فروش ایزوگام سرد

فروش ایزوگام سرد خودچسبان دلیجان با توجه به ویژگی ها و مزایای آن در بازار های داخلی و خارجی با استقبال خوبی مواجه شده و فروش عمده آن با ثبت سفارش آغاز شده است.
یکی از مهم ترین مزایا و ویژگی های ایزوگام سرد خودچسبان، نصب آسان و سریع این محصول بوده که برای مصرف کننده و کارفرمایان به عنوان یک مزیت خاص و ویژه نسبت به انواع ایزوگام دیگر محسوب می شود و از همین رو نیز همواره سعی می کنند از فروش ایزوگام سرد به صورت عمده استفاده کنند.

فروش ایزوگام سرد خود چسبان دلیجان

وقتی نام ایزوگام را می شنویم و یا پشت ویترین مغازه های فروش ایزوگام مشاهده می کنیم بی اختیار به یاد پشت بام می افتیم و فکر می کنیم که این محصول برای عایق پشت بام و جلوگیری از نفوذ آب باران طراحی و قابل استفاده می باشد، اما خیلی جالب است که بدانیم ایزوگام با توجه به نوآوری در تولید و استفاده از مواد اولیه ای که میتواند با ابتکار تبدیل به نمونه دیگری شود، دامنه کاربرد بسیار وسیعی دارد که شاید تا کنون به آن فکر نکردیم. تولید انواع ایزوگام خود چسب که حاصل همین ابتکارات در تولید است میتواند بعنوان نمونه بسیار جالب از این عایق مطرح باشد.
برای رسیدن به بالا ترین زمان نگهداری هر محصول و رسیدن به طول عمر مفید تضمین شده توسط تولید کنندگان و سازندگان هر محصولی می بایست بر اساس روش های استفاده، دستور العمل های اعلامی از جانب کارخانه تولید کننده و مراجعه به استاندارد هایی که برای این منظور وجود دارد و منحصر به همان کالای خریداری شده می باشد استناد نمود و کار کرد.
با توجه به اینکه ایزوگام خود چسب برای نصب نیاز به وسایل قدیمی و بعضاً مخاطره آمیز مانند مشعل و کپسول گاز ندارد، از روشهای استاندارد نصب بهره میبرد و به یک کار تخصصی و فنی که نیاز به آموزش و تجربه دارد مبدل شده است.
به این ترتیب نمی توان انتظار داشت وقتی خلاف روش های مرسوم و معتبر برای نگهداری و استفاده محصولی عمل می نمائیم به اطمینان و اعتماد حداکثری دست یابیم و در ادامه نمیتوان از محصولی که برای کار در مکان بخصوصی تولید و طراحی شده است، در مکان دیگری و مشابه با آن استفاده نمود. بنا براین به نظر می رسد استفاده از عایق برای جلوگیری از آسیب و یا به حد اقل رساندن آسیب لازم الاجرا باشد.
عایق های خود چسب برای اینکه بتوانند به حداکثر کارائی و مقاومت خود برسند، در برخی نقاط ممکن است نیاز به استفاده از پرایمر مناسب با آن داشته باشند. هر کدام از این عایق ها که برای منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرد با نظر کارشناسان و طراحان می تواند تغییر داشته باشد ولی آنچه که قطعی است استفاده از عایق است. به این ترتیب که ایزوگام خود چسب را همانند استفاده در پشت بام منازل یا دیواره و کف اشپزخانه ها با روش خاص می چسبانند و سپس عملیات اجرائی تکمیل کننده را انجام می دهند.

تفاوت ایزوگام معمولی با نوع خود چسب در اجرا

ایزوگام معمولی و آنچه که در بازار وجود دارد و با آن آشنا هستیم، با داشتن مواد پلیمری و قیر و ضخامت مناسب، بعلاوه نصب صحیح در سطح صاف و یکدست می تواند نقش مناسبی را برای عایقکاری داشته و با قیمت بسیار کمتری نسبت به نمونه خارجی آن بکار گرفته شود. هم اکنون تولیدات برخی از تولید کنندگان ایزوگام که دارای کیفیت منحصر بفرد و دارای تائیدیه های لازم از مراجع ذیصلاح می باشند در عایقکاری نقاط مورد نیاز در ساختمان و پروژه های خاص عمرانی در کشور مورد استفاده قرار می گیرند.
ذکر این نکته خالی از لطف نیست که شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با در اختیار داشتن کادر مجرب در خصوص تولید ایزوگام سفارشی برای پروژه هایی از این دست آمادگی کامل داشته و با تحقیق و تولیدات نمونه های بیشمار توانسته در این راستا گام های اساسی و مناسبی را بردارد.
ایزوگام های خود چسب نیز با استفاده از مواد اولیه مناسب و با کیفیت قابل ملاحظه به تنهائی میتواند برای کلیه مکان های مورد نظر برای جلوگیری از نفوذ رطوبت عایقی مناسب باشد و در صورت وجود آنالیز مواد شیمیائی موجود در آنها می تواند مقاومت لازم را در برابر مواد مخرب بالا برده و به نتیجه دلخواه دست یابد.
در برخی مناطق ایران که ساخت و ساز در تراز پائین تر از سطح زمین صورت میگیرد، حتما باید روی فونداسیون و ستون را تا ارتفاع معینی عایق کاری نمود تا از خوردگی بواسطه جنس زمین و آلودگی های ناشی از نفوذ رطوبت همراه با اسید و سولفات موجود در خاک جلوگیری بعمل آید. عایق مورد استفاده در این مناطق می تواند طیف گستردهای از عایق های ضد رطوبت جامد مانند ایزوگام خود چسب، ژئوممبران و پلاستیک باشد و یا از مواد مایع مانند قیر مذاب و یا پرایمر های مخصوص این عملیات را شامل باشد.
با نگاهی موشکافانه و دقت در مراحل اجرائی ساخت پروژه های ساختمانی، حضور عایق های رطوبتی و حرارتی را در مراحل مختلف ساخت مشاهده می کنیم. سازندگان دارای پیشینه قوی و نمونه های بسیار در خور توجه از ایزوگام با کیفیت خود چسب برای عایق کردن روی فونداسیون و کرسی چینی میتوانند استفاده کنند. عایقکاری در این نقاط به این دلیل است که پارکینگ ها عموما محل تردد بسیار است و همیشه در معرض آلودگی و شستشو با انواع مواد شیمیائی و غیر شیمیائی است و بهترین نمونه ایزوگام را باید دراین نقاط استفاده کرد.

مزیت استفاده از ایزوگام خود چسب در ساختمان

شناژ به فونداسیون هائی اطلاق می شود که بصورت نواری و در ابعاد و اندازه های مشخص با قالب بندی از هم جدا می شود. همیشه باید به این نکته توجه کرد که قبل از اجرای ایزوگام سطح مورد استفاده باید کاملاً صاف و یک دست باشد. فرو رفتگی و یا بر آمدگی مانع از اجرای صحیح و درست نصب ایزوگام خواهد بود و در آینده نه چندان دور حتما دچار پارگی و آسیب خواهد شد.
نکته قابل تامل و مهم دیگری که حتما به هنگام نصب باید مد نظر قرار داد این است که همپوشانی برای رول های کناری و در انتهای هر رول باید داشته باشیم. در واقع وقتی یک رول نصب شد و قصد اجرای ایزوگام در کنار رول نصب شده را داریم باید به اندازه حدود ۱۰ سانتیمتر روی رول نصب شده را بگیرد.
با این کار در زمان نصب از نفوذ آب و رطوبت به لایه های زیر ایزوگام جلوگیری می کنیم. نما های کناری ساختمان امروزه مزین به تمثال شهدای گرانقدر و یا نقاشی های زیبا و هنرمندی دستان پر توان زینت بخش این نماها شده است. صاف و مسطح بودن این بخش از ساختمان که با سیمان کاری یک دست و قابل استفاده شده است می تواند محل نفوذ رطوبت و حرارت بیرون هم باشد.
سیمان که ماهیت جاذب رطوبت و آب را در مشخصات فنی خود دارد در بیشتر ساختمانها تا قبل از احداث بنای مجاور به حال خود رها شده و چهره زشت و نامطلوبی را از خود به جای میگذارد. برخی سازندگان پس از اتمام ساخت نماهای کناری را با صرف هزینه قابل ملاحظه ایزوگام می نمایند تا هم جلوه مناسبی به ساختمان بدهند و هم اینکه با انجام ایزوگام ارزش انرژی و هدر رفتن آن را به رخ بکشند. ایزوگام و استفاده از آن برای نماهای مجاور امری لازم و ضروری نیست اما می تواند ارزش بیشتری به کار ساخت ببخشد.
ایزوگام های خود چسب برای استفاده در این بخش بسیار مناسب و با هزینه کمتری قابل اجرا است. در کارخانه ایزوگام هیرمان برای این منظور ایزوگام خود چسب با کیفیت منحصر بفرد و بسیار مناسب از لحاظ قیمت تولید و معرفی شده است که کلیه سازندگان، مالکین بنا می توانند با کسب اطلاع از قیمت و بازدید از نمونه های تولیدات این شرکت برای نصب آن اقدام نمایند.

فروش ایزوگام سرد

اطلاعات بیشتر در خصوص فروش ایزوگام سرد

کارشناسان معتقدند که مصرف ایزوگام خودچسب رشد چشمگیری داشته است و آن هم به جهت اطلاعاتی است که مصرف کننده از فروش ایزوگام سرد و نحوه نصب ایزوگام در سریع ترین زمان به دست آورده است.
اطلاعات فنی در خصوص انواع ایزوگام سرد موجب می شود که خریدار نسبت به تهیه چنین عایق رطوبتی تمایل پیدا کند.
ایزوگام سرد خود چسب:

  • از بهترین قیر پالایشگاهی ساخته میشود
  • نصب سریع دارد
  • عملیات نصب ایزوگام سرد بدون استفادذه از حرارت انجام می شود
  • در دراز مدت این عایق رطوبتی موجب صرففه جویی در هزینه ها خواهد شد.
فروش ایزوگام سرد

ایزوگام مرغوب دلیجان و مشخصه های آن

فروش ایزوگام سرد با آگاهی کامل بهتر است انجام شود و یک ایزوگام خوب و مرغوب ویژگی هایی دارد، که آگاهی از آنها به ما در انتخاب ایزوگام مرغوب کمک می کند. حال، به برخی از این ویژگی ها اشاره می کنیم:

  1. یک ایزوگام مطلوب در درجه اول باید شرایط استاندارد ایران را اجرا کند.
  2. مقاومت ایزوگام باید نسبت به هوای منطقه (گرما و سرما) مناسب باشد.
  3. باید از طول عمر لازم برخوردار باشد، که بطور متوسط ۱۵ سال است.
  4. یک ایزوگام مرغوب باید به لحاظ کششی مقاومت کافی را داشته باشد.
  5. [toggle title=”نکته!” state=”open”]ایزوگام سرد هم مانند دیگر انواع ایزوگام دلیجان دارای ضمانت نامه معتبر فروش است.[/toggle]
فروش ایزوگام سرد

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با بهره مندی از کادر مجرب در زمینه فروش ایزوگام سرد و انواع عایق های رطوبتی می تواند شما را در تمام مراحل خرید همراهی کند. اطلاعات فنی در خصوص تولید و فروش ایزوگام سرد را در سایت خواهید یافت.