ایزوگام صادراتی دو لایه

ایزوگام صادراتی دو لایه در کارخانه دلیجان با مصرف بهترین مواد اولیه درجه یک تولید شده است و کاربرد آن برای تمام پروژه ها توصیه شده است. ایزوگام صادراتی دو لایه کاربردهای فراوانی دارد و از جمله می توان به نصب ایزوگام دو لایه در پشت بام و دیوارها و همچنین برای پروژه های مختلف عمرانی مصرف انواع ایزوگام مرسوم است. در حال حاضر به جهت این که عایق های رطوبتی هم در تولید به اندازه کفایت استاندارد هستند و بهترین مواد اولیه در آن ها استفاده شده است و هم به جهت نصب آسان مورد توجه بسیاری قرار دارند و از جمله موارد مهمی که در هنگام تولید ایزوگام در کارخانجات ایزوگام به آن توجه بسیار می شود رعایت استانداردهای لازم برای انواع ایزوگام صادراتی دو لایه است.

ایزوگام صادراتی دو لایه

ایزوگام صادراتی دولایه درجه یک دلیجان

در نگاهی کوتاه به متن بالا میتوان گسترگی تولید ایزوگام را بطور مشخص درک کرد. به این مفهوم که در یک جمله ساده و چند کلمه ای دنیائی از تجربه و اطلاعات نهفته است که نمیتوان از روی آن به سادگی عبور کرد.
نکات برجسته ای که در متنبالا قابل توجه است یکی ایزوگام است. ایزوگام که بعنوان عایق رطوبتی و برای محافظت بخشهائی از سازه در مقابل نفوذ رطوبت و در ادامه جلوگیری از رساندن آسیب به قسمتهای دیگر مورد استفاده قرار میگیرد.
وجود کلمه صادراتی در جمله بالا به نوعی از ایزوگام اشارهدارد که با استاندارد خاص و برای منطقه دیگری بجز شرایط جوی و اقلیمی کشور تولید میگردد. در تولید ایزوگام برای صادرات نکات بسیاری وجود دارد که گفتن از آن نیاز به صفحات بسیاری دارد، اما نکته قابل توجه، وجود استاندارد و استفاده از قیر با شرایط و کیفیت بالاست.
همچنین در تولید ایزوگام صادراتی مواد اولیه موجود در آن کاملاً به شرایط کشور مقصد مرتبط است و کیفیت آنها باید مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد تا بتواند در این راه کمک کننده باشد.
دولایه بودن ایزوگام نیز از شرایط تولید منحصر بفرد سخن به میان میآورد که نسبت به انواع دیگر عایق های رطوبتی آنرا مجزا میکند. ایزوگام دولایه که در تولید آنها علاوه بر قیر خالص پالایشگاهی از لایه های پلی استر و تیشو بطور کامل استفاده میشود برای مکانهائی تولید میشود کهپس از نصب آنها عملیات اجرائی صورت نمیگیرد و وظیفه حفظ و نگهداری از محل نصب تماماً بعهده عایق گذاشته میشود.
درجه یک بودن ایزوگام نیز حکایت از تقسیم بندی تولیدات عایقها بر اساس کیفیت مواد بکار رفته در آنها و در نتیجه کیفیت ایزوگام است. این دسته بندی میتواند در محیط های متفاوت اختلاف داشته باشد، اما مسلم آن است که ایزوگام درجه یک از کیفیت بالا برخوردر است و در تولید آن از مواد درجه یک نیز استفاده میشود.
نام دلیجان در کنار تولیدات ایزوگام متمایز کننده آن از بقیه تولیدات عایق در شهرهای دیگر است که نشان از برتری شهرستان دلیجان از بقیه تولیدات هم در کیفیت و هم در قیمت خواهد بود.
کارخانه تولید ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید انواع ایزوگام دولایه صادراتی فصل جدیدی در کیفیت عایق برای صادرات به کشورهای دیگر باز نموده است که توان و تجربه را در هم آمیخته تا برترین جوایز و تقدیر نامه ها را از آن خود کند.

متقاضیان پیش خرید محصولات ایزوگام هیرمان دلیجان بخوانند

با توجه به کیفیت بالای محصولات تولید شدهدر کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان، بسیاری از دست اندرکاران صنعت ساخت و ساز و مدیران پروژه های کلان درصدد پیش خرید برآمده اند.
برای اطلاع آن دسته از عزیزانی که برای این منظور تقاضا کرده اند باید به اطلاع برسانیم که محصولات ایزوگام هیرمان، بخصوص انواع تولیدی برای عموم، بجز تولیدات سفارشی امکانپذیر نمی باشد.
ذکر این نکته حائز اهمیت است که قیمت مواد اولیه در ماههای پایانی سال بنا به دلایل مختلف بطور مستمر و مداوم در حال افزایش بوده و از این بابت قیمت تنها برای مدت کوتاهی ثابت در نظر گرفته میشود.
اعلام قیمت انواع محصولات تولیدی در کارخانه هیرمان تنها از طریق دفتر فروش اصلی به اطلاع میرسد و محصولات سفارشی که در دست تولید است و قراردادهای تولید دارد امکان ثبت وجود دارد.
جهت اطلاع عزیزان یادآوری میگردد کلیه تولیدات ایزوگام در کارخانه هیرمان از بهترین قیر پلیمری و پالایشگاهی استفاده میشود و مواد اولیه مورد استفاده در تولیدات نیز از همین قانون تبعیت میکنند.
ایزوگام تک لایه، ایزوگام دولایه، ایزوگام سه لایه، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام حلزون، ایزوگام طوفان شرق و ایزوگام صادراتی بردین، نمونه های بسیار مشهورد در صنعت تولید عایقهای رطوبتی ساختمان است که در اینکارخانه تولید و در اختیار عموم قرار دارد.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که وزنی معادل ۵۰ کیلوگرم دارد و ضخامت آن در واحد کنترل کیفیت ۵ میلیمتر تعیین شده است، مناسب استفاده در مناطقی با رطوبت بسیار بالا و دمای هوای غیر قابل تحمل برای انسان است.
این تولید بخصوص، با استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت و قیر خالص پلیمری در اکث نقاط جهان قابل استفاده است که با فاصله فاحش از بقیه تولیدات در کارخانه ها و برندهای دیگر در صدر جدول بهترینها جای گرفته است.

شناخت انواع ایزوگام طرح دار برای صادرات

ایزوگام طرح دار استخری
در برخی از نقاط ساختمان شرایط خاصی برای عایقکاری وجود دارد. بعنوان مثال این شرایط در استخرها خود را کاملا نمایان میکند. با توجه به اینکه ایزوگام در بدنه و کف استخر بطور مداوم در معرض آب و املاح موجود در آن قرار دارد، بنابراین نیاز به کیفیت بسیار بالای ایزوگام به همراه زیبائی و تنوع در طرح احساس می شود.
انواع طرح ها با کیفیت بسیار بالا برای این منظور تولید میشود تا تجار محترم بتوانند به راحتی طرح و رنگ مورد نظر خود را برای صادرات در دسترس داشته باشند.

ایزوگام طرح دار چمنی
ایزوگام طرح دار چمنی که برای زیباسازی فضای پشت بام طراحی شده است از نمونه های بسیار زیبا و جذاب می باشد که پس از نصب توسط نصاب، فضای سبزه زار و طبیعت را تداعی میکند. زیبائی پشت بام با ایزوگام طرح چمن میتواند چشم هر بیننده ای را به خود خیره کند.

ایزوگام طرح دار آجری
همانطور که از نام ایزوگام طرح آجری پیداست، در تولید آن به قیمت مناسب و ارزان، در برابر مصالحی که برای نما استفاده می شود توجه ویژه ای شده است. ایزوگام طرح آجری عایق بسیار خوبی برای نمای کناری ساختمان ها و دیوارهای در معرض تابش و آلودگی است.
ضمن اینکه صرفه جوئی قابل ملاحظه ای برای تجار و بازرگانانی که بدنبال کیفیت مناسب و قیمت پائین هستند خواهد داشت. برای این منظور زیر سازی بخش قابل رویت بسیار مهم است.
ایزوگام سنگریزه ای
در ایزوگام سنگریزه ای بجای استفاده ار فویل، از یک لایه بسیار نازک شن و یا سنگریزه رنگی استفاده می شود. وجود این لایه می تواند به وزن ایزوگام اضافه نماید. اما وجود همین لایه سنگریزه ایزوگام را به زیباترین و یکپارچه ترین عایق پس از نصب تبدیل نموده است.
لایه سنگریزه در ایزوگام را میتوان با انواع رنگها و ضخامت تولید و صادر کرد. لایه سنگریزه در ایزوگام همچنین می تواند دافع نور باشد و از گرم شدن بیش از حد لایه عایق بخوبی محافظت کند. ایزوگام سنگریزه ای انتخاب بسیار خوبی برای کف گلخانه ها و روف گاردن در ساختمان های بلند مرتبه است.

ایزوگام صادراتی دو لایه دلیجان

شرکت های ایزوگام مانند شرکت هیرمان از جمله معدود کارخانجاتی هستند که به صورت تمام و کمال اقدام به تولید انواع ایزوگام صادراتی از جمله ایزوگام تک لایه و دو لایه می کنند.

برای کشورهایی مانند ترکیه، عراق و اربیل که در حال اجرای پروؤه های عمرانی و ساختمانی هستند مصرف و اجرای ایزوگام بسیار مورد توجه است. ایزوگام دلیجان در مقایسه با نمونه های دیگر انواع عایق های رطوبتی از میزان کیفیت و توانایی و استحکام بسیار بالا برخوردار است.

قیمت ایزوگام صادراتی دو لایه

آیا می دانید ایزوگام دو لایه چه نوع ایزوگامی است و برای چه منظوری مصرف می شود؟ از جمله بهترین انواع ایزوگام دلیجان که در بازار موجود است و معرفی می شود ایزوگام صادراتی دو لایه است و صادرات این عایق رطوبتی به همراه پلمپ گمرکی و بسته بندی بسیار عالی با قیمت ارزان انجام می شود.

ایزوگام ارزان کیفیت عالی دارد و فقط به جهت فروش مستقیم و بی واسطه به صورت ارزان تر به فروش می رسد. در سایت ما کلیه پرسش های شما در زمینه انواع عایق های رطوبتی پاسخ داده می شود.