قیمت ایزوگام خوب

قیمت ایزوگام خوب پلیمری دلیجان توسط گروه کارشناسی و بر اساس چندین عامل تعیین می شود و تا جایی که امکان داشته باشد تلاش بر این است که میزان رضایت مصرف کننده و کیفیت محصولات و نوع ایزوگام خوب دلیجان معرفی شده برای خریدار هم ترغیب کننده و هم مورد قبول باشد.

در حال حاضر یکی از مهم ترین مسائل در حوزه ی تجارت ایزوگام مسئله ی قیمت ایزوگام خوب بوده و این موضوع در هر معامله ای مورد توجه مشتریان و خریداران قرار می گیرد. در تعیین قیمت ایزوگام خوب عوامل بسیار زیادی تاثیر گذار می باشد که از جمله ی آن ها می توان به نوع و مواد اولیه ی بکار رفته در تولید ایزوگام اشاره کرد.

قیمت ایزوگام خوب در مراکز استان

برای مشخص کردن قیمت ایزوگام خوب باید مشخصه ها و معیار های مختلفی را مورد بررسی قرار می دهند که از جمله ی آن ها می توان به وجود نشان استاندارد بر روی این محصول، پلیمری بودن آن و همچنین وجود ضمانتنامه های بلند مدت که کیفیت محصول را تضمین می کنند و باعث می شود مشتریان با اطمینان کامل این محصول را خریداری کنند.

قیمت ایزوگام برای همه مهم است و از آن جایی که نیاز است که اطمینان مصرف کننده به ایزوگام معرفی شده و کارخانه ایزوگام تولیدی جلب شود نهایت تلاش و سعی بر این است که خریدار از خرید ایزوگام استاندارد بهره مند شود.

مواد اولیه ایزوگام پلیمری دلیجان

یکی از مهم ترین تفاوت ها و مزایای ایزوگام پلیمری دلیجان با ایزوگام های معمولی تولید این محصول با ۶۰/۷۰ قیر خالص می باشد که در افزایش کیفیت و طول عمر بسیار تاثیر گذار می باشد و همچنین که ایزوگام پلیمری دلیجان به عنوان یک ایزوگام خوب دارای قیمت بسیار مناسبی نیز می باشد و بسیاری از کارشناسان نیز کیفیت و مرغوبیت این محصول تایید کرده اند و خرید آن را به مشتریان و متقاضیان ایزوگام توصیه می کنند.

ایزوگام خوب چه مشخصاتی داره؟

بدون شک بهره گیری از ایزوگام نیازمند بررسی دارد. زیرا در بازار ایران انواع مختلفی از این تولیدات وجود داشته که درجات کیفیتی آنها متنوع است. لذا مصرف کننده ها همیشه در تلاش برای خرید بهترین نوع ایزوگام بوده تا هم طول عمر زیادی داشته و هم به درستی بنا و ساختمان را از رطوبت حذف کند.

لذا هر خریدار به دنبال شناخت مشخصات ایزوگام خوب بوده که در آنها از استانداردهای لازم بهره گرفته شده است. در این صورت با در نظر گرفتن شاخصه های کیفی و قیمت می توان بهترین ها را انتخاب و استفاده نمود.

توصیه می شود در رابطه با انواع ایزوگام موجود در بازار موارد زیر بررسی شود:

 • توجه به مواد اولیه بکار رفته در ایزوگام
 • میزان ضخامت ایزوگام
 • وزن ایزوگام
 • طول عمر آن
 • استاندارد بودن طول و عرض
 • داشتن تاییدیه های لازم
 • سهولت در اجرا و نصب
 • مقاومت در برابر عوامل مخرب
 • زیبایی ایزوگام

در هر یک از موارد بالا رفرنس هایی توسط مجموعه های مرتبط مشخص شده که می توان به صورت تخصصی آنها را بررسی نموده و پس از آن براساس انتظار خود آنها را خریداری و مورد استفاده قرار داد. بی شک در این صورت می توان شاهد عملکرد خوبی از ایزوگام بود و سالهای زیادی دوام خواهد آورد.

روش تشخیص ایزوگام خوب و بد

در انتخاب ایزوگام با آنکه می توان از مجموعه های تخصصی و عرضه کننده های بزرگ مشاوره گرفت، اما نیاز به دانستن برخی از ترفند ها بوده تا بتوان براساس آن مقایسه ای دقیق میان محصولات موجود در بازار ایجاد نمود.

در طول سالهایی که ایزوگام تولید شده و مورد استفاده قرار گرفته است، ترفندهایی به صورت تجربی یافت شده که می تواند در انتخاب ایزوگام درجه یک و باکیفیت کمک زیادی به افراد کند. این روش ها امروزه از سوی افراد مختلف مورد استفاده بوده و خریداران براساس آنها می توانند ایزوگام را خریداری کنند.

از مهمترین ترفندها که می تواند برای انواع ایزوگام بکار گرفته شود عبارتند از:

 • بوی ایزوگام: با توجه به اینکه در تولید ایزوگام هم مواد اولیه پلیمری مرغوب و هم نا مرغوب بکار می رود، باید به بوی آن دقت شود. در نوع نامرغوب ایزوگام بوی ناخوشایند استشمام شده که خبر از کیفیت پایین می دهد.
 • جنس و کیفیت مواد: اگر جنس مواد بکار رفته در ایزوگام مرغوبیت بالایی داشته باشد، وقتی با دست آن را لمس می کنید، نباید چیزی به آن بچسبد
 • فریز کردن ایزوگام: اگر پس از فریز شدن ایزوگام و تا خورد از محل خمیدگی درچار شکستگی و یا ترک شود، بهتر است از خرید آن مصرف شوید.

فروش عمده ایزوگام

معرفی ایزوگام پلیمری و مزایای آن

یکی از مهمترین موضوعاتی که در تعیین کیفیت انواع ایزوگام مهم بوده و مسلما در تجارت ان نیز اثر مستقیم دارد، نوع مواد اولیه بکار رفته در آن است. زیرا این مواد باید هم از نظر کیفیت مورد تایید بوده و هم به میزان استاندارد در تولید ایزوگام بکار گرفته شود.

به این ترتیب تولید کننده های بزرگ ایران تلاش خود را در تولید انواع ایزوگام پلیمری بکار برده تا محصولاتی درجه یک و باکیفیت را انتخاب و راهی بازار کنند. از این رو مصرف کننده ها زیادی می توانند به راحتی این محصولات را خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهند.

ایزوگام پلیمری که امروزه در بسیاری از تولیدی های بزرگ ایران ساخته و راهی بازار می شوند، مزیت هایی داشته که به برخی از آنها اشاره می شود:

 • طول عمر بیش از ۱۰ سال
 • انعطاف پذیری بالا در سرما و گرما
 • وزن مناسب و مطلوب به دلیل استفاده از قیر استاندارد
 • با تایید استاندارد ملی ایران راهی بازار می شود
 • تاثیر زیادی در کاهش هزینه ها در دراز مدت دارد

بی تردید وقتی مصرف کننده ها با مزیت های مطلوب ایزوگام پلیمری آشنا می شوند، تمایل بیشتری به انتخاب و خرید این محصولات داشته و آنها را مورد استفاده قرار می دهند.

فروش عمده ایزوگام

تفاوت ایزوگام پلیمری و ایزوگام دمیده

بسیاری از کسانی که قصد تهیه ایزوگام و بهره گیری از ان را داشته، با انواع مختلف آن در بازار روبرو بوده که نیاز با انتخاب است. از این رو وقتی اطلاعات کافی در رابطه با انواع ایزوگام به خریداران ارائه می شود، راحت تر برای تهیه اقدام خواهند کرد.

ایزوگام پلیمری و ایزوگام دمیده از جمله معروفترین هایی ست که در اغلب نمایندگی های فروش موجود هستند. از این رو نیاز به مقایسه و شناخت تفاوت های این دو نوع دیده می شود. در این نوشتار به برخی از تفاوت های ایزوگام پلیمری و دمیده اشاره شده تا راحت تر برای خرید آنها اقدام کنید.

 • مهمترین برتری ایزوگام پلیمری در مقایسه با نوع دمیده، بهره گیری از قیر مرغوب ۷۰-۶۰ بوده که در مقابل ایزوگام دمیده از نوعی قیر دمیده شده تولید شده و کیفیت پایین تری دارد.
 • همچنین ایزوگام پلیمری در هنگام نصب بوی نامطبوع نداشته و فقط بوی قیر خالص استشمام می شود. در صورتی که ایزوگام دمیده بویی شبیه به بوی گازوییل داشته که خبر از کیفیت پایین آن می دهد.
 • علاوه بر موارد بالا ایزوگام پلیمری نصب بسیار آسان و سریع داشته و این مسئله سبب شده بسیاری از مراکز فروش این تولیدات را به مشتریان خود پیشنهاد دهند.

تفاوت ایزوگام قیر اکسیده (BOF) و پلیمری پلاستیکی (BPP)

یکی دیگر از انواع ایزوگام موجود در بازار، قیر اکسیده است. در این نوع ایزوگام نیز موادی بکار رفته که آن را متمایز از ایزوگام پلیمری پلاستیکی نموده و مسلما انتخاب بیشتری به خریداران می دهد.

به این ترتیب اغلب افرادی که در انتخاب ایزوگام قیر اکسیده و پلیمری دچار تشکیک شده، سعی در بررسی آنها قبل از خرید دارند. به این ترتیب شاخصه های کیفیت و مرغوبیت را نیز به خوبی مقایسه نموده و سعی در انتخاب بهترین ها دارند.

مهمترین وجه تمایز بین ایزوگام پلیمری و قیر اکسیده را می توان مواد اولیه و روش تولید دانست. به طوری که نوع پلیمری نیز بهتر بوده و از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد. از این رو در سالهای اخیر کارخانه های زیادی در ایران تولید ایزوگام پلیمری را ترجیح داده و این محصول درجه یک را به بازار عرضه خواهند داشت.

فروش ایزوگام شرق

بهترین ایزوگام بردین دلیجان

یکی از مهمترین شهرهای تولید کننده ایزوگام در ایران، دلیجان است. در این شهر دسترسی بسیار خوبی برای کارخانه های ایزوگام به مواد اولیه درجه یک و مرغوب فراهم شده و توانسته اند تولیدات خوبی را با تکنولوژی روز و دانش ارائه دهند.

به طوری که امروزه در شهرهای مختلف ایران بهره گیری از ایزوگام دلیجان موضوعی مورد توجه بوده و افراد مختلف آنها را انتخاب می کنند. لذا می توان شاهد فعالیت شرکت های توزیع کننده ایزوگام دلیجان در شهرهای مختلف ایران بود که هم قیمت محصولات را به صورت مشخص تر اعلام داشته و هم سعی در ارائه تولیدات درجه یک و خوب دارند.

البته این مسئله که بتوان تمامی محصولات شهر دلیجان را مناسب دانست، قدری سخت است. زیرا تولید کننده های مختلفی در این منطقه فعالیت داشته و همواره روش های مختلف تولید ایزوگام را بکار می گیرند.

در نتیجه بسیاری از مصرف کننده های ایرانی و خریداران خارجی ایزوگام سعی خود را در شناخت بهترین نوع ایزوگام دلیجان داشته و برندهای درجه یک و مرغوب را انتخاب خواهند کرد.

نمایندگی خرید ایزوگام خوب دلیجان

یکی از راهکارهایی که امروزه می توان برای خرید انواع ایزوگام خوب دلیجان بکار گرفت، مشاوره گرفتن از شرکت های تخصصی توزیع کننده و نمایندگی های رسمی و معتبر است. این مراکز می توانند اطلاعات کافی در رابطه با مزیت های موجود در برندهای مختلف ایزوگام دلیجان داده و قدرت انتخاب خوبی را به مشتریان خود دهند.

از این رو مراجعه به نمایندگی های رسمی و شناخته شده ایزوگام در بازارهای مختلف ایران بسیار مهم بوده  وباید همواره مراکز تخصصی و معتبر را انتخاب نمود. از مهمترین برندهای تولید کننده ایزوگام دلیجان می توان موارد زیر را نام برد:

 • ایزوگام هیرمان
 • ایزوگام بردین
 • ایزوگام دلیجان شرق
 • ایزوگام شرق برتر دلیجان

دسترسی به نمایندگی های رسمی این شرکت ها امروزه از طریق مراکز اینترنتی و حضوری در شهرهای مختلف ایران فراهم شده است. به این ترتیب خریداران می توانند بدون واسطه از این مراکز کمک گرفته و سفارشات عمده را رقم زنند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]شرکت ایزوگام هیرمان نیز به کمک نمایندگی های رسمی خود در سراسر ایران اقدام به فروش محصولات استاندارد و درجه یک خود به صورت تضمین شده می کند.[/box]

صفحه فیس بوک ایزوگام

بهترین نوع ایزوگام هیرمان

بسیاری از کسانی که با ایزوگام سروکار داشته برندهای شناخته شده ایرانی را می شناسند. به این ترتیب سعی در خرید بهترین نوع آنها داشته و همواره به دنبال خرید آنها از مراکز تخصصی و معتبر دارند.

ایزوگام هیرمان را می توان از جمله محصولاتی دانست که بسیاری از توزیع کننده ها آن را می پسندند. این محصول در شرایط ویژه تولید شده و شرایط مطلوب برای تولید انها رقم خرده است. بهره گیری از مواد اولیه درجه یک و استفاده از ماشین آلات بروز در این زمینه سبب بالا رفتن کیفیت و طول عمر محصولات می باشد. تا جایی که بسیاری از مصرف کننده ها انواع ایزوگام هیرمان را انتخاب نموده و از آن در مکان های مورد نظر خود بهره می گیرند.

از جمله محصولاتی که توسط کارخانه ایزوگام هیرمان تولید و به بازار عرضه می شود عبارتند از:

 • ایزوگام دولایه معمولی
 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام روکش سنگ ریزه
 • ایزوگام طرح دار
 • ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیری
 • ایزوگام تخصصی مناطق سرد
 • انواع ایزوگام نوع A

فروش ایزوگام تهران

قیمت روز انواع ایزوگام

در انتخاب و خرید انواع ایزوگام شاخصه قیمت می تواند توجه بسیار زیادی از خریداران را جلب کند. به این ترتیب که برندهای متنوع در بازار بررسی شده و همواره تولیداتی که از نظر کیفیت و قیمت سازگاری داشته خریداری می شوند.

در راستای اعلام قیمت روز انواع ایزوگام شرکت های توزیع کننده عملکرد متفاوتی از خود نشان داده و همواره محصولاتی را ارائه داده که مطابق با نیاز مصرف کننده ها باشد. زیرا فاکتورهای انتخاب ایزوگام از نظر مصرف کننده ها متفاوت بوده و معمولا بهترین ها خریداری و استفاده می شود.

اما اغلب خریداران به دنبال محصولاتی بوده که هم قیمت مناسب داشته و هم کیفیت آن قابل قبول باشند. به این ترتیب سعی خود را در راستای تهیه ایزوگام با این مشخصات بکار می گیرند.

به منظور اطلاع از قیمت روز انواع ایزوگام امروزه مراکز اینترنتی کمک زیادی به خریداران نموده و توانسته اند اطلاعات دقیقی در رابطه با انواع ایزوگام ایرانی به مشتریان خود ارائه دهند.

سایت فروش ایزوگام در تهران

همانطور که مستحضرید امروزه بهره گیری از سایتهای اینترنتی برای فروش انواع ایزوگام اهمیت زیادی دارد. به این ترتیب عرضه کننده ها تلاش زیادی برای بکار گیری مراکز و سایتهای اینترنتی داشته تا مشتریان زیادی را تامین نیاز کنند.

با توجه به اینکه در سالهای اخیر مراجعات زیادی برای خرید ایزوگام به مراکز تخصصی می شود، امروزه این شرکت ها از سایت ها به منظور معرفی محصولات خود کمک گرفته و بهترین ها را به فروش می رسانند.

فعالیت بدون محدودیت سایتها در شهرهای مختلف ایران مانند تهران، اصفهان و تبریز از جمله موضوعاتی ست که در سالهای اخیر توجه بیشتری را از خریداران به خود جلب کرده است. به این ترتیب اغلب خریداران ارتباط گرفتن با نمایندگی های توزیع کننده اینترنتی ایزوگام را ترجیح داده و براساس نیاز خود آنها را سفارش خرید می دهند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]شرکت ایزوگام بردین نیز با بهره گیری از تجارب خود در زمینه بازاریابی و معرقی محصول توانسته بهترین تولیدات خود را بدون واسطه به مشتریان عمده خود در شهرهای سراسر کشور ارائه دهد.[/box]

نمایندگی ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام بردین درجه یک

صادرات ایزوگام یکی از موضوعاتی ست که تولید کننده های مختلف مجاب کرده تا از بازارهای مختلف دنیا برای عرضه محصولات خود بهره گرفته که سبب افزایش سودآوری خواهد شد. به طوری که اغلب شرکتهای ایزوگام در ایران سرمایه گذاری ویژه ای بر روی تولید انواع ایزوگام صادراتی داشته اند.

تولید کنندگان ایزوگام دلیجان مانند شرکت بردین نیز به این مسئله دقت نظر داشته و محصولات خوب خود را در بازار جهانی ارائه داده اند. به این ترتیب تقاضای خرید را از کشورهای مختلف دنیا جذب نموده و برای تامین انها در حجم زیاد اقدام خواهند کرد.

شرکت ایزوگام بردین با تمرکز بر روی بازارهای خارجی و کشورهای همسایه نیز توانسته در صادرات به موفقیت های زیادی دست یابد. به این ترتیب می توان شاهد ارسال محصولاتش به کشورهایی مانند افغانستان، ترکیه و ارمنستان بود و استقبال بسیار خوب از تولیدات این شرکت شده است.

[button color=”blue” size=”medium” link=”https://hirmaanco.com/” icon=”” target=”true”]شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان[/button]

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی شرکت هیرمان که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: محتوا محافظت شده است