ایزوگام صادراتی سه لایه

ایزوگام سه لایه توسط گروه های نصاب بسیار ماهر اجراء می شود و از آن جایی که این گروه ها آموزش دیده هستند می توانند در تمام ناحیه های مختلف شهر تهران حصور داشته باشند و برای ایزوگام صادراتی سه لایه اطلاعات کافی برای نصب و اجراء در اختیار خریدار گذاشته می شود. کاتالوگ های اینترنتی و اطلاعات تکمیلی را از کارشناس مربوطه و سایت ما دریافت کنید.