مشخصات فنی ایزوگام

مشخصات فنی ایزوگام دلیجان چیست و حتی در حد تخصصی و جزئی برای تاجران و خریداران عمده ایزوگام ضروری می باشد، در غیر این صورت باعث به وجود آمدن خسارات جبران ناپذیر میشود.

داشتن اطلاعات تخصصی در صنعت ایزوگام و بخصوص ایزوگام درجه یک دلیجان باعث می شود تا تاجران و خریداران عمده در همکاری با شرکت ها و کارخانه های تولیدی بهترین محصولات را انتخاب و با قیمت مناسب خریداری کنند و همچنین در فروش ایزوگام بتوانند با ارائه ی اطلاعات و مشخصات فنی محصول خود اعتماد مشتریان را جلب نمایند.

مشخصات فنی ایزوگام

نکات مشخصات فنی ایزوگام

در این مطلب قصد داریم اطلاعات و نکاتی را در رابطه با مشخصات فنی ایزوگام ارائه کرده که دانستن آن ها برای تاجران و فعالان صنعت ایزوگام ضروری بوده و خریداران جزئی این محصول نیز می توانند از طریق این نکات در هنگام خرید بهترین خرید را از فروشگاه ها و مراکز فروش داشته باشند.
[toggle title=”نکته!” state=”open”]ایزوگام خوب با مشخصات فنی استاندارد، به صورت عمده و از درب کارخانه به فروش می رسد.[/toggle]
داشتن اطلاعات تخصصی در رابطه با نوع قیر بکار رفته در ایزوگام و به عبارتی پلیمری بودن قیر بکار رفته در ایزوگام و یا استفاده از قیر دمیده در تولید آن باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد زیرا همین عامل در تعیین قیمت و کیفیت ایزوگام تاثیر بسیار زیادی دارد.

مشخصات فنی ایزوگام

مشخصات فنی ایزوگام

علاوه بر نوع قیر بکار رفته در ایزوگام موارد بسیار دیگری نیز به عنوان مشخصات فنی ایزوگام شناخته می شوند که دانستن آن ها برای هر تاجری اهمیت دارد که می توان به جنس لایه تیشو، لایه پلی استر و نوع روکش و… اشاره کرد که همگی تاثیر حائز اهمیتی در کیفیت و قیمت نهایی انواع ایزوگام تاثیر گذار می باشد.
در هر زمان برای به دست آوردن اطلاعات و مشخصات فنی بیشتر در زمینه ی خرید و فروش ایزوگام پیشنهاد می شود با مشاوران ما ارتباط بگیرید،زیرا عدم اگاهی سبب وارد آمدن خسارات جبران ناپذیری میشود.

مشخصات فنی ایزوگام هیرمان
طولمتر

۰٫۰۵ ± ۱۰

۱۰m

Length

عرضسانتی متر

۱± ۱۰۰

۱۰۰cm

width

ضخامتمیلی متر

۰٫۲ ± ۴

۴MM

Thickness

وزنکیلوگرم برمترمربع

۰٫۲  ± ۴٫۱

۴٫۱kg/m2

weight

مقاومت در برابر سرمادرجه سانتیگراد

صفر

۰۰

Resistance against coldness

مقاومت در برابر گرمادرجه سانتیگراد

۱۲۰+

۱۲۰ ۰+

Resistance against heat

نقطه اشتعالدرجه سانتیگراد

۲۵۰

۲۵۰ ۰

Fire

مقاومت کشش درنقطه

 

ماکزیمم نیرو (حداقل)

کیلوگرم/۵ سانتیمتر

کیلوگرم /۵ سانتیمتر

طولی ۴۰

 

عرضی ۳۰

LONGITUDINAL 40 Kg/5CM

 

TRANSVERSE 30 Kg /5CM

Tensile strength of

 

Max.load

نوع مخلوط اشباع کنندهقیر اصلاح شده با پلیمر

refinedtar polymere

Saturating mixture

نوع بسترپلی استر سوزنی نبافته + تیشو (الیاف شیشه) نخدار

(Polyester + cotton tissues (fiberglass

Type of bed

وجه داخلیپودر معدنی یا فیلم پلی اتین یا روکش آلومینیوم

Mineral power of polyethylene
film

Liner surface

وجه خارجیفیلم پلی اتین

Polyethylene film

 

Outer surface

مشخصات فنی ایزوگام درجه یک دلیجان را در فیلم زیر مشاهده نمایید.

 

برای تهیه و سفارش انواع ایزوگام دلیجان با مشخصات فنی ایزوگام باکیفیت می توانید از کارشناسان ما در شرکت ایزوگام هیرمان و بردین مشاوره های لازم را دریافت نمایید.