ایزوگام نوع C

ایزوگام نوع C و ایزوگام نوع H از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه و بخصوص قیر درجه یک تولید می شوند که کارخانه ایزوگام هیرمان با داشتن مجوزها و در نظر گرفتن استانداردهای لازم با فروش ویژه برای تولید چنین ایزوگامی پیشتاز است. ماندگاری و استحکام بهترین انواع ایزوگام های پلیمری چندین برابر عایق های رطوبتی مشابه است.

ایزوگام نوع C

ایزوگام نوع C چیست؟

بهترین ایزوگام بازار در کارخانه ایزوگام هیرمان تحت برندهاب معتبر و با کیفیت عالی و درجه یک تولید می شوند که یکی از آن ها ایزوگام نوع C است که در کنار دیگر انواع ایزوگام مانند :

ایزوگام از جهت تعداد لایه های تشکیل دهنده و همچنین بر اساس نوع قیر مصرف شده و استاندارد های لازم برای تولید که به صورت قانون ابلاغ می شود با برندهای مختلف تولید می شود.
محصولات بسیار متنوع در بازار عایق های رطوبتی بسیار فراوان هستند و در هنگام خرید بهتر است از مشاوره کارشناسی استفاده نمایید.
ایزوگام نوع C دارای کیفیت عالی و چسبندگی فوق العاده است که در کارخانه ایزوگام هیرمان با مقاومت بالا و قیمت مناسب تولید می شود.
[toggle title=”دسته بندی انواع ایزوگام” state=”open”]ایزوگام از جهت تعداد لایه های تشکیل دهنده و همچنین بر اساس نوع قیر مصرف شده و استاندارد های لازم برای تولید که به صورت قانون ابلاغ می شود با برندهای مختلف تولید می شود.[/toggle]

 

قیمت ایزوگام هیرمان دلیجان

عوامل متعددی در لیست قیمت ایزوگام و قیمت نهایی انواع عایق های رطوبتی موثر هستند که می توان کیفیت مواد اولیه و از جمله مرغوب بودن و کیفیت قیر را ذکر نمود.
کارخانه تولیدی ایزوگام دلیجان هم برندهای مختلف دارد و هم با فروش ایزوگام به صورت مستقیم از درب کارخانه بهترین خدمات را اراده می کند.
فروش ایزوگام نوع C و ایزوگام نوع H که ویژه مناطق گرمسیری هستند به صورت مستقیم از درب کارخانه صورت می گیرد و دارای چسبندگی و مقاومت در برابر نور افتاب تا دمای ۱۲۰ درجه هستند.
قیمت ایزوگام بر اساس ویژگی ها و نوع ایزوگام متفاوت است و عوامل موثر تاثیرگذار در قیمت ایزوگام نوع C و یا دیگر انواع عایق رطوبتی در کیفیت و نوسان قیمت مواد اولیه است.
متراژ ون و نوع ایزوگام و همچنین خرید مستقیم و بدون واسطه و نوع روکش به کار رفته در ایزوگام از عوامل تاثیرگذار در قیمت ایزوگام هستند.
[toggle title=”فروش ایزوگام گرمسیری” state=”open”]فروش ایزوگام نوع C و ایزوگام نوع H که ویژه مناطق گرمسیری هستند به صورت مستقیم از درب کارخانه هیرمان صورت می گیرد و دارای چسبندگی و مقاومت در برابر نور افتاب تا دمای ۱۲۰ درجه هستند.[/toggle]

ایزوگام نوع C

ویژگی های بهترین ایزوگام گرمسیری

اشاره شد که ایزوگام از استاندارد ها و خصوصیات و یژگی های خاص برخوردار است که هر یک از آن ها در شرایط استفاده می تواند تاثیرگذار باشد.
بهترین ایزوگام هیرمان دلیجان که شرکت تولید کننده در جهت روند بهبود و توسعه تولید آن تلاش فراوانی کرده است برای فروش به بازار عرضه می شود.
ایزوگام نوع C دارای خصوصیات به شرح زیر است:

 1. از بهترین قیر ( ۷۰-۶۰ ) تولید شده است
 2. تیشو و پلی استر مرغوب و درجه یک دارد
 3. دارای روکش آلومینیونی ۱۶ میکرون است ( حداقل ضخامت روکش آلومینیومی باید ۱۴ میکرون باشد)
 4. ضخامت و وزن استاندارد دارد ( بین ۳ تا ۳/۷ میلی متر)
 5. وزن هر رول از ۳۷ کیلوگرم کمتر نیست
 6. مقاومت لازم کششی و مقاومت در برابر پارگی
 7. مقاومت در دمای ۱۵- و ۱۲۰ درجه سانتیگراد
 8. پایداری و مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش
 9. مقاومت بالا در برابر نفوذ آب

[toggle title=”ضمانت ایزوگام هیرمان” state=”open”]خصوصیات و ویژگی هایی که برای ماندگاری هر چه بیشتر ایزوگام نوع C ذکر شد سبب شده است که این عایق رطوبتی برای حداقل ۱۰ سال پس از نصب تضمین شده و کارایی لازم را داشته باشد.[/toggle]

 

کارخانه ایزوگام هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با توجه به این که تلاش می کند بهترین و مرغوب ترین انواع عایق های رطوبتی را به صورت عمده و انبوه تولید و عرضه نماید در بیشتر شهرهای کشور شناخته شده است.
ایزوگام نوع C  و ایزوگام نوع H  و دیگر انواع ایزوگام که برای مناطق گرمسیری مناسب هستند به صورت عمده تولید و پخش می شوند.
قیمت خرید ایزوگام به صورت عمده و بارگیری در وسائط باربری مناسب می تواند برای مصرف کننده و ارزیابی مقدار هزینه های پروژه و کاهش هزینه ها بسیار مقرون به صرفه تر باشد.
بهترین ایزوگام نوع C تولید شده در شرکت ایزوگام دلیجان هیرمان با برندهایی مانند بردین و هیرمان شرق و شرق دلیجان در شهرهایی مانند:

 • ساری
 • رشت
 • مشهد
 • شیراز
 • کرمان
 • بوشهر
 • بندرعباس
 • چابهار
 • ماهشهر
 • اهواز
 • آبادان
 • کرمانشاه
 • گرگان
 • خرم آباد
 • سمیرم
 • سمنان
 • سوسنگرد و بسیاری دیگر از شهرهای ایران؛ پس از ثبت سفارش، تامین و به صورت مستقیم از کارخانه ایزوگام دلیجان بارگیری و ارسال می شود.

[toggle title=”خرید بی واسطه ایزوگام” state=”open”]قیمت خرید ایزوگام به صورت عمده و بارگیری در وسائط باربری مناسب می تواند برای مصرف کننده و ارزیابی مقدار هزینه های پروژه و کاهش هزینه ها بسیار مقرون به صرفه تر باشد.[/toggle]

ایزوگام نوع C

فروش ایزوگام دلیجان به قیمت روز

در فروش ایزوگام و قیمت نهایی آن، خرید و فروش مستقیم از درب کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان بسیار تاثیرگذار و مهم است.
ایزوگام درجه یک باکیفیت فوق العاده به صورت روزانه قیمت گذاری و لیست قیمت ایزوگام به روز در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.
فروش ایزوگام نوع C به صورت عمده است و با قیمت پایه از درب کارخانه به صورت مستقیم بارگیری و ارسال می شود.
فروش ایزوگام استاندارد از طریق:

 • وب سایت
 • فروش آنلاین و اینترنتی
 • فروش از درب کارخانه
 • فروش از طریق تماس تلفنی

کانالهای ارتباطی شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان راهی مناسب برای خرید ایزوگام نوع  C و ایزوگام نوع H بدون واسطه هستند.
لیست قیمت به روز شده انواع ایزوگام هیرمان دلیجان و شرف که توسط کارشناسان باتجربه و متخصصین تهیه می شودغ در اختیار شرکت ها و بازرگانی ها قرار می گیرد.
[toggle title=”فروش ایزوگام با قیمت روز” state=”open”]فروش ایزوگام نوع C به صورت عمده است و با قیمت پایه از درب کارخانه به صورت مستقیم و بدون واسطه بارگیری و ارسال می شود.[/toggle]