قیمت ایزوگام استاندارد مرغوب

ایزوگام استاندارد مرغوب باید چه مشخصاتی داشته باشد؟ تفاوت انواع عایق رطوبتی در نوع قیر و وزن و ضخامت آن است. ایزوگام باکیفیت و مرغوب علاوه بر وزن و ضخامت متناسب دارای ۲ لایه تیشو و پلی استر بوده و از قیر پالایشگاهی با درجه نرمی ۶۰/۷۰ ساخته شده است. ایزوگام های درجه یک هیرمان در ضخامت های ۳٫۵ و ۴ و ۵ میلیمتر تولید می شوند. در ادامه به قیمت و نحوه خرید انواع ایزوگام دلیجان بیشتر می پردازیم.

مشخصات ایزوگام استاندارد چیست؟

مشخصات ایزوگام استاندارد توسط افراد آگاه و باتجربه تجزیه تحلیل می شود.
برای تشخیص ایزوگام استاندارد مرغوب از ایزوگام نامرغوب آزمایش های زیر توسط متخصصین صورت می گیرد:

 • مقاومت کششی
 • فرسودگی حرارتی در هوا
 • نفوذ ناپذیری در برابر آب
 • انعطاف‌پذیری در سرما
 • مقاومت پارگی و جذب آب
 • ضخامت، وزن واحد سطح
 • مقاومت در برابر اشعه UV و پایداری حرارتی هر رول ایزوگام توسط کارشناس تایید شده و به این ترتیب مزیت های ایزوگام استاندارد مرغوب شناخته می شود.

خرید ایزوگام استاندارد درجه یک با قیمت مناسب از جمله عوامل کاهش هزینه ها برای تعمیر و تعویض مجدد است.

نحوه تست ایزوگام

ایزوگام استاندارد مرغوب پلیمری بوی نامطبوعی نداشته چرا که از بهترین قیر پلیمری مرغوب تولید میشود. اگر دست خود را بر سطح خارجی ایزوگام پلیمری مرغوب بکشید از خود چربی و سیاهی به جای نمی گذارد. لایه عایق ایزوگام باکیفیت را اگر از هر طرف بکشید پاره نمی شود و در صورت تا شدن نمی شکند. اگر تکه کوچکی از ایزوگام را در فریزر نگه داشته و پس از دو ساعت خارج کردید؛ خم یا شکسته نشود؛ ایزوگام مرغوب و باکیفیت است. تست رول های ایزوگام باید به دقت و توسط افراد مجرب صورت بگیرد.

طول هر رول ایزوگام ۱۰ متر و عرض آن ۱ متر و ضخامت هر رول باید بین ۳٫۵ تا ۴ میلیمتر باشد. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت ۵ میل تولید می شود.

ایزوگام استاندارد مرغوب بردین دلیجان
ایزوگام بردین دلیجان با استاندارد ملی ایران

ایزوگام دلیجان با استاندارد ملی ایران

بیشتر کارخانجات ایزوگام دلیجان تولیدات خود را به سمت تولید پلیمری برده اند و ضخامت و وزن هر یک از انواع ایزوگام طبق استاندارد تولید می شود و در نمایندگی های ایزوگام هم به شما مرغوب ترین عایق رطوبتی معرفی می شود. تولید ایزوگام استاندارد مرغوب در هیرمان علاوه بر توجه به استاندارهای ملی ایران به استاندارد CE اروپا و ایزو ۹۰۰۱ معطوف است. ایزوگام هیرمان دلیجان علاوه بر داخلی کشور به کشورهای مختلفی در منطقه و اروپا صادر میشود.

اخذ استاندارد از مراجع ذی صلاح در هیرمان سبب شده است که عایق های رطوبتی این شرکت سازگار با محیط زیست تولید شوند.

قیمت ایزوگام بدون نصب

انواع عایق های رطوبتی در مراحل مختلف پروژه ها و ساختمان سازی ها مورد نیاز هستند و برای عایق کاری و ایزولاسیون پی و فونداسیون هم به ایزوگام های درجه یک نیاز است. می توان گفت که قیمت ایزوگام و کیفیت ایزوگام دلیجان بسیار مورد توجه است. ایزوگام درجه یک دلیجان به قیمت روز از کارخانه بارگیری می شود و مبنای اعلام قیمت از درب کارخانه بر فروش عمده است. قیمت نهایی ایزوگام به روز اعلام می شود چون نوسان قیمت مواد اولیه بسیار زیاد است.

قیمت یک رول ایزوگام استاندارد مرغوب هیرمان را از طریق تماس تلفنی با واحد فروش دریافت کنید.

تشخیص ایزوگام مرغوب از نامرغوب

استانداردهایی که برای تولید انواع عایق های قیری پیش ساخته تعیین می شود کاملاً مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی است و برای این که انتخاب ایزوگام به دقت و با در نظر گرفتن کلیه این استانداردهای انجام شود لازم است در هنگام انتخاب و خرید ایزوگام دلیجان به نشان استاندارد توجه کنید. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام و تاریخ تولید عایق رطوبتی را بررسی کنید. از ایزوگام مناسب با آب و هوا و کارکرد آن اطمینان حاصل کنید. تعداد برندهای مختلف با نام های متنوع می تواند موجب سردرگمی خریدار شود. به این ترتیب تشخیص جنس ایزوگام باید توسط متخصصین انجام شود.

در خرید ایزوگام دقت کنید که رول ایزوگام با وزن کمتر از ۴۰ کیلوگرم استاندارد نیست.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میل
ایزوگام هیرمان با ضخامت ۵ میل و وزن ۵۰ کیلوگرم

ضخامت و وزن هر رول ایزوگام

قبلا توضیح دادیم که ایزوگام استاندارد مرغوب با قیر با درجه خلوص بالا و وزن و ضخامت و ابعاد استاندارد شناخته می شود. نشان استاندارد ایزوگام دلیجان راهی مناسب برای تشخیص ایزوگام مرغوب و مطلوب است. با بررسی وجود نشان استاندارد ملی روی بدنه ایزوگام یا برچسب آن می‌توانید از کیفیت آن اطمینان حاصل نمایید. در تمام مراحل خرید ایزوگام از شرکت هیرمان شما با کیفیت عالی و قیمت مناسب محصولات آشنا می شوید. ایزوگام های استاندارد هیرمان با ضخامت ۳٫۵ و ۴ و ۵ میلیمتر تولید می شوند.

برای نصب ایزوگام بسیار عالی خواهد بود اگر اکیپ های نصاب ماهر بهره مند باشید. کارشناس فروش ما همراه شما خواهد بود.

خرید بهترین ایزوگام مستقیم از کارخانه

کارخانه های تولید ایزوگام قیمت فروش ایزوگام را بصورت روزانه تهیه میکنند. با اینکه تعداد لایه ها و مواد اولیه مورد استفاده آنها کم است اما تهیه این اقلام از بازار بسیار سخت است قیر از منابعی ر اختیار بخش دولتی تهیه، مواد پلی استر و تیشو هم پایه آن از کارخانجات پتروشیمی تامین می شود، فویل آلومینیومی و تاییدیه های اداره استاندارد برای صدور مجوز هم باید تهیه شود. با خرید بهترین ایزوگام دلیجان از کارخانه هیرمان از استاندارد و کیفیت و ضمانت محصول مطمئن هستید.

اگر از ایزوگام استاندارد مرغوب و از گروه های اجرایی ماهر و آموزش دیده استتفاده کنید در سال بعد با تعویض ایزوگام مواجه نمی شوید.

ایزوگام حلزون با چسبندگی فوق العاده به هر سطحی میچسبد (مثل حلزون) در این ویدیو تست کامل چسبندگی این محصول اقتصادی را مشاهده مینمایید.


محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

در اینجا به محصولات شرکت ایزوگام هیرمان که در انواع تک لایه، دولایه، سه لایه، فویلدار و بدون روکش و طرح دار تولید می شود اشاره می کنیم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت ۵ میلی متر و وزن ۵۰ کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت ۴ میلی متر و وزن ۴۲ کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است با وزن ۴۰ کیلوگرم و ضخامت ۳٫۵ میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان
 • ایزوگام های طرح دار بردین و حلزون دلیجان

برای دریافت لیست قیمت محصولات ایزوگام هیرمان و انواع آن به همراه مشخصات فنی، با دفتر فروش و یا کارخانه در ارتباط باشید

خرید ایزوگام حلزون مستقیم از کارخانه
خرید ایزوگام حلزون دلیجان مستقیم از کارخانه

راه های خرید ایزوگام از کارخانه دلیجان

برای خرید محصولات هیرمان و بهترین مارک های ایزوگام تولیدی در این کارخانه می توانید از طریق راههای ارائه شده در زیر اقدام کنید.
ما در هیرمان راه های خرید ایزوگام را بهبود داده و روش های ساده تر و مطمئن تر را پیشنهاد می کنیم.
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

برخورداری از امکان مشاوره و یافتن راهکارهای خلاقانه برای انجام انواع پروژه های عایق بندی را با هیرمان تجربه کنید.