بهترین کیفیت ایزوگام

بهترین کیفیت ایزوگام دلیجان کدام است؟ شناخت کیفیت ایزوگام  کار آسانی نبوده و شاید بسیاری از افراد تصور نمایند که این کار به سادگی انجام می شود ولی اینگونه نیست.
کارشناسان معتقدند در انتخاب و شناسایی بهترین کیفیت ایزوگام باید مشخصات فنی و موارد بسیار زیادی با استفاده از کارشناسان و ابزار های مختلف مورد بررسی و آزمایش قرار گیرد.
اکثر تاجران و فعالان حوزه ی ایزوگام برای آن که بتوانند به راحتی بهترین و باکیفیت ترین ایزوگام را در بازار شناسایی کرده و یا از کارخانه ها خریداری کنند، سال های زیادی در این صنعت فعالیت کرده و امروزه با استفاده از تجربیات و دانش تخصصی که در این حوزه به دست آورده اند، می توانند در انتخاب باکیفیت ترین و بهترین ایزوگام عملکرد خوبی داشته باشند.

بهترین کیفیت ایزوگام دلیجان کدام است

کیفیت تیشو می تواند در قابلیت انعطاف ایزوگام نقش حیاتی داشته باشد، همچنین تیشوی نامناسب و عاری از کیفیت در لحظه ورود به سینی قیر مذاب می تواند تحت تاثیر حرارت موجود در سینی دچار فعل و انفعالات شده و در تولید لایه اصلی ایزوگام خلل وارد نماید.
نقش تیشو در ایزوگام  این است که به همراه قیر و پلی استر لایه مقاومی را در برابر رطوبت ایجاد نماید و همچنین قابلیت انعطاف هم داشته باشد که بتوان در انتهای مراحل تولید آنرا بصورت رول در آورده و در بسته بندی های یک شکل و یک پارچه به بازار منتقل نمود.
برای کارخانه داران و تولید کنندگان ایزوگام و عایق های حرارتی و رطوبتی مقادیر تغییرات در طول و عرض رول ایزوگام بسیار دارای اهمیت است و اینکه در زمان خروج از سینی و در انتهای خط تولید از فرم خود خارج نشده و کل فرایند در یک راستا و با عرض یکسان برش خورده و به ادامه خط تولید که همان سرد کننده ها و بسته بندی است وارد گردد.
لایه تیشوی مصرفی در تولید ایزوگام باید دارای مشخصه های مورد قبول باشد تا بتوان از آن در تولید بهره برد. یکی از این نکات این است که تیشو باید در تمام طول خود دارای سطح صاف و یک دست باشد تا موجب بر آمدگی و یا فرو رفتگی در سطح ایزوگام نباشد.
در مرحله بعد تیشو باید منطبق بر استاندارد های مورد تائید سازمان استاندارد ملی ایران باشد. مورد مهم دیگری که میتوان به آن اشاره نمود این است که تیشوی مورد مصرف باید دارای ضخامت یکسان در طول و عرض رول باشد.
این آیتم آنقدر مهم است که ایزوگام تولیدی و استاندارد مورد نیاز برای آن میتواند با تیشوی غیر استاندارد از گردونه خارج و خسارات مالی سنگین به تولید کننده وارد نماید.
تیشو نمی بایست دارای نم و یا رطوبت باشد. نم موجود در تیشو میتواند هنگام ورود به سینی و ترکیب با قیر، تبدیل به بخار شده و کیفیت لایه ایزوگام را تا حد بسیار پائین بیاورد.
با ذکر دلایل بالا و بررسی مقدماتی و سطحی لایه تیشو در نهایت به این نکته باید پی ببریم که تولید کننده ای که از تیشو و مواد پلی استر استاندارد و با کیفیت در تولید ایزوگام خود استفاده میکند، قطعاً هزینه تولید بالاتری را هم تجربه خواهد کرد.

انتخاب ایزوگام با مشاوره تخصصی در دفتر هیرمان

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با ارزش نهادن به کیفیت تولیدات خود و دریافت سود پائین، همچنین بهره گیری و عقد قرارداد های خرید با تولیدکنندگان مواد اولیه استاندارد و مورد تائید مراجع ذیصلاح، نسبت به تامین مواد اولیه با کیفیت از برترین برندهای تولید کننده تیشو و پلی استر، بعلاوه تامین قیر مورد نیاز برای تولید ایزوگام با کیفیت از کارخانجات معتبر و پالایشگاه های صاحب نام در کشور، توانسته گام بسیار بلندی در تولید محصولات با کیفیت برداشته، به نحوی که محصولات این شرکت در بازارهای فراتر از مرزهای کشور نیز خریداران و استفاده کنندگان خود را دارد.
محصولات شرکت ایزوگام هیرمان در کشورهای بسیاری عرضه میگردد که شامل کشورهای اروپائی و حوزه خلیج فارس و در همسایگان شمالی را نیز در بر دارد. شما می توانید برای خرید مطمئن و با کیفیت از شرکت ایزوگام هیرمان با دفتر فروش و کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید و از راهنمائی ها و مشاوره های تخصصی آنها در زمینه انتخاب بهترین نمونه و منطبق بر مکان و منطقه شما بهره لازم را ببرید.
یادآوری میگردد که تنها خرید ایزوگام پایان کار نیست. انتخاب ایزوگام در اولویت شما باید قرار گیرد تا بهترین نوع و با کیفیت ترین را برای استفاده داشته باشید و پس از انتخاب و خرید باید نصب آنرا به افراد دارای تجربه و ماهر بسپارید تا ضمن صرفه جوئی در میزان مصرف، از هدر رفتن ایزوگام هم جلوگیری شود.
در برخی مناطق دیده شده است که نصاب ایزوگام کار نصب را بدرستی انجام نداده و در نقاط خاص نتوانسته کار را به نحو احسن انجام دهد که همین رعایت نکردن موجب وارد شدن خسارت به مصرف کنند و در نهایت دوباره کاری و تحمل هزینه بسیار برای آن شده است.

آرامش، امنیت، اعتماد، کارخانه هیرمان دلیجان

با بررسی دقیق تر میتوان به تلاشهای بعضاً موفق، کلید واژه های آرامش، امنیت و اعتماد را در تولیدات لحاظ کرد و آنها را به ثبت رساند. امروز میتوان با احساس امنیت و آرامش توام با اعتماد به محصولات دست ساز بشر در داخل منزل نشست و در بیرون طوفان و رعد و برق، بارندگی های سیل آسا و کولاک و تگرگ را به نظاره نشست و نه تنها از وجود آنها وحشتی به دل راه نمیدهیم بلکه مایه لذت و خوشحالی را هم فراهم می کند.
این احساس های مطلوب و خوشایند را مدیون افرادی هستیم که با تفکر خلاق و تلفیق دانش و تجربه به دستاوردهای مهمی دست یافته اند که همگان از آن بهره مند شده ایم و امروزه بصورت کاملا عادی و معمولی جلوه می نمایند. در بررسی های انجام گرفته بیش از ۹۰ درصد بناهای امروزی صرف نظر از زیبائی که در طرح و ایده خلاق طراحان و معماران نمود عینی می یابد، ایزوگام و عایق رطوبتی در ایجاد آنها نقش بسیار مهمی دارد.
استفاده از بتن برای سقف های یک ساختمان برای دوام و طول عمر بیشتر و استحکام بنا، استفاده از سنگ برای جلوگیری از ورود صدمات و لطمات به ساکنین، استفاده از لوله های با دوام برای تاسیسات بخاطر انتقال بدون دردسر آب به داخل و غیره ….
در میان همه این مصالح که برای یک ساختمان لازم و ضروری مینماید استفاده از ایزوگام بعنوان عایق رطوبتی از جایگاه و ارزش ویژه ای برخوردار است. ایزوگام با ویژگی انعطاف پذیری و سبک بودن نسبت به مصالح عایق دیگر نظیر سنگ و موزائیک زیبائی در ظاهر و استفاده آسان در نصب توانسته در میان مصالح ساختمانی بعنوان جایگزین برای بسیاری از مصالح استفاده شود.
ایزوگام که از لایه های بسیار متفاوت بهره می گیرد، از قبیل آلومینیوم، قیر، پلاستیک، تیشو، مواد پلی استر و غیره، در بسته بندی تکی و بصورت رول که نصب و استفاده  آنرا ساده کرده است، برای عایق کاری سقف، نمای اطراف ساختمان، سرویس های بهداشتی، حمام و کف آشپزخانه بکار می رود و وظیفه مقاومت در برابر رطوبت، گرما و سرما و آلودگی را بعهده دارد.
همچنین ایزوگام می تواند به راحتی نصب و با حداقل اتلاف در تمام نقاطی که احتمال وجود رطوبت و سرایت آب به داخل را دارد استفاده شود.

بهترین کیفیت ایزوگام

چگونگی تشخیص بهترین کیفیت ایزوگام

امروزه ایزوگام را در موارد مختلفی جهت عایق کاری استفاده می کنند، اما به دلیل وجود ایزوگام های نامرغوب در بازار، خسارت های زیادی به مصرف کنندگان تحمیل می شود. در زیر به مواردی اشاره می کنیم تا در هنگام خرید بتوانید ایزوگام مرغوب دلیجان مورد نیاز خود را انتخاب کنید.
برای بررسی انواع ایزوگام و تشخیص ایزوگام مرغوب و بهترین کیفیت ایزوگام باید به نکات زیر توجه کنید:

 • بررسی نوع و چگونگی قیر به کار رفته در ایزوگام
 •  نوع روکش
 • انواع لایه های پلی استری و تیشو به کار رفته در ایزوگام
 • ضخامت و وزن رول های ایزوگام

کلیه  باید برای تایید یا عدم تایید بهترین کیفیت ایزوگام مورد بررسی قرار می گیرد و به همین دلیل نیز شاید انجام تمامی این موارد و بررسی ها برای بسیاری از افراد معمولی کار دشوار و سختی باشد زیرا دانش و تجربه ی کافی در این زمینه ندارند.

بهترین کیفیت ایزوگام

تولید بهترین ایزوگام بردین در کارخانه دلیجان

در حال حاضر فعالیت و گسترش کار در کارخانه ها و شرکت های تولید ایزوگام رو به رشد است و بهترین کیفیت ایزوگام را در تولیدات و عایق های رطوبتی کارخانه ایزوگام بردین و شرکت ایزوگام هیرمان می توانید دریابید.
[toggle title=”نکته!” state=”open”]ایزوگام درجه یک تولید شده در کارخانه ایزوگام دلیجان، هم ضمانت کارخانه و هم بیمه نامه معتبر دارد.[/toggle]

بهترین کیفیت ایزوگام

فروش اینترنتی ایزوگام دلیجان

بهترین کیفیت ایزوگام در تولیداتی مشاهده می شود که هم استاندارد ملی دارد و هم با بهترین قیر پالایشگاهی تولید شده است.
فروش آنلاین بهترین کیفیت ایزوگام برای کلیه شهرهای کشور مقدور شده است و نمایندگی های فعال در شهرهایی مانند:

 • تهران
 • کرج
 • قم
 • اصفهان
 • بروجرد
 • شیراز
 • بهبهان
 • شهرکرد

و بسیاری دیگر از شهرهای ایران فعالیت می کنند.

همانطور که گفته شد انتخاب بهترین کیفیت ایزوگام کار سختی نمی باشد و باید برای این اقدام توانایی و دانش تخصصی آن را در اختیار داشت. از طریق مشاوران و کارشناسان شرکت ایوزگام هیرمان ما می توانید اطلاعات کلی و تفکیک شده در زمینه ی بهترین کیفیت ایزوگام را به دست آورده و در نهایت برای خرید یا انتخاب بهترین ایزوگام از راهنمایی ها و مشاوره های آن ها نیز بهره مند گردید.