فروش ایزوگام طرح دار

فروش ایزوگام طرح دار دلیجان که بسیار جدید است و با کیفیت و ضخامت خوب و استاندارد تولید شده است از هم اکنون با قیمت مناسب آغاز شده است.

کارخانه های تولیدی ایزوگام که تجربه ی بسیار بالایی در این زمینه دارند در سال های فعالیت خود تغییرات بسیار زیادی را تولید و طراحی ایزوگام انجام داده اند زیرا در سال های گذشته تکنولوژی تولید ایزوگام استاندارد پشم شیشه یا تیشو در دست کشور های اروپایی بوده ولی با گذشت زمان و بکار گیری دانش تولید ایزوگام با تکنولوژی اروپا توسط متخصصان ایرانی امکان تولید ایزوگام پشم شیشه یا تیشو نیز در ایران فراهم شده و این عایق رطوبتی به سرعت جایگزین روش های سنتی مختلف شد زیرا دوام و مقاومت و طول عمر این عایق نسبت به بسیاری از روش های سنتی مناسب تر بوده است.

فروش ایزوگام طرحدار جدید دلیجان

بتن همیشه جاذب آب و رطوبت است. این جاذب بودن بخاطر مواد تشکیل دهنده بتن مانند سیمان است که طی فرایند شیمیائی و در ترکیب با مواد طبیعی مانند آهک تولید میشود. واکنش سیمان و مخلوطی از شن و ماسه به همراه آب بتن را تشکیل میدهند که تا رسیدن به مقاومت نهائی خود و در ادامه واکنش میان آنها، آب را به خود جذب میکند.
با این مقدمه به این نکته باید توجه شود که اغلب ساختمانهای امروزی با استفاده از بتن و فولاد ساخته میشوند. به این ترتیب همیشه جذب آب و رطوبت در این ساختمانها وجود دارد و نیاز به جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل جزو الزامات این ساختمانها محسوب میشود. انواع عایقها که برای این منظور در کارخانه ها تولید میشوند به انواع و گونه های مختلف قابل تقسیم و تولید هستند که پرایمر ها و ایزوگام شاخص ترین آنهاست.
انواع پرایمرها را برای نفوذ در ترکهای بجود آمده در بتن و سقف بتنی استفاده میکنند و به همراه آن عایق رطوبتی یا همان ایزوگام را بر روی آن می چسبانند. شعله مستقیم و قیر موجود در ایزوگام باعث ایجاد لایه ای غیر قابل نفوذ در پشت بام و یا محل هائی میشود که در آنها ایزوگام نصب شده است.
نوع دیگری از ایزوگام که دارای نقش و طرح میباشد نیز برای استفاده تولید میشود که علاوه بر عایق بودن، دارای لایه ای از انواع طرح ها و نقوش هستند که ظاهر محل را تحت تاثیر زیبائی خود قرار داده و برای استفاده از محل برای مقاصد و موارد دیگر آماده مینماید.
فروش ایزوگام طرح دار که تنوع بسیاری دارند در سالهای اخیر رو به گسترش و افزایش گذاشته که به این سبب میتوان به استفاده و محبوبیت آن در میان سازندگان و انبوه سازان اشاره کرد.
در برخی نماها، پشت بام، کف روف گاردن، دیوارهای جانبی ساختمان، استخرها و حوضچه های صنعتی قابل شستشو و بسیاری موارد دیگر از مکانهای مورد استفاده ایزوگام طرح دار است که در آنها بکار گرفته میشود.

خط تولید ایزوگام صادراتی طرح دار دلیجان

در خط تولید ایزوگام صادراتی که در انواع طرحدار و ساده و با توجه به حساسیت تولید و استفاده از مواد اولیه طبیعی مانند قیر خالص پالایشگاهی، خط تولید آن باید از ایمنی لازم برخوردار باشد و اینکه باید قبل از شروع به تولید بازرسی های لازم در کیفیت مواد اولیه به دقت صورت گیرد تا اقدام عملی لازم برای تولید بصورت مستمر و بدون وقفه صورت گیرد.
یکی از تجهیزات اصلی و حساس در خط تولید ایزوگام، وجود کوره های پخت است. این کوره ها به دلیل دمای بسیار بالائی که دارند معمولا در بخش جداگانه و با فاصله از دیگر تجهیزات قرار داده می شوند تا به مرور زمان آسیبی به دیگر آنها وارد نشود. مواد اولیه وارد شده به کارخانه در اختیار خط تولید قرار داده می شود و خط تولید با تجهیزات مخصوصی که در آن استفاده شده است این مواد را به لایه ایزوگام تبدیل و در رول های ۱۰ متری برش داده و بسته بندی می نماید.
هر کدام از این مواد با ساختاری که دارند و در نوبت های جداگانه با هم آمیخته و بصورت یک لایه واحد تغییر شکل می دهند. ورودی های خط تولید از قبیل قیر پلیمری، لایه تیشو، پلی آستر و فیلم پلی اتیلن به همراه لایه فویل که از آلومینیوم است و بصورت ورقه های بسیار نازک برای تبدیل ایزوگام ساده به فویل دار به خط تولید وارد می شوند.
بیشتر دستگاه هائی که برای خط تولید ایزوگام استفاده می شود سعی شده تا از پیچ و مهره به هم متصل شوند تا هم تعمیرات به سرعت صورت گیرد و هم در زمان جابجائی بتوان یک بخش را بطور کامل از خط تولید جدا کرد و یدکی آن را متصل نمود تا از توان تولید حداکثر بهره برده شود.
انواع ایزوگام طرح دار با استفاده از استاندار و همسان سازی آن با کشور مقصد در کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان تولید و برای صادرات به کشورهای طرف قرار داد ارسال میگردد. استاندارد  روز اروپا در تولیدات هیرمان نشان از جایگاه تولیدات در سطح بین المللی دارد که با همان کیفیت در داخل نیز مورد توجه قرار دارد.

کیفیت در تولیدات ایزوگام طرح دار هیرمان

با توجه و در نظر گرفتن تمامی مواد اولیه بکار رفته در تولید ایزوگام و بررسی هر کدام بصورت جداگانه به این نتیجه خواهیم رسید که این مواد چه از دل طبیعت گرفته شده باشند، مانند پودر تالک که از خرد کردن و پودر کردن سنگی به همین نام بدست می آید و چه قیر که حاصل فرایند پیچیده و دانش بنیان محسوب می شود، همگی دارای عمر طولانی و دوام در برابر تغییرات شرایط جوی و طبیعی هستند. اما ایزوگام تولید شده از مجموع این مواد نمیتواند عمر زیادی را تجربه کند.
البته ضمانت کارخانجات تولید ایزوگام بطور عام ۱۰ یا ۸ سال است. مگر تولیدات با کیفیت صادراتی و سوپر صادراتی هیرمان که تا ۲۵ سال، هم ضمانت نامه معتبر کارخانه و هم بیمه نامه قابل اطمینان را در کنار خود دارد.
موضوع مهم در تولیدات با کیفیت این است که ممکن است یکی از مواد بکار گرفته شده از کیفیت مناسب برخوردار نباشد و ناخالصی داشته باشد. همان ماده می تواند نقطه ضعف ایزوگام باشد و طی مدت زمان کوتاه از عمر خود، به نیستی گرایش داشته باشد و چون کارکرد ایزوگام عایق بودن است همان لایه می تواند کارکرد آنرا دچار اختلال نماید و از دایره کارکرد خارج کند.
عمر مفید و یا چرخه عمر ایزوگام به مقاومت و دوام آن در شرایط مختلف بستگی دارد. ممکن است ایزوگامی که از خط تولید بصورت یک نواخت تولید می شود برای برخی مناطق قابل استفاده نباشد. به همین دلیل باید قبل از انتخاب این نکته را در نظر داشته باشید. در مجموع باید نکات قابل تامل و ریزی را برای ایزوگام مد نظر قرار داد تا به عمر مفید آن افزوده شود و تا سال ها از استفاده مجدد و هزینه سربار جلوگیری نمود.
ممکن است ایزوگام از نظر نصب دچار اشکال باشد و نصاب دقت کافی را در نصب و چسباندن ایزوگام نکرده باشد و در برخی زوایا و اطراف لوله ها و کنار پشت بام و یا در کف سرویس های بهداشتی سهل انگاری کرده باشد. برای رفع این نقص با مشاورین مجموعه هیرمان در دفتر فروش، کارخانه و یا نمایندگی های هیرمان در مراکز استانها و یا شهرستانهای بزرگ در تماس باشید.

قیمت فروش ایزوگام طرح دار

شرکت های تولیدی با استفاده از متخصصان داخلی و دستگاه های جدید تغییرات بسیار زیادی را در طراحی و ساخت لایه های مختلف ایزوگام انجام دادند تا بتوانند ایزوگام استاندارد با کیفیت عالی را تولید و با ضمانتنامه های معتبر روانه بازار کنند. با پیشرفت صنعت ایزوگام در کشور های اروپایی و ورود تکنولوژی جدید تولید ایزوگام ارزان در ایران امروزه کارخانه های تولید کننده در کشور با استفاده از تکنولوژی جدید قادر به تولید طرح دار نیز می باشند. قیمت های ایزوگام طرح دار با توجه به نوع ایزوگام و طرح عایق رطوبتی انتخاب شده تعیین می شود و نوسانات قیمت مواد اولیه هم تاثیر گذار هستند.

فروش ایزوگام طرح دار

فروش ایزوگام طرح دار با طرح های جدید

همانطور که شاید بسیاری از مردم از این موضوع آگاه می باشند روز به روز کارخانه ها و شرکت های تولیدی در حال طراحی و تولید ایزوگام طرح دار جدید می باشند که می توان آن ها را در بازار مشاهده کرد که با قیمت های مختلف و در حجم های مختلف خرید و فروش می شود. برای مشاهده و دریافت لیست انواع ایزوگام طرح دار جدید دلیجان با مسئولان فروش این سایت ارتباط برقرار کرد و همچنین پس از انتخاب طرح مورد نظر خود می توانید شرایط فروش ایزوگام طرح دار مورد نظر خود را از مسئولان فروش ا سایت جویا شوید.