ایزوگام مناطق گرمسیر

ایزوگام مناطق گرمسیر دلیجان توسط کارخانه با یک فرمول ویژه صادراتی و ساختار کیفی متمایز تولید می گردد. تولید کنندگان ایزوگام به شرایط جوی غالب در شهر ها، شهرستان ها و به طور کلی شرایط جوی تمامی مناطق ایران توجه ویژه ای دارند. ایزوگام مناطق گرمسیر و ایزوگام مناطق سردسیر با توجه به نوع منطقه و شراط جوی تولید می شود.
شاید بسیاری از مردم تصور نمایند که ایزوگام مناطق گرمسیر تولید شده توسط کارخانه های تولیدی که برای شهرها و شهرستان های مختلف سراسر کشور ارسال می شود، دارای فرمولاسیون یکسان و مشخصه های فیزیکی و ظاهری یکسانی می باشند، در حالی که این گونه نبوده وو سعی می کنند متناسب با شرایط جوی و همچنین گرمسیر یا سردسیر بودن مناطق کشور اقدام به طراحی و تولید ایزوگام کنند.

ایزوگام مناطق گرمسیر دلیجان با فرمول صادراتی

مناطق گرمسیر ایران بیشتر در جنوب کشور واقع شده اند. این استانها در مجاورت با دریا شرایط ویژه ای دارند که تولید عایق برای آنها را بسیار تخصصی و برمبنای دانش قرار داده است. همسایگی با دریا برای این استانها رطوبت همراه با املاح را به ارمغان آورده است.
بارشهای شدید و در بخشهائی طوفانهای شن به مدت چند ماه تمام این استانها را در بر میگیرد.
عایق در این استانها از درجه و اولویت شماره یک خواهد بود و برای تولید آنها مواد بسیار با کیفیت هم لازم است. غلبه بر آب و رطوبت در این استانها جزو واجبات است و ایزوگامی که بتواند حداقل ۲۰ سال در این شرایط دوام بیاورد، تولید آن کار هر تولید کننده ای نیست. برای اینکه بتوان درک درستی از شرایط این مناطق داشت، باید در آنها بود و به آنجا سفر کرد. باید آزمایشات بسیار با آیتمهای بسیار زیاد در تولید لحاظ شود تا بتوان تولید را بر آنها استوار کرد و جوابگوی نیاز این مردمان بود.
ایزوگام مورد استفاده برای این مناطق باید همه فن حریف باشد. باید بتواند بر رطوبت فائق آید و با آب کنار بیاید. ایزوگام گرمسیری باید در برابر حرارت بالا مقاوم باشد و در مقابل تابش مستقیم خورشید هم تاب تحمل داشته باشد. بر شرایط کویری مسلط شود و طوفانهای آنرا به جان بخرد و دم نزند.
در واقع ایزوگام با این ویژگیها حکم طلا دارد و باید آنرا به هر قیمت پیدا کرد و استفاده کرد. لایه این نوع ایزوگام بسیار با کیفیت خواهد بود و قیر موجود در آن نیز باید از بهترین پالایشگاه کشور تامین شود. ضمن اینکه خالص بودن آن حتماً باید در اولویت باشد. تنها ایزوگامی که دارای این شرایط است و میتواند در این شرایط ارزش خود را ثابت کند، تولیدات کارخانه هیرمان است. ایزوگام در این کارخانه از بهترین قیر و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده میکند و برای آسودگی خیال شما تضمین کیفیت را هم دارد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با قیر پلیمری در مناطق گرمسیری

با توجه به اینکه عایق پشت بام در خط مقدم انواع تنشهای حرارتی و رطوبتی و فشارهای ناشی از برخورد شن و ماسه در مناطق باد خیز استانهای گرمسیر جنوبی قرار دارد، مقاومت ایزوگام در شکستن و یا تغییر شکل دادن و ماندگاری تا ۲۵ سال میتواند نقطه تمایز محسوب شود.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت از قبیل قیر پلیمری خالص و لایه های تیشو و پلی استر، در ضخامت ۵ میلیمتر و ۵۰ کیلوگرم وزن، از تولیداتی محسوب می شود که می تواند در درجه حرارت های بسیار بالای مناطق گرمسیری  و یا بسیار پائین کویری به کارکرد خود ادامه داده و نقش خود را بعنوان یک عایق رطوبتی ایفا کند.
استفاده از قیر پلیمری به این دلیل در تولید این نوع حائز اهمیت است که می تواند دماهای بسیار بالا را تحمل نماید و بصورت روان در نیاید. قابل ذکر اینکه لایه آلومینیوم با ضخامت مناسب از تابش نور و ایجاد گرمای مضاعف در ایزوگام جلوگیری نموده و با منعکس کردن نور مستقیم خورشید به افزایش طول عمر ایزوگام کمک می نماید. برای دانستن مشخصات این نوع ایزوگام می توانید بطور مستقیم با دفتر کارخانه هیرمان در تماس باشید.
مواد پلیمری هم خاصیت عایق حرارتی و هم مشخصات عایق رطوبتی را بصورت ذاتی در خود دارند. از عایق های پلیمری جهت عایق کردن اتصالات و نیز به صورت رول برای عایق کردن سطوح استفاده می کنند.
از مشخصات بارز و اصلی آنها می توان به استفاده از قیر خالص پالایشگاهی در تولید آن اشاره داشت. استفاده از قیر پالایشگاهی مبتواند مقاومت ایزوگام را در برابر نفوذ رطوبت و یا تنش های فشاری و آلاینده های فیزیکی از قبیل شن و ماسه موجود در بادهای فصلی مناطق گرمسیری افزایش دهد.
عایق های پلیمری بر روی کلیه سطوح با هر جنسی قابل اجرا می باشند و با اطمینان از کارکرد آنها می توان از آنها استفاده نمود. عایق های پلیمری را در حال حاضر با وجود دستگاهها و تجهیزات بسیار پیشرفته در هر ضخامت و کیفیتی می توان تولید نمود. حتی تولید این گونه از عایق ها می تواند بصورت سفارشی و برای مقاصد خاص نیز تولید نمود.

خط تولید ایزوگام برای مناطق گرمسیری چگونه است؟

وقتی تجهیزات در کنار هم قرار میگیرند، هر کدام از این دستگاه ها برای انجام یک کار مشخص طراحی و تولید می شود و با کنار هم قراردادن آنها مجموعه ای درست میشود که امروزه به آن خط تولید میگویند.
خطوط تولید هر کارخانه مختص همان کارخانه و به منظور انجام یک کار مشخص و برای تولید یک محصول مشخص طراحی و بکار گرفته میشود. شاید بهترین مثال برای این مورد را بتوان کارخانه تولید ایزوگام برای مناطق گرمسیری را نام برد.
کارخانجات تولید ایزوگام با بکار گیری خط تولید و با استفاده از مناسب ترین طراحی ها برای جلوگیری از اتلاف انرژی و هدر رفت مواد اولیه که امروزه از قیمت های بسیار بالائی هم برخوردار است استفاده میکنند.
این دستگاه ها و تجهیزات هر کدام بصورت مجزا و منحصر بفرد طراحی و تولید میگردد که با قرار گرفتن در کنار هم به یک مجموعه واحد تبدیل میگردند که از ابتدا تا انتهای کار تولید بدون نیاز به عوامل انسانی و کارگران متخصص در بخشهای غیر ضروری کار تولید را در ابعاد و اندازه های بسیار بالا و تعداد قابل ملاحظه به راحتی انجام میدهند.
این دستگاه ها با دقت مثال زدنی کلیه لایه های ایزوگام، اعم از قیر و فویل های آلومینیومی و پلی استرها و حتی رول کردن ایزوگام و در نهایت استفاده از پودر برای جلوگیری از چسبیدن لایه های ایزوگام به هنگام رول و بسته بندی را بصورت خودکار انجام میدهند. شرکت تولید ایزوگام هیرمان با استفاده از دانش فنی لازم و فراتر از نمونه های مشابه، توانسته هم در تولید انبوه و هم کیفیت قابل قبول به جایگاه مناسبی دست پیداکند.
این شرکت با بکار گیری دستگاه ها و تجهیزات به روز و تکنولوژی بالا، هم در تولید و هم در بسته بندی محصولات و هم استفاده از مواد اولیه کاملا استاندارد بدون استفاده از افزودنیهای غیر مجاز که لطمه جبران ناپذیری را به کیفیت میزنند، خط تولید خود را برای استفاده حداکثر و تامین مشتریان داخلی فراهم نموده است.
این شرکت همچنین با اختصاص جایگاه های و نمایندگی های مخصوص در مراکز تعدادی از استان ها در جهت تامین نیاز داخل گامهای موثر و قابل ملاحظه ای را برداشته است. قابل ذکر است شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با اختصاص خط تولید مجزا برای تولید ایزوگام با استاندارد برای مناطق گرمسیر کشور نیز فعالیت چشمگیری را انجام میدهد.

ایزوگام مناطق گرمسیر

ایزوگام مناطق گرمسیر با فرمولاسیون ویژه حتی برای صادرات به کشورهای همسایه که دارای آب و هوای گرم هستند بیسیار مناسب است. ایزوگام صادراتی دلیجان با فرمول ویژه و منحصر به فرد در کارخانه ایزوگام دلیجان تولید می شود.

ایزوگام مناطق گرمسیر

تولید ایزوگام متناسب با مناطق گرمسیر

البته تشخیص گرمسیر بودن و یا سردسیر بودن کل مناطق کشور کار بسیار سختی نمی باشد اما طراحی و تولید ایزوگام مناطق گرمسیر با یک فرمول ویژه و خاص که تنها متناسب برای شرایط جوی خاص کار دشواری بوده و به دانش و تخصص روز و همچنین تکنولوژی پیشرفته نیاز دارد.
باید گفت که در تولید ایزوگام مناطق گرمسیر متناسب با مناطق گرمسیر از ترکیبات شیمیایی خاص، قیر پلیمری با اصلاح کننده های ویژه و لایه های پلی استری خاص استفاده می نمایند و هر کدام از این موارد باعث تمایز و ایجاد یک ویژگی و مزیت خاص برای ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیر نسبت به ایزوگام مناطق سردسیر و… می شود.

ایزوگام مناطق گرمسیر

ایزوگام مناطق گرمسیر

بعضی از کارخانه ها در حال تولید ایزوگام مناطق گرمسیر با فرمول ویژه صادراتی هستند که برای کشور های آفریقایی و همچنین کشور عراق به صورت سفارشی تولید و صادرات می شود. مشاوران شرکت ما در زمینه ی تولید و فروش ایزوگام گرمسیر با فرمول ویژه آماده ی ارائه ی اطلاعات فنی و تخصصی به متقاضیان و تاجران می باشند.

تقسیم بندی ایزو گام بر اساس پوشش آلومینیومی روی آن

  • ایزوگام با روکش آلومینیوم : با توجه به روکش آلومینیومی، این نوع ایزوگام در جاهایی که در تابش مستقیم نور آفتاب است کاربرد زیادی دارد.
  • ایزوگام بدون روکش آلومینیوم : این نوع ایزوگام بیشتر جهت عایق کاری سرویس های بهداشتی، پی و مکان دور از تابش نور خورشید به کار می رود.
  • ایزوگام مناطق گرمسیر خصوصیات ایزوگام خوب و استاندارد و مقاوم را دارد.