قیمت ایزوگام مرغوب

قیمت ایزوگام مرغوب دلیجان از درب کارخانه بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است و برای تهیه و تامین آن می توانید هر چه سریع تر با کارشناسان و متخصصین ما در سایت ایزوگام تماس بگیرید.

ایزوگام مرغوب که از باید تمامی مشخصه ها و معیار های کیفی را داشته و بتواند رضایت مشتریان را جلب نماید. ایزوگام پلیمری که از بهترین و باکیفیت ترین قیر خالص تهیه شده از دوام و قابلیت اطمینان بالایی نیز برخوردار می باشد. تمام مواد اولیه ی لازم برای تولید ایزوگام مرغوب از جمله قیر خالص و تیشو و پودر تالک و… با استفاده از دستگاه های خاص به صورت میکس در آمده و بخته می شود و معمولا یک ایزوگام خوب باید از روکش آلومینیومی نیز برخوردار باشد و البته شاید وجود روکش آلومینیومی برای دسته ای از مشتریان اهمیت ویژه ای نداشته باشد ولی در تعیین قیمت ایزوگام مرغوب تاثیر گذار می باشد.

قیمت ایزوگام مرغوب دلیجان

تعداد بسیار زیادی از کارخانه های تولیدی ایزوگام در کشور دلیجان در سال های اخیر توانسته اند با استفاده از خط تولید مجهز و پیشرفته ایزوگام مرغوب را با نشان استاندارد تولید کنند.

شاید برخی از مشتریان تصور کنند که قیمت ایزوگام مرغوب حتی از درب کارخانه نیز بسیار بالا می باشد، در صورتی که این گونه نبوده و قیمت ایزوگام مرغوب باتوجه رقابت بسیار بالا میان شرکت های تولیدی بسیار مناسب و متناسب با کیفیت آن می باشد و خرید ازوگام مرغوب از درب کارخانه راحت تر است.

قیمت ایزوگام مرغوب کارخانه دلیجان

کارخانه ایزوگام دلیجان از جمله بزرگترین و مهمترین کارخانجات تولید انواع عایق های رطوبتی است و بیشترین تولیدات خود را در کلیه نقاط تهران و شهرهای بزرگ و روستاهای کشور توزیع نموده و حتی بهترین انواع ایزوگام صادراتی را برای کشورهای همسایه تولید می کند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]ایزوگام پی و فونداسیون و ایزوگام استخر و دیوار از بهترین انواع عایق های رطوبتی تولید شده در این کارخانه است و از با بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی تولید می شود.[/box]

انتخاب و خرید بهترین ایزوگام

یکی از مهمترین بخش های هر ساختمان و بنایی، پشت بام بوده که باید به صورت دقیق و حرفه ای عایق شود. زیرا آب و رطوبت از سقف به آسانی نفوذ کرده و می تواند سبب ایجاد خرابی در بخش های مختلف و دیزاین داخلی ساختمان شود. بعلاوه به دلیل آنکه رطوبت در دراز مدت می تواند سبب سست شدن بنا نیز گردد، امروزه بهترین ایزوگام برای عایق بندی پشت بام انتخاب شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

در بازار با انتخاب های زیادی رو به رو بوده و هر خریدار ایزوگام را با در نظر گرفتن مزیت هایی که در آن وجود داشته انتخاب و مورد استفاده قرار می دهد. از مهمترین شاخصه هایی که باید در بهترین ایزوگام وجود داشته و براساس آن خرید صورت گیرد عبارتند از:

 • سبک بودن
 • در برابر افزایش و کاهش دما مقاوم باشد
 • انعطاف زیاد و عدم ترک خوردگی
 • از نفوذ آب و رطوبت به طور کامل جلوگیری کند
 • نصب آسان داشته باشد
 • سهولت در خرید
 • تضمین کیفیت
 • تناسب قیمت و مرغوبیت ایزوگام

در هر یک از موارد بالا نیاز به دقت زیاد وجود داشته که خریداران به این موضوع کاملا دقت داشته و همواره بهترین ها را مورد توجه و انتخاب قرار می دهند.

لیست قیمت ایزوگام بدون نصب

مسلما یکی از مهمترین روش هایی که ایزوگام در بازار خرید و فروش شده و همواره قیمت آن در دسترس افراد قرار می گیرد، ایزوگام بدون نصب است. به این ترتیب مجموعه هایی که این تولیدات را ارائه می دهند، لیستی از قیمت ایزوگام در اختیار مشتریان خود قرار داده که هزینه های نصب در آن مد نظر قرار نگرفته است.

شرکت های توزیع کننده بزرگ ایزوگام مانند هیرمان که خود تولید کننده انواع این محصول نیز بوده، همواره لیست قیمت روز تولیدات خود را در اختیار مشتریان خود قرار داده و همکاری مطلوبی برای تامین سفارشات بکار می گیرند.

به همین دلیل اغلب خریداران به دنبال راهی برای ارتباط مستقیم با این مجموعه ها بوده و به این ترتیب انواع ایزوگام درجه یک و مرغوب را مطابق با استانداردهای لازم خریداری خواهند کرد. البته این موضوع نیز مهم است که با نمایندگی های رسمی و معتبر شرکت های توزیع کننده به صورت مستقیم ارتباط گرفته شود. زیرا این مراکز نرخ مشخص تری از ایزوگام را اعلام داشته و در تامین محصول عملکرد خوبی خواهند داشت.

قیمت هر متر ایزوگام بدون نصب

اعلام قیمت ایزوگام براساس متراژ و هر رول اهمیت زیادی دارد. در این صورت متقاضیان مختلف این تولیدات را با قیمت های مشخص سفارش داده و آنها را تهیه خواهند کرد.

همانطور که می دانید تولیدی های ایزوگام در شیفت های مختلف فعالیت داشته و روزانه حجم زیادی از آن را تولید می کنند. در این صورت می توانند همکاری خوبی با مشتریان خود داشته که ایزوگام را براساس متراژ آن سفارش داده و تهیه می کنند.

در حال حاضر که در ایران بازار ایزوگام رقابتی بوده و شرکت های تولید کننده سعی در فعالیت بیشتر دارند، طبیعتا بر روی قیمت که از شاخصه های مهم رقابت بوده تاکید زیادی می شود. به این ترتیب خریداران قدرت انتخاب بیشتری داشته و با نمایندگی های مختلف ارتباط می گیرند.

دسترسی به نمایندگی های بزرگ و شناخته شده که ایزوگام را با برندهای مطرح مانند بردین و هیرمان ارائه می دهند، از مهمترین انتظاراتی ست که خریداران سراسر کشور داشته و براساس آن راحت تر خرید خود را انجام می دهند. به همین دلیل است که در سالهای اخیر از روش های مختلف برای ارتباط گرفتن با مجموعه های تخصصی بهره گرفته شده و با آنها در رابطه با خرید انواع ایزوگام مشورت گرفته می شود.

صفحه اینستاگرام ایزوگام

فروش بهترین ایزوگام در تبریز

همانطور که می دانید ایزوگام محصولی ست که تقریبا در تمامی شهرهای ایران تقاضا دارد. زیرا به کمک این عایق استاندارد می توان هر ساختمان و بنایی را به صورت تخصصی ایمن سازی نمود. از این رو معمولا ایزوگام براساس شرایط اقلیمی هر منطقه تولید شده و به بازار آنها ارائه می شود.

در مناطق سردسیری که دما به میزان زیاد کاهش یافته و اغلب میزان باران و برف در آنها بیشتر بوده، بهره گیری از ایزوگام ضخیم تر و مخصوص توصیه می شود. لذا این تولیدات ساکنین شهرهای سرد ایران پیشنهاد شده و برای تامین نیازشان اقدام خواهد شد.

تبریز یکی از شهرهایی ست که می توان آن را سردسیر دانست و معمولا میزان بارندگی آن در طول سال زیاد است. به همین دلیل است که توزیع کننده های بزرگ ایزوگام به این بازار اهمیت داده و همواره تولیداتی درجه یک و خوب را ارائه می دهند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]شرکت ایزوگام مشکین شرق دلیجان نیز به بازار تبریز توجه داشته و همواره بهترین محصول خود را که با توجه به آزمایشات و مطالعات تخصصی تولید شده در این شهر به فروش می رساند. از این رو خریداران عمده می توانند با کارشناسان فروش این شرکت به صورت مستقیم ارتباط گرفته و سفارش خود را مشخص کنند.[/box]

راهنمای خرید ایزوگام مرغوب

با توجه به تنوع ای که از انواع ایزوگام در بازار وجود داشته و اینکه تشخیص بهترین نوع آن اهمیت زیادی دارد، اغلب خریداران سعی در تهیه این محصولات با توجه به مشورت شرکت های تخصصی و معتبر دارند. در این صورت می توانند باکیفیت ترین ها را با توجه به مرغوبیت آنها تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند.

از این رو شرکت هایی که در زمینه انواع ایزوگام تخصص داشته، به مشتریان خود مشاوره داده و نیازشان را آن طور که باید رفع می کنند. این مجموعه ها می توانند اطلاعاتی دقیق در رابطه با هر نوع ایزوگام ارائه داده و خریداران را در این باره به درستی کمک کنند.

از مهمترین موضوعاتی که شرکت های تخصصی ایزوگام برای خریداران و متقاضیان محصول روش نموده، کیفیت و دوام آنهاست. زیرا طول عمر و ماندگاری ایزوگام برای اغلب خریداران از مهمترین موضوعات بوده و انتخاب خود را با در نظر گرفتن این شاخصه مورد توجه قرار داده اند.

علاوه بر این به مزیت های ظاهری انواع ایزوگام درجه یک اشاره شده که در انتخاب و خرید تاثیر زیادی خواهد داشت. به این ترتیب خرید انواع ایزوگام راحت تر شده و افرادی که آنها را سفارش داده، استفاده مطلوبی خواهند برد.

نمایندگی ایزوگام هیرمان در کرج

ایزوگام هیرمان یکی از مجموعه های تخصصی تولید کننده انواع ایزوگام در دلیجان است. این شرکت با بهره گیری از دانش روز و تخصص بهترین نوع ایزوگام ها را به صورت رول های استاندارد راهی بازار می کند.

استفاده از مواد اولیه درجه یک و خوب از مهمترین رسالت های شرکت هیرمان بوده که در محبوبیت آن تاثیر زیادی داشته است. تا جایی که می توان شاهد فروش حجم زیادی از انواع ایزوگام درجه یک هیرمان در شهرهای مختلف ایران بود.

کرج یکی از شهرهای بزرگ ایران بوده که طبیعتا رقابت در آن به منظور جذب مشتریان مختلف بیشتر از دیگر شهرهای ایران است. از این رو تولیدات هیرمان به خوبی مورد توجه قرار گرفته و شرکت های مختلف آنها را مورد استفاده قرار می دهند.

در حال حاضر نمایندگی های رسمی ایزوگام هیرمان را می توان در شهرهای زیر فعال دید:

 • تبریز
 • تهران
 • شیراز
 • اصفهان
 • قم
 • ساری
 • گرگان
 • رشد
 • مشهد
 • بندرعباس
 • همدان
 • کرمان

در هر یک از این شهرها ایزوگام با در نظر گرفتن نوع استفاده خریداری شده و باید برای این منظور از مجموعه های تخصصی و شناخته شده مانند هیرمان کمک گرفت.

عرضه ایزوگام بردین به قیمت کارخانه

قیمت در انتخاب و خرید انواع ایزوگام یکی از شاخصه های بسیار مهم است. تا جایی که خریداران مختلف قبل از اقدام به تهیه ایزوگام، قیمت را براساس کیفیت و مرغوبیت مورد توجه قرار داده و سپس خریداری خواهند کرد.

عرضه ایزوگام با قیمت کارخانه سبب می شود اغلب خریداران وسوسه شده و برای خرید این محصولات اقدام کنند. از این رو عرضه کننده ها واسطه ها را از میان برداشته و انواع ایزوگام را با قیمت مشخص از سوی کارخانه راهی بازار می کنند. دسترسی به این مراکز بسیار مهم بوده و همواره از سراسر کشور برای این منظور اقدام می شود.

عرضه ایزوگام بردین به صورت مستقیم و بی واسطه شرایط را محیا کرده تا خریداران سراسر کشور این محصول را با قیمت کارخانه به راحتی سفارش دهند. به این ترتیب افرادی که از این مجموعه خرید می کنند، قیمت روز را دریافت نموده و براساس آن انتخاب می کنند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]شرکت هیرمان با عرضه ایزوگام بردین در بازار دیگر کشورها نیز همکاری مطلوبی را رقم زده و سبب شده مشتریان عمده راحت تر با آن ارتباط گیرند. به این ترتیب حجم زیادی از انواع ایزوگام صادراتی را به بازارهای مختلف دنیا ارائه می دهد.[/box]

مرغوبترین ایزوگام اصل دلیجان

یکی از مهمترین دلایلی که امروزه اغلب خریداران به دنبال ارتباط مستقیم با شرکت های تخصصی و معتبر دلیجان بوده، تهیه محصولی اصل و درجه یک است. زیرا در بازار برخی از افراد سودجو ایزوگام را با برندهای اصلی محصول خود را راهی بازار نموده و سبب تضرر مصرف کننده ها می شوند.

به همین دلیل در سالهای اخیر تلاش برای ارتباط گرفتن با مجموعه های تخصصی و معتبر بیشتر شده و براساس نیاز خود با آنها ارتباط مستقیم می گیرند. در این میان شرکتهایی را می توان دید که به صورت مستقیم انواع ایزوگام اصل دلیجان را ارائه داده و مرغوبترین ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

امروزه می توان از روش های زیر برای خرید انواع ایزوگام اصل اقدام نمود:

 • ارتباط با نمایندگی های رسمی
 • کمک گرفتن از سایت تخصصی شرکت
 • خرید مستقیم از واحد فروش
 • سفارش خرید به صورت مستقیم

این روش ها سبب می شود شرایط ارتباط گرفتن با مجموعه های تخصصی و معتبر راحت تر شده و محصولی درجه یک تر با کیفیت عالی تهیه شود. از این رو متقاضیان عمده ایزوگام سعی بیشتری برای خرید مستقیم خواهند داشت.

شرکت صادر کننده ایزوگام پلیمری

یکی از بهترین انواع ایزوگام که می توان در راستای صادرات آن اقدام کرد، نوع پلیمری است. این نوع ایزوگام از قیر تخصصی ۶۰/۷۰ تولید شده که تاثیر زیادی در کیفیت و مقاومت آن خواهد داشت.

با توجه به اینکه شرکت های تولید کننده ایزوگام پلیمری در ایران عملکرد خوبی از خود نشان داده اند، در حال حاضر بهترین نوع آنها برای صادرات مد نظر قرار گرفته و شرکت های صادر کننده بر روی آنها سرمایه گذاری کرده اند.

همانطور که می دانید صادر کننده ها به بازارهای مختلف دنیا ارائه محصول داده و باید تولیدات آنها با استاندارد های جهانی مطابق داشته باشد. در این صورت انتخاب و خرید انواع ایزوگام راحت تر بوده و شرکت های مختلف از آنها خرید مستقیم خواهند داشت.

در حال حاضر ایزوگام پلیمری دلیجان به کشورهای زیر بیشترین صادرات را دارد:

 • عراق
 • ترکیه
 • ارمنستان
 • تاجیکستان
 • افعانستان
 • عمان
 • کویت
 • امارات

قیمت عمده صادرات ایزوگام دلیجان

در راستای فروش خارجی و صادرات ایزوگام دلیجان قیمت نیز از موضوعات مورد توجه است. به این ترتیب وقتی خریداران دیگر کشورها با آنها ارتباط گرفته هم قیمت مشخصی را اعلام داشته و هم در رفع نیاز آنها اقدام خوبی بکار می گیرند.

ایزوگام دلیجان از تولیداتی ست که می تواند در راستای صادراتش به کشورهای مختلف فعالیت داشته و با خریداران عمده دیگر کشورها همکاری خوبی داشت. این تولیدات تمامی مزیت ها و کیفیت را آن طور که باید در خود داشته و می توان براساس کیفیت و مرغوبیت آنها را تهیه نمود.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]مقایسه قیمت ایزوگام ایران با دیگر کشورها به خوبی نشان می دهد که دارای نرخ مناسب تری بوده و افرادی که آنها را سفارش می دهند، کیفیت را مهم می دانند.[/box]

[button color=”blue” size=”medium” link=”https://hirmaanco.com/” icon=”” target=”true”]شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان[/button]