بهترین نوع ایزوگام

بهترین نوع ایزوگام درجه یک مرغوب را از سایت های معتبر و با قیمت درب کارخانه خریداری کنید و برای سال ها خیالی آسوده از استحکام ایزوگام داشته باشید. امروز شناخت و انتخاب بهترین نوع ایزوگام دلیجان برای هر فردی که آشنایی و شناخت خوبی از ساختار یک ایزوگام، نحوه ی تولید و مواد اولیه ی بکار رفته در تولید آن را نداشته باشد، کار دشوار و سختی می باشد.

بهترین نوع ایزوگام درجه یک مرغوب

کسب اطلاع از مشخصات فنی ایزوگام از فروشنده و مقایسه با دیگر تولیدات می تواند شما را به این نکته راهنمائی کند که درجه کیفیت ایزوگام تا چه حدی است و اینکه آیا این نوع تولید با مکان مورد نظر شما برای نصب مطابقت دارد یا خیر. طی بررسی های بعمل آمده عدم اطلاع از مشخصات فنی ایزوگام خریداری شده در صدر جدول موارد تناقض در خریداران و مصرف کنندگان قرار دارد. این بدین معنی است که ایزوگام خریداری شده اصلاً مناسب استفاده برای مکان خریدار نبوده و ایشان باید محصول دیگری با مشخصات فنی دیگر برای استفاده خریداری می کرده است.
عموماً در مساحت های کوچک شیب پشت بام به سمت یک نقطه که مجرای خروج آب است اجرا می شود و کار جمع آوری آب های سطحی به سمت این نقطه انجام می شود. بنا بر این بسیار مهم است که پس از بارندگی و یا شستشوی پشت بام کلیه آب ها به سمت مجرای خروجی هدایت شده و تجمع آب و رطوبت در یک نقطه صورت نگیرد. بخصوص اگر این نقطه تجمع رطوبت و آب در محل همپوشانی دو رول ایزوگام و یا درز بین دو رول باشد که امکان تخریب سریع و در زمان کوتاه تری خواهد بود.
نصابان حرفه ای این نکته را بسیار مهم میدانند و قبل از هر اقدامی با ابزار ساده از شیب بندی و یک دست بودن بستر نصب اطمینان حاصل می نمایند و سپس کار نصب را انجام میدهند. حتی در صورت وجود گودی در بستر نسبت به رفع آن در ابتدا اقدام نموده و سپس به کار نصب مشغول می شوند.
مهمترین نکته در انتخاب و خرید بهترین نوع ایزوگام پس از کیفیت درجه یک و مرغوب در تولید، اطمینان از تجربه و تخصص افراد نصاب است. استفاده از نصابان حرفه ای و به اصطلاح کار بلد که میتوانند همه نکات و ریزه کاری های نصب را به دقت رعایت نمایند. استفاده از نصاب کاملاً حرفه ای و با تجربه در کنار ایزوگام های تولید شده در کارخانه هیرمان اطمینان و امنیت را به خود و خانواده هدیه می دهید.

دلایل حذف قیر گونی و ورود ایزوگام به بازار

قیر گونی که از زمان های نه چندان دور به عنوان یک عایق معتبر و قابل اجرا در تمامی مکان های مورد نیاز در کانون توجه سازندگان و انبوه سازان بوده، امروزه با افت شدید موارد استفاده روبرو شده است. دلیل این افت شدید موارد استفاده نه به کیفیت بستگی دارد و نه به قیمت.
به این دلیل کیفیت تاثیری در استفاده از قیر گونی ندارد که با افزایش تعداد لایه های گونی و استفاده از قیر میتوان به کیفیت مورد نظر دست یافت. همچنین به این دلیل قیمت در افت استفاده تاثیر ندارد چون قیمت قیر تابع شرایط داخلی و اعلام بهای دولتی می باشد و قیمت گزاری آن از جانب بورس و در اختیار دولت می باشد.
علیرغم اینکه قیر گونی را می توان به همین صورت ساده و یک پارچه در مکان های مورد نیاز مورد استفاده قرار داد مانند استفاده در پشت بام ها، دیوار چینی های زیر سطحی، کف سرویس های بهداشتی و غیره، اما در حال حاضر محبوبیتی در بین دست اندر کاران ندارد و تا حدودی به فراموشی سپرده شده است. بنظر میرسد دلیل این اتفاق را باید در جای دیگر جستجو کرد.
برای اجرای قیر گونی نیاز به ابزار و وسایل خاصی مانند بشکه قیر، مشعل، کمپرسور هوا، گونی، سطل فلزی برای انتقال قیر مذاب به محل و چند وسیله ریز و درشت دیگر. جالب اینکه این وسایل به همراه مواد اولیه قیر و گونی باید در محل حاضر بوده و عملیات اجرائی در محل همراه با خطرات و ریخت و پاش صورت گیرد.
ایزوگام و عایق های رطوبتی از این دست با افزودن لایه آلومینیومی در سطح خارجی آن از جذب نور خورشید و افزایش دما در سطح جلوگیری نموده و زمینه جلوگیری از اتلاف انرژی سرمایش در ساختمان ها را تا حد بسیار زیادی فراهم نموده است. همچنین با تولید و حضور ایزوگام برای استفاده در پشت بام سرعت در انجام نصب و در مرحله دیگر زیبائی و تمیز کاری را در این مورد به ارمغان آورده است.

انواع ایزوگام دلیجان در بازار و انتخاب بهترین آنها

ایزوگام در کارخانجات تولیدی دلیجان در انواع مختلف و با تعداد لایه های متفاوت تولید می شود. این تفاوت در تولید اولاً بستگی به منطقه ای که قرار است ایزوگام در آنجا مصرف شود و دوماً به سفارش خریدار برای مصارف خاص و مکان های مورد نظر ایشان دارد. ایزوگام از نظر تعداد لایه به چند دسته تقسیم می شوند. ایزوگام تک لایه، ایزوگام دو لایه و ایزوگام سه لایه، آلاستومری، اسپان باند و صادراتی.
قابل ذکر است که تعداد لایه ها ارتباطی به استاندارد و غیر استاندارد بودن ندارد و مشخصات فنی هر کدام از این تولیدات و استاندارد تعریف شده برای هر کذام از این تولیدات ویژه و منحصر بفرد می باشد. تفاوت در تعداد لایه ها فقط به محل مصرف آنها بستگی دارد و به درجه مقاومت و تحمل پذیری آنها در برابر تغییرات دما مربوط می باشد. توضیح اینکه ایزوگام های تولید شده با لایه های بیشتر افزایش قیمت را در پی خواهد داشت و به دلیل استفاده بیشتر از مواد اولیه، هزینه تولید بالاتری را هم تقبل می کند. به این ترتیب مصرف کنندگان ایزوگام با در نظر داشتن مکان مورد مصرف باید نسبت به سفارش ایزوگام با تعداد لایه های متفاوت اقدام نمایند.
تفاوت ایزوگام های تک لایه و دو لایه و سه لایه نه در استفاده از قیر آنها و نه در استفاده از لایه آلومینیوم در آنهاست. این تفاوت در استفاده از لایه های پلی استر و تیشو بکار رفته در تولید ایزوگام می باشد که موجب افزایش و یا کاهش درجه نرمی و سختی ایزوگام و به دنبال آن مطلوبیت و مرغوبیت استفاده در مکان خاص را خواهد داشت.
ایزوگام های دو لایه عمومی ترین و محبوب ترین نوع ایزوگام است که برای مصرف در مناطق معتدل و میزان بارش زیاد تا بسیار زیاد مناسب است. ایزوگام دو لایه بر اساس استاندارد تعریف شذه برای آن می بایست از مقاومت کششی قابل قبول برخوردار باشد و بتواند شکل و فرم استاندارد خود را همچنان حفظ نماید. ایزوگام دولایه همچنین می بایست در مقابل تغییرات دما تاب آورده و قیر بکار رفته در آن در اثر این تغییرات به حد روانی نزدیک ولی از تغییر و شل شدگی مقاومت مناسب را از خود به نمایش بگذارد.

بهترین نوع ایزوگام درجه یک

در این مواقع امکان برخورد افراد سودجو به این افراد نیز بالا می باشد و به همین خاطر کارشناسان توصیه می کنند همواره در صورت عدم آشنایی با انواع ایزوگام مرغوب و درجه یک به مراکز معتبر و نمایندگی های مجاز مراجعه نمایند و سعی کنند که بهترین نوع ایزوگام درجه یک را خریداری کنید. در اینجا قصد داریم برخی اطلاعات فنی برای شناسایی ایزوگام درجه یک و مرغوب را ارائه کرده تا شما در زمان خرید این محصول دارای اطلاعات نسبی و موثری باشید.

نمایندگی بهترین نوع ایزوگام درجه یک

بر روی محصولات تولیدی اکثر شرکت های معتبر و صاحب نام در کشور نشان استاندارد وجود دارد و وجود نشان استاندارد به این معنا بوده که این محصول از بهترین مواد اولیه و براساس استاندارد های تعریف شده و با تکنولوژی روز تولید شده است‌ و در ردیف بهترین نوع ایزوگام درجه یک به شمار می آید. وجود موارد دیگری همچون ضمانتنامه کیفی، بیمه نامه و… نیز بیانگر اصالت و درجه یک بودن محصول و نشان دهنده بهترین نوع ایزوگام درجه یک مورد نظر می باشد که باید به آن ها نیز توجه ویژه نمود.

بهترین نوع ایزوگام درجه یک

بهترین نوع ایزوگام درجه یک قدرت کافی در برابر باد و باران و سرما و گرما را دارد و به ندرت طبله می کند و فروش ایزوگام در نمایندگی معتبر ایزوگام نشان دهنده کیفیت و ضمانت عایق رطوبتی معرفی شده است.

بهترین نوع ایزوگام درجه یک

بهترین نوع ایزوگام دلیجان

مطالبی در رابطه با شناخت و چگونگی بهترین نوع ایزوگام درجه یک در درجه های کیفی ممتاز گفته شد که توجه و رعایت آن ها در هنگام خرید باعث می شود تا فریب افراد سودجو و کلاه بردار را نخورده و اقدام به خرید ایزوگام درجه یک نماییم‌. در خرید عمده بهترین نوع ایزوگام درجه یک دلیجان باید نکات و موارد دیگری را نیز باید مد نظر داشت که برای آگاهی از آن ها پیشنهاد می شود از مشاوره های کارشناسان ما استفاده نمایید.