فروش ایزوگام شنی

فروش ایزوگام شنی مرغوب دلیجان سعی می کنند با تولید کنندگان و کارخانه های بزرگ تولید کننده ایزوگام همکاری کرده و از طریق آن ها باکیفیت ترین و بهترین انواع ایزوگام را خریداری کنند.
فروش ایزوگام شنی که در بهترین و بزرگترین کارخانجات ایزوگام دلیجان تولید می شود از مواد اولیه بسیار مرغوب و با چسبندگی بالا و در رنگ های متنوع برخوردار است و برای پروژه های خاص مورد استفاده قرار می گیرد. در اینجا قصد داریم مطالبی در رابطه با نحوه ی فروش ایزوگام شنی مرغوب از یک برند معتبر و بزرگ را ارائه نماییم.
ایزوگام شنی در رنگ های قرمز، آبی، زرد، خاکستری و سیاه و….تولید می شود.

مشخصات ایزوگام شنی مرغوب دلیجان

نور خورشید که سفید به چشم ما می رسد، در حقیقت مجموع هفت نور اصلی با طول موج های مختلف است که با تداخل در هم تشکیل نور سفید را می دهند. اما این نور سفید را که ما می بینیم دارای رنگ ها و طول موج های بسیاری هم هست که چشم ما توانائی دیدن آنها را ندارد و ساختار چشم ما برای آن نورها و طول موج ها ساخته نشده است. مثلا نور فرو سرخ و یا فرا بنفش، اما نمی توانیم بگوئیم نوری غیر از آنچه ما می بینیم وجود ندارد. همچنین نور خورشید می تواند گرما تولید کند و در برخی روزهای سال بودن در زیر نور خورشید میتواند بسیار لذت بخش باشد.
شاید تا به حال به این نکته دقت نکرده باشید که تمام ایزوگام های تولید شده برای استفاده در پشت بام منازل دارای یک لایه آلومینیومی می باشد. این لایه آلومینیومی با خاصیت فلزی خود می تواند کار مهم و با ارزشی را انجام دهد. یکی از موارد قابل استفاده لایه آلومینیوم موجود در ایزوگام، استفاده از خاصیت فلزی و صیقلی آن برای بازتاب نور مستقیم خورشید است که در تمام روز های سال بر آن می تابد.
این لایه با وجود نازکی خود در آزمایشات انجام گرفته روی آن از مقاومت بسیار بالائی برخوردار است تا حدی که تولید کنندگان ایزوگام با اطمینان ضمانت نامه هائی برای طولانی مدت صادر و در اختیار خریداران قرار می دهند. ضخامت لایه آلومینیوم بکار رفته در تولید ایزوگام بین ۱۶ تا ۱۴ میکرون است که وظیفه ممانعت و حفظ لایه های زیرین ایزوگام را در اختیار دارد. این لایه فلزی با رنگ طبیعی خود و صیقلی بودن سطح می تواند بازتاب کننده خوبی برای نورهای تابیده شده داشته باشد و از سرایت گرمای نور به لایه های قیری ایزوگام جلوگیری نماید.
ایزوگام با لایه شن نمونه دیگری از این تولیدات است که در نمای خود از شنهای رنگی و با تکنولوژی بالا تولید و مورد استفاده قرار میگیرد. خاصیت و ویژگیهای بسیاری دارد و با توجه به رنگهای بسیار متنوع که میتوان از آنها در تولید استفاده کرد، هماهنگی با سلیقه و انتخاب شما برای پشت بام و یا نما میتواند به محبوبیت آن بیافزاید.

استفاده از اینترنت برای خرید ایزوگام شنی

در تولید ایزوگام شنی از لایه های دیگری هم استفاده میشود که در کیفیت آنها بسیار مهم هستند. این لایه ها و در ترکیب با قیر مجموعه ای یکپارچه را تولید میکنند که ما به آن عایق و یا ایزوگام میگویم. پلی استر که از مواد اولیه پلیمری می باشد شکل ظاهری نمد مانندی دارد که با تار و پودی از جنس پلاستیک تولید می شود. لایه پلی استر به دو صورت در تولید ایزوگام بکار می رود.
یکی بصورت سوزنی که خصوصیت بارز آن این است که در برابر حرارت تغییر حالت داده ولی دارای مقاومت بسیار بالائی در برابر کشش دارد. لایه پلی استر سوزنی در دمای بالا احتمال اشتعال بسیار دارد که برای نصب می بایست این نکته را مد نظر قرار داد. خصوصیت قابل ذکر ایزوگام تولید شده با پلی استر استاندارد می تواند این باشد که در حین چسباندن در محل کمترین میزان از هم گسستگی یا به اصطلاح از هم پاشیدگی را دارد.
نوع دیگر پلی استر بکار رفته در تولید ایزوگام پلی استر اسپانباند است.پلی استر اسپانباند در پروسه ای با استفاده از مجموعه عوامل فیزیکی، شیمیائی و مکانیکی و در شرایط آزمایشگاهی خاص تولید می شود که با داشتن وزن بسیار کم یکی از قوی ترین مواد و دارای انعطاف فوق العاده در میان مواد مهندسی محسوب می شود. لازم به ذکر است که اسپانباند روش تولید لایه پلی استر است که محصول تولید شده با این روش با همین نام در بازار عرضه می گردد.
در سالهای اخیر و با استفاده از بستر اینترنت برای خرید، مشتریان میتوانند از این طریق انتخاب و خرید های خود را انجام دهند. با افزایش امنیت و سهولت در خرید های اینترنتی فاصله های بین تولید کننده و خریدار از میان برداشته شده است و مکان نیز تا حدودی به فراموشی سپرده شده است. با در اختیار داشتن آدرس فروشگاه اینترنتی تولید کننده به راحتی میتوانید انواع ایزوگام شنی با رنگهای مورد علاقه خود را انتخاب و با دفتر فروش برای ارسال آنها هماهنگ کنید.

فیلم در ایزوگام و نقش آن چیست؟

یکی از لایه های استفاده شده در ایزوگام، پلی اتیلن یا به اصطلاح تخصصی آن فیلم پلی اتیلن می باشد. دادن کلمه فیلم به این لایه بخاطر ویژگی رول شدن و طولهای مختلف است. مثلا فیلم پلی اتیلن با عرض ۲ متر و طول ۲۰ متر که وقتی بصورت رول در می اید نام فیلم را به آن اطلاق میشود.
فیلم پلی اتیلن کاربرد های بسیاری در امور زندگی ما دارد. از بسته بندی های آب معدنی تا بسته بندی مواد خوراکی و حتی پلاستیک های حمل مواد خریداری شده از مغازه ها را نیز میتوانیم مثال بزنیم. پلی اتیلن که بر اثر فرایند شیمیائی و در کارخانه های پتروشیمی تولید میگردد در صنعت تولید ایزوگام از لایه های اصلی و حیاتی محسوب می گردد.
اگر یک رول ایزوگام را در نظر داشته باشید و پس از باز کرده بسته بندی و یا وکیوم کارخانه تولید کننده به چشم می آید و در ظاهر نمایان می شود همان لایه پلی اتیلن است . که روی آن و در فواصل معین نام تجاری کالا و شرکت تولید کننده و اطلاعات دیگری بنا به سلیقه تولید کننده می تواند روی آن چاپ شود.
فیلم پلی اتیلن علاوه بر ارائه اطلاعات نام تجاری و نشان کارخانه تولید کننده برای جلوگیری از بهم چسبیدن لایه های ایزوگام در زمان رول کردن هم کاربرد دارد.
لایه فیلم پلی اتیلن می تواند در ضخامت های متفاوتی تولید و عرضه شود و این موضوع ارتباط تنگاتنگی با مورد استفاده آن دارد. معمولا برای استفاده در تولید ایزوگام از لایه فیلم پلی اتیلن با ضخامت بین ۵۰ تا ۶۵ میکرون استفاده می شود.
پس از اینکه ایزوگام برای نصب آماده شد و حرارت دهی به آن آغاز گردید، این لایه بر اثر حرارت آب شده و از بین میرود و در حقیقت قیر مذاب به سطح مورد نظر می چسبد و ایزوگام برای بهره برداری آماده است و در ادامه آنچه در ظاهر نمایان می شود همان لایه روئی ایزوگام است که با یک لایه آلومینیومی در ایزوگام های فویل دار و یا لایه سنگریزه ای در اکثر پشت بام ها دیده می شود.

فروش ایزوگام شنی

فروش ایزوگام شنی در سراسر تهران

فروش ایزوگام شنی مرغوب دلیجان در تهران آغاز شده است و بسیاری از نقاط تهران تحت پوشش نمایندگی های فروش ایزوگام دلیجان قرار گرفته اند.
به طور مثال در مناطقی مانند:

 • تهرانسر غربی
 • تهرانسر شرقی
 • باشگاه نفت
 • تهرانسر مرکزی
 • شهرک پاسداران
 • تهرانسر شمالی
 • شهرک آزادی
 • بهارستان
 • فردوسی
 • امامزاده یحیی
 • پامنار
 • بازار
 • سنگلج
 • تختی
 • هرندی
 • آبشار
 • قیام
 • کوثر
 • ایران
 • دروازه شمیران، فروش ایزوگام شنی آغاز شده است.
فروش ایزوگام شنی

هنگام خرید ایزوگام به موارد زیر توجه کنید:

شرایطی که در زیر یادآور می شویم در هنگام فروش ایزوگام شنی و یا دیگر انواع ایزوگام درجه یک مصداق دارد:

 1. لزوما ایزوگامی را انتخاب کنید که متناسب با شرایط آب و هوایی محل نصب ایزوگام باشد،
 2. این اطلاعات بر روی لیبل نصب شده بر روی ایزوگام ثبت گردیده است.
 3. ایزوگام را متناسب با موارد کاربرد انتخاب کنید، بطور مثال: ایزوگام فویلدار جهت عایق کاری بام ساختمان و ایزوگام پودری جهت عایق کاری سرویس بهداشتی استفاده می شود.
 4. به وزن ایزوگام توجه کنید، وزن ایزوگام بطور استاندارد نباید کمتر از ۳۹ کیلوگرم باشد.
فروش ایزوگام شنی

نصب ساده و آسان ایزوگام ماسه ای

فروش ایزوگام شنی همان طور که می دانید با قیر پالایشگاهی بهترین کیفیت و قیمت را به خریدار نشان می دهد و به این ترتیب برای خرید ایزوگام شنی باید دقت کنید که در کجا و به چه منظوری از این ایزوگام استفاده می کنید. نصب ایزوگام زمانی که توسط افراد ماهر و کارآزمورده انجام شود، بهترین نتیجه را خواهد داشت و ایزوگام شنی، ایزوگام پلیمری قیری است. برای اطلاع از فروش ایزوگام شنی به صورت عمده و ویژه به سایت شرکت ایزوگام هیرمان دقت کنید.