قیمت ایزوگام BOF

قیمت ایزوگام BOF درجه یک دلیجان بسته به برند تولید کننده و درصد قیر خالص پلیمری بکار رفته در تولید آن می تواند متفاوت باشد و فروش عمده هم در تعیین قیمت موثر است.
تفاوت قیمت انواع ایزوگام دلیجان باعث شده تا خریداران و تاجران در هنگام خرید ایزوگام دچار تردید شده و مجبور به بررسی تمامی شرایط فروش و مسائل کیفی محصولات تولیدی برند های مختلف شده تا بتوانند در نهایت یک انتخاب منطقی و عالی داشته باشند. در اینجا قصد داریم تا توضیحاتی در رابطه با قیمت ایزوگام BOF ارائه نماییم.

قیمت ایزوگام BOF

قیمت ایزوگام BOF

قیمت ایزوگام BOF در زمان تهیه تحت تاثیر عوامل زیر قرار می گیرد:

  • خریداری ایزوگام از درب کارخانه
  • نوع ایزوگام ثبت سفارش شده
  • حمل و نقل ساده تر و سریع تر
  • متراژ و تناز مورد نیاز
  • استاندارد ایزوگام ( ایزوگام پلیمری، ایزوگام با قیر دمیده)

اصولا قیمت ایزوگام BOF ارزان تر از ایزوگام BPP است.
برخی از کارخانه های تولیدی محصولات خود را برای تحویل درب کارخانه تعیین می کنند و برخی دیگر از کارخانه ها براساس محل تخلیه ی ایزوگام و در مکان مشتری قیمت ایزوگام BOF را مشخص می کنند و هزینه ی حمل و نقل ایزوگام را نیز به محصول اضافه می کنند.

قیمت ایزوگام BOF

نحوه انتخاب ایزوگام مرغوب

جهت انتخاب و تعیین قیمت ایزوگام BOF مرغوب دلیجان به دو روش است:
۱٫می‌توان یک تکه کوچک از عایق را برش داد و پس از دو ساعت نگهداری در فریزر، آن را تا زاویه حدود ۱۲۰ درجه خم کرد، اگر از ناحیه خم شده شکسته شود یا ترک بردارد، جنس ایزوگام خوب نیست.
۲٫برچسب عایق‌های استاندارد باید شامل مشخصات تولیدکننده، تاریخ تولید، نوع عایق، علامت استاندارد و … باشد.[toggle title=”نکته!” state=”open”]ایزوگام مرغوب درجه یک حتما دارای استاندارد ملی است و برای حداقل ۱۰ ضمانت می شود.[/toggle]

قیمت ایزوگام BOF

نصب ایزوگام BOF با بهترین روش های ممکن

در تعیین قیمت ایزوگام BOF اهمیت ویژه دارد و باید در هنگام خرید به نوع مواد اولیه و کیفیت ایزوگام دقت بسیاری شود و این امر می تواند کارایی ایزوگام را دوچندان کند.
بهترین ایزوگام با قیمت مناسب هم که خریداری شود، اگر چه خوب و با دقت نصب نشود ممکن است خساراتی به بار آورد و توصیه همواره با خرید ایزوگام مرغوب خواهد بود.

قیمت ایزوگام BOF در سال ۹۷ در سایت موجود و قابل دسترس است.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی شرکت هیرمان که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: محتوا محافظت شده است