قیمت ایزوگام 5 میل

ایزوگام ۵ میل هیرمان با وزن هر رول ۵۰ کیلوگرم بهترین ایزوگام صادراتی درجه یک و بی نظیر موجود در بازار شناخته می شود. این ایزوگام به عنوان عایق مرغوب صادراتی با پلمپ و مجوز گمرک آماده ارسال است. ایزوگام هیرمان با تولید محصولی با کیفیت فوق العاده و طول عمر بیشتر از ۲۰ سال در واقع توانسته است بهترین و مرغوب ترین ورق های انعطاف پذیر سطوح قیری را به جهانیان معرفی کند. در ادامه مطلب به شناسایی کیفیت و قیمت انواع محصولات در کلاس هاس جهانی و گریدهای داخلی می پردازیم.

شرکت تولیدی ایزوگام ۵ میل

تولید عایق های ایزوگام برای پروژه های مختلف و مصارف عمده در بین شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی و همچنین برای بازرگانانی که در امر صادرات فعالیت می کنند امری مهم و ضروری تلقی می شود و انتخاب بهترین ایزوگام و خرید ایزوگام مرغوب به صورت عمده همواره برای آن ها دغدغه بوده است. شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان که با تولید انواع ایزوگام و محصولاتی با استانداردهای ملی و جهانی فعالیت می کند می تواند انتخاب شما در هر مرحله از کار باشد. تولیدات و ومحصولات کارخانه ایزوگام هیرمان از جمله ایزوگام ۵ میل هیرمان که با وزن ۵۰ کیلوگرم تولید می شود یکی از پیشنهادات ماست.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با استاندارد ملی و استاندارد CE اروپا و ایزو ۹۰۰۱ تولید می شود. هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

مشخصات ایزوگام هیرمان دلیجان

 • ایزوگام هیرمان، تولید کننده عایق های رطوبتی در ۱۰ کلاس و و گریدهای مختلف صادراتی و داخلی است.
 • انواع ایزوگام تک لایه، دولایه و سه لایه در شرکت تولیدی هیرمان دلیجان به صورت انبوه تولید می شود.
 • ایزوگام های با پوشش های فویل دار و طرح دار در این کارخانه تولید می شود.
 • شرکت هیرمان دلیجان صادر کننده ایزوگام ۵ میل به کشورهای آسیایی است.
 • صادر کننده ایزوگام های درجه یک  به کشورهای اروپایی و خاورمیانه است.
 • وزن رول های تولید شده ایزوگام در این شرکت عبارتند از :۴۰-۴۲ و ۵۰ کیلوگرم.
 • ایزوگام بردین؛ ایزوگام طرح دار دلیجان؛ ایزوگام حلزون دلیجان و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان از انواع برندهای کارخانه هیرمان است.
 • رول های ایزوگام بسته بندی شده شیرینگ و وکیوم شده هستند.
 • ایزوگام های هیرمان با بهترین مواد اولیه اعم از قیر و تیشو و پلی استر تولید شده اند.
 • شرکت تولیدی هیرمان دلیجان با محصولات پلیمری و درجه یک برگزیده جشنواره کیفیت ایران است.

آن چه که ایزوگام هیرمان صادراتی را متمایز می کند مشخصه های قابل اطمینان این محصول است. این کارخانه محصولات و عایق های رطوبتی را به شیوه های مختلف و به صورت انبوه تولید و توزیع می کند.

ایزوگام هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت ۵ میلیمتر

فروش ایزوگام با کیفیت پلیمری

همان طور که اشاره کرده ایم تولیدات کارخانه هیرمان دلیجان برای مصارف داخلی و مخصوص صادرات به صورت عمده تولید و بسته بندی و ماده راسال می شود. قیمت فروش ایزوگام دلیجان به صورت عمده بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است و به میزان قابل توجهی در میزان صادرات و اطمینان شرکت ها و پیمانکاران برای خرید ایزوگام درجه یک پلیمری دلیجان تاثیرگذار باشد. فروش ایزوگام ۵ میل صادراتی از کارخانه و با قیمت روز است و البته با کیفیت فوق العاده برای صادرات و فروش داخلی آماده می شود.

ایزوگام ۵ میل هیرمان با ضخامت بالاتر و ماندگاری قابل توجه برای مناطق سردسیری کاملاً مناسب است.

قیمت ایزوگام دلیجان از کارخانه

 • برای این که بدانید چه عواملی در ساخت و تولید و در نهایت قیمت انواع ایزوگام دلیجان موثر هستند؛ به اختصار اشاره می کنیم که :
 • قیر پالایشگاهی خالص ۶۰/۷۰ یکی از مهمترین عوامل در تعیین قیمت ایزوگام دلیجان است.
 • مصرف بهترین تیشو و پلی استر در قیمت ایزوگام باکیفیت موثر است.
 • در قیمت نهایی هر رول ایزوگام خام نوع ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده موثر است.
 • ایزوگام درجه یک و مرغوب با وزن و ضخامت استاندارد تولید می شود.
 • پلیمرهایی که به عنوان اصلاح کننده در تولید ایزوگام مصرف می شود در قیمت ایزوگام تاثیرگذار هستند.
 • نوسان قیمت مواد اولیه و ارزیابی بازار در تعیین قیمت ایزوگام در نظر گرفته می شود.
 • میزان تقاضا و ثبت سفارش بر اساس تناژ هم در قیمت ایزوگام لحاظ می شود.

تولید ایزوگام ۵ میل به همراه استفاده از قیر پالایشگاهی روند رو به رشد تولید انواع ایزوگام را ارتقاء بخشیده است. ایزوگام های جدید هیرمان بیش از ۲۰ سال دوام و کارایی دارند.

صادرات ایزوگام هیرمان ۵ میل

از اهداف بلند مدت شرکت های تولید کننده ایزوگام؛ صادرات انواع عایق ایزوگام به کشورهای مختلف است. با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی کشور و ایجاد روند اشتغال زایی و سرمایه گذاری در بخش انسانی؛ این شرکت ها با تولید ایزوگام درجه یک صادراتی و استفاده از فناوری ها در این عرصه وارد شده اند و فعالیت می کنند. تعدادی از کشورهایی که در آن ها بازاریابی و تقاضای شرکت ها و آب و هوا مورد بررسی قرار گرفته و عملیات صادرات ایزوگام دلیجان به آن ها صورت می گیرد، عبارتند از:افغانستان، پاکستان، عراق، ترکیه، ترکمنستان و تاجیکستان و قزاقستان و وسیه و بسیاری کشورهای دیگر در خاورمیانه و اروپا و کشورهای افریقایی که صادرات ایزوگام به آن ها آغاز شده است.

شرکت هیرمان همواره با تولید انواع ایزوگام و فعالیت های همه جانبه در این زمینه در صادرات انواع ایزوگام پلیمری به کشورهای مختلف نقش بسزایی را ایفاء می کند.

ایزوگام 5 میل هیرمان با وزن 50 کیلوگرم
ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان

بهترین ایزوگام صادراتی با تست کیفیت

 1. ایزوگام ۵ میل صادراتی هیرمان به روش های مختلف توسط کارشناسان فنی بررسی می شود از جمله :
 2. مقاومت کششی و مقاومت در برابر پارگی ندازه گیری می شود.
 3. میزان جذب آب و پایداری حرارتی سنجش می شود.
 4. مقاومت ایزوگام در برابر اشعه UV اندازه گیری می شود.
 5. ایزوگام درجه یک و مرغوب در برابر سرما و گرما مقاومت بالایی دارد.
 6. میزان ضخامت و وزن هرر ول ایزوگام اندازه گیری می شود.
 7. نفوذناپذیری در برابر آب هم از دیگر مواردی است که توسط متخصصین فنی اندازه گیری می شود.
 8. میزان مقاومت ایزوگام در برابر فرسودگی و در معرض سرما هم اندازه گیری می شود.

بهترین و مرغوب ترین ایزوگام هیرمان برای صادرات به کشورهای دیگر تولید و آماده سازی می شود. ایزوگام ۵ میل پس از بسته بندی و بارگیری و پلمپ گمرکی به مرزهای کشور مقصد ارسال می شود.

صادرات ایزوگام دلیجان با پلمپ گمرکی

تولیداتی که مخصوص صادرات به کشورهای مختلف هستند پس از ارزیابی ها و دریافت گواهینامه ها و با در نظر گرفتن استانداردهای روز جهانی به همراه پلمپ گمرکی صادر می شوند.
مدارک مورد نیاز برای عملیات گمرکی توسط کارشناس مربوطه پیگیری شده و اخذ و جامل می شود از جمله این مدارک عبارتند از:
۱٫ فرم های مخصوص صادرات و اسناد خرید، اسناد حمل کالا، قبض انبار، گواهی مبدا، مجوزهای قانونی در صورت نیاز
۲٫ گواهی استاندارد در صورت نیاز
۳٫ مراحل ترخیص کالا و همراهی کارشناس تا رسیدن محصول به مرز به دقت انجام می شود. پلمپ گمرکی درب کارخانه هیرمان انجام می شود.

بهترین برند ایزوگام در کانتینرهای سرپوشیده بارگیری و پلمپ شده و تاییدیه توسط کارشناس متخصص صادر می شود.

لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

در خرید بسیاری از محصولات و کالاها که به صورت متنوع تولید شده و راهی بازار می شوند، دسترسی به لیست قیمت بسیار مهم است زیرا خریدار می تواند تصمیمی درست در رابطه با انتخاب و خرید انواع محصول موجود در لیست داشته و نیاز خود را رفع خواهند کرد. تولید ایزوگام و انتشار لیست قیمت ها هم از جمله کارهایی است که کارخانه هیرمان دلیجان به صورت مرتب انجام می دهد. داشتن لیست قیمت انواع عایق ایزوگام و بررسی هر یک با توجه به کاربرد آن ها برای شرکت ها و بازرگانان هم حائز اهمیت فراوان است.

می توان لیست قیمت ایزوگام را مستقیم از کارشناسان ما در واحد فروش دریافت کرد. دریافت قیمت در ۲۰ ثانیه صورت میگیرد.

معرفی محصولات شرکت هیرمان دلیجان

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت ۵ میلی متر و وزن ۵۰ کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت ۴ میلی متر و وزن ۴۲ کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن ۴۰ کیلوگرم و ضخامت ۳٫۵ میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دو لایه فویل دار با وزن هر رول ۵۰ کیلوگرم محصولی بسیار عالی و بی نظیر است. ضمانت کیفیت و کاربرد این عایق ایزوگام ۲۰۰ ماه است.

ایزوگام طرحدار آجرنما
ایزوگام طرح دار آجری تولیدی شرکت هیرمان

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

خرید ایزوگام از کارخانه و به قیمت روز در متراژهای بالا و خرید ایزوگام ۵ میل سوپر صادراتی هیرمان از کارخانه در نهایت به کاهش هزینه های جاری پیمانکار و خریدار می انجامد. برای خرید بهترین مارک های ایزوگام هیرمان روش های زیر توصیه ما به شماست:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

برای خرید ایزوگام با قیمت عالی و مقاومت فوق العاده در تمام طول سال می توانید از راه های ارتباطی که به شما توصیه شده است استفاده کنید و در نهایت با خرید مطمئن و اطمینان بخش خواهید دید که بهترین و مرغوب ترین عایق های ایزوگام دلیجان را انتخاب و خریداری کرده اید.

آیا فقط ایزوگام هیرمان صادر می شود؟

خیر – ایزوگام صادراتی بردین دلیجان و ایزوگام حلزون دلیجان هم برای صادرات آماده سازی شده و بسیار اقتصادی و باکیفیت هستند.