قیمت خام ایزوگام

قیمت خام ایزوگام دلیجان از درب کارخانه دلیجان ارزان تر است و به قیمت بسیار مناسب تر به فروش می رسد و کمک بزرگی به هزینه ها خواهد شد. ایزوگام دلیجان با توجه به سابقه و سبک منحصر به فردی که در تولید ایزوگام از خود به‌ جا گذاشته است، موجب شده است که ایزوگام دلیجان را چیزی فراتر از صرفا یک کالای تجاری بدانیم.

قیمت خام ایزوگام از درب کارخانه دلیجان

برخی از خریداران ایزوگام به دنبال خرید ایزوگام بدون لیبل و بدون فیلم هستند تا به نامخود آنها را بسته بندی و به فروش برسانند. این خریداران با در اختیار داشتن مشتریان خاص خود در صدد فروش محصولات به نام خود هستند و با عقد قرارداد با تولید کننده به این روش کسب درآمد میکنند.
اینکه آیا این روش از نظر قوانین تجارت مرسوم است یاخیر مد نظر ما نیست و یا آیا تولید کننده با این روش میتواند فروش انجام دهد نیز نمیتواند در این میان موضوع بحث باشد. مهم تولید و کیفیت تولیدات است. به هر حال تولید صورت میگیرد و به فروش هم میرسد. شاید نام اهمیت چندانی نداشته باشد اما بسیاری از تولید کنندگان تمایل دارند ایزوگام تولیدی آنها با نام خودشان به محل پروژه منتقل گردد تا هم تبلیغ برای محصولات باشد و هم اینکه خودشان از سود مورد نظر برخوردار باشند.
در اینگونه فروش ها مواردی وجود دارد که میتواند روی قیمت تاثیر قابل رملاحظه ای داشته باشد. حذف برخی لایه ها و مواد از چرخه تولید یکی از آنهاست. با توجه به قیمت بالای فیلم مورد استفاده در تولید ایزوگام و هزینه های چاپ مشخصات تولید کننده روی آن، با حذف این لایه قیمت میتواند تا حد بسیار زیادی کاهش یافته و از این جهت قابل مذاکره خواهد بود.
و یا در نتیجه عدم بسته بندی و حذف لیبل از تولیدات هم میتواند به این کاهش کمک کرده و قیمت را به حداقل برساند. در اینگونه معاملات تولید کننده با انجام آزمایشات و تست در مورد کیفیت محصولات خود اقدام مینماید و تولیدات خود را بدون نام در اختیار خریدار قرار میدهد. به این ترتیب و با انتقال این تولیدات به محل خریدار فرایند و پروسه الصاق فیلم، لیبل و بسته بندی انجام و ایزوگام با مشخصات کامل و بدون خدشه در اختیار بازار و یا خریدار نهائی قرار خواهد گرفت.

شرایط و قیمت نصب ایزوگام

نصب ایزوگام و بحث بر سر قیمت به عواملی بسیاری مانند محل نصب، مساحت و متراژ کار، نوع مورد اولیه بکار رفته در تولید ایزوگام، حمل و نقل و ایاب و ذهاب و در موارد لزوم، نیاز و یا عدم نیاز به زیرسازی و آماده سازی بستر کار، بستگی دارد. برخی خریداران همه این شرایط را میپذیرند و تنها کیفیت نصب برایشان اهمیت دارد و برخی از آنها تا حد ممکن کارها را ساده تر و خودشان انجام میدهند.
انواع مختلف ایزوگام تک لایه و دو لایه و یا ایزوگام با روکش آلومینیوم و یا طرح دار و رنگی از نظر قیمت خرید با هم تفاوت دارند اما اجرت نصب انها بجز در موارد خاص تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد.
به‌ طور کلی هزینه ایزوگام پشت بام و سایر قسمت های خانه را خودتان با در دست داشتن برخی پارامترهای لازم با تقریب نزدیک به واقعیت برآورد کنید. متراژ یا در واقع مساحت فضای مورد استفاده برای ایزوگام اولین و مهم ترین عامل در برآورد قیمت نصب ایزوگام است. برای همپوشانی میان رولها نیز باید ۱۰ درصد مساحت را درنظر بگیرید.نکته مهم در این میا هزینه نصب ایزوگام مصرفی است نه مساحت مورد نیاز برای نصب ایزوگام. تفاوت میان این دو تعریف را حتماً دقت کنید.
نصابان حرفه ای معمولا قیمت گذاری و هزینه نصب را به صورت متری انجام می دهند. متراژ فضا و همپوشانی های بین رول ها میزان پوشش ایزوگام مورد نیاز را تعین می کند و از این جهت در هزینه اولیه خرید و نصب تاثیر می‌ گذارد.
هر چه مساحت کار نصب ایزوگام بیشتر باشد و در متراژهای وسیعتر صورت گیرد، توافق بر سر قیمت نصب سریعتر خواهد بود. معمولا فروشندگان ایزوگام شرایط و نیروی لازم برای اجرا و نصب ایزوگام را با هم فراهم می‌کنند و رقم معقولی را برای قیمت ایزوگام با نصب پیشنهاد می کنند.
ولی توصیه ما به شما این است که خودتان به هیچ وجه اقدام به نصب ایزوگام نکنید و این کار را به متخصصین و افراد با تجربه و آموزش دیده واگذار کنید تا هم ایزوگام مناسب را خریداری کرده باشید و هم هزینه کمتری را پرداخت کنید. با وجودیکه نصب ایزوگام ساده است اما هزینه دوباره کاری بسیار زیاد است.

قیمت انواع ایزوگام دلیجان هیرمان

بدون شک می توان گفت که بهترین برند ایزوگام و بهترین ایزوگام دلیجان محصولی است که دارای بهترین کیفیت ها و استاندارد های روز باشد و ارائه تمامی بیمه نامه ها و ضمانت نامه های معتبر کارخانه در زمان تحویل به خریدار و مصرف کننده ایزوگام جزو موارد لاینفک آن باشد.
ایزوگام برای اولین بار حدود نیم قرن پیش توسط کارخانجات صنعتی داخلی و با استفاده از نوآوری، دانش و خلاقیت بومی از ترکیبات مواد پتروشیمی و نفتی در ایران تولید شد.
در ابتدا ساختار و نحوه تولید ایزوگام  بسیار ساده تر از امروز بود اما در سال های بعد با رشد صنعت پتروشیمی و افزایش تنوع تولید در مواد اولیه جانبی مواد خام نفتی و براساس نیازهای وقت، نواقص محصول ابتدایی ایزوگام بروزرسانی شد تا عایقی مقاوم تر و با کیفیت تر تولید شود.
اگر خواهان دریافت قیمت ایزوگام تک لایه و یا دیگر محصولات ایزوگام دلیجان هیرمان باشید، واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان با تیم مشاوره کاردان و با تجربه خود پاسخگوی سوالات و ابهامات شما در مورد ایزوگام و انواع آن می باشد.
امکان فروش اینترنتی ایزوگام هیرمان که یکی از مسیرهای تجاری مدرن می باشد سبب شده تا دسترسی و ارتباط ساده تری میان مشتریان و کارخانه تولید ایزوگام، فراهم شود. به این دلیل که شما بتوانید از قیمت روز ایزوگام، بطور روزانه و در سریعترین زمان از قیمت ها و تغییرات در بخشنامه ها و همچنین آموزش های متنوع در زمینه ایزوگام مطلع شوید. ایزوگام تک لایه یکی از بهترین محصولات کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان می باشد که برای پروژه ها و عایق کاری های مختلف پیشنهاد می شود.
انواع تولیدات دیگر کارخانه هیرمان به شرح زیر موجود و امکان خرید برای آنها وجود دارد.

  1. ایزوگام دولایه بدون فویل
  2. ایزوگام دولایه صادراتی بردین
  3. ایزوگام سفارشی صادراتی و سوپر صادراتی هیرمان
  4. ایزوگام رنگی
  5. انواع ایزوگام طرح دار
  6. قیمت هر یک از این ایزوگام ها با توجه به این که متریال متفاوتی در تولید آن ها به کار رفته است، با یکدیگر فرق می کند و شما می توانید برای خرید عمده انواع ایزوگام، با دفتر فروش شرکت هیرمان در تماس باشید.
قیمت خام ایزوگام

اکنون ما نیز توانسته ایم تا با بهره گیری از همان تخصص و تجربه، محصولاتی تولید کنیم که خوشبختانه موجب این شده است که لبخند رضایت بر لبان مشتریانمان نقش ببند. ایجاد شرایط برای تولید ایزوگام و تعیین قیمت ایزوگام خام اهمیت بسیار زیادی دارد.

قیمت خام ایزوگام

قیمت خام ایزوگام دلیجان

در راستای مشتری مداری هر چه بیشتر و جلب حداکثر رضایت این عزیزان، تصمیمی که کارخانه ما گرفته است این است که با حذف بازار خرده فروشی، فروش انواع مختلف ایزوگام استاندارد از درب کارخانه صورت گیرد تا بدین ترتیب هم شما مشتریان محترم با خیالی آسوده تر خرید کنید و هم با قیمت هایی به مراتب پایین تر نسبت به موارد نظیر در بازار مواجه شوید و بتوانید آنها را با قیمت های واقعی ایزوگام و خام آنها تهیه کنید. قیمت خام ایزوگام به عواملی مانند مواد اولیه همچون تیشو، پلی استر و وزن و ضخامت ایزوگام بستگی دارد. خرید ایزوگام از کارخانه دلیجان می تواند نتایج رضایت بخش خرید به قیمت خام ایزوگام را تجربه ای خوشایند نماید.

قیمت خام ایزوگام

قیمت خام ایزوگام با قیمت ارزان

برای تاجران و شرکت های پخش که همواره در زمینه ی خرید و فروش عمده ایزوگام فعالیت می کنند، خرید ایزوگام با قیمت خام از درب کارخانه بسیار به صرفه تر بوده و حاشیه سود آن ها در فروش این محصول نیز بسیار عالی می باشد و به همین خاطر نیز بسیاری از کارشناسان به تاجران باتجربه و معتبر در حوزه ی ایزوگام توصیه می کنند که ایزوگام را به صورت عمده و با قیمت خام ایزوگام از کارخانه های تولیدی معتبر خریداری کنند. برای اطلاعت تکمیلی و آگاهی بیشتر شما از قیمت خام ایزوگام همیشه می توانید با کارشناسان ما در این زمینه در ارتباط باشید که اطلاعات تماس با آن ها در زیر اشاره شده است.