فروش ایزوگام نقش دار

فروش ایزوگام نقش دار و رنگی با طرح های آجری و سنگی و سرامیکی با کیفیت عالی توسط شرکت ایزوگام هیرمان صورت می گیرد و روانه بازار می شود. ایزوگام نقش دار به صورت ایزوگامی روکش دار تولید می شود و فروش ایزوگام نقش دار آغاز شده و در این نوع عایق رطوبتی که طرح ها و شکل های بسیار زیبایی دارد، دقت و توجه بسیاری به عمل می آید به طوری که بسیار زیبا و منحصر به فرد، جدا از کیفیت و مرغوبیت، المان های مختلفی مورد بررسی و تحقیق قرار می گیرد و در فرمولاسیون این ایزوگام خیلی دقت می شود.

فروش ایزوگام نقش دار کیفیت عالی

بسیاری از نقاط در ساختمان نیاز به دیده شدن دارند و در این بین نمای آنها از همه مهمتر است. استفاده از متریال برای نما و برای بخشیدن ظاهر متفاوت به نما نسبت به دیگران پدید آمده اند. همچنین از متریال نما و انواع آن برای مقابله با عوامل طبیعی فرسایش مانند نور مستقیم خورشید، افزایش  و کاهش دمای روزانه و فصلی، بادهای مخرب و بعضاً آلوده به شن و ریزگردها و بارندگی بکار گرفته میشوند.
برخی از این مصالح شاختمانی با توجه به قیمت  و هزینه بالای استفاده از آنها را نمیتوان در همه نقاط مورد استفاده قرار داد و برخی هم شرایط را نمیتوانند تحمل کنند و یا در مقابل همه آنها مقاومت ندارند. استفاده از عایق برای مقاومت در شرایط سخت روزانه و فصلی بوجود آمدند و با کارکرد و دوامخود توانستند در بخشهائی از ساختمان و پروژههای عمرانی بعنواه تنها نمونه قابل استفاده بکار گرفته شوند. ایزوگام و عایق رطوبتی یکی از آنهاست.
ایزوگام که مواد اولیه آن و اصلی ترین آن قیر میباشد و در ترکیب با لایه های دیگر میتواند در بیشتر مناطق نیازمند به عایق استفاده شود. از زیرسازی فونداسیون و کرسی چینی گرفته تا پشت بام را میتوان با این عایق پوشش داد و با استفاده از نوع مرغوب و مناسب آن میتوان تا سالها بدون نیاز به تعمیر و یا ترمیم به کارکرد آنها اعتماد کرد.
ایزوگام طرح دار را میتوان در نمای مجاور ساختمانهای اداری و تجاری و مسکونی، استخرها، حوضچه های پرورش ماهی و آب انبارها، مخازن آب و بسیاری نقاط دیگر مورد استفاده قرار داد و تا سالها اطمینان از کارکرد آنها داشت. انتخاب ایزوگام طرح دارو متناسب با مکان مورد نیاز را باید در یکجا دید و از انواع آن مطلع شد تا بتوان بهترین و زیباترین و متناسب ترین را با قیمت ارزانتر تهیه کرد.
شرکت هیرمان با در اختیار داشتن تعداد بسیار زیادی از طرح های زیبا و با کیفیت تولید بسیار بالا آلبومی از تولیدات و امکان تولید در آینده را برای شما در دفتر فروش اصلی و در کارخانه دارد که میتوانید از وجود آن برای انتخاب و مشاوره بهره ببرید.

ایزوگام طرح دار مناسب استانهای شمالی

استانهای شمالی کشور در برخی از نقاط بنا و ویلاهای شخصی میتوانند از ایزوگام طرح دار استفاده کنند. دلایل زیادی برای این پیشنهاد وجود دارد که با توجه به شرایط استان و رطوبت در آنها قابل توجه میباشد. ایزوگام که در ماهیت خود مقاومت در برابر این شرایط را دارد میتواند گزینه مناسبی برای این منظور باشد.
در بیشتر استانهای شمالی وجود رطوبت در همجواری با دریا از خصوصیات آنهاست و ایزوگام در مقابلهبا این شرایط بسیار موثر خواهد بود. نمونه طرح دار آن برای نمای ویلا، سقف شیب دار بجای سفال، دیوارها بجای سنگهای لاشه با قیمت مناسب قابل استفاده میباشد.
در تولید ایزوگام طرح دار بجای لایه آلومینیوم ساده از نوع طرح دار آن استفاده میشود که با توجه به مقاومت آلومینیوم در برابر نفوذ رطوبت میتواند گزینه خوبی برای این منظور در دسترس باشد. ایزوگام بواسطه مواد نفتی و پلاستیکی موجود در آن توانسته جایگاه خوبی در میان استفاده کنندگان کسب نماید.
بدین منظور تمام انبوه سازان و سازندگان در پاره ای از مراحل ساخت از این محصول استفاده مینمایند. نقاطی از قبیل فونداسیون، دیوارهای زیر زمین برای آببندی، کف آشپزخانه، دیوارهای سرویس بهداشتی و حمام، پشت بام و حتی داکتهای تاسیسات و برای پوشش لوله های سرد و گرم و فاضلاب خروجی از ساختمان از وجود ایزوگام میتواند بهره ببرد.
با تغییرات اندک در مواد تشکیل دهنده ایزوگام میتوان دامنه کاربرد این محصول را افزایش داد. مثلاً با تغییر در لایه رویی و استفاده از طرح های متنوع امکان استفاده برای نمای ساختمانها در برخی مناطق قابل استفاده میباشد، یا تغییر در ضخامت ایزوگام میتوان آنرا برای لایه زیرین آسفالت روی پلهای بتنی بکار گرفت. حتی تغییر در ابعاد رول ممکن است به لایه پوششی برای لوله های زیر آب دریا و لوله های انتقال آب و گاز که در زیر سطح کار گذاشته میشوند به عنوان کوتینگ بکار رود.
قابل ذکر است که کلیه تولیدات و سفارشات ایزوگام در کارخانه هیرمان با بهترین مواد پلی استر و تیشو بعلاوه قیر پلیمری تولید و با جدید ترین دستگاه های بسته بندی بصورت وکیوم و استاندارد تولید و عرضه میگردد. علاوه بر این ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام با ضخامت های متنوع و تعداد لایه های متفاوت می تواند هر سلیقه ای را پوشش داده و مصرف را در اماکن مختلف در بر داشته باشد. برای اطلاع از قیمت های به روز و کسب اطلاع از انواع تولیدات این کارخانه می توانید به دفتر فروش مرتبط و از مشاورین و کارشناسان مجرب و آموزش دیده این مجموعه بهترین بهره را ببرید.

نصب ایزوگام مهمتر از خرید ایزوگام است

توصیه اکید میگردد کار نصب ایزوگام را به همان مراکز خرید و یا نمایندگی های فروش ایزوگام بسپارید تا در صورت بروز خسارت های احتمالی بتوان مراجعه و نسبت به انجام تضمین خدمات پس از نصب اقدامات مناسب را انجام داد. برخی از شرکت های تولید کننده با داشتن نمایندگی های معتبر در محل مصرف، پاسخگوی اینگونه موارد پیش آمده هستند و با روی باز از این مسائل استقبال نموده و رضایت مشتری را به همراه تضمین کیفیت محصول تولیدی خود کاملا مد نظر دارند و از این بابت نگرانی ندارند.
یکی از این تولید کنندگان که توانسته با عقد قرارداد فروش و نصب با دفاتر و نمایندگی در بسیاری از مراکز استان ها کار نصب را نیز به افراد متخصص و با تجربه بسپارد و از این بابت اطمینان خاطر قابل توجه را به خریدار و مصرف کننده منتقل نماید شرکت تولیدی هیرمان می باشد.
این شرکت تولید کننده با استفاده از تجربیات افراد و تخصص آنها و همچنین آموزش در سطوح بالا، علاوه بر کیفیت بسیار بالای تولیدات، از نصابان بسیار حرفه ای و آموزش دیده در زمینه نصب استفاده می نماید و کلیه فرایند تولید، ارسال، فروش و نصب را بصورت کاملاً تخصصی و با رعایت تمام قوانین و قواعد کار حرفه ای به انجام میرساند.
همچنین ارتباط دفاتر فروش با مصرف کنندگان بصورت ادواری صورت می گیرد تا از رضایت مشتری های خود اطمینان حاصل نماید و در جهت رفع مشکلات و معضلات آنها از هیچ تلاشی فروگزار نمی کند. با خرید محصولات ایزوگام شرکت هیرمان اطمینان و آرامش را به همراه آسایش در اختیار خواهید داشت.
نکته پایانی و بسیار مهم در این مورد این است که محصول انتخاب شده برای نصب با محل و شرایط مکانی محل باید در مطابقت کامل باشند و برای انتخاب نوع ایزوگام و تناسب آن با محل می توانید از مشاوره رایگان با افراد با تجربه و کارشناسان این مجموعه بهره ببرید.

فروش ایزوگام نقش دار با بهترین کیفیت

این ایزوگام دارای استحکام و چسبندگی زیادی می باشد و ایزوگام نقش دار همانطور که به ایزوگام رنگی معروف است دارای رنگ و طرح های زیبایی می باشد که متقاضیان زیادی جدا از رنگ و زیبایی آن، به طرح و کیفیت آن که بسیار عالی می باشد، مورد توجهشان قرار می گیرد. ایزوگام نقش دار دارای طرح و رنگ های زیبایی است که با کیفیتی عالی و استاندارد می باشد که با دریافت ضمانت نامه معتبر کارخانه می توان اطمینان خاطر داشت که برای پوشش ساختمان خود دچار هیچ مشکلی نخواهید شد و مقاوم در برابر هر رطوبتی می باشد که از باران زدگی ها حاصل می شود و در هنگام فروش ایزوگام به طرح و نقش مورد نیاز خود دقت کنید.

فروش ایزوگام نقش دار

تولید و فروش ایزوگام نقش دار رنگی

ایزوگام که همان قیر و گونی می باشد ولی به نوعی بسیار متفاوت در کیفیتی بی نظیر، که خلاقانه روی آن کار شده و این روز ها در عایق بندی ساخت و ساز ساختمان، یکی از بهترین عایق ها، ایزوگام نقش دار است و فروش ایزوگام نقش دار مورد توجه قرار گرفته است.

فروش ایزوگام نقش دار

باید از تولید کنندگان آن کمال تشکر را داشت که با متکی به دستگاه های پیشرفته ایزوگامی با نقش و طرحی زیبا ارائه داده اند و پیشنهاد می شود برای دریافت کاتالوگ و لیست قیمت فروش ایزوگام نقش دار با ما در ارتباط باشید. در هنگام نصب ایزوگام نقش دار ، نکات بسیار زیادی مورد توجه قرار میگیرد که اهمیت فراوانی دارد و در هنگام فروش ایزوگام نقش دار توصیه های لازم برای نصب ایزوگام هم اعلام می شود.