قیمت ایزوگام 5 میل

ایزوگام ۵ میل هیرمان با وزن هر رول ۵۰ کیلوگرم بهترین ایزوگام صادراتی درجه یک و بی نظیر موجود در بازار شناخته می شود. این ایزوگام به عنوان عایق مرغوب صادراتی با پلمپ و مجوز گمرک آماده ارسال است. ایزوگام هیرمان با تولید محصولی با کیفیت فوق العاده و طول عمر بیشتر از ۲۰ سال در واقع توانسته است بهترین و مرغوب ترین ورق های انعطاف پذیر سطوح قیری را به جهانیان معرفی کند. در ادامه مطلب به شناسایی کیفیت و قیمت انواع محصولات در کلاس هاس جهانی و گریدهای داخلی می پردازیم.

ایزوگام هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر
ایزوگام هیرمان سوپر صادراتی

شرکت تولیدی ایزوگام ۵ میل

تولید عایق های ایزوگام برای پروژه های مختلف و مصارف عمده در بین شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی و همچنین برای بازرگانانی که در امر صادرات فعالیت می کنند امری مهم و ضروری تلقی می شود و انتخاب بهترین ایزوگام و خرید ایزوگام مرغوب به صورت عمده همواره برای آن ها دغدغه بوده است. شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان که با تولید انواع ایزوگام و محصولاتی با استانداردهای ملی و جهانی فعالیت می کند می تواند انتخاب شما در هر مرحله از کار باشد. تولیدات و ومحصولات کارخانه ایزوگام هیرمان از جمله ایزوگام ۵ میل هیرمان که با وزن ۵۰ کیلوگرم تولید می شود یکی از پیشنهادات ماست.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با استاندارد ملی و استاندارد CE اروپا و ایزو ۹۰۰۱ تولید می شود. هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

ایزوگام 5 میل هیرمان با وزن 50 کیلوگرم
ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان

مشخصات ایزوگام هیرمان دلیجان

 • ایزوگام هیرمان، تولید کننده عایق های رطوبتی در ۱۰ کلاس و و گریدهای مختلف صادراتی و داخلی است.
 • انواع ایزوگام تک لایه، دولایه و سه لایه در شرکت تولیدی هیرمان دلیجان به صورت انبوه تولید می شود.
 • ایزوگام های با پوشش های فویل دار و طرح دار در این کارخانه تولید می شود.
 • شرکت هیرمان دلیجان صادر کننده ایزوگام ۵ میل به کشورهای آسیایی است.
 • صادر کننده ایزوگام های درجه یک  به کشورهای اروپایی و خاورمیانه است.
 • وزن رول های تولید شده ایزوگام در این شرکت عبارتند از :۴۰-۴۲ و ۵۰ کیلوگرم.
 • ایزوگام بردین؛ ایزوگام طرح دار دلیجان؛ ایزوگام حلزون دلیجان و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان از انواع برندهای کارخانه هیرمان است.
 • رول های ایزوگام بسته بندی شده شیرینگ و وکیوم شده هستند.
 • ایزوگام های هیرمان با بهترین مواد اولیه اعم از قیر و تیشو و پلی استر تولید شده اند.
 • شرکت تولیدی هیرمان دلیجان با محصولات پلیمری و درجه یک برگزیده جشنواره کیفیت ایران است.

آن چه که ایزوگام هیرمان صادراتی را متمایز می کند مشخصه های قابل اطمینان این محصول است. این کارخانه محصولات و عایق های رطوبتی را به شیوه های مختلف و به صورت انبوه تولید و توزیع می کند.

ایزوگام هیرمان مخصوص صادرات
ایزوگام صادراتی هیرمان با کیفیت بی نظیر

فروش ایزوگام با کیفیت پلیمری

همان طور که اشاره کرده ایم تولیدات کارخانه هیرمان دلیجان برای مصارف داخلی و مخصوص صادرات به صورت عمده تولید و بسته بندی و ماده راسال می شود. قیمت فروش ایزوگام دلیجان به صورت عمده بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است و به میزان قابل توجهی در میزان صادرات و اطمینان شرکت ها و پیمانکاران برای خرید ایزوگام درجه یک پلیمری دلیجان تاثیرگذار باشد. فروش ایزوگام ۵ میل صادراتی از کارخانه و با قیمت روز است و البته با کیفیت فوق العاده برای صادرات و فروش داخلی آماده می شود.

ایزوگام ۵ میل هیرمان با ضخامت بالاتر و ماندگاری قابل توجه برای مناطق سردسیری کاملاً مناسب است.

ایزوگام های شرکت هیرمان با کیفیت فوق العاده و تنوع بالا بهترین انتخاب برای ایزولاسیون خانه شما هستند. در این ویدئو محصولات هیرمان را معرفی کرده ایم.

لیست قیمت ایزوگام درجه یک

 • فروش ایزوگام به صورت مستقیم و عمده به شهرهای مختلف کشور در طول سال ادامه داشته است. ایزوگام درجه یک برای مصارف مختلف و پروژه های ساختمانی اهمیت خاص خود را دارد. لیست قیمت ایزوگام به روز منتشر می شود چرا که نوسان قیمت مواد اولیه و بخصوص قیر در طول سال، تولید کنده را مجبور می کند که قیمت محصولات خود را به صورت متناوب و بررسی بازار نهایی کند. شهرهای بسیاری از خدمات هیرمان استفاده کرده اند. دفاتر فروش و نمایندگی ها نیازهای شرکت ها و پیمانکاران را با خرید عمده از درب کارخانه هیرمان پاسخگو هستند.

شرکت ایزوگام هیرمان؛ عایق ایزوگام ۵ میل با وزن ۵۰ کیلوگرم را برای پشت بام توصیه می کند. چرا که می تواند در میزان هزینه های کلی پروژه تا اندازه زیادی صرفه جویی کند.

رول های آماده بارگیری از کارخانه
رول های ایزوگام دو لایه فویل دار هیرمان

قیمت ایزوگام دلیجان از کارخانه

 • برای این که بدانید چه عواملی در ساخت و تولید و در نهایت قیمت انواع ایزوگام دلیجان موثر هستند؛ به اختصار اشاره می کنیم که :
 • قیر پالایشگاهی خالص ۶۰/۷۰ یکی از مهمترین عوامل در تعیین قیمت ایزوگام دلیجان است.
 • مصرف بهترین تیشو و پلی استر در قیمت ایزوگام باکیفیت موثر است.
 • در قیمت نهایی هر رول ایزوگام خام نوع ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده موثر است.
 • ایزوگام درجه یک و مرغوب با وزن و ضخامت استاندارد تولید می شود.
 • پلیمرهایی که به عنوان اصلاح کننده در تولید ایزوگام مصرف می شود در قیمت ایزوگام تاثیرگذار هستند.
 • نوسان قیمت مواد اولیه و ارزیابی بازار در تعیین قیمت ایزوگام در نظر گرفته می شود.
 • میزان تقاضا و ثبت سفارش بر اساس تناژ هم در قیمت ایزوگام لحاظ می شود.

تولید ایزوگام ۵ میل به همراه استفاده از قیر پالایشگاهی روند رو به رشد تولید انواع ایزوگام را ارتقاء بخشیده است. ایزوگام های جدید هیرمان بیش از ۲۰ سال دوام و کارایی دارند.

ایزوگام بردین هیرمان با ضخامت 4 میل
الیاف تیشو با کیفیت عالی

صادرات ایزوگام هیرمان ۵ میل

از اهداف بلند مدت شرکت های تولید کننده ایزوگام؛ صادرات انواع عایق ایزوگام به کشورهای مختلف است. با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی کشور و ایجاد روند اشتغال زایی و سرمایه گذاری در بخش انسانی؛ این شرکت ها با تولید ایزوگام درجه یک صادراتی و استفاده از فناوری ها در این عرصه وارد شده اند و فعالیت می کنند. تعدادی از کشورهایی که در آن ها بازاریابی و تقاضای شرکت ها و آب و هوا مورد بررسی قرار گرفته و عملیات صادرات ایزوگام دلیجان به آن ها صورت می گیرد، عبارتند از:افغانستان، پاکستان، عراق، ترکیه، ترکمنستان و تاجیکستان و قزاقستان و وسیه و بسیاری کشورهای دیگر در خاورمیانه و اروپا و کشورهای افریقایی که صادرات ایزوگام به آن ها آغاز شده است.

شرکت هیرمان همواره با تولید انواع ایزوگام و فعالیت های همه جانبه در این زمینه در صادرات انواع ایزوگام پلیمری به کشورهای مختلف نقش بسزایی را ایفاء می کند.

ایزوگام سوپر صادراتی با وزن 50 کیلوگرم
ایزوگام سوپر صادراتی بهترین محصول صادراتی

بهترین ایزوگام ۵ میلیمتر درجه یک

قیر؛ ماده‌ی اولیه‌ی تولید ایزوگام است که باعث می‌شود تا ایزوگام بعد از نصب، مقاومت و پایداری بسیار بالایی در برابر اصطکاک از خود نشان دهد. انتخاب بهترین نوع قیر و استفاده از مواد اولیه دیگر مانند تیشو و پلی استر و در نظر گرفتن وزن و ضخامت استاندارد برای تولید عایق ایزوگام؛ منجر به تولید ایزوگام باکیفیت و درجه یک می شود. مشخصاتی که ایزوگام ۵ میل هیرمان دارد به صورتی است که مصرف این عایق رطوبتی را به میزان قابل توجهی افزایش داده و از نتایج و کاربرد آن کاملاً راضی خواهید بود.

آیا فقط ایزوگام هیرمان صادر می شود؟

خیر – ایزوگام صادراتی بردین دلیجان و ایزوگام حلزون دلیجان هم برای صادرات آماده سازی شده و بسیار اقتصادی و باکیفیت هستند.

ایزوگام هیرمان مخصوص مناطق سردسیر
ایزوگام ویژه و درجه یک سوپر صادراتی هیرمان

ایزوگام صادراتی با تست کیفیت

 1. ایزوگام ۵ میل صادراتی هیرمان به روش های مختلف توسط کارشناسان فنی بررسی می شود از جمله :
 2. مقاومت کششی و مقاومت در برابر پارگی ندازه گیری می شود.
 3. میزان جذب آب و پایداری حرارتی سنجش می شود.
 4. مقاومت ایزوگام در برابر اشعه UV اندازه گیری می شود.
 5. ایزوگام درجه یک و مرغوب در برابر سرما و گرما مقاومت بالایی دارد.
 6. میزان ضخامت و وزن هرر ول ایزوگام اندازه گیری می شود.
 7. نفوذناپذیری در برابر آب هم از دیگر مواردی است که توسط متخصصین فنی اندازه گیری می شود.
 8. میزان مقاومت ایزوگام در برابر فرسودگی و در معرض سرما هم اندازه گیری می شود.

بهترین و مرغوب ترین ایزوگام هیرمان برای صادرات به کشورهای دیگر تولید و آماده سازی می شود. ایزوگام ۵ میل پس از بسته بندی و بارگیری و پلمپ گمرکی به مرزهای کشور مقصد ارسال می شود.

بارگیری و حمل ایزوگام هیرمان
ایزوگام صادراتی حلزون با کیفیت درجه یک

صادرات ایزوگام دلیجان با پلمپ گمرکی

تولیداتی که مخصوص صادرات به کشورهای مختلف هستند پس از ارزیابی ها و دریافت گواهینامه ها و با در نظر گرفتن استانداردهای روز جهانی به همراه پلمپ گمرکی صادر می شوند.
مدارک مورد نیاز برای عملیات گمرکی توسط کارشناس مربوطه پیگیری شده و اخذ و جامل می شود از جمله این مدارک عبارتند از:
۱٫ فرم های مخصوص صادرات و اسناد خرید، اسناد حمل کالا، قبض انبار، گواهی مبدا، مجوزهای قانونی در صورت نیاز
۲٫ گواهی استاندارد در صورت نیاز
۳٫ مراحل ترخیص کالا و همراهی کارشناس تا رسیدن محصول به مرز به دقت انجام می شود. پلمپ گمرکی درب کارخانه هیرمان انجام می شود.

بهترین برند ایزوگام در کانتینرهای سرپوشیده بارگیری و پلمپ شده و تاییدیه توسط کارشناس متخصص صادر می شود.

ایزوگام 4 میل بردین دلیجان
ایزوگام بردین صادراتی با ضخامت ۴ میلیمتر

لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

در خرید بسیاری از محصولات و کالاها که به صورت متنوع تولید شده و راهی بازار می شوند، دسترسی به لیست قیمت بسیار مهم است زیرا خریدار می تواند تصمیمی درست در رابطه با انتخاب و خرید انواع محصول موجود در لیست داشته و نیاز خود را رفع خواهند کرد. تولید ایزوگام و انتشار لیست قیمت ها هم از جمله کارهایی است که کارخانه هیرمان دلیجان به صورت مرتب انجام می دهد. داشتن لیست قیمت انواع عایق ایزوگام و بررسی هر یک با توجه به کاربرد آن ها برای شرکت ها و بازرگانان هم حائز اهمیت فراوان است.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

لیست قیمت ایزوگام ارزان
 1. برخی از انواع ایزوگام که لیست قیمت آن ها را می توان از کارخانه هیرمان دلیجان تقاضا کرد عبارتند از:
 2. ایزوگام دولایه فویل دار بردین با ضخامت ۴ میلیمتر
 3. ایزوگام پلیمری
 4. ایزوگام فویل دار دولایه حلزون با ضخامت ۳٫۵ میلیمتر
 5. ایزوگام ۵ میل هیرمان دلیجان
 6. ایزوگام تک لایه سفارشی
 7. ایزوگام مخصوص مناطق سردسیری
 8. ایزوگام پی و فونداسیون
 9. ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیری

می توان لیست قیمت ایزوگام را مستقیم از کارشناسان ما در واحد فروش دریافت کرد. در فایل آموزشی موجود در وب سایت هم اطلاعات لازم در اختیار شما قرار داده شده است.

قیمت ایزوگام هیرمان از کارخانه
ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت کم نظیر
شاخص های ایزوگام صادراتی دلیجان

از اهداف تولید محصولاتی با کیفیت عالی و پلیمری در کارخانه هیرمان دلیجان؛ ایجاد کارآفرینی و اشتغال و درآمدزایی و معرفی کشور ایران به عنوان کشوری با تولیداتی که بر پایه قیر است از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ایزوگام پلیمری هیرمان دلیجان یکی از همین محصولات است که در شرکت هیرمان تولید می شود.
داشتن ویژگی ها و برخورداری از المان های صادراتی توانسته است این محصول را به خوبی در بین کشورهای مختلف و برای صادرات به اروپا، صادرات به خاورمیانه و صادرات به کشورهای مختلف عربی همسایه مناسب سازد.

ایزوگام صادراتی درجه یک هیرمان
ایزوگام هیرمان آماده بارگیری و ارسال
مراحل صادرات بهترین مارک ایزوگام
 • ایزوگام صادراتی با کیفیت پلیمری ( ایزوگام BPP ) تولید می شود و مراحل زیر برای صادرات طی میکند:
 • رعایت کلیه استانداردهای بین المللی در تولید بهترین ایزوگام هیرمان دلیجان تضمین شده است.
 • گواهینامه های رسمی برای ایزوگام ۵ میل صادراتی هیرمان اخذ شده است.
 • مصرف بهترین مواد اولیه و استفاده از قیر پلیمری درجه یک تضمین شده است.
 • بسته بندی و بارگیری با آخرین روش های روز در کارخانه صورت می گیرد.
 • پلمپ گمرکی محصول و ارسال ایزوگام از طریق راه های آبی و مرزهای زمینی انجام می شود.
 • ضمانت نامه، بیمه نامه و مجوزهای صادراتی که با محصول ارسال می شود را می توان از مشخصه های بارز و مشهود این محصول دانست.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دو لایه فویل دار با وزن هر رول ۵۰ کیلوگرم محصولی بسیار عالی و بی نظیر است. ضمانت کیفیت و کاربرد این عایق ایزوگام ۲۰۰ماه است.

ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت پلیمری
ایزوگام بردین هم اقتصادی و هم محصولی فوق العاده
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

خرید ایزوگام از کارخانه و به قیمت روز در متراژهای بالا و خرید ایزوگام ۵ میل سوپر صادراتی هیرمان از کارخانه در نهایت به کاهش هزینه های جاری پیمانکار و خریدار می انجامد. برای خرید بهترین مارک های ایزوگام هیرمان روش های زیر توصیه ما به شماست:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

برای خرید ایزوگام با قیمت عالی و مقاومت فوق العاده در تمام طول سال می توانید از راه های ارتباطی که به شما توصیه شده است استفاده کنید و در نهایت با خرید مطمئن و اطمینان بخش خواهید دید که بهترین و مرغوب ترین عایق های ایزوگام دلیجان را انتخاب و خریداری کرده اید.