صادرات ایزوگام ساده

صادرات ایزوگام ساده به کشورهای همسایه ماند عراق، ترکیه، افغانستان و پاکستان صادر می شود و از طریق بازارچه های مرزی به محل پروژه ها حمل می گردد.

ایران را می توان به عنوان قطبی مهم در حوزه تولید ایزوگام ساده و مرغوب در جهان معرفی کرد. قطبی که سردمدار تولید ایزوگام در آن، کارخانه دلیجان است. کارخانه ای که به واسطه داشتن نیروهایی متخصص، همواره ایزوگامی مرغوب و مقرون به صرفه را تولید و راهی بازار های بین المللی می نماید. صادرات ایزوگام ساده به کشور های مختلف، امروزه در دستور کار مرکز صادراتی یاد شده قرار گرفته است.

ایزوگام صادراتی درجه یک پلیمری

صادرات ایزوگام ساده

صادرات ایزوگام ساده و فویل دار

صادرات ایزوگام ساده بخش مهمی از معرفی محصولات داخلی را به خود اختصاص می دهد. چرا که به این واسطه می توان شاهد ارائه تولیدات ممتاز در سطح بین المللی بود و بر این اساس تعاملات اقتصادی را گسترش داد.
طبقه بندی ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده به عبارت زیر است:

  • ایزوگام تک لایه فویل دار
  • ایزوگام دولایه فویل دار
  • ایزوگام ساده یا پودری

ایزوگام ساده برای بسیاری از پروژه ها و مصارف عمومی به صورت سفارشی تولید می شود.

صادرات ایزوگام ساده

نقش صادرات ایزوگام

در جهان صنعت و تولید امروزی، ایران از جایگاهی ممتاز در تولید انواع ایزوگام های ممتاز در دنیا برخوردار می باشد و بر همین اساس ایزوگام به عنوان یکی از محصولات صادراتی درجه یک در ایران شناخته می شود.
صادرات ایزوگام به کشور های همسایه، در قالب صادراتی پایدار و سودآور انجام می پذیرد و اصلی ترین عامل صادرات ایزوگام ساده و فویل دار را می توان مرکز صادر کننده نمونه کشور معرفی نمود.
[toggle title=”نکته!” state=”open”]ایزوگام صادراتی در کانتینرهای سرپوشیده بارگیری و سپس پلمپ می شود.[/toggle]

صادرات ایزوگام ساده

فروش آنلاین ایزوگام صادراتی

شرکت ما به عنوان یک مرکز صادرات آنلاین و بی واسطه، با فراهم نمودن تمامی زیر ساخت های مورد نیاز در حوزه صادرات، مسیر سودآوری و تجارت کلان را برای تمامی علاقه مندان و فعالان در این زمینه ایجاد نموده است و صادرات ایزوگام ساده آغاز کار است.
فروش آنلاین ایزوگام صادراتی می تواند راه های ارتباطی با خریدار و کارخانه را ساده تر و خرید ایزوگام را سرعت ببخشد و صادرات ایزوگام ساده و فویل دار بخش مهمی ار در آمد کارخانجات است.

 

 

بر همین اساس برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی صادرات ایزوگام ساده و فویل دار، می توان با کارشناسان بخش صادرات ما ارتباط برقرار نمایید، در صورت عدم آگاهی سبب ایجاد خسارات جبران ناپذیری میشویم.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی شرکت هیرمان که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: محتوا محافظت شده است