ایزوگام مناطق گرمسیر

ایزوگام مناطق گرمسیر دلیجان توسط کارخانه با یک فرمول ویژه صادراتی و ساختار کیفی متمایز تولید می گردد. تولید کنندگان ایزوگام به شرایط جوی غالب در شهر ها، شهرستان ها و به طور کلی شرایط جوی تمامی مناطق ایران توجه ویژه ای دارند.

ایزوگام مناطق گرمسیر و ایزوگام مناطق سردسیر با توجه به نوع منطقه و شراط جوی تولید می شود.

شاید بسیاری از مردم تصور نمایند که ایزوگام مناطق گرمسیر تولید شده توسط کارخانه های تولیدی که برای شهرها و شهرستان های مختلف سراسر کشور ارسال می شود، دارای فرمولاسیون یکسان و مشخصه های فیزیکی و ظاهری یکسانی می باشند، در حالی که این گونه نبوده وو سعی می کنند متناسب با شرایط جوی و همچنین گرمسیر یا سردسیر بودن مناطق کشور اقدام به طراحی و تولید ایزوگام کنند.

ایزوگام مناطق گرمسیر

ایزوگام مناطق گرمسیر با فرمولاسیون ویژه حتی برای صادرات به کشورهای همسایه که دارای آب و هوای گرم هستند بیسیار مناسب است.

ایزوگام صادراتی دلیجان با فرمول ویژه و منحصر به فرد در کارخانه ایزوگام دلیجان تولید می شود.

 

ایزوگام مناطق گرمسیر

 

تولید ایزوگام متناسب با مناطق گرمسیر

البته تشخیص گرمسیر بودن و یا سردسیر بودن کل مناطق کشور کار بسیار سختی نمی باشد اما طراحی و تولید ایزوگام مناطق گرمسیر با یک فرمول ویژه و خاص که تنها متناسب برای شرایط جوی خاص کار دشواری بوده و به دانش و تخصص روز و همچنین تکنولوژی پیشرفته نیاز دارد.
باید گفت که در تولید ایزوگام مناطق گرمسیر متناسب با مناطق گرمسیر از ترکیبات شیمیایی خاص، قیر پلیمری با اصلاح کننده های ویژه و لایه های پلی استری خاص استفاده می نمایند و هر کدام از این موارد باعث تمایز و ایجاد یک ویژگی و مزیت خاص برای ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیر نسبت به ایزوگام مناطق سردسیر و… می شود.

[toggle title=”نکته!” state=”open”]ضروری است که در هنگام ثبت سفارش ایزوگام به کشور مقصد و آب و هوای منطقه ای آن دقت کامل شود.[/toggle]

ایزوگام مناطق گرمسیر

ایزوگام مناطق گرمسیر

بعضی از کارخانه ها در حال تولید ایزوگام مناطق گرمسیر با فرمول ویژه صادراتی هستند که برای کشور های آفریقایی و همچنین کشور عراق به صورت سفارشی تولید و صادرات می شود.
مشاوران شرکت ما در زمینه ی تولید و فروش ایزوگام گرمسیر با فرمول ویژه آماده ی ارائه ی اطلاعات فنی و تخصصی به متقاضیان و تاجران می باشند.

 

 

تقسیم بندی ایزو گام بر اساس پوشش آلومینیومی روی آن

  • ایزوگام با روکش آلومینیوم : با توجه به روکش آلومینیومی، این نوع ایزوگام در جاهایی که در تابش مستقیم نور آفتاب است کاربرد زیادی دارد.
  • ایزوگام بدون روکش آلومینیوم : این نوع ایزوگام بیشتر جهت عایق کاری سرویس های بهداشتی، پی و مکان دور از تابش نور خورشید به کار می رود.
  • ایزوگام مناطق گرمسیر خصوصیات ایزوگام خوب و استاندارد و مقاوم را دارد.
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی شرکت هیرمان که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: محتوا محافظت شده است